• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
pozeram, pozeram :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie :grinning:
10. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je "náš" pondelok, že? Flákame úspešne, či stretko sa koná?
Ja dnes patrím zas medzi flákačov - musíme ísť konečne kúpiť kufre :rolling_eyes:
10. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby...
ako sa mate ?
flakame veru, ked je vonku tak pekne :wink: :sunglasses:
ozaj a kedy dame stretko ?
sissi a este nemas kufre ? :grinning:
10. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emog, nie, ak nekúpim, tak rodinu asi zbalím do billa igelitiek :grinning:
10. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi,požičiam,máme takú sadu z Tesca,už asi 5 rokov,ale furt smrdia :grinning: :grinning: :grinning:
a stretko zas ništ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. aug 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi nema kto zorganizovat :wink: :fearful:
tak co vravite tento tyzden na SJK ?
10. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi tak co kupila si kufre? alebo idete z igelitkami :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte

sme boli v sobotu na tej biofarme pri Stupave? poznáte? sme sa aj napapkali ...bryndzové halušky a makové šúlance :slight_smile: :slight_smile:

foto
http://zuzitka.blogspot.com/
10. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi pozname, ale este sme neboli. chystame sa, ale akosi nebolo este casu :sweat_smile: ako varia?
10. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka a tomu koňovi čo bolo??? :grinning: :grinning: :sweat_smile:
aj my chceme ísť,len sa tiež nevieme dokopať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a stretko by sme mohli dať podľa počasia,má niekto chuť??? :confused:
10. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme sa konečne dokopali, aby sme tam zašli :wink: :wink: :wink:
hlavne že chodíme každý víkend na záhorie, ale po dialnici ... tak sme konečne šli po "starej ceste" cez Stupavu :slight_smile:

bryndzové halušky aj makové šúlance boli skvelé :slight_smile: :slight_smile:
ďuro si dal ešte zákvas, ja minerálku a dokopy sme platili niečo cez 8euro :slight_smile:

bambi ... čo je s koňom? :slight_smile:
10. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kufre sme kúpili, konečne, také obyč. z tesca na kamennom. Bambi, nesmrdia :grinning:.
Ešteže pri kufroch majú v tescu odd. s hračkami, lebo inak neviem ako by naša opica vydržala vyberať tú nudu, tak lietala medzi regálmi ako šarkan na "požičanom" odrážadle :grinning:.

Stretko-super nápad, ak vyjde pridáme sa.

Zuzitka-som zvedavá zajtra na fotky (cez mobil je to neprehľadné).

Jaj a baby, ak kupujete Sunar, tak v lekarni na sustekovej majú fajn cenu- 7 eur (bežná je cca 10 eur). Tak som kúpila dve krabice a dostali sme este aj tričko :wink:.
11. aug 2009 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, včera posledná, dnes prvá :grinning:.
Zuzitka, krásne fotky.
Vidíte, tiež sa podelím o skúsenosť - boli sme na kupku v Hainburgu, kto nebol, nepozná, celkom odporúčam. Je to blízko, pekné, čistučké, nerezové bazéniky, detský bazénik so šmykľavkou pre krpcov, všade tráva, pod kopcami... pod hradom.. pekné prostredie. Také jednoduchšie, ale fajn. A plné slovákov :grinning:. Len voda myslím, že nevyhrievaná (kto je zvyknutý na termálparky, tak trošku studenšia :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale našej malej nevadilo :sweat_smile:).
Vstup po 15-tej - 2 eurá :grinning: :grinning:

Z kupka sme dali prechádzku na hrad, malinká klusala do kopca pešo :grinning: :grinning:, je hore pekne. S kočíkom na hrad moc neodporúčam - po tej kamienkovej ceste.
11. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak mám porovnať s petržalskou matadorkou.. delfínom...rosničkou... atď... kde je vstupné porovnateľné (a voda rovnako nevyhrievaná - i keď v hainburgu možno trochu bola, neviem - na matadorke, rosničke... napr. do plaveckého bazéna zvládam maxi po kolená - brrrrr, v hainburgu sa celkom dalo).. tak kupko v hainburgu jednoznačne u mňa vedie.
11. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak nebude pršať, ja budem zajtra v sade janka krála okolo 16h :wink: ... teda pri auparku na preliezkach :wink:

ideme sa stretnúť tehulky bruchaté, ktoré máme termín v decembri :grinning: :grinning: :grinning:

tak sa zastavte aj vy, kto chcete... šak som vás dlho nevidela :sunglasses:
11. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ssissi,tak super,tie naše sú dobré,len majú taký zápach po nejakej chemikálii,aj po rokoch,na porazenie,už všetko oňuchám,než niečo kúpim :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a zuzi,ten kôň bol nejaký vzrušený,či to je takto normálne?? :grinning: :grinning: :grinning: to som myslela a tá ovečka vyzerá,ako keby ju to drevo privalilo :grinning: :grinning: ale krásne fotky,si ma véééľmi navnadila,možno skočíme cez víkend a ssissi,dím aj za tip na Hainburg :wink:
no,my by sme sa možno aj dotrepali zajtra,teda podľa počasia :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zuzi,už si za polkou tehu,ty brďo,ako to letííííííííííí :confused: :confused: :wink:
11. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda tá tragédia v bani-hrozné dačo,ja nemám slov :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ,,, kde to pozeráš tomu koňovi, hááá? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
akú má krásnu hrivu si si nevšimla, čooo? :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie tasky vazne smrdia..my sme minuly rok kupovali kufor a tiez smrdi ..no co uz...
nam sa najviac paci jazero v podersdorfe, je tam slana voda, takmer ziadny slovak :grinning:
ja moc bazeny nemusim...
v nedelu sme boli v ledniciach, super vylet sme mali,len to nie je na jeden den,
sme sa lodkou viezli, na koci,pohupali a bol vecer...
tak co baby zajtra ci stvrtok v SJK?,,,iked Zuzitka ma zajtra tehu stretko

inac vsetko najlepsie nam Zuzankam k meninam :wink: :slight_smile:
11. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééj,fakt,tak všetko najlepšie kočky Zuzanky :slight_smile: :wink:
a zuzi,aj hrivu má krásnu...ten koník :grinning: :wink:
emegeon a fotky nemáš?? :sweat_smile: z toho jazera,mrknem na mape a v googli :slight_smile: :wink: a do Ledníc by sme ešte tiež chceli stihnúť do konca prázdnin,syn tam bol asi 2 roky dozadu na koncoročnom výlete a veľmi to chválil :slight_smile:
11. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,ja som tam videla maják a veterný mlyn na obrázkoch,no paráda,tak tam určite pôjdeme :slight_smile: :wink:
11. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dnes vybrala do mesta v tom krááásnom upršanom počasí :angry:
ale aspoň samko súhlasil, aby sme sa schovali pred daždom rovno do sekáču, kde mali zrovna všetko za 1 euro :grinning:
tak mám nové triko :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka a v ktorom??? :grinning: :wink:
11. aug 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... vďaka za gratulieren k meninám :grinning: :grinning:

v sekáči TextileHouse oproti kinu Tatra, Hviezda :wink:
11. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmm,dobre vedieť :grinning: :grinning: :wink: dík
11. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si vsimla ze maju za 1 e. ked sme isli dnes okolo hehe..mozno sa zajtra vyberiem,uz ich je v centre ba celkom dost teda tych sekacov...
bambi naozaj je tam krasne, plaze su tam 2 , a voda len po pas,,, po 14 tej je vstupne 2.5 ...
11. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,tak dajme zajtra stretko,hádam už bude pekne,kto by prišiel??? :confused:
12. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi no ja by som uršite prišla na stretko, len zajtra ideme zas na dovolenku,,
12. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi my sme sa s bubli priebezne dohodli na zajtra do horskeho ked sa nikto na stretko nehlasil :confused:
ale ak bude pekne tak by sme mohli hodit stretko :sunglasses:
12. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok