Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
4. mar 2010

no ja vas nachvilku opustim idem do vane si trochu odychnut a uvolnit svalstvo..pa

kika29
4. mar 2010

akože ja nemám nič proti svokre ja mám svokru dobrú len proste som si to chcela ja pripraviť a on ma chce o ten pôžitok pripraviť 😠 no ale snad ho ešte presvädčím nech mi ju poskladá a ked nie tak poprosím švagrov nech mi ju vytrepú z pivnici a poskladajú kým nebude doma. bude sa síce hnevať ale ked nešlo po dobrotky pôjde po zlotky 😀 ja sa na to chystám už od kedy a nedám si to vziať. 😠

aktakk
4. mar 2010

Tak vidite, ja chcem sama aby moj drahy postielku nachystal...nech sa zbytocne na nu neprasi. Teda poskladanu ju mame, momentalne v obyvacke ale co sa tyka matracu a mantinelu to chcem aby on spravil, kym pridem z nemocky 🙂

kika29
4. mar 2010

no ved aj ja ju chcem poskladať až ked už bude čas aby tu zbytočne nestála ale on nechce ani v tedy.

aktakk
4. mar 2010

Ahaa...ja s mojou povahovou by som sa tiez pustila sama do skladania...ako sa poznam. Ale v tomto pripade hned ako sme ju kupili tak suhlasil a poskladali sme ju spolu 😉 . Lebo ja som taka, ze ked nieco chcem, tak hned a zaraz...Ma to chalan som mnou nelahke. 😝

kika29
4. mar 2010

ja som dnes jak odpojený vagon. nič sa mi nechce ešte som od rána nič nespavila len polihujem. 😔 aj vy sa tak unavene cítite? tuto noc som bola 3x na wc.

dejna3
4. mar 2010

ahojte,
dnes je už zasa kosa, ani slniečko nesvieti, navyše sme so sofi zasa choré 😠 tak trčíme doma... chúďatenko, ona vždy odo mňa chytí chorobu ☹

veve, ešte aj v noci ťa straším? 😀 😀

mini, jedna známa má tiež bugaboo a jej synček má už takmer 10 mesiacov, vzrastovo je normálne veľký a stále sa jej zmestí do vaničky vo fusaku... väčšinou si ľudia kupujú ten kočík kvôli veľkej vaničke, aby tam bábo čo najdlhšie vydržalo... ja by som drobčeka určite v takom kočíku (vaničke) vozila čo najdlhšie, pretože ten polrok mu bude vychádzať akurát na jeseň, zimu... športovú časť si ešte užiješ dlhoooo 😉
je to fakt jeden z mála kočíkov, ktorý má takú velikánsku vaničku 🙂

my sme dopapali - tak môžem ísť vysávať 😀 😀 každodenný rituál, niekdedy aj 2 x za deň 😝

fleury
4. mar 2010

inak ja furt nemam pripravenu tasku do porodnice, neviem na co cakam 😀

aktakk
4. mar 2010

Dejni, a ty vladzes este pobehovat s vysavacom...ja sice este zametam aspon ale to mi po chvilu tak ztvrdne brusko, ze hroza.

dejna3
4. mar 2010

aktakk, mne sa práve to vysávanie zdá byť jednoduchšie, než sa ohnúť a zhŕňať smetie na lopatku 😀 a keď sofi papá rožky kekse, vianočku a podobne... no neviem si predstaviť, ako by to tu vyzeralo po 3 dňoch 😝 ... ja to takto "udržiavam" celý týždeň a cez víkend, keď je mm doma, tak musí vždy dôkladne vyumývať parkety a dlážky 🙂

aktakk
4. mar 2010

No ja zas s tou metlou pobehujem. (nelietam 😀 ) a cez vikend tiez drahy umyva, kedze u mna uz nehrozi...taky je vzdy narobeny 🙂 . Ale ja sa ani necudujem, ja som sa vzdy zapotila pri umyvani tej nasej podlahy.

aktakk
4. mar 2010

Idem si ja pozriet nejaky filmik...ak nezaspim pri nom...tak sa zatial majte.

fleury
4. mar 2010

na ct1 ide o odsavani a smrkani miminiek

cicimon
4. mar 2010

caute

tak ja som bola na obed na cinu, mnam a kupila som si aj ten caj z listov ostruziny malinovej - este nastudujem naco a odkedy to pouzit 🙂

inac - chodite niektora na poradnu na Antolsku?

stanusa
4. mar 2010

susanita pojdeme z porodky autom, maly by mal vydrzat vo vajicku, ale keby sa mu nelubilo tak mame v zalohe aj vanicku, ale tu nevieme priputat na sedadla.

bola som v sporitelni a jeden starsi chlapik sa tak strasne ponahlal, ze ma surovo predbehol. poslala ho este vyplnit papier, tak som hned nabehla k okienku...tak musel chvilu pockat on 😝

u nas mame podelene - vysava mm a podlahy stieram ja

opuchy mam na nohach a tiez sa mi zda, ze su vacsie...doki vravel, ze pokial nespuchnu aj ruky a tvar tak je to primerane v tehotenstve...zla je kombinacia vysoky tlak+opuchy+bielkovina v moci to je uz nebezpecne

idem dokoncit to moje sitie, tak pa PA

evil15
4. mar 2010

ahojte

ano cici ja k Dr.Nižňanskej aj ked sa ti asi zdá že mám ešte čas ale nakolko som bola hospitalizovaná na rizikovom tak chodím k nej

kats
4. mar 2010

krasny den kocky 😉
aj ja zacnemcoskoro chodit na poradne na antolsku ... este neviem ku komu... musim to dako omrknut.. ktory den chodite?
vanicku v kociku sme my pouzivali dlho, lebo vonku v nej spaval na prechadzkach este v januari, februari - a to mal 9,10 mesiacov 😉
postielku mi muz poskladal a krasne nachystal aj s obrazkom nad postelou kym sme boli v porodnici
😀
my tiez vysavame kazdy den 😝 ked papa tie rozky, chlebik, keksik, piskot... no proste je to vsade 😀 umyvame podlahu tak raz za tyzden 😉 zatial to zvladam ja ale uz idem delegovat na mm 😉

cicimon
4. mar 2010

kats - a kedy tam ides? ja mam ist 22/23 ale tiez neviem, ku komu

fleury
4. mar 2010

evil co nove so zuzkou, nevies?

kats
4. mar 2010

cicimon este v utorok idem na poslednu poradnu k mojej dr a potom uz na antolsku - teda dufam 😅
pri matusovi som tam chodila vzdy v stredu ... ale neviem ako je to teraz 😅 😀 a aj k jezikovej sa chcem v utorok dovolat a prihlasit na daky ranny kurz 🙂

minka21
4. mar 2010

ahojky,tak dnes tam bola zasa taka sestricka ze ,,sak ak sa neponahlate tak klokankujte🙂tak som si klokankovala hodinku a malinka si spokojne spinkala,a nebola nakrmena a ani jest nepytala🙂 moj chrobacik malinky,uz dnes hodim nove fotky,inak ze tam ked mala bude mat ten 36tyzden tak ju pustia ak bude vsetko tak ako ma byt 😵 😵 uz len dva tyzdne!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ja nestiham!🙂

zuzkaaa cawko🙂a co ides balit setko? mozno si prinesieme male rovnako domov.) co hlavne pre malicke planujes tam zobrat?

cicimon
4. mar 2010

kats - ja som bola u mojej v pondelok a potom mam ist 22 na antolsku - len celkom neviem ku komu 🙂

fleury
4. mar 2010

cavez ivka 🙂
parada, ze vas uz o 2 tyzdne pustia domkov!!Nestras, ja dufam dovtedy vydrzim este doma!!Aj ked bolesti uz mam vselijake..Co myslis pod tym, ze co planujem zobrat, myslis na cestu domov uz co pre malu?

kika29
4. mar 2010

môžu mi v 35tt pivhnúť iniekciu a vytrhnuť zub? strašne ma bolí ☹ len mi nikto už nedvýha telefon u zubárky tak asi len zajtra ked tam bude. lebo ona chodí aj do Plešivca a neviem ktorý deň je tam.

minka21
4. mar 2010

uz citis poslickov?🙂 len pekne drzkaj aspon na 38tyzden pockaj,ano presne,na cestu domov,mas aj nejaku hrubu ciapocku?ja mam len take normalne nie moc hrube,tak premyslam ci kupit nejaku poriadnu baranicu alebo..

zuvinka102
4. mar 2010

kika neviem ci ti da aj inekciu lebo mne na pohotovosti nechceli dat len mi precistili kanaliky.. a pred tym aj taky zakrok robili s inekciou

fleury
4. mar 2010

kika v tretom trimestri uz injekcie nepichaju co ja viem ..

ivka staci ti aj normalna ciapocka podla mna, ja dam nasu aj do zavinovacky s kapucnou co som kupila do autosedacky..podla mna uz bude teplejsie aj tak 🙂

kika29
4. mar 2010

mne vytiahla vraj nerv z toho zuba a nechala mi dieru jak das a mala som ísť 10.2 ale bola som odcestovaná a teraz som sa neobjednala tak neviem či ma vôbec zoberie. dnes už nie lebo je vela hodín a zajtra je asi v Plešivci tak zase nič tak už asi len v pondelok ráno tam nabehnem. Len neviem ako to vydržím do pondelka. Asi si dám na to alpu a vezmem jeden paralen snad to kus prejde. Joj aká som ja len sprostá že som to nechala tak.

fleury
4. mar 2010

kamoske v 8 mesiaci trhali zub a injekciu jej nedal 😒

fleury
4. mar 2010

kika davaj si studeny obklad na to, aj ti to napuchlo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre