Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
2. apr 2010

kočkyyyy kde ste všetky 😖 ????

fleury
2. apr 2010

vejul som ta nespoznala 😅
s tou pupocnou snurou som zas ja pocula, ze to sa moze stat vtedy ked sa natahuju ruky hore pri vesani pradla napriklad a umyvani okien..tak si vyber 😀
Kazdopadne netreba nic tazke dvihat a robit namahave prace uz, pokial robis vsetko s mierou nemal by byt problem 😉

evil15
2. apr 2010

veji viem že ked zdvíhaš ruky hore sa môže omotať to som ale len počula tak neviem, ale neviem či aj ked skáčeš na fitlopte!!!

fleury
2. apr 2010

fitlopta by vadit nemala, teda neviem co na nej vsetko robis 😀 ale bezne sa s nou precvicuje a aj pri porodoch je k dispozicii takze s tym by problem nemal byt urcite

fruchtbar
2. apr 2010

ja som tiez pocula,ze sa snura omota,ked sa dvihaju ruky,ale myslim,ze je to len povedacka,ako vsetko ,co tu uz bolo spomenute......ja sa dokonca aj kazde rano pretahujem ako maca,robim to uz od zaciatku,a tiez by sa nemalo.....ale ved viete ako to.....ludia toho narozpravuju,ked je den dlhy !

fruchtbar
2. apr 2010

ja som zasa hladna....len by som zrala ! 🙄

vejula
2. apr 2010

no fleury mam tam nakulmované vlasy tak možno preto si ma nespoznala 😀 😀 Ale v rýchlosti som lepšiu foto nenašla a táto je aj malá čiže som ju nemusela upravovať.

No ja na tej lopte tak poskakujem aby sa malý konečne dostal troška nižšie... Jaj tak to naťahovanie ruk môže spôsobiť to omotanie, lebo viem žwe susede čo býva nad nami tak že umyvala okna a mala mala potom omotanu šnuru, ale ja som to pripisovala tom poskakovaniu...

vejula
2. apr 2010

frucht ako mača sa pretahujeme aj na tehu cvičení takže to určite nemôže byť nič zlé 😉

fruchtbar
2. apr 2010

Veji,velke percento babatiek ma snuru omotanu okolo krku,mne to hrozi tiez,kedze mam vela plodovej vody.....nezalezi na tom,ci dvihas ruky,podla mna je to blbost,lebo kazda tehulka dvihne ruky,a urcite viac ako si kto mysli,to by museli mat potom vsetky babatka snuru okolo krku.....

vejula
2. apr 2010

hmmm asi máš pravdu frucht, v niektorých prípadoch to tak sadlo že žena pred tým umyvala okna tak to tomu pripísali, a ku tomu o vôbec nemusí byť tým...

Baby ja dnes normálne pôstovať sa chystám, na ranajky som mala len tie polystyrény mačane v čokoladke a na obed tiež len čosi light bez maska... A čo vy chystáte na obed... Inač chcela som dnes aj pratať ale mm ma zastavil že je velký sviatok že pratať sa nebude... Zrazu aký velký kresťan ked sa jedná o upratovanie, ale čo sa pôstu týka na ranajky zjedol ceký veliký makovník a to ešte nariekal žwe je hladný 😀 😀 😀

aktakk
2. apr 2010

Ahoojte....ako sa mavate?
Inak kocky, chcela som Vam len povedat, ze ak by ste chceli vidiet foto nasej malickej a ste na facebooku tak mi poslite IP s menom. Nechcem sem velmi zverejnovat fotky, kedze vela ludi co poznam chodieva na modreho konika a pisala som tu mnoho osobnych veci, ktore by som bola nerada ak by isli dalej. A podla foto malinkej by ma mohli spoznat.... Dufam, ze to chapete. 😉 .

Takze zatial ziadna nova mamicka..???Teda mozno Kiwi!

fruchtbar
2. apr 2010

ono,Veji,skoro vsetky zeny (teda tie ktore mozu) umyvaju pred porodom okna.....aby bolo vsetko ciste,ked pridu babatka....

Baby,ja sa lucim,idem sa obliect a upravit,za chvilu pride mm z roboty a ideme na fest a na rybku 😀

Tak sa majte krasne a zajtra sa ozvem.....pekny den!

CMUK

seuska
2. apr 2010

Tari nemas mi co zavidiet, pokial ma zajtra len prijmu a nic nebudu riesit tak budem pekne nasrata! Ja budem zavidiet Vam ze mozete byt doma v klude v pohode.... Ak by nahodou hned zacali vyvolavat, tak sa budem tesit aj bat ze to budem mat skor za sebou.... Vsak ja vas budem informovat priamo online....

Martinka tak to vyzeralo ze uz je to s tebou na spadnutie a nakoniec este tak pretiahnes???? Som na teba vcera myslela ci si este cela....

Tak my mame dnes vyprazany syr a ja mam spenat, mnam... Vcera som mala na veceru velkonocne menu, lebo to zboznujem a bala som sa ze by som to nestihla este ochutnat, cize som si pochutila na sunke, chrene, cvikle, hrudke a kolaci s maslom... no take gule som mala za usami a ten chren bol taky ostry, ze mi islo bok vyvalit, ale mnaaaaaaaaaam....

A dakujem vsetky m za podporu, mam z toho riadny stres, ani neviete aky.....dakujem Vam tehulky... 😉 😀

vejula
2. apr 2010

aktak máš pravdu, ja sa zas nebojim že ma tu bude niekto poznať, to mi nevadí, ale kedže som tu písala tiež dosť vela osobných vecím ktoré by mohli v buducnosti niektorí ludia zneužiť tak vôbec nechcem napisať svoje meno, lebo vraj aj ked sa ta správa vymaže na tak to tam ostáva už na veky a ludia čo to vedia tak sa k tomu budu mocť dostať, takže meno nepíšem sa bojim lebo pre istotku. 😉 No sice fotky tu mám ale to asi ťahšie vyhladaju podla foto ako podla mena, či sa mylim???? Bo meno stačí zadať do googlu a už ťa maju 😒

frucht, pa 😉

roxi
2. apr 2010

ahojte, práve som písala kiwi, že čo nového, tak keď odpíše hodím info,

ja som stále doma a stále nič, už som dnes aj povypekala, nech majú čo papať, teda dúfam, že nejaké dobroty sa ujdú aj mne pri tých mojích pažravcoch 😀 , lebo malá tu už otravuje, že chce zákusky,

roxi
2. apr 2010

a s tým dvíhaním rúk je to vraj pravda, že sa môže omotať šnúra, ale zas, niekedy sa tomu vyhnúť nedá, ja som tiež minulý víkend umývala okná, lebo už som sa na ne nemohla pozerať a kto by to spravil, že 😅

vejula
2. apr 2010

roxi ahoj tak sa tešíme na info od kiwi 😉 A ty už prenášaš ako tak kukám... Ako sa cítiš, na kedy to vidíš???

kikarv
2. apr 2010

no nikto sa nám zatial nenarodil.
monva to je fajn že ti je lepšie.
ja som bola vonku s malou a ide ma poraziť na kríže 😝 . napapali sme sa a ideme s malou spinkať troška.
tak zatial potom sa ozvem.

zuzana1971
2. apr 2010

vejulka pekna fotecka

blahozelam novopecenym mamickam 😵 😵 😵

este vcera vecer som pisala kiwinke sms, zatial sa neozyva 😕

babule ja to tu s vami tak prezivam kazdz odtok zatky, kontrakcie, falosne poplachy a vsetko okolo toho, ze sa mi v noci snivalo ze rodim 😀 a zase to bola sekcia 😀 , mne sa v tehu ani raz porod nesnival, tak teraz si to dodatocne asi vynahradzam 😀

inak ja som nakoniec v tehu pribrala 11kg a teraz som sa tak rozozrala ze priberiem asi dalsich 20 😝 😖

seuska
2. apr 2010

Zuzi a co vlastne jedavas ked kojis? Maxik na vsetko dobre reaguje? Vcera ci kedy si pisala ze si jedla parizsky ci vlassky salat.... A maly v pohode?

cicimon
2. apr 2010

zuzi - a kolko si schudla po porode?

vejula
2. apr 2010

dakuejm zuzi, aj ty máš peknu fotečku, len škoda že to tak blbo zrezáva že ti zrezalo bradu... Ale ked kuknem šipkou tak už je tam pekna celá fotka...
Inač ja som pribrala 16kg ale posledný mesiac už ani kilo, som sa zastavila.
A ako sa ma malý maxik, inač čo sa týka toho jedenia tak teraz musiš ked kojiš a neboj nepriberieš lebo to všetko ide do mliekča 😉

roxi
2. apr 2010

vejula - no nejak som dúfala, že to stihnem v termíne, ale evidentne sa malému von nechce, takže čakám a stále nič, mám pocit, že každú chvíľu zo mňa vypadne, ale kontrakcie žiadne, bruško tvrdne len občas, hlienová zátka síce odišla už pred pár dňami, ale to ešte nemusí nič znamenať, už v stredu mi v poradni vraveli, že som pekne otvorená, už tretí deň mám intenzívnejší výtok, ale myslím, že plod. voda to nie je, neviem to síce dobre posúdiť, lebo pri malej mi voda neodišla, pomohli jej až v nemocke, ale zas kontrakcie osm mala poriadne tak čakám na niečo podobné, no uvidím, malý sa hemží teda poriadne, tak nič čakám kedy to príde

roxi
2. apr 2010

zuzi - až teraz som ti mrkla do albumu a už tam máš foto Maxíka 😵 , je rozkošný, krásne bábo, ako to všetko zvládaš, čo rodina, aspoň teraz sa o vás troška viac zaujímajú, dúfam, že hej,

veve23
2. apr 2010

caute tehule...

ako sviatkujete??? polovicka este oddychuje v posteli chcem ho vystvat niekam von na vzduch len neviem kam 🙄 . Frucht mi spravila chut na pecenu rybu, tak rozmyslam kam by sme isli ☹ , asi smerom na madare, mozno tam budu, neviete poradit v okoli BA kde robia dobre pecene ryby................tazka otazka asi
maly si stikuta, kopka od rana, tak je asi spokojny 🙂

vejula
2. apr 2010

roxi jj treba byť trpezlivá, maličému je asi dobre v brušku, alebo sa boji stretu so sestričkou ked už v brušku od nej schytal pár buchnatikov 😀 😀 😀 Ale to myslím zo srandy, nie v zlom 😉 to je uplne prirodzená reakcia, ved ja som bola taká istá 😉
No každopádne držím prsty nech už sa mu zachce, lebo prenašať je psychicky dosť naročne zrejme, ja určite nechcem, ale bojim , že nakoniec budem 😅

zuzana1971
2. apr 2010

schudla som len dakych 5kg po porode
babule ja jedavam teraz piate cez deviate, lebo v tehu som si davala pozor, aj sladke trochu, lebo mavam nizsi cukor teraz (v nemocke mi po porode nechceli verit, ze mam cukrovku, lebo som mala nizky cukor, haha)
nejem len to co odporucaju - citrusy, kapustu a pod...a vsak parizsky salat sa moze, nie? 😝
zda sa, ze malemu zatial nevadilo nic co som zjedla
vejul s tym mlieckom je to u mna totalna bieda, takze sa obavam, ze co zjem mi ide do pneumatik a nie do mliecka
😝
maleho doikrmujem nutrilonom, zacali sme este v porodnici, lebo inak sa nedalo 😝

fleury
2. apr 2010

vejul a ty mas kedy kontrolu najblizsiu?

cicimon
2. apr 2010

my sme mali pangasia na masle, mnam

moja je dnes celkom ticho, asi je v soku z domaceho prostredia, len obcas ma tlaci

fleury
2. apr 2010

cici hehe ze v soku z domaceho prostredia..asi sviatkuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre