• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
este dokoncim kamoske pozvanku na promocie a idem aj ja haji. dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
27. máj 2009 o 01:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vcera vecer, ked sme dosli, tak tu nikto nebol a rano som skoro odpadla, kolko ste toho stihli popisat :slight_smile:
stretko bolo super, tesim sa na partizansku.
ale ta avizovana buuurka tusim nebola, ci som tak tvrdo spala? :astonished:

tiez som zvedava, ci bude alebo nebude prsat. ale aspon sa lespie dycha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ... burka asi nebola, len večer som zazrela blesky :slight_smile:

a kedy ste prišli včera zo sadu domov?
27. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mohlo by a vyzera ze aj bude :fearful:
27. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu blyskavicu som videla aj ja, ale hrmelo dost neskoro, tak burka bola asi niekde dalej.
my sme prisli okolo stvrt na sedem. a MM si to cestou zo SJK stocil ku kamosom, tak prisiel az hodinu po nas :confused:
27. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga a ty čo závidíš? šak ty máš 50kg aj s botami :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pridaj pridaj a ešte raz pridaj :grinning:
27. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 55kg :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte viac ako 10 kg :cry: ale pšššššt - nikomu nehovor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinaz burka bola a ako lialo. bolo asi pol jednej :wink:

boze aj ja mam este 63 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katastrofa ... že 63 kg
ja som tolko nemala ani pred prvým tehulkovaním, som vtedy začínala 69kg :sweat_smile:
a teraz? ani radsej nepíšem :zipper_mouth:
27. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze katastrofa
27. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi hi, no jo katastrofa .... lebo ja som také čísla mala asi len v školských rokoch :slight_smile:
27. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam este +5 ako pred tehu :unamused:
27. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám + 10kg od prvého tehu :sweat_smile: /dokopy som mala +23kg/
a teraz to ešte pekne priberiem na 100kg :slight_smile:
takže pohodaaaaa
27. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme von skúsiť, aká je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zatim :wink:
27. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem von. idem pre vikina do skolky
27. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga ty sa citis ze mas vela kilo ?ved si uplne v poho :wink:
sice mam kamosku co ma 55kg a hanbi sa za postavu a tvrdi ze ma tlstejsie stehna nez ja :grinning:
27. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
téda,vy ste toho popísali...takže stretko super,pekné kočky sa stretli,zuzitka,takého fešáka Ty doma máš,hééééj???teda dvoch :slight_smile: :wink: :wink:
a k tým kilám,ja mám teraz konečne menej,ako pred tehu s Katkou,ale tak čo si budem nahovárať,zrkadlo mám,ešte takých 10 kg a budem spokojná,ja keď som sa vydávala,mala som 49 kg,muž ma niesol od kostola až ku kulturáku,no,teraz by ho asi prelomilo na 2 polky,aj keď aj on riadne narástol odvtedy-do šírky :grinning: :grinning: :grinning:
ale ja som malý krpec,tak na mne vidno každé nalepené kilo :unamused:
guga a Ty čo???veď keď schudneš,budeš priesvitná,Ťa budú doma hľadať,aj keď budeš tam,Ty kočka jedna :grinning: :wink: ale aj ostatné ste kočice... :wink: :wink:
27. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. my sme boli vonku do siestej. teraz ich idem okupat a dat doporiadku :wink:
27. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon - ďakujem :wink: ale ešte stále mám asi tak 6 kg navyše ako som mala pred tehu a chcela by som to dať dole kým budem zasa tehu :wink:

bambi - len ma toľko nechvál, lebo sa budem červenať, ešte že ma nebude nikto vidieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

capy - zvyčajne chodí Mirka spávať o ôsmej, ale dnes sme o ôsmej len prišli :slight_smile: tak sa mi ju podarilo uložiť až teraz.
27. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ved vsetky vyzerame super, nasim chlapom sa pacime, tak co viac si priat, no nie?? :grinning: :dizzy_face: kilo sem, kilo tam, moja kolegyna vzdy hovorila: aj velka rit vie ocarit :sunglasses:
27. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj babule mate všetky pravdu,, ak sa človek cíti dobre, tak nech ma kg koľko ce,, :slight_smile: a ked zle , tak musí pohnuť zadkom (môj prípad) :sunglasses:
27. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga, čo máš čo závidieť, však si ma videla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz to už nejde tak rýchlo, ale čo už, som s tým aj rátala. asi by som mala začať aj cvičiť, ale sa mi nechce :zipper_mouth:
27. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, dobrý večer,
kilá na pretrase? U mňa ani tak nejde o kg, skôr o ten vzhľad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mám menej kíl ako pred tehotenstvom, ale nevyzerá to ktovieak, no čo už, cica, cvičiť treba :grinning:

Baby, ja sa síce chystám každý deň ísť cvičiť, ale od pôrodu som ešte neurobila ani jeden brušák, nič.. :sweat_smile: , ak nerátam to, čo "cvičím" s malou. Je tu ešte niekto tak lenivý?
27. máj 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi ja sa pridavam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: aj ja sa len chystam :grinning:

guga aj ty moji zaspali az o deviatej

bublinaz to hovori aj moja mama :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola parkart na pilates, ale pre maly zaujem ho zrusili :angry: doma som sa parkrat tiez o nieco pokusila, ale bez vacsieho uspechu :o
28. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, dobre rano,
som rada, ze nie som v tej hnilobe sama :grinning:
mam doma aj stepper (lapač prachu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), môj muž sa ma už pýtal, či ho nezahodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:, a tak nejak by to aj malo byť, že dať preč z bytu všetko, čo sme nepotrebovali posledné dva roky :grinning:
28. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok