• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
jaj luci som nevedela dlho som tu nebola a tolko citania by som nemala zmaknute doteraz :wink:
12. mar 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč marika :grinning: že mariak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky idem spinkat :slight_smile:

bruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
12. mar 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru noc michalag
12. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však v poho baby opýtam sa ešťe raz keĎže tovyzerá že do 2 tt bude malá na svete Olívia, Timea, Adriana, Tatiana alebo Laura ?????
Ked ja mam stále problém s tým, že meno Olívia sa mi pači len v tomto tvare a v žiadnom inom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marika ja už od začiatuku decembra len snívam tiež sa mm bojí ale boli v tom problémy placenta takže sme nemohli a teraz ked môžme tak sa mm bojí už. :angry:

lucinka tak mne treba počkať ešte 1 1/2h a začína mi 37tt a môžem ísť na vec možno sa mi do vtedy aj mm vráti z piva :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa priklanam k Adriane a ako druhe Laura a ako vies ze budes rodit o dva tt?
12. mar 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka aj my vyberáme mená Laura, Lea, Nela.
12. mar 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hlasujem za Lauru
12. mar 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tantama gratulujem ku Grétuške
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lucinka Adriana, Olívia - Oli, Livka. Livi

baby mne sa začína páčiť iné meno ako máme vybraté...čo teraz?
pre dievčatko Hana - ale máme potvrdeného chlapčeka, tak nabudúce možno :sweat_smile:
12. mar 2010 o 22:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči Nela, dcérke sa páči Lea a mužovi sa velmi páči Laura takže vojna :confounded:
malá mi tu zaspala na gauči a ja ju nevládzem preniesť a tak tu pochrapkáva he keby ste ju počuli :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika Nela je pekné meno :wink:
12. mar 2010 o 22:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo bud v piatok alebo na ten ďaľší štvrtok mi vyberu steh a ja už mam uplne spotrebovaný krčok malá nalieha na vchod a mam už vyklenuté klenby keby som nebola zašitá už by sme mali porodené a malá musí pribrať ma necelých 2200g

kika ja som za Nelu len muž nechce ale veľmi sami páčia všetky 3 ja som z toho na nervy pri Lukáškovi to bolo ľahké teraz ju už všetci voláme Oli aj v domčeku ma je "olíviina izba" a ja mam ako hovorím stale problém s tým že z toho neni pekná skratka lebo mne sa Oli až tak neľúbi......

kika no ak nezaspí že? :grinning:
12. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem pre svoju meno martina
12. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne sa paci este aj Ema esteze mi meno mame vybrate a drobcovi uz inak ani nepoviem ako Kubko
12. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanuša hej no keby som ju chcela volať livka tak ju tak aj pomenujem nie že Lívia ja fakt neviem
12. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka volať ju Olivka - no to sa mi moc nezdá
12. mar 2010 o 22:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!súhlasím
12. mar 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte ma napadlo Oliv... :confused:
12. mar 2010 o 22:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule idem spinat tak dru noc
12. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka no veru ak nezaspí :grinning: ale ráno ide do práce tak hádam nebude ponocovať :confused:
moja malá je Vanda a volajú ju Vandička alebo Vanduška a moju svokru ide roztrhnúť že ona je len Vanda :angry: nepáči sa jej ked ju tak volajú zdrobneninou.

u nás je jedno dievčatko Olívia ale nikto ju ináč nevolá aspoň ja som to ešte nepočula.
12. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa proste páčia mená s ktorými sa dá pracovať ako Timea- Timi, Timka , Timejka
Nela-Nely, Nelinka, Nelka, Nikol-Nika, Nikolka.....A takto pekne si to Z Olívii urobiť neviem lebo vždy skončím bude pri Olivke alebo dokonca olinke
12. mar 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a v škôlke má učitelku madarku a tá ju nazvala že VANDIKA no ked som to prečítala na nástenke tak amen tma no tak toto je už ale skomolené meno poriadne
12. mar 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika prečo vanduška je milé :slight_smile:
ináč vaši chlapi sa pivujú a krčmujú a môj si už šiel ľahnúť, že je unavený...som mu spomenula, že malý dnes veľmi nedáva o sebe vedieť, tak sa len otočil v posteli, pohladkal bruško a že dobrú :rolling_eyes:

lucinka ale tá kombinácia Olívia Zoe sa mi páči
12. mar 2010 o 22:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
satnuš už nemámiesto tak sa už tak nehýbe neboj sa ...ved aj mne sa to páči ja neviem prečo som taká nerozhodná teraz.....
12. mar 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vandika to je čo už? nevadilo ti to?
12. mar 2010 o 22:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa postupne zacinaju pacit dalsie a dalsie mena. takze asi pockame, a ked ju uvidime tak sa rozhodneme :dizzy_face:
12. mar 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka no ak sa nebude aj zajtra, tak asi zbehnem do nemocky, nech ho aspoň popočúvajú

marika pozerám, že si šla spať - tak dobrú
12. mar 2010 o 22:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa ja ju volám Vanduška. vydíš ty máš poriadneho mm.

lucinka ale ozaj to je pekná kombinácia mien daj to a máš po probléme. moja sestra tiež čakajú asi dievčatko a padlo pri výbere meno Zoe tak uvidíme aké si na koniec vyberú lebo aj Ela tam figuruje.
12. mar 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika vy máte veľa dievčat v rodine - teda budete mať
poriadny je, on na pivo ani iný alkohol veľmi nie je, ani nefajčí...taký ideál :sweat_smile: :grinning:
12. mar 2010 o 22:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok