Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
9. apr 2010

jankako Vaneska je nadherna 😀 😀

tarinka333
9. apr 2010

Kocky, tie bolesti sa vratili. Aj po "velkej" toalete pretrvavaju. Nie su vobec silne, ako neprijemne, to ano... Po odmlke hodinu a pol ich teraz mam v intervale 9 a 3 minuty. Len pred nedavnom sa zacali... uvidime, ci to bude ono. Ale je to veeeelmi slabucke, tak asi nie ☹

vonavakvetinka
9. apr 2010

vejul, tak uz mas Dominika pri sebe, gratulujeeeem 😵

marika1902
9. apr 2010

Tarinka na intenzite nezalezi. nemusis mat velke bolesti radsej to sleduj a ked sa budu skracovat intervaly tak sup sup na prijem 😀 😀

stanusa
9. apr 2010

ahojte, tak som vas trosku precitala...maly spinka, ale uz o chvilu ideme prebalovat, kojit a dokrmovat a tak dokola 😅

gratulujem mamickam kike a vejule
ostatne tehulky drzte sa, ani sa nenazdate a budete mat aj vy mamickovske starosti, uzivajte si este pokoja kym sa da 😉

fleury
9. apr 2010

stanus kedy vas pustili domov? 🙂

grekyna23
9. apr 2010

jej, vejul gratulujem 😉 😉 😉

fruchtbar
9. apr 2010

tak uz nas aj Vejul "opustila".......samozrejme gratulujem a prajem zo srdiecka len to najlepsie!!!!
Krasne miery 😉

baby,nicoho sa nebojte,ja s tym bojujem,nedam sa len tak lahko,uz som aj periny obliekla,povysavala,celu kuchynu upratala,pradlo zvesila a upratala,chlapovi pri koseni travy pomohla.....vsade ma je!
uz ma caka len jedno: ma to tri pismenka 😀 😀 😀

Ozaj,mm bude pri porode a uz sa na to naramne tesi,furt mi vola a doma obsmrda,kontorluje ma,kazdy vyraz tvare,len uz aby mohol nastartovat....najskor som nechcela a respektoval to,a teraz je cely bez seba,ze moze byt pri tom.....sak jemu rychlo zredne 😕

fruchtbar
9. apr 2010

Kto to tu dal fotku toho krasneho babatka,uz som zabudla,ale vyzera ako babika!!! Sladucke....

fleury
9. apr 2010

frucht jankako to bola..Pozeram, ze mas uz ritualy za sebou, teda az na jeden! 😀

podla mna veve to uz ma tiez za sebou

marika1902
9. apr 2010

inak takymto tempom si tu budem pisat sama so sebou 😀

zuzkabar1983
9. apr 2010

Jeeej VEJUL gratulujem.

Jankako mala je nadherna ... Kedy ta pustili domov z nemocky? Rozmyslam, ze sme sa tam mozno aj stretli a ani o tom nevieme 😅

Zuzadula ... v stredu rano som mala poradnu a dr mi povedala, ze som v podstate pripravena na porod len krcok je velmi tuhy, tak mi dali nejaky cipok (myslim ze orthogynest) na zmekcenie krcku. To bolo o devietej rano. Este mi pichli aj nejaku injekciu ,.. No a v noci okolo jednej mi odtiekla plodovka ale bola som otvorena tesne pre prst. Kedze o strvtej rano sa to nelepsilo tak mi dali nejaky dalsi cipok, ale netusim ako sa volal. No a pred siestou ma sestricky kontrolovali .... ze to este nebude, ale ked prisla dr tak o 10 minut tak povedala, ze idem rodit ... Ja sama neviem co sa dialo. Povedala, ze mohla skusit este nechat ma 2 hodinky trapit, ale ze to nevyzeralo, ze by som sa otvorila tak mi ten krcok nastrihli ... Ale ja som rada, lebo dlhsie by som uz asi nevydrzala. ..

fleury
9. apr 2010

marika veru veru, po vikende nas tehuliek budeme moct ratat na prstoch jednej ruky 😀

marika1902
9. apr 2010

fleury coz ty vstanes z postele a porodis ja lietam ako drak a nist 😀 😀

Moni sa zas neozyva 😲

fleury
9. apr 2010

marika zeby som prisla na poradnu v pondelok na bicykli??!! To by som uz mohla rovno tlacit ist 😀 😀

ja uz moni neverim, nas natahuje 😀 😀

fruchtbar
9. apr 2010

Marika u mna je to to iste.....ale pockajte,zajtra nepohnem ani malickom!!!!
Idem na gauc,odpocinut si pred druhym kolom 😀
Majte sa krasne a pekny vecer

CMUK,pa zajtra

moni
9. apr 2010

ahojte, tu som 🙂 zaspali sme 😀
jednym ockom som zazrela gratulacie pre vejulku, ale idem docitat od zaciatku nech mam akoze prekvapko 😀

evil15
9. apr 2010

no ja tu budem asi najdlhšie lebo dnes mi kamoška povedala, že si myslí že budem minimálne 2 týždne prenášať aká milá 😀 😀 😀 😀 😀 lebo vôbec nevyzerám nato že by som išla rodiť no uvidíme čo nastane zajtra si dobre zakrepčím a bude 😝

fleury
9. apr 2010

no co vravim, moni je uz tu 😀

frucht pekny zbytok dna aj tebe 🙂

fleury
9. apr 2010

evil len neporod na svadbe priamo, to by nebolo pekne dat do uzadia tak vynimocny den mladomanzelov 😀

evil15
9. apr 2010

fleury posnažím sa aby to bolo aspoň popolnoci 😀 😀 😀 nech majú zase prečo piť v nedelu 😉

moni
9. apr 2010

zas robite paniku? 😀
ja sa zatial nikam nechystam, furt mi neverite bosorky...nakoniec si tu budem ja sama so sebou vypisovat 😀

marika1902
9. apr 2010

Frucht tak si uz vecera aj sexu 😀 😀 Ja iba slepo zavidim 😀 😀

Evil len aby si neporodila pred terminom. Lebo ja nie som odbornik ale podla mna sa na pohlad neda zistit ci vyzeras ze ides rodit alebo nie 😀 😀

moni mas stastie ze si tu uz sme chceli vyhlasit patranie cez interpol 😀 😀

evil15
9. apr 2010

baby už ste tu 3 čo si chcete písať samé zosebou tak ja neviem prečo si nechcete písať spolu 😀 😀 😀 😀 😀 nebodaj ste sa pohádali moni -fleury a marika

fleury
9. apr 2010

evil to bude asi tym, ze ziadna z nas neveri tej druhej, ze potiahne az do TP 😀

evil15
9. apr 2010

marika nemyslím si to by musela bať veľká náhoda alebo šťastie a to ja nemám ☹

marika1902
9. apr 2010

evil nieeeeeeeee nepohadali ale oni dve su jezibaby oni sa urcite predbehnu 😀 😀

evil15
9. apr 2010

mali by sme uzavrieť stávky ktorá to potiahne najdlhšie 😉

evil15
9. apr 2010

no myslím že všetky 3 ste ježibabky 😀 ešte ma aj predbehnete uvidíte 😵

fleury
9. apr 2010

mna netipujte, ja sa od nedele planujem zacat hybat, takze za seba nerucim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre