Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
12. mar 2010

skoda, novu nemame 😀 ja som vecer o 9tej kukala na eurosporte2 psie preteky..slalom, beh, skok do dialky do vody,... 😀

niekto tu minule spominal, ze marec bude ubiehat pomaly, ale mne to nejako rychlo bezi..comu som aj rada 🙂

veve23
12. mar 2010

Dobre rano sa praje,
dnes som dlho pospala, ani krpec nemal rannu rozcvicku, dnes je vynimocne niaky kludny, musim ho niak prebrat 😀
dnes mam v plane hribovu polievku a sulance s orechami....

a pripajam sa.......SEUS vsetko naj k narodkam, prajem vela vela zdravicka tebe aj malej a nech sa ti splnia tie najtajnejsie sny a muz ta poslucha 😀

michalag
12. mar 2010

tak moja mala je dnes nejaka nekludna, v kuse sa vrti, kope a tlaci ma na spodok 😅

mala by som sa konecne pustit do torty, ale mne sa nejako nechce 😝

stanusa
12. mar 2010

baby máme problém so susedkami o poschodie nižšie- nechce sa im umývať suterén, držia vedro s handrou aj viac ako týždeň na poschodí a potom ich jednoducho šupnú k nám hore, keby ste videli ako vyzerá podlaha...špina no hnus 😠 a my to máme potom umývať... 😠
dokonca robia tak, že handru namočia, aby to vyzeralo že práve boli dole umývať.

čo by ste robili s tým?

fleury
12. mar 2010

stanus a co tak sa s nimi porozpravat?

stanusa
12. mar 2010

čo by si im povedala?

fleury
12. mar 2010

neviem ako to mate podelene, ci sa mate striedat alebo kazdy upratuje len svoje..u nas sa striedame, ked niekto na to dlabe tak sa mu ide zaklopat, ze ma sluzbu, bud je natolko dementny, ze to nepochopi, alebo pochopi, zatial vyhrava to druhe 😀

stanusa
12. mar 2010

striedame sa od 1. poschodia sa posúva vedro ku každým dverám a suterén sa umýva zhruba každý deň...nikto s tým nemá problém až na tie susedy

cicimon
12. mar 2010

baby uz hodinu sa neviem donutit vstat a ist zehlit....jedno stastie ze nemusim varit dnes...

fleury
12. mar 2010

stanus tak ak im niekto nepovie, ze zabudaju upratovat same od seba asi nezacnu .. ludia su rozni

cici treba ta nakopnut? 😀 ja mam opacny problem, dnes som uz nevydrzala a umyla aspon kuchynsku linku, uz to lezanie prestavam zvladat 😝

veve23
12. mar 2010

Stanusa.....tak ked vedro odovzdaju na vyssie poschodie vrat ho naspat dole 😉

michalag
12. mar 2010

stanus, ak su uplne blby a nevedia co sa patri tak im tam davajte vedro dovtedy kym to neumyju

fleury
12. mar 2010

miska len aby neskoncili tak, ze nebudu mat umyte cely rok potom 😀 darmo, s hlupakom sa je zbytocne hadat

cicimon
12. mar 2010

fleury - hej 🙂) ked ten PC je taka zavislost a mm pride az za cca 6hod...

lucinka1104
12. mar 2010

tak ahojte som po kontrole krčok uplne spotrebovaný, hlavička nalieha na vchod, klenby vyklenuté drží mi to už len ten steh bez toho by sme už mali porodené malá je ale " malá" veľkosťou zodpovedá 34+0 mame cca 2150g bud pitok idem na ctg pravdepodobne mi vyberú steh a potom už porodíme deň predtým sa však musím stihnúť presťahovať

fleury
12. mar 2010

lucinka..ja idem vyberat steh vo stvrtok, uvidime ktora porodi skor 😅

cici poznam to velmi dobre 🙂)

cicimon
12. mar 2010

fleury a luci - vy ste uz ready na rodenie?

zuzkabar1983
12. mar 2010

baby tak ako pozeram, za chvilku sa anm to tu rozbehne a tabulka sa bude rozrastat 🙂

fleury
12. mar 2010

cici fyzicky ani nie, psychicky aj ano 🙂

aktakk
12. mar 2010

No tak ja uz mam pozametane a jedno okno umyte (nedalo mi to, aspon toto jedno) a chystam sa este umyvat podlahu...zeby hniezdenie??? Ale to uz mam potom od nejakeho 32tt, lebo vtedy som tiez upratovala o sto sest!!!

Fleu, Luci- no tak to budeme mat potom februarove aprilovcatka, marcove aprilovcatka, aprilove aprilovcatka a ak niekto potiahne tak mozno aj majove aprilovcatka 😀

cicimon
12. mar 2010

tak ja zbalene a pochystane este nemam a co sa tyka priamo porodu vidim to ako "hodenie do studenej vody" - az na tych par videii co som videla...Ale aj tak este mesiac chcem pockat..

fleury
12. mar 2010

ja tie porodne videa radsej nepozeram, taktiez kamosky, co mali tazke porody (asi zabudli ako mi ich tesne po opisovali 😀) ma udrzuju v pozitivnej naladicke, nuz uvidime 😅

aktakk veru, vyzera to, ze aprilovcata 2010 budu zastupene v 4 mesiacoch 😀

michalag
12. mar 2010

asi blba otazka, ale moze sa dat horuci puding hned do ladnicky???

aktakk
12. mar 2010

Veru vyzera to tak- a ze tema APRIL 😀

Miska...pudingu sa nic nestane ale moj drahy mi tvrdil, ze sa moze ladnicka pokazit ked tam das nieco horuce.

denisa1111
12. mar 2010

Ahojte babulky,civi vse najlepsie,hlavne nech je ctg v pohode,bo ja ked ten pristroj vidim chce sa mi uz revat☹dnes ma merali celu hodinu,no prijemne,ozi sono v norme,akurat mam pravu oblicku zvacsenu,bo tam tlaci drobcek,ale ze by sa to malo po porode popravit.inak sme tam dobre cakali a tu ma buzeruju len ked idem na sekundu do sprchy.

michalag
12. mar 2010

kym som ho natrela na korpus tak trosku vychladol takze nebol az tak horuci ako som si myslela .... ja som sa bala skor o puding ako o ladnicku 😅 😀

deni, super spravicka ze sono je oki 🙂 .... presne toto som ti vcera pisala ze moze ist o dilataciu, ono sa to po porode vrati naspat len mne vtedy dokina vravela ze by bolo dobre to pre istotu skontrolovat aj potom aby bola istota, ale uz som tam nebola 😝

kika29
12. mar 2010

ahojte. tak čo sa tu dialo v čera a dnes? nešiel nám internet tak neviem čo je nové. poprosím niekoho v skratke lebo spetne vás prečítať nemám šancu. píšete ako o život.

ja som v čera večer myslela že rodíme no našťastie to prešlo. bolesti a tlaky jak des. mm bledý jak stena v pohotovosti. všetko večer porobil len aby som nemusela vstať. ukludňovala som ho že kým zátka a plodová voda netečie tak nech sa nestresuje. teraz je to celkom ok len kus bruško dole ako mrcha bolí ale dá sa to.

bola som pozrieť kamošku má 2 týždňovú dcérku hned som mala slzy v očiach. to je taká malá palculienka no nevedela som sa vynadívať 🙂 🙂 🙂 rodila cs ale už funguje fajne aj ranu ukázala tak sa pekne hojí.

michalag
12. mar 2010

deni a Ctg je stale rovnake ci lepsie ako vcera?

aktakk
12. mar 2010

Denis, to ti akoze aj do sprchy zakazuju ist???

fruchtbar
12. mar 2010

Ahojte,tak som naspät...aj kluce som si v aute zamkla a museli sa mi " vlamat" do auta 😵 ,nastastie ma to nic nestalo,pochvala pre ÖAMTC.... !

Tak mi sa hrdime vahou 3300 g....doktor sa ma pytal,ci je papa taky velky !? 😲 😕 😅

Idem sa napapt segedinu 😝

Seuska,vsetko najlepsie k narodeninach a nech sa splni,po com tuzis!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre