Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
2. mar 2010

ahoj moni, kde sa flakas? uz si tu mala byt!! 🙂))

veve23
2. mar 2010

Fleury, no to aj mna, som vzdy vravela ze by som chcela babo okolo 30, aj mi to vyslo, kocom mesiaca mam 30, aspon s krpcom budeme spolu oslavovat okruhle narodeniny.

moni
2. mar 2010

fleury, bohovsky sa nam nechcelo vstavat 😀

aka propaganda na marec tu vladne od rana, aprilovky ze sa nehanbite!!! 😠 😀 😀 😀

kojit chcem aj ja, najdlhsie ako to pojde, ale s mojim nastupom do prace to bude asi komplikovanejsie. odsavacku sice mam, ale masina je masina.

my cestujeme domov niekedy na jesen, podla toho ake budu ceny leteniek, a ako dostaneme volno. ale v lete by sme chceli malu zobrat k oceanu, ale bude to zavisiet od pocasia.

ak sa moja mala poponahla o 2 tyzdne, rodim ako 30tka, ale ak bude vyckavat tak uz veru budem 31rocna 😝

fleury
2. mar 2010

veve tak to vam pekne vyslo, o rok budete uz oslavovat dvoje narodeniny spolu aj s malym 🙂)

fleury
2. mar 2010

moni takze tuto noc ti mala dala spat konecne? 🙂
aka propaganda? to je len skromne zelanie 😀

zuvinka102
2. mar 2010

no tak ja sa pomalinky idem obliekat a idem na ultrazvuk.. ak bude zuzka este v nemocnici tak sa budem snazit s nou spojit nakolko idem na kramare..no a prave som snou dovolala a prva reakcia ved ja vyzeram strasne nenamalovana no ale asi potom pridem na chodbu.. asi takato nejake jej reakcia.. 😀

moni
2. mar 2010

fleury, no 3.3. je cista propaganda...by si mala do marcoviek skocit 😀
ale metala sa ako besna, akurat ze ja som bola na smrt unavena.
a chrapem aj ja ☹
dost co depkujem aky som tucko vyzraty, tak cil este aj z chrapania budem mimo 😔

zuvi, pozdrav od nas zuzku, a tebe nech dobre dopadne poradna!

zuvinka102
2. mar 2010

urcite pozdravim, no a potom sa ozvem, ze ako som dopadla ak tam bude fungovat wifina tak poprosim manzela aby cez mobil nachvilku pustil Zuzku na MK ak bude chciet..

fleury
2. mar 2010

moni tak 3.3. je cisto esteticka zalezitost, ale 30.3. uz realna tuzba 😅 Vcera som aj ja sla zaspavat systemom ako si pisala ty, ze ignorujem malu, ale to sa nedalo, som musela 15 minut zase behat na wc vkuse, aby si mala zase splnila ulohu vytocit ma a potom som zaspala 😀
a chrapanie ta trapit nemusi, ja som sa napriklad uz zobudila aj na to, ze mi tecu sliny, dufam, ze nechytam besnotu 😀

zuvinka102
2. mar 2010

mne mm hovori, ze som jak jezko, ze ja nahlas moc dycham a funim.. ale zas niekedy musi skusat ci vlastne dycham lebo ma nieje vobec pocut..

moni
2. mar 2010

zuvi, jezko som aj ja ked sa otacam v posteli 😅 ale ked sa clovek zobusi na vlastne chrapanie, tak cosi nie je v poriadku 🙄

fleury, no mozno slintanie je dalsi level 😀

fruchtbar
2. mar 2010

civavka,to su moje slova,mladsieho chlapa by som ani nechcela.....ale tu je ina mienka 😒
v 40 vyzeraju chlapi najlepsie !

fleury
2. mar 2010

moni jj,mas sa na co tesit!!! 😀

zuvinka102
2. mar 2010

tak uz vazne odchadzam, vela toho nepiste aby som stihla potom citat 😅

kika29
2. mar 2010

no ja som prišla domov a bolia ma chodidlá jak šľak. pichá ma v pravom boku uf. môj mm išiel oslavovať s kamošom narodenie dcerky tak sme sami doma 😀

kika29
2. mar 2010

a zuzka sa ako majú a tamtamka minka? nikto nič nevie?

fleury
2. mar 2010

kika bola si nakoniec na tom pohrebe?

kika29
2. mar 2010

hej bola ale len na cintoríne som bola. podala som smútiacim ruku a šli sme domov. pohreb nebol dlhy ale strašne veľa ľudí tam bolo.

fleury
2. mar 2010

pisala som minke, uvidim co odpise

aktakk
2. mar 2010

No tak ja som uz v dalsom leveli...budim sa na vlastne chrapanie a pristihnem sa pri slintani (ale to nastastie len ked som v obyvacke zaspala)...az to by bola sranda, keby drahy navstevu zavolal.

kiwinka
2. mar 2010

kuk 😉 babule !

tak, dnesna poradna bola OK! moč v poriadku, babetku sa este nechce ist von, porodne cesty zatvorene, spona 36cm 😀 , urobila mi vyter, vzala krvičku, absolvovali sme nas prvy monitor- vysledok vyborny, zaplatili sme epinu a v pondelok idem na ultrazvuk a prietoky... mam dobre pocity z dnesnej poradne na kramaroch! 😀

za chvilku ideme na prvu domovu schodzu s MM,,tak sa tesim,,,este ani susedov nepozname, kedze v tomto dome sa byva od novembra,, tak som moc zvedava v akom spolocenstve tu zijeme 😀

inak, ja nespim dobre v noci uz aspon mesic a stale sa to zhorsuje,, na wecko aspon 3-4krat a prezliekam sa 3-4krat za noc ako som spotena...z boka na bok sa prevalujem,,je to des! ale uz len chviiilku

tarinka333
2. mar 2010

ahojte kocky,
tak vy ste sa zas rozpisali, cize marcova propaganda? Hm 🙂 som zvedava.
O Zuzke, Tantamke a Minke zatial ako pozeram nic nove ze?
chrapanie? Netusim, mm sa nestazoval, tak hadam nie, ale zato spat je utrpenie, na chrbte neviem, na lavo sa mi neda a pravy bok ma uz boli...
Aj jaj, ale uz sa tesim, uz sa nam to krati 🙂
najblizsiu poradnu mam az 10.3. a dovtedy nic... Ale som kludnejsia, lebo som tak na 80% zbalena, uz len dohodim veci dennej potreby ako hreben a podobne a mozeme ist.
Minule sa mi snivalo, ze cakame chlapceka? O com taky sen vypoveda? Ze je to fakt chlapcek, ci naopak, dievcatko? 😉

aktakk
2. mar 2010

No kiwi , tak super spravicky...az na to, ze malemu sa nechce von este, co? Brusko teda este rastie, ked mas sponu 36.

My tiez nespime poriadne...zapchaty nos, plny mechur, bolia ma klby aj nohy...a z toho lezania na boku uz aj ramena, co taka vaha na nich musi stale byt. Ale uz len chvilu, tak ako vravis. No nastastie sa aspon prezliekat nemusim. TO by ma trafilo.

fleury
2. mar 2010

aktakk no super, ze neslintam len ja 😀
kiwi gratulujem k poradni 🙂
tarinka myslim, ze stale to mas 50 na 50, nech sa ti sniva cokolvek 🙂)

vejula
2. mar 2010

ahojte kočky, ja som bola dnes na predpôrodnej príprave... A zajtra mám poradnu, snad bude všetko OK... Posledné dva dni je maličký akýsi lenivý, dufam že je tam vo vnutri všetko OK... Ako sem tam sa pomrví ale iadne akrobacie teda 😖 By som bola kludnejšia keby viac vyvádzal...

kiwinka gratulujem k poradni.

No a som zvedavá čo nové s našimi skoromamičkami v nemocke, snad všetko ide ako má.

aktakk
2. mar 2010

No Fleury- neni si v tom sama 🙂

Veji- babatko asi len rastie, tak sa uz tazsie prehadzuje, neboj.

vejula
2. mar 2010

aktak asi máš pravdu... Ja by som bola najradšej keby stále čosi robil 😀 😀 Po pôrode budem asi aj rada ked bude spinkať ale teraz som taká znepokojená 😕

kika29
2. mar 2010

vejula aj moja slečna sa v poslednom čase málo hýbe. dakedy si stláčam bruško aby ma kopla. dnes ma trocha kopkala tak som ako tak kludná.

baby sa neozývajú asi nemajú po ruke net.
fleury daj potom hned vedieť ked sa ozve minka. už velmi dlho nedala o sebe a Vaneske vedieť 😢
zuzku pozdravujem a je doma či sú ešte s maxikom v nemocnici? a tamtamke a Grézke prajem vela priberania.

vejula
2. mar 2010

kika ja som tiež ráno prehadzovala bruškom a prehovárala tak sa asi minutku pohmýril a potom zasa nič... Asi len tak že ked už inač nedám no tak dobre... Ale jednoznačne sa mu nejako extra nechce 😒

moni
2. mar 2010

kiwi, super vysledky!

veji, ja by som zas v noci prijala keby sa tak neblaznila lebo niekedy to ozaj boli ked s tou haksnickou malou cosi trafi. nespokojne maminky sme 😵

aktakk, tak ty to mas 2v1, chrapanie a slintanie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre