• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
a bubli je už v BA???že sa zatajuje :grinning: :grinning: :grinning: bublinka,kuk,vitaj späť v zaprdenej BA :grinning: :grinning: :grinning: sorry baby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ty tak mas rada tu nasu Bratislavu :wink: :grinning:
12. aug 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hej,len je tu veľa blbcov na m2 :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prepáčte,rodené bratislavčanky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a guga tu dlho nebola,aj petaba a ostatné,vidno,že je leto :grinning:
12. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
zajtra stretko? Nevychádza, už zase :unamused:. Idem kuk našich + babku.
Baby, viete niečo viac o nejakom mega výpredaji v Pandorfe? 20. augusta - 1 deň. Či sa opla ísť.

bambi, tvoje ospravedlnenie prijímam :grinning: .
Ale vážne - nejak osobne sa ma konštatovanie, že v BA je veľa blbcov nedotýka, keďže z väčšej časti BA tvoria ľudia, čo nemajú BA pôvod :stuck_out_tongue_closed_eyes:, skôr mi je to smiešne.
12. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha. Našla som
http://www.designeroutletparndorf.at/
20/08, ráno od 9,30 do 23,00 vraj až do 80% :confused:
12. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám to stretnutie bruškaté dnes vyšlo :grinning: :grinning:
sme boli pri auparku, teda mračilo sa, ale nespadla ani kvapka :wink: :wink:
12. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi,ja som nikoho nechcela uraziť,bolo to myslené ako sranda,ja som tiež prisťahovaná,tak to platí aj na mňa :wink:a keď som niekoho urazila,tak prepáčte,myslela som naozaj tých,čo sú blbci a nie sú to len prisťahovaní
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzi,tak super,že vám to vyšlo :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzitka, dodatočne (som to ja len trúba) všetko naj k meninkám, si Zuzanka aj súkromne, že? :slight_smile:
Bambi, žiadne urážky :grinning:, mne to je o tých "bratislavských" blbcoch fakt smiešne ale miestami aj smutné :unamused:. Viem ako vyzerala BA pred pár rokmi, moji rodičia detto, a viem ako vyzerá dnes. Ale na druhej strane neodsudzujem ľudí, čo sem prišli za prácou atď., museli, ja by som urobila to isté (len pre príklad - v mojej práci je, dovolím si povedať, viac ako 80% "cezpoľných"), preto mi je také smiešne, keď prisťahovalec kritizuje "blavákov", že sú iní atď., veď s veľkou pravdepodobnosťou sú to jeho rodáci.
12. aug 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sorry,že som si dovolila kritizovať blbcov,mne to delenie na rodených bratislavčanov a zvyšok sveta príde tiež smiešne,no nič,idem,dobrú noc
12. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, dobrú. Delenie nemusím ani ja, napr. mi príde čudné, že sú BA témy tu dve - jedna táto a druhá Mamičky čo prišli do BA (je tu taká nejaká) :confused:.
12. aug 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno,ja tam píšem a asi už budem len tam,nech tu neotravujem vzduch,majte sa tu kočky :slight_smile: :wink:
ja som sem preto prišla,lebo nás sem guga zavolala,sama by som si "nedovolila" :unamused: ostatné sem nepíšu,asi vedia prečo :unamused:
tak ahojte
12. aug 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že aj tak obe chceme to isté, tak škoda sa urážať.
A vzduch tu neotravuješ ani náhodou, skôr naopak.
12. aug 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa neurážam,ani Teba,len sa nikdy netlačím niekam,kde prekážam
prepáčte,rodení bratislavčania,že sme vám to mesto tak pokazili,my prisťahovalci nechutní,ešte,že moja dcéra je rodená bratislavčanka :wink:
máme tu veľa kamošov-rodených bratislavčanov,ktorým to nevadí,že sme prisťahovaní,ale to je o inom
tak si užite stretko a majte sa fajn...už to bolo posledné,čo som chcela :slight_smile: :wink:
13. aug 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, IP-čka :wink: , už je to aj tak len o nás dvoch
13. aug 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi nikoho si neurazila :wink: aj ked na tuto temu sa da diskutovat na dlho :sweat_smile:
ssissi videla som bilbordy ale ak chces riskovat svoj zivot tak tam utekaj na nakup :grinning:
13. aug 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa dnes vybrali na tulacky do mesta a stavila som sa v textil house a nakupila som pauli za euro 3 nohavic, saty a este jedny nohavky letne :wink:
13. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej emog., dobre ste nakúpili, v textil house som stálym klientom aj ja :grinning:, keď majú akciu, tak sa oplatia.
My sme mali dnes smolu na nákupy - v electroworlde mali, teda mali mať, akciu na môj vysnívaný kávovar. Ešte aj chlapík na ich hot-line nám potvrdil, že ich majú a prd s makom mali :rolling_eyes:. Tak sme sa zbytočne trepali cez celé mesto cez prístavný most do Avionu v zápchach :rolling_eyes: . No ale aspoň že babku som u našich stihla.

Bambi sa snáď odrazí. Ak by som do nejakej inej mestskej témy napísala, že v danom meste je vysoká hustota blbcov na m2, môžem čakať len buď tichý nesúhlas, alebo priamy nesúhlas.. ale bratislavčania si už mali asi zvyknúť :unamused: . Tak snáď sa zas odrazí.
13. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

aj my sme dnes boli v hyperke na nakupy. pekne veci sme si pokupili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a spat sme isli cez nasich a potom cez novy most aby sme sa vyhli pristavnemu mostu :unamused:

idem haji. dobruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
14. aug 2009 o 02:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissi tak tam tiez rada nakupujes ? :wink:

a ssissi napisala si to naozaj vystizne, mozno bambi ma vo svojom okoli na tych blbcov
"stastie" ale ja tiez poznam vela takych a prave vacsina je do Ba pristahovana :unamused:
14. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko, dnes som stala skôr ako naša opica :grinning:. Teda nie žeby som bola nejaké ranné vtáča, ale to ona spala tak dlho. Zvykla by som si :grinning: :grinning: .
Capy, tak sme boli obe v hyperke :grinning:. A čo ste nakúpili? Naspäť sme tiež šli cez mesto a nový most, ale smerom tam sme naivne verili, že nebude zápcha a bola :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Ten kávovar ma štve, že ho nemali - letáková cena bola 99 eur, inak zvykne byť cca 120 eur a naša firma má zmluvu na extra výhodný predaj pre zamestnancov - a tam mi urobili extra ponuku so super zľavou (a s výkričníkom) 132,50 eur :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

emog, nakupujem, nakupujem :wink:. Milujem tie veci za 1 euro, a pritom sú fakt pekné. Príde mi zbytočné kupovať pre malé dieťa drahé oblečenie. A druhý návrhár, ktorého naša opička nosí, je Tesco Cherokee :grinning:. Tie vecičky (hlavne bodynka) sú pre nás fajn - bavlnené, pekné a za fajn cenu :wink:.
14. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ten Pandorf... takže riskovať život? Viem si to predstaviť, asi budú davy :unamused:. Ale muž má dovolenku, takže pôjdeme ráno, ešte doobeda by tam nemal byť frmol, keďže ide o pracovný deň, snáď.. inak zutekáme :grinning:
14. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi. oblecko na seba. kupili sme v reservede, marks and spencer a v gate. super sa nakupovalo. mali sme len tomina a ten potom odkvecol takze paradicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

do pandorfu sa aj ja chystam len uvidim ze kedy :sweat_smile:
14. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam slov dievčatá
14. aug 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Capy, ak ti ide aj o akcie, tak na to maju v pandorfe rakusaci len 1 den - toho 20/08, ak som to spravne pochopila.
14. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi 20-teho mangel robi tak uvidime :unamused: ved oni tam maju vzdy neake zlavy :wink: :wink: :wink:
14. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeee
ja vas ani nestiham, ked je takto pekne... bud sme vonku, alebo spime :grinning:

Vcera sme boli konecne v kine na tej dobe ladovej... super bolo... mala pekne vydrzala hodinku a pol a potom sme este aj s placom isli domov, lebo ona tam chcela este ostat :sweat_smile:

Ja tiez chystam do parndorfu... som zvedava, kedy sa tam dostanem ... chcem si ist kupit okuliare... som si vyhliadla jedny ... u nas stoja 4000 sk, tak tam snad budu mat rozumnejsiu cenu
15. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta boli ste na tom 3Dcku?

dnes je tu zasa akosi pusto :unamused:
15. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie na obycajnom
16. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ako weekendujete?
ja som za slamenú vdovu :grinning:
capy, včera sme šli na večer tak narýchlo autom k dunaju (za ekonomickú u., odtiaľ fajn peší výlet - malá sa zaprasila ako malé prasiatko, aj ja :sweat_smile:, domov sme šli naboso), som si ťa všimla na kofole pri dostiške, teda asi :sweat_smile:
16. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba, fííha, za 4000, snáď budú v pandorfe ozaj lacnejšie. Mne je pri mojej malej (kazisvet šiesty) ľúto dať aj tisícku za slnečné bríle :grinning:
16. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok