Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
6. okt 2009

no ja nemám hustý skor sa naťahuje je taký priesvitno žltý,no včera som mala malé svrbenie,ale to bolo toho výtoku vela dnes už menej a ani nemám svrbenie tak neviem

stanusa
6. okt 2009

odo mna nechceli ziadne potvrdenie od lekara, myslim ze to treba az pri nastupe na MD
oliinka ja by som sa netrapila s vytokom, ked slabne a nesvrbi ani nezapacha je to asi ok, ale ak sa ti nezda tak zajdi k lekarovi

oliinka
6. okt 2009

no buduci týžden mu otom poviem tak uvidím čo mi povie,možno to mám zo sexu ktorý bol den predtým ako som mala taký silný výtok

blondy12
6. okt 2009

babenky ja som na zaciatku tehu jedla huby, dufam ze to nebude nic zle 😨 , asi to radsej vo stvrtok poviem doktorovi,

mne sa zda, ze mi tiez zacina taky vytok ...trosicku ale nesvrbi ma nic

stanusa
6. okt 2009

pipimiska aj ja blahozelam k NT 😵

stanusa
6. okt 2009

baby aj ja ho chcem poziadat o vyter a vysetrenie, lebo som mala mykozu a dal mi mast ani sa nepozrel 😕
preco sa nesmu huby, mame v mraznicke, ale nemam na ne vobec chut

pipimiska
6. okt 2009

stanusa,dakujem velmi pekne 😵

blondy,z hub si nerob stresy ja som ich jedla viac krat a aj preto som sa na to spytala,povedal ze sa nemaju jest,tak uz nebudem,ale to co sme robili pred tym ako sme to nevedeli to neriesim 😉

pipimiska
6. okt 2009

stanusa,ked mas podozrenie,radsej nech ti urobi vyter,nic za to nedas,iba sa ubezpecis 😉

huby sa nesmu,pretoze babatka v brusku nemaju vyvinutu pecen a este neviem co a ani malym detom sa nesmu podavat huby,sa cudoval,ze o tom neviem 😒

civavava
autor
6. okt 2009

cicimon, nie, len som to povedala sefovi a stacilo to.
potom neskor ked budem ziadat o nastup na MD, predlozim TK na Medical service/ludske zdroje. 😉

civavava
autor
6. okt 2009

pipimiska, gratulujem k vysledkom!

co sa tyka hub - ani sampiony na pizzi sa nesmu? 😖

oliinka
6. okt 2009

no ja huby zbožnujem,hlavne zavárané k rizotu a tak a ked tak šampiony alebo v konzerve ku šťave,to sa smie?

pipimiska
6. okt 2009

mne jasne hlasne doktor zdoraznil, ze sa ziadne huby nesmuu,ziadne 😖 aj ja milujem huby,nechapem jak teraz budde chutit moja najoblubenejsia kapustnica bez hub 😨

pipimiska
6. okt 2009

civava,dakujem 😵
inac vsetky ktore uz mate za sebou dobre vysledky tiez gratulujem 😀 ja som tu vetsinou nebola,ked ste sa tesili 😉

oliinka
6. okt 2009

😉 😉 a tak ja si myslím občas si tie huby možem dopriať,ved to niesu z lesa ale s obchodu

stanusa
6. okt 2009

teraz nas cakaju tripple testy

oliinka
6. okt 2009

mna asi až za 3-4 týždne,nie?

stanusa
6. okt 2009

nasla som o hubach:
Huby. Podobne ako ryby môžu obsahovať ťažké kovy, ale raz za čas sa hádam nič nestane. Samozrejme, pokiaľ si je kuchárka úplne istá, že sú jedlé. Dodnes spomínam na sestru, ktorá vrhala zúfalé pohľady na maminu vianočnú hubovú omáčku - tradičné to jedlo u nás v rodine. Nakoniec neodolala a aj dieťa prežilo.

a este http://www.omimine.cz/poradna/dotaz/4884/huby-v...

stanusa
6. okt 2009

oliinka okolo 18 tt sa robia

oliinka
6. okt 2009

nop tak mám ešte čas na tie testy 🙂

oliinka
6. okt 2009

no ja mám rada tuniaka v oleji či vo vlastnej šťave a huby len s obchodu teraz radšej tak snad to je ok

pipimiska
6. okt 2009

vidis,to sa neda nikomu verit,kazdy povie inac 😖 on ze v ziadnom pripade koli babatku 😖
no ale kazdy nech kona podla vlastneho uvazenia 😉

oliinka
6. okt 2009

šak hej každý povie inak aj tak si spraví raždá ako chce a podla chuti 🙂

stacynka
6. okt 2009

caute baby,
ja idem zajtra na poradnu uz sa neviem dockat co bude nove, mala by mi uz konecne dat TK a asi aj uzv mi robit tak som zvedava a nedockava
mam taky pocit ze uz zacina byt lepsie uz aj najem celkom a dokonca mam aj chut jest tak sa z toho tesim, lebo som sa len nutit musela, tak dufam ze to nezarieknem, ale unavena som stale takze poobedny spanok s malym to isti 🙂

stacynka
6. okt 2009

inak gratulujem vam vsetkym k dobrym vysledkom
k tym hubam, ja som minule na pizze sampiony zjedla ved ked to nejes na kila...toto moj nazor a aj tuniaka si dam sem tam s chlebikom na ranajky tak raz za dva tyzdne...

cicimon
6. okt 2009

ja si tiez myslim, ze raz za cas a hlavne ked su tie huby dobre uvarene,,,a tuniak podobne, ja ho mam tiez velmi rada, uz som ho dlho nejedla, ale ...

oliinka
6. okt 2009

🙂 no tak ja sa chystám pomaly k telke pozrieť ordináciu a popritom sa hrať aj s malým,lebo spinkať sa mu ešte nechce.tak prajem pekný zvyšok večera a tebe stacynka nech to zajtra dobre na poradni dobre dopadne a dostaneš už aj TK 🙂

stacynka
6. okt 2009

oli dakujem ja uz tiez cakam na ordinaciu, maleho isiel tatino ulozit, ale este chce kakat, to teraz tak ma casto ze pred spanim este kakat idem 😀

oliinka
6. okt 2009

no náš malý veru ešte do postele nechce ale za hodinu pojde určite a kedy stáva malý ked teraz chodí spinkať

stacynka
6. okt 2009

no on chodil dost neskoro spavat teraz v lete ked bolo svetlo, ale cez zimu som pekne o osmej uz ho davala spinkaval
no rano uz okolo pol siedmej je hore
niekedy sa postasti dlhsie ze si pospi

oliinka
6. okt 2009

no náš malý okolo deviatej a aj neskor a rano stáva okolo osmej pol deviatej a pobede spinkáva tak dve až tri hodinky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre