Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
12. mar 2010

jaj luci som nevedela dlho som tu nebola a tolko citania by som nemala zmaknute doteraz 😉

lucinka1104
12. mar 2010

prepáč marika 😀 že mariak 😝

michalag
12. mar 2010

babenky idem spinkat 🙂

bruuu nocku 😔 😔 😔

marika1902
12. mar 2010

bru noc michalag

lucinka1104
12. mar 2010

však v poho baby opýtam sa ešťe raz keĎže tovyzerá že do 2 tt bude malá na svete Olívia, Timea, Adriana, Tatiana alebo Laura ?????
Ked ja mam stále problém s tým, že meno Olívia sa mi pači len v tomto tvare a v žiadnom inom.... 😝

kika29
12. mar 2010

no marika ja už od začiatuku decembra len snívam tiež sa mm bojí ale boli v tom problémy placenta takže sme nemohli a teraz ked môžme tak sa mm bojí už. 😠

lucinka tak mne treba počkať ešte 1 1/2h a začína mi 37tt a môžem ísť na vec možno sa mi do vtedy aj mm vráti z piva 😀 😀

marika1902
12. mar 2010

Ja sa priklanam k Adriane a ako druhe Laura a ako vies ze budes rodit o dva tt?

kika29
12. mar 2010

lucinka aj my vyberáme mená Laura, Lea, Nela.

cicimon
12. mar 2010

ja hlasujem za Lauru

stanusa
12. mar 2010

Tantama gratulujem ku Grétuške
🙂 🙂 🙂

lucinka Adriana, Olívia - Oli, Livka. Livi

baby mne sa začína páčiť iné meno ako máme vybraté...čo teraz?
pre dievčatko Hana - ale máme potvrdeného chlapčeka, tak nabudúce možno 😅

kika29
12. mar 2010

mne sa páči Nela, dcérke sa páči Lea a mužovi sa velmi páči Laura takže vojna 😖
malá mi tu zaspala na gauči a ja ju nevládzem preniesť a tak tu pochrapkáva he keby ste ju počuli 😀 😀 😀

stanusa
12. mar 2010

kika Nela je pekné meno 😉

lucinka1104
12. mar 2010

no lebo bud v piatok alebo na ten ďaľší štvrtok mi vyberu steh a ja už mam uplne spotrebovaný krčok malá nalieha na vchod a mam už vyklenuté klenby keby som nebola zašitá už by sme mali porodené a malá musí pribrať ma necelých 2200g

kika ja som za Nelu len muž nechce ale veľmi sami páčia všetky 3 ja som z toho na nervy pri Lukáškovi to bolo ľahké teraz ju už všetci voláme Oli aj v domčeku ma je "olíviina izba" a ja mam ako hovorím stale problém s tým že z toho neni pekná skratka lebo mne sa Oli až tak neľúbi......

kika no ak nezaspí že? 😀

cicimon
12. mar 2010

ja chcem pre svoju meno martina

marika1902
12. mar 2010

Baby mne sa paci este aj Ema esteze mi meno mame vybrate a drobcovi uz inak ani nepoviem ako Kubko

lucinka1104
12. mar 2010

stanuša hej no keby som ju chcela volať livka tak ju tak aj pomenujem nie že Lívia ja fakt neviem

stanusa
12. mar 2010

lucinka volať ju Olivka - no to sa mi moc nezdá

lucinka1104
12. mar 2010

no práve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!súhlasím

stanusa
12. mar 2010

ešte ma napadlo Oliv... 😕

marika1902
12. mar 2010

babule idem spinat tak dru noc

kika29
12. mar 2010

lucinka no veru ak nezaspí 😀 ale ráno ide do práce tak hádam nebude ponocovať 😕
moja malá je Vanda a volajú ju Vandička alebo Vanduška a moju svokru ide roztrhnúť že ona je len Vanda 😠 nepáči sa jej ked ju tak volajú zdrobneninou.

u nás je jedno dievčatko Olívia ale nikto ju ináč nevolá aspoň ja som to ešte nepočula.

lucinka1104
12. mar 2010

mne sa proste páčia mená s ktorými sa dá pracovať ako Timea- Timi, Timka , Timejka
Nela-Nely, Nelinka, Nelka, Nikol-Nika, Nikolka.....A takto pekne si to Z Olívii urobiť neviem lebo vždy skončím bude pri Olivke alebo dokonca olinke

kika29
12. mar 2010

no a v škôlke má učitelku madarku a tá ju nazvala že VANDIKA no ked som to prečítala na nástenke tak amen tma no tak toto je už ale skomolené meno poriadne

stanusa
12. mar 2010

kika prečo vanduška je milé 🙂
ináč vaši chlapi sa pivujú a krčmujú a môj si už šiel ľahnúť, že je unavený...som mu spomenula, že malý dnes veľmi nedáva o sebe vedieť, tak sa len otočil v posteli, pohladkal bruško a že dobrú 🙄

lucinka ale tá kombinácia Olívia Zoe sa mi páči

lucinka1104
12. mar 2010

satnuš už nemámiesto tak sa už tak nehýbe neboj sa ...ved aj mne sa to páči ja neviem prečo som taká nerozhodná teraz.....

stanusa
12. mar 2010

Vandika to je čo už? nevadilo ti to?

moni
12. mar 2010

aj mne sa postupne zacinaju pacit dalsie a dalsie mena. takze asi pockame, a ked ju uvidime tak sa rozhodneme 😵

stanusa
12. mar 2010

lucinka no ak sa nebude aj zajtra, tak asi zbehnem do nemocky, nech ho aspoň popočúvajú

marika pozerám, že si šla spať - tak dobrú

kika29
12. mar 2010

stanusa ja ju volám Vanduška. vydíš ty máš poriadneho mm.

lucinka ale ozaj to je pekná kombinácia mien daj to a máš po probléme. moja sestra tiež čakajú asi dievčatko a padlo pri výbere meno Zoe tak uvidíme aké si na koniec vyberú lebo aj Ela tam figuruje.

stanusa
12. mar 2010

kika vy máte veľa dievčat v rodine - teda budete mať
poriadny je, on na pivo ani iný alkohol veľmi nie je, ani nefajčí...taký ideál 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre