Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
14. apr 2010

evil - asi by ma dr*** za 3 tyzdne...normalne si zvyknem odkvapkavat mlieko a vcera mi skoro nic nenatieklo....ja som si myslela, ze dojde stv-ne a odisla dnes a pritom chcela do konca tyzdna....

marika1902
14. apr 2010

Baby ja uz sa nestresujem datumami lebo potom som z toho bola iba smutna. Ked to pride tak to pride.Aj ked sa musim priznat ze tieto posledne dni su aj pre mna dost tazke ☹

zuvinka102
14. apr 2010

ahojte tak som doma z poradne, vsetko v poriadku len mam cakat kedy sa malinky rozhodne prist na svet.. znovu do poradne mam ist 20.4 to mam den po TP takze snad sa potom uz zacne nieco diat..

evil mne to tiez vychadza podla tabulky

majca a skusila si ten kocik pozriet aj v obchode aladin lebo na stranke ho maju..inac ak by som mohla tak by som odporucila aj X-lander je dobry a ma ho viac mamickej aj tu u nas a my sme ho kupili tiez.. http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

marika1902
14. apr 2010

cici, evil ja zijem pod jednou strechou so svokrou tak mam celkom strach ako to bude. Uz mi nukala paperove perinky pre drobca, este sa kubo ani nenarodil a ona ze musim ho prebalovat na siroko koli klbom, vsak este neviem ani co povie dr ci treba alebo nie.

marika1902
14. apr 2010

zuvinka aj ja uz mam len cakat kedy sa kobo rozhodne ist von 😀 😀 a poradnu mam tiez 20teho ak sa nic neudeje

cicimon
14. apr 2010

marika- no mne napr este pred porodom doniesla jednu velmi tenku zavinovacku a vraj ze mala bude grcat a bude to treba prezliekat kazdy den.......mala sice grca, ale na to mame plienky a ta jej zavinovacka nebola na obliecku, cize by sa to cele muselo prat...mne moju staru 30rocnu ogrcala len raz, obliecku som dala do pracky a dala novu...

a to kvantum kozmetiky co doniesla, ani neviem, co s tym..

marika1902
14. apr 2010

A este nieco moja svokra je na dochodku cize cely den doma 😒

cicimon
14. apr 2010

marika- ocakavam potom tvoje postrehy

evil15
14. apr 2010

cici neboj tie 3 týždne tu nebude jedine cez moju mrtvolu 😀 tá bude mať dovolené dosť len rýchlo kuk a šup šup preč 🙂 to by som nedala 3 týždne aj ked mm špekuluje že kto bude doma somnou prvé týždne lebo on môže len 2 dni tak som mu vysvetlila že budeme s malou samé ved aj tak bude pekne a my sa budeme chodiť prechádzať von na jazerá 🙂 a večer budeme spolu kúpať a dávať spinkať malú tak snád to prejde lebo povedal že sa o tom ešte porozprávame 😅 moja svokra mi chce nahradiť maminu moju ktorú nemám a lezie mi to poriadne na nervy ...

marika tak to by som nedávala pod jednou strechou hned by ma brali v kazajke 😀 😀 😀

marika1902
14. apr 2010

najhorsie je ze nase svokry si myslia ze sa nic nezmenilo od kedy oni mali deti a vnucuju stare rady. Netvrdim ze niektore nie su dobre ale teraz je tolko moznosti ako si ulahcit zivot s babatkom a oni to nechcu pochopit 😒 Napr ja tiez chcem pouzivat zavinovacky a mam dve na prezliekanie a jednu taku dekovu na cvoky

inak baby umyvate sa po kazdom kojeni?

cicimon
14. apr 2010

evil - u nas tiez ze ako budeme same ...bla bla...a ja ze a potom bude so mnou kto? a zas treba si aj zvyknut, ved len ja budem s nou cele dni...bo svokra sice navarila...ale malu ani nenakoji ani nic...
a z niekorych rad ma slo az porazit..

cicimon
14. apr 2010

marika - mne sa zavinovacky celkom osvedcili, hlavne na prenasanie ale aj na spanie

ako myslis s tym umyvanim?

zuvinka102
14. apr 2010

marika ak chces mozeme sa stavit ktora z nas bude rodit skor.. grekyna sa tak som nou stavila lebo sme mali rovnaky termin a v ten vecer uz aj rodila.. takze ak sa ponahlas alebo uz chces ist rodit mozno ti toto pomoze 😀

marika1902
14. apr 2010

alebo este jedna vec ktora ma tak vytocila. Sestra mi dala po svojich drobcoch niake hracky, hrkalky. A tak som sa tesila a vravela to svokre a ona sa zhrozila ze coooooo ze dufa ze hrkalky tam nie su lebo sa nesmu davat ako prve lebo ze dieta bude potom prostoreke a bude donasat ci co. No skoro ma slahlo 😒 😒

evil15
14. apr 2010

cici ved presne o to mi ide že potom aj tak budeme samé snád to pochopí mm lebo ak nie tak má smolu ja ju tu nebudem trpieť to nie ...
ja mám 2 zavinovačky tak snád to bude stačiť 🙂

marika - svokra na dôchodku tak to ti už vôbec nezávidím ale držím palce 😉

marika1902
14. apr 2010

no svokra mi vravela ze po kazdom kojeni je treba si poriadne umyt prsia aby drobec nedostal niaku zabu. Ja len ze ci je to naozaj tak nutne. Vsak to by som ani z domu nemohla ist.

evil15
14. apr 2010

zuvinka ja sa s tebou stavím 😀 😀 😀 😀 😀

marika ešteže je MK a budeš sa môcť vyrozprávať a posťažovať a možno ti aj poradíme ak sa bude dať 😉

marika1902
14. apr 2010

Zuvinka no my budeme rodit presne za sebou xixi ja sa necitim ze by to malo byt najblizsie dni. Mozno vikend alebo okolo terminu 😀

marika1902
14. apr 2010

cici mne poradila kamoska zavinovacky ze prve dva mesiace aj ona pouzivala len zavinovacky a potom presla na spacie vaky. Ze perinky vobec nepouzila

marika1902
14. apr 2010

baby nebojte urcite budem poctivou prispievackou do temy svokry a ich dobre rady 😀

evil15
14. apr 2010

no a je tu nová Téma super tiež sa pridám k pravidelným prispievatelom 😀 😝

cicimon
14. apr 2010

eil- ja mam iez 2 a celkom to staci

marika - ja neumyvam,ze toaj dost vysusuje a pohryzene duplom

zuvinka102
14. apr 2010

no ved to sa ani ja necitm, ze pojdem nejak skoro ale dnes mi spravil ten hmat asi a boli ma brucho a mam aj vytok ale povedal, ze by mal byt do ruzova no ja mam v nom krv a da sa povedat, ze je az cerveny.. takze ak sa nebudem ozivat isla som pre istotu spet..

evil a mozeme sa stavit 😅

no ja sa prestavam uz ponahlat mam cas.. nejak zacinam mat strach

cicimon
14. apr 2010

marika- aky je rozdiel medzi zav. a perinkou?

evil15
14. apr 2010

zuvi tak čo myslíš ty či ja ??? a kedy???? 😉 😉 😉

marika1902
14. apr 2010

zuvinka mne hmat neurobil iba povedal ze krcok mam spotrebovany a otvorena som volne pre prst cize vraj sa to moze spustit kazdym dnom. V pripade ze neporodim do dalsej poradne asi sa ho opytam ci mi nemoze urobit Hamiltona. A este mu pripomeniem ako mi tvrdil ze ja urcite prenasat nebudem 😀 😀 😀 😀

zuvinka102
14. apr 2010

no ja do tej vasej novej temy asi moc prispievat nebudem.. aj ked svokra byva blizko ale nestara sa ona si to vynahradzuje na svagrine lebo ta snou byva na jednom poschodi len vo vedlajsom byte.. a maju tiez malinkeho ktory ma 8 mesiacov a potom 4rocneho a tomu sa venuju najviac aby pomohli svagrine a nemala stale toho vela.. ale tesia sa na drobceka uz len preto, ze sa nebudu musiet so svokrom hadat, ze on chce maleho na ruky alebo ona podelia si ich nakolko budu mat dvoch..

my s mm mame stastie, ze mame starsich surodencov a tam sa uz na tych vnucatkach vysantili 2strany.. snad som to napisala nejak rozumne

marika1902
14. apr 2010

no perinka je obycajna perina ako mi pouzivame,len 10x mensia teda podla mojej predstavi. Aspon take mi svokrusa nukala. Ja co mam zavinovacky tak sa navliekaju nie na perinku ale kazda ma take specialne futro

zuvinka102
14. apr 2010

evil typujem teba na tento vikend co ty na to??

marika tak tu vetu, ze prenasat nebudem som od mojho pocula vela krat aj to, ze dnes sa neuvidim, ale co uz videli sme sa..

lenze ja viem aj presne kedy sme malinkeho splodili takze toho 19.4 nam aj z tohto hladiska vychadza

evil15
14. apr 2010

moje zavinovačky sa neprezliekaju !!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre