Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
4. sep 2009

ak som na niekoho zabudla, tak tiez gratulujem a vitam nove tehule 😎

bolulka
4. sep 2009

ahojte, som tu dlho nebola, ste sa rozrastli.. blahozelam dvojickovym maminkam a vsetkym srdieckam..

ako je to s tou tabulkou?

kiwinka
4. sep 2009

jeej dalsie dvojicky ale neeeeeeeeee, no aj odpadnem xixixi tak veela zdraviicka!!

kiwinka
4. sep 2009

no babulenky tak nech su nase babetka zdravucke vsetkyyyyy!!! 🙂 ... 😀 a zajtar drzte palce na to pocasie svadobne nase ach.

bolulka
4. sep 2009

kiwinka, zajtra sa vydavas? nech je teda kraaasne, nech si to naplno vychutnas a hlavne prajem stastne a harmonicke manzelstvo.. 😉

civavava
autor
4. sep 2009

zuzankaaa, a kde vidis pipika a ocka? 😲 😲 Lebo ja moc nie, hlavicku je sice vidno ale zvysok je len machulka
😉

skus pozriet ten tehu dennicek v obchodoch kde maju fotoalbumy, ja som ten moj kupila v miestnom hypermarkete, v oddeleni s albumami.

uvidis moja, ze to bude dobre, ved ked bije srdiecko, to je pre zaciatok zaklad!

kiwinka, prajem na zajtra nadhernu savdbu, nech vam vyjde pocasie aj obrad aj hostina. potom sa tesime na fotecky!

bolulka, tabulku robi gajana, mozes jej poslat udaje bud do IP alebo aj tuto cez forum. chce od nas nick, meno maminky, vek maminky, meno otecka, termin porodu a bydlisko

😉

kiwinka
4. sep 2009

bolulka a civavka dakujem Vaaaaaaaaaam 😀 ! samoška, fotky dodáám 🙂 tak sa tu majte pekne, ja idem kuki telku troska,odreagovat,,bo zu ma chyta stres a panika 🙂 paaaaaaaaaa

ikushik
4. sep 2009

bambulky 😉 chcem sa vas opytat, teraz papam vitaminy calibrum baby plan ostalo mi este na tyzden aj pol, teraz som v 8tt, mam si uz potom kupiť uz calibrum mami ?

zuzana1971
4. sep 2009

civavka na tej tvojej druhej ultrazvukovej fotke z dneska vidim velke cierne oci, ja uz dlho obzeram ultrazvukove fotky babuliek na konikovi a v poslednej dobe este duplom a vsetky mali take velke cierne oci...no a toho pipika fantazia zapracovala (este asi nie je vyvinuty} tak som chcela byt trochu vtipna, ze co na to povies 😀

no ved ja uz mam ten anne geddes zosit na zapisky, nalepky, obrazky, uz len zacat...len sa bojim, ked neviem ci je vsetko ok...

ano srdiecko je zaklad, len dufam, ze bije ako ma, ked ho najprv nevedel 5 minut najst 😖 , vies si predstavit mojich 5 minut strachu, kedze sme uz obidve pri MA take zazili 😖

no ale musim sa ukludnovat, ze doky nie je technicky typ, alebo ma ultrazvuk nanic, alebo obidvoje 😝

kiwinka verim ze sa ti svadba vydari a zajtra ma byt vraj aj pocasie lepsie...tak sa tesime v pondelok na pikosky a fotky 🙂

zuzana1971
4. sep 2009

ikushik to modre sa ma uzivat do konca 12 tyzdna, tak si kup este modre, aj ja si tak kupim este

ikushik
4. sep 2009

zuzi 😉 do konca prevého "semestra" 😀 😀 😀
dakujem 😉

kiwi,drzíím palce,neboj 😵 a tesime sa na fotecky

monika.c
4. sep 2009

ahojte dievcata,tiez sa k vam pridavam,dnes som si robila test a ukazal mi 3 tyzdne,takze som asi v 5 alebo v 6 tyzdni.inak potrebovala by som poradit,momentalne zijem v zahranici,v anglicku a vobec neviem,kedy by som mala ist prvykrat k GP.je tu nejaka kocka,co mi vie poradit?nechcem tam ist velmi skoro,lebo viem,ze prve sono tu robia okolo 10 tyzdna,tak to by som mala este cas. 🙂 ale zase na druhej strane nechcem nic zanedbat.

lucinka1104
4. sep 2009

moni stačí ti isť v 10 tt viem, že v zahraničí to býva tak

zuzka joj si si zase vytrpela ,ale musíš veriť určite to dotiahneš do konca držkaj sa

gajana1
4. sep 2009
stanulav
4. sep 2009

Zuzka, držím palce nech to všetko dobre dopadne.

Gajani, si šikovná, pekná tabuľka 🙂

alicc
4. sep 2009

Ahojte babulky.
tak sa k vám rada pridávam. nase babo by sa malo narodit v apríli a velmi sa tešíme.

stanulav
4. sep 2009

vitaj alicc

stanulav
4. sep 2009

tiež mám dcéru, čo má 7 rokov (o chvíľu už 8).
Ako to zobrala, že bude mať súrodenca?

alicc
4. sep 2009

strasne sa teší, minulý rok som mala MA a vtedy bola z toho smutná, tak sme si teraz povedali, že jej to povieme až ked to bude na betón.

stanulav
4. sep 2009

Dlho bola sama...tak to musí byť riadna radosť

alicc
4. sep 2009

veru dlho, tak dúfam, že nebude žiarliť ale zoberie to ako veľká sestrička.
a súrodenca už dávnejšie túžila mať, tak ked sme jej to povedali, len mi hladkala bruško a už by najradšej išla kupovať kočík 😀 😀 😀

stanulav
4. sep 2009

tak to verím, že žiarliť nebude. Bode mamke pekne pomáhať. Hlavne kočíkovať 😉

michalag
4. sep 2009

monika.c a alicc vitam vas medzi nami 🙂

Prisla som vam len popriat bruuuuu nocku, lebo som KO 😅 😝

Pekne sa vsetky vyspinkajte ... bruuu nocku 😔 😔 😔

michalag
4. sep 2009

jeeej a este som zabudla zajtra si vas docitam 😉 🙂

stacynka
4. sep 2009

baby ja sa asi dogrcam bleee
muz si robil chleba vo vajci tak som si dala aj ja a je mi zleeeee fuj ble

stacynka
4. sep 2009

stanulav a alicc tak vy uz budete mat inych pomocnikov 🙂

ikushik
5. sep 2009

dobrééé ráánko :D alicc vitam ta 😉
ja som ako budík 🙂 kazdy den vstanem o siedmej, ach.. a k tomu mi moj pes rano vyskocil na hlavu 🙄 divoch jeden! 😀

stacynka
5. sep 2009

ahoj ikushik, ja som mala budik o pol sieddmej, tato ma sice nechal este spat ale uz som sa len prehadzovala...
moji chalani uz su vonku ani neranajkovali lebo timko chcel hrat futbal a hotovo 😀

tantama
5. sep 2009

dobré ránko babulky..... ja už som v práci ...... ☹ ale dnes len do obeda 😉

stacynka
5. sep 2009

tantama a kde robis? ked aj v sobotu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre