• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
kili, kam sa mam pridat? :fearful:
31. mar 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na také "menšie" stretko, za auparkom na ihrisku, štvrtok od 15tej
31. mar 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme mimo...dokelu...zas sme sa trafili
31. mar 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide sex v meste....na ct1
s kym mate stretko?
31. mar 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi, si pozri predchádzajúce strany tejto témy :slight_smile:
31. mar 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru sa mi nechce...idem pozriet ten sex v meste a idem spat....tak caute
31. mar 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamacat gratulujem k tehulkovaniu :wink:
31. mar 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,to co mi robite,sak som mala problem najst,kde som naposledy pisala :grinning: :grinning: :grinning: ste to roztocili :grinning: :grinning: :grinning:
co mame mejdan??? :grinning:
a ja nepoznam osobne nikoho zo ziadnej temy :grinning: :grinning: :grinning: ale nevadiii,ved sa zoznamime,tiez sa budem pytat,ci ste z MK,alebo dame nejake poznavacie znamenie?ruzu do huby??? :grinning: :grinning: :grinning:
som hnusna,tak vlajku na kocik???pomozte mi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem hajat,len mi mala teraz pistala,tak vypinam NB a idem do posteloviec...caute :slight_smile: :pensive: :pensive:
31. mar 2009 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, baby, vy ako dobiehate spánok??? ja to nechápem... ja som už od 22,30 zrelá na spánok a ráno keď sa zobudím o 6,30 tak ledva ledva vstávam

bambi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tá ruža do huby bola super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja budem hladať dvojičky od Kili - s ňou som sa už stretla v MC. A niektoré baby dúfam spoznám podľa fotiek z albumu.
....Alebo balonik na kočík, len dúfať, že niekomu neuletí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznam vela bab z MK :wink: ale skor septembrovky od nas :grinning:
31. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebude az tolko skupiniek na ihrisku :grinning:
31. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznám z tejto témy len emogeon, tak dúfam, že prídeš aj ty ... emog :grinning: :grinning:

a ja myslím, že vás ostatné spoznám ... šak vidím ako vyzeráte tu na foto :wink:

a ak prídu všetky, čo tu písali, tak to bude veľkáááááááá skupina :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi príídem jasnééé...
nebude probelm najst tu velku grupu na ihrisku :grinning:
hlavne nech neprsi ze joo?
31. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, vyplnte prosim ten formular, je to peticia za ocovanie proti rakovine krcka maternice pre dievcatka od 9-12 rokov zadarmo, treba milon podpisov a EU to da na listinu bezplatnych ockovani...dajte vyplnit kazdemu, kto vas napadne, vdaka :slight_smile: (treba kliknut na vlajku statu, napr. cesku a vyplnit ten formular v pravo :slight_smile:) Pekny dnik zelame :slight_smile:

http://www.cervicalcancerpetition.eu/
31. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej stránke je slovenská vlajka, ale slovenčina nikde :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,tak ja som dnes uplne rozbitaaaaa,seklo ma v krizoch,nemozem sa ohnut,ked sa ohnem,tak mam pocit,ze mi niekto vrazil noz medzi lopatky,tak asi sa skrutim a lahnem si,au,au,auuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
guga,ten balonik je dobry napad,fakt,ale asi tam fakt bude len jedna velka skupina,ja len,ze ked niekto zmeska,aby vedel...neviem,ako to bude s nami... :frowning2: :frowning2:
a keby si mala dieta -mimozemstana,tiez by si bola dlho hore,ja by som radsej normalne... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. mar 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,a vy by ste fakt dali take male deti ockovat proti tomu???! :cry:
31. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to očkovanie je až od deväť rokov, takže to teraz neviem posúdiť... :unamused: :confused: Ale bude dobré keď to bude bezplatné, aspoň ten kto o to bude mať naozaj záujem, tak nemusí zháňať peniažky a môže ich miesto toho použiť na niečo iné...
31. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - dúfam, že ti to seknutie skoro prejde a budeš ako rybička :wink:

No ja už teraz viem, že to na pätnástu nestíham. Najskôr o pol štvrtej aj to nemôžem dať Mirku spať doobeda a poobede tým pádom pôjde spať skôr... Nejak ju doobeda musím poriadne zabaviť :slight_smile:
31. mar 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,dakujem,s tym ockovanim mas asi pravdu,je na kazdom,ako sa rozhodne,len je blbe,ked chces a nemas na to... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
my,ak sa nam predsa len podari prist tiez asi nestihneme,aj ked so seknutymi krizami trepat kocik do elektricky...neviem,neviem...v sobotu som videla jednu vykolajenu na Vajnorskej a mala som dost :frowning2: :frowning2:
aj u v Karlovke sa to uz stalo,normalne ma strach nastupit s kocikom do elektricky... :angry: :frowning2: :unamused:
guga,drzim palce,aby sa ti to s Mirkou nejako podarilo...aj ja mam kamosku Mirku,ona je vlastne Miriam,ale nikto jej tak nepovie,len Mirka... :slight_smile:
31. mar 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... odkial si? z karlovky? .... tak chod na bus 32 na hlavnu stanicu a odtial na bus, ktory ide na most k auparku :grinning:

a vobec nevadi, ze pridete na 15.30 alebo aj na 16h ... ved sa tam zdrzime aj do 17h - 18h :wink:
31. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, ze si ty dnes bola v Tesco v meste ?:slight_smile:
31. mar 2009 o 20:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby o akom ockovani sa bavite ? :dizzy_face:

ena si odhalila zuzitku, najskor to bola ona, zvykne sa so Samkom v meste prechadzat :wink:
31. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bavili sme sa o očkovaní proti rakovine krčka maternice - začala o tom písať lucietta o 14:01 - chcela vyplniť na túto tému dotazník, aby to bolo zarátané medzi bezplatné očkovania.
31. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ved tiez som to citala :confused:
31. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena ... ano ano bola som :grinning:
si bola s detmi v hrackach ... chvilku si Filip so Samkom prezerali nieco, ze? a Marek isiel vedla kocika? :grinning: :grinning:
my sme potom isli k autickam..... :slight_smile:
31. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,viem o tom autobuse,len trepat sa po tych schodikoch s kocikom...asi s mojim chrbtom teraz nezvladnem,tie duobusy su lepsie,lebo maju nizku podlahu,len chodie len po Rivieru...po Novy most iba rano, bohuzial...tak ak nebudem moct,nehnevajte sa a uzite si to aj za nas...uvidim este..
ja sa uz radsej na nic ani nevytesujem,lebo vzdy sa mi to takto pos..e,mame ist k nasim na Velku noc,500km cesta,lae radsej sa netesim,aj ked som tam skoro 2 rok nebola...tesit sa budem,ked budem u nas vo dvore vystupovat z auta :unamused: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
31. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok