• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
Bre ranko

Zuzke gratulujeme a Maxikovi tiez!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja som mala po dlllllhej dobe fest nervny sen, sa mi snivalo, ze som zacala masivne krvacat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spotena som v noci behala na wc, ze co sa deje..ufff, taketo sny teda nemusim, radsej nech sa mi sniva o nudnom silvestri 20 dni za sebou :grinning: :grinning:

Zajtra o takomto case uz budem vediet co a ako so mnou, zvlastny pocit, kazdopadne len zajtra mi robia ster na toho hnusaka, takze budem tlacit na dr nech pekne krasne vyberie steh az v pondelok najskor
17. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko
no teda, zuzke aj palnovany cr odkladaju??? asi maju v nemocnici frmol, ale urcite nakoniec vsetko dobre dopadne
moooooc drzim palce :wink:
17. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tiez citam, ze este ju nerodili, tak drzime palce :wink:
17. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, ten steh pojdes ale vyberat do nemocnice, nie?
hadam, ti ho este zajtra nevyberu :wink:
17. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vidím, že ste rozoberali make-up, to ma minule ani len nenapadlo, bola som rada, že sa mi podarilo dobaliť, sprchnúť a obliecť :grinning: a v pôrodnici už boli iné starosti, takže som chodila ako strašidielko, ale to ma trápilo najmenej, aj keď bežne som z domu som predtým bez nejakého rýchleho make upu ani nohy nevytiahla, potom, pri malej, som si nejak zvykla nemaľovať sa, prípadne len nahodiť očnú linku a toď vsjo,
17. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grekyna hej, ja uz chodim len do nemocnice, tiez dufam, ze tych par dni este pockaju :slight_smile:
17. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag a čo je malému že má teploty? nech sa skoro uzdravý.

ja idem dnes do poradne o 13:50h. noc bola 2xcikpauza a nad ránom som sa zobudila na silnú bolesť v kolene asi krč. musela som si masírovať kým to neprešlo.

včerajšia oslava ma stála kopec trpezlivosti. od včera obdivujem učitelky v škôlke klobúk dole. ja som tu mala 3 deti a cirkus nenormálny nikdy viac :angry:
aspon sa nam dneska konecne krasne vycasilo!! uz sa patrilo :sunglasses:
kika tak nech poradna dopadne oki :slight_smile:

sak pockaj o rok ako budete mat veselo na oslave :grinning:
17. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, doteraz len kaslal a vcera vecer uz mal aj teplotu tak uvidime dnes co mi povie dokina

ideme my k dokine tak sa zatial majte ....
17. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury už nepozvem deti vyhodím ich pred blok a nech tam sa naháňajú a byjú a vrieskajú. čakala som kedy suseda príde sa sťažovať čo bývajú pod nami. no des a hrôza čo vystrájali. :confounded:
17. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule :slight_smile: ja som vyhnala mm do obchodu,tak cakam na cerstve rozteky :grinning:
juuuuuj,zuzka uz je na stole,drzim palceky :wink:
17. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika pod nami byva sice len jedno dieta, ale bordel robi za 20 deti, sa tesim ako im to vratime :grinning:
17. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, ze vycasilo??? u nas na Orave snezi aj dnes :wink:
17. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je tiez krasne jarne pocasie.....radost von oknom pozerat :dizzy_face:

mne sa dnes snivalo,ze som sa muchlovala s takym krasnych cernochom a moj mm sa prizeral.....viete si predstavit,ako to pokracovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile: ....pekna noc je za mnou ! :grinning:
17. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska nech sa maly cim skor uzdravi

grekyna nezavidim, mne uz ta zima lezie krkom, uz potrebujem teplo :slight_smile:
17. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frucht si sa pochvalila so snom aj manzelovi? :grinning:
17. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frucht podpobne sny som mavala aj ja :grinning:
17. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som nemala prilezitost,ale isto sa pochvalim....ved on ma pozna,aspon bude vediet,co v poslednej dobe zanedbal a co ma dnes na robote !!! :grinning: :grinning: :grinning:
u nas taka ticha dohoda...
caute,
no tu v BA to pocasie tiez nic moc - klasika, vychod je vzdy opacny :grinning:

ja som sa dnes zas nic nevyspala, asi po 3 hod prevracania sa som to vzdala a sla som pozerat o 4.15 Lamparen :slight_smile:) tak som dnes mrtva

a celkom sa mi nic nechce aj ked plany su...
fucht, tak ty sa mas.....
fleury a ty sa radsej vrat k povodnym snom, ten dnesny dokaze vystrasit, ti verim :confounded:
17. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva: v nadstandardnej izbe je sprcha a toaleta na izbe... v standardnej izbe su sprchy priamo oproti izby, toalety su tiez oddelene, jedny su pre pacientky so standardnych izieb a druha toaleta je pre nase spoluobcanky.
17. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko baby,
u nás po včerajšom snehu ani stopa, ako keby nesnežilo.

zuzka to už asi má za sebou, len na info budeme musieť počkať :dizzy_face:
17. mar 2010 o 09:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grekyna to ti poviem, ze to bolo hrozne, ale beriem to tak, ze to je z tej zajtrajsej poradne uz panika mierna :sweat_smile:
17. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaach joj tak mi mame vecer za sebou.

skocili sme do nemocky lebo maly sa vobec nechcel hybat, nepomohla ani cokolada ani ladova voda ani vyhrazky a prosikania.
Tak nam sestricka povedala nech prideme na monitorovanie. Maly si vedel vybrat den, hrali Chelsea a samozrejme uzavreli najblizsiu cestu do nemocky a museli sme ist naokolo ale aspon to mame precvicene na buduce.
Robili nam CTG a prvu polhodinu maleho srdiecko bolo riadne vyplasene skakalo to zo 170 na 120 a sestricka hovori ze ake aktivne dieta tam mam. Nech mi nehovori somariny :angry: mne sa skor zdalo ze malemu sa cosi nepacilo ale potom sa to ustalilo na 140 a po dalsej polhodine nas pustili domov. Ale tie pohyby su stale poskromnejsie :confounded:
Uz nech je vonku. :slight_smile:

Takze Zuzka to uz mozno ma za sebou a uz nie su 2 v 1. :slight_smile: ale 1+1
17. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minius tak vidis, maly ta chcel uz dopredu pripravit na Chelsea v den porodu :slight_smile:))
17. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: fleu maly nas uz nacvicuje, hlavne ze je v poriadku ten chrust maly :dizzy_face: Tato hovoril ze pojde za policajtom a povie mu ze rodim a dali by nam doprovod do nemocky :grinning: ale vravim nech sa nezahriakne tak sme si to obisli.

Inak tie vase sny, frucht ja ani len o sexe nesnivam :grinning:
17. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej kocky, mne dnes prisla bexa3 som happy, aj mi ju pekne poskladal, zlaty bol:slight_smile: som spokojna:slight_smile:)))
17. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minius to by bol inak paradny porod aj so sprievodom :grinning:
17. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninuska tak hod nejake fotky do albumu :wink:

fleu ty si spominala ze zajtra budes vediet co a ako s tebou. Mas mat aj ty CS?
17. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok