Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

alicc
16. mar 2010

cheer ale najhoršie na tom je že ja by som aj nie ale ked on príde včer s čokoládkou, napolitánočkou, nutelkou a že miláčik daj si, čo si ešte zamaškrtíme. no odolali by ste? 😎

michalag
16. mar 2010

alicc tomu sa hovori cista provokacia 😝 😀 ... ale ako to pekne znie ze o 2tt 🙂

vejula
16. mar 2010

no ja sa sama nechápem akožu plny výpadok koordinácie, prsote som drisla na rovnom chodníku sama zo seba nechápem, už nech radšej porodím. No a to pichanie je čudné, neviem, ale ked sedím tak je to lepšie len stáť nemôžem lebo hned to bolí, picháí do spodu.... No ale hovorím maličký kope o dušu, takže myslím že by to nemalo byť nič vážne, určite sa aj on prelakol 😕

Inač práve teraz ako ma tak začalo pichať som si uvedomila, že už by som mala začať baliť do nemocky, pre istotu 😝

alicc
16. mar 2010

baby vy všetky máte odsávačku? lebo ja nie, spolieham sa na to, že ked bude treba ta mm kúpi potom, ja som nemala ani pri alicke, lebo nebolo treba

alicc
16. mar 2010

veji veru zbaliť by si sa asi už mala, človek fakt už v tomto tt nevie kedy to príde

moni
16. mar 2010

veru alicc, budeme zavidiet 😵

veji, no veru cosi pobal keby nahodou

michalag
16. mar 2010

veji ty este nie si pobalena do nemocky? 😕 😲

alicc, ja mam ale len taku piestovu a ak bude treba tak pojdem kupit bud ja alebo drahy

vejula
16. mar 2010

j alic, inač máme rovnaký termín 🙂 Ty už si pobalená???
Inač baby ja dufam že ma to chytí ráno po sladko prespatej noci, lebo ked si predstaviť že by som mala teraz dostať bolesti a ja už by som najradšej spala, tak tlačiť by sa mi určite nechcelo 😅

moni
16. mar 2010

alicc, mne pozicala odsavacku kamoska, ale zas ja viem ze ked budem mat mlieko tak ju budem potrebovat na 100%.

veji, vidis, robis paniku medzi pobalenymi 😀

vejula
16. mar 2010

No miška ja som taká neporiadna 😝 Ale som si povedala že tento týžden sa už do toho dokopem, aj keby čo bolo

alicc
16. mar 2010

veji už som pobalená lebo ja mám CS o týžden pred termínom a človek nikdy nevie 😉

veve23
16. mar 2010

Alicc...no to ti verim, uz sa to krati, aj mne ked dr. povedal ze pojdeme skorej ma zamrazilo...neboj bude vsetko v pohode

Cheer....ty chodis k nasmu dr. az dokonca a potom len sup do ruzinova?

michalag
16. mar 2010

veji, tak to mas teda odvahu 😅 😀 ... ja som rodila rano a bolo to fakt super, mala som kopec energie 🙂 a ani spat sa mi nechcelo ked mi maleho dali na izbu, no vecer som bola KO uz o 20:00 😝

vejula
16. mar 2010

moni ty zrejme tiež ešte niesi pobalená čo???? Držíš so mnou partiu oneskorencov 😀

alic, uhm, tak ak pojdem na TP tak určite nebudeme rodiť spolu, čo???? Ani neviem či tu ma ešte niekto rovnaký TP ako ja 😕

alicc
16. mar 2010

no veji už to tak vyzerá, že nie 😒
ale možno sa mimi poponáhla a bude to narovnako 😉

vejula
16. mar 2010

miška, že je to super rodiť ráno... A ked som to povedala mm tak sa mi szačal strááášne smiať, že to ani nebudem cítiť či je to večer alebo ráno. Ale čo ja viem podla mna predsa len ked je človek vyspatý tak má viac sily tlačiť a všetko... Slebo buidem pre istotu pospávať aj cez den keby ma to náhodou chytilo 😀 😀

vejula
16. mar 2010

no alic vždy som bola presvedčená že pôjde až v apríly, ale neviem po dnešku som trocha zmetená, no zajtra budem mudrejšia ked ma pozrie doki ako to zo spodu vyzerá 😅 LEn čo ja viem ako som už chcela hrozne rodiť, teraz chcem ešte chvílku počkať, nechce sa mi ešte rodiť 😝 😅

alicc
16. mar 2010

babulky idem dopozerať odsúdené, tak sa majte pekne a dobrú noc všetkým. 🙂

cheerlady
16. mar 2010

veji ja som tiez v klube nezbalenych 😀 ale v podstate vsetko mam,akurat musim cumlik vyvarit a mala by som este jednu podprdu dokupit,ale tu som zatial nezohnala 😒

veve hej,on mi dal normalne dalsi termin poradne-na 22.3. a pytal sa,kde budem rodit,takze asi k nemu az do konca.ty si sa na to nepytala?ja som mala tolko otazok a vzdy jak tam pridem,tak na to zabudnem 🙄 tak tebe povedal,ze to bude aj skor?no ja som zvedava,co mi povie v pondelok,naposledy som mala CS 4,ale nehovoril nic 😕

vejula
16. mar 2010

alic ja by som tiež kukla ale mm pozerá ligu majstrov tak som odstavená od telky 😠

vejula
16. mar 2010

cheer, no ja ešte všetko asi nemám, ani poriadne neviem čo všetko treba, ako ten zoznam mám ale ešte som to poriadne nekukala... No teta na predporodnej príprave povedala hlavne nech mám hygienické potreby pre seba a ostatné už donesu aj potom takže sa nestresujem 😝 😉

vejula
16. mar 2010

ozaj ešte sa chcem spýať keby mi odtiekla plodovka v sprche tak to asi necítim, že???? Či myslíte že áno? TRocha sa bojim že ani nebudem vedieť a odtečie a to je potom nebezpečné 😖

cheerlady
16. mar 2010

veji ved na to sa spolieham aj ja,ze keby mi nieco chybalo,tak v nemocke je lekaren,tak len poslem mm alebo nasich,ked pridu a donesu mi.ale v podstate by som mala mat vsetko-teda co treba do ruzinova.

veve23
16. mar 2010

Cheer...mne povedal ze budem u nho do konca, ze pacientky ktore rodia v Ruzinove mozu chodit k nemu, ostatne musia do nemocnic kde rodia. Ja mam CS 5, tak uvidim, ja mam poradnu 29.3, inak v pohode, som s nim kecala ze co musim vybavit v Ruzinove, tak iba Epi medzi 13 a 14 hod a to je vsetko.

vejula
16. mar 2010

jj cheer, ved ma nepošlu preč ked nebudem mať všetko, to sda vyrieši 😉
No ale pôjdem ja už asi spať lebo som akási unavená 😅

cheerlady
16. mar 2010

veve no ja som mala CS 4 na zaciatku 37tyzdna...takze ty si fakt "popredu" 😀 v pondelok budem na zaciatku 39,tak som zvedava,co povie,uz by sa to mohlo zacat aj rozbiehat,aj ked maly je stale vysoko ako aj bol 🙄 ja mam epi vybavenu uz od 33tt,akurat vcera sme tam este s mm boli zaplatit osobu pri porode - ale mala som taky zvlastny pocit,lebo sak vsade kopa ludi,tak som hovorila,ze radsej by som isla rodit asi az vecer alebo skoro rano,ked tam nikoho neni 😅

michalag
16. mar 2010

baby idem ja spinkat

... a uz sa tesim ze zajtra nam pribudne dalsie aprilovciatko 🙂

bruuu nocku 😔

veve23
16. mar 2010

Cheer..no ja som bola v pondelok, a ked ma vysetroval zo spodu tak vravel ze uz citi hlavicku, a krcok je makky, ze mam byt rada, ze je to dobry predpoklad ked to je uz teraz takto pripravene. No a co poznam baby co rodili v Ruzinove, ze najlepsie je navecer alebo cez vikend ked je tam klud, inak cez den je tam frmol, lebo primaju...prepustaju, nooo chaos. Ja tam skocim asi v pondelok zaplatit Epi, aj ist na to poucenie.

monva
16. mar 2010

uz sa tesim na zajtrajsie spravy od Zuzky a drzim im obom aj Maxikovi silno vsetky prsty 😉

baby som si to po sebe citala 😀 nemyslela som to tak, ze sa budem malovat, ja sa obavam, ci sa pri porodnych bolestiach doma este sprchovat, alebo letiet rovno do nemocky a sprchnut sa tam. To s tym make-up-om, nechtami a pod. som riesila len dnes, lebo sice som mala take blbe pocity - no na porodne sa to este netahalo.

Urcite vtedy malovanie nebudem riesit, ja mam len problem, ci ist do sprchy, alebo nie, lebo vraj to porod urychluje a ja sa velmi bojim, ci stihnem dojst, nechcem rodit v aute. Ked to na mna pride, najprv musime zohnat niekoho k malemu a potom ryyyychlo utekat.

Pri Dankovi mi cca o siestej vecer odtiekla plodovka v nemocke a Danko sa narodil o 19:35. Vlastne o tej pol piatej som bola na normalnej poradni, lekar ma pozrel, otvorena na 2 palce, tak si ma tam nechali, aby som nemusela behat v ten den hore-dole domov a naspat, ked som hodinu cesty od nemocky - a potom to nabralo taky spad, ze sa aj doky nestihal cudovat.

kika29
16. mar 2010

ja si malovátka strčím do tašky a po pôrode sa asi len upravím. ked ma to chytí nebudem vedieť kam skôr skočiť 😀
stále ma bolia tie slabiny a stehná, pichá zo spodu no ved sa to kráti tak nejaké prvé príznaky sa musia ukazovať.

zuzke držím palce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre