Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
12. máj 2008

ahojte baby no co ako sa mame?

zuzitka
12. máj 2008

ahojte 😉

mam pred sebou plagatik na dalsiu akciu: End Hunger - Walk the World
bude to 1.juna 08, BA o 9.00h do cca 14.00h
je to 6.celosvetovy Pochod TNT proti hladu

kazdy ucastnik prispeje 199sk/dospely/ a 99sk/dieta do 12rokov/ na konto Svetoveho potravinoveho programu OSN
na zachranu deti postihnutych hladom.
pri registracii kazdy ucastnik dostane tricko, siltovku a naramok s logom akcie 🙂

ked sme tam boli pred 2 rokmi, startovalo sa z Hviezdoslavovho namestia, isli sme okolo Michalskej brany, po Sturovej ulici, cez stary most a pri Auparku bol ciel. tam bolo obcerstvenie a vystupoval Jakub Petranik /superstar/
😉 moderoval to Lubos Sarnovsky z JOJky, pochodoval s nami aj Maros Kramar s manzelkou, moderator Bucko /riskuj/, dalej ten Juraj, co hlasi pocasie na JOJke 😀

zuzitka
14. máj 2008

nejake info o minulorocnom pochode:

... milion ludi po celom svete zaspava kazdu noc s pocitom hladu.... kazdych 5 sekund zomrie jedno dieta od hladu alebo na dosledky suvisiace s hladom.... napriek tomu nasa planeta vyprodukuje viac ako dost potravin pre celu jej populaciu....

v roku 2007 sa do pochodu vo vyse 100 krajinach sveta zapojilo viac ako 550 000 ludi. nechybalo ani TNT na Slovensku. viac ako 260 zamestnancov, kurierov, partnerov a priatelov TNT prislo a vyjadrilo solidarnost a podporu projektu. cela akcia sa odohravala priamo v centre hlavneho mesta a na boj proti hladu sa nam podarilo
vyzbierat 121 537 sk 😀

chruminka
19. máj 2008

Ahoj Zuzitka, ja mam jednu velmi dobru kamaratku a oni maju v Studienke chatu....teda jej rodicia 😀

inac ako sa tu mate?

zuzitka
20. máj 2008

chrumimka .... a ako sa volaju? 🙂

zuzitka
23. máj 2008
kili
23. máj 2008

dík zuzitka, no nejak to tam viazne, sú už asi všetci vonku a na net nechodia 😀

maruskab
24. máj 2008

ahoj 🙂
asi mate kopec roboty okolo deticiek, ale ak by ste mali zaujem ist zajtra do viedne na vylet /my sme takto boli v zoo a aquaparku, krasne!!! /-

darujem 2 obojsmerne listky na vlak Ba-Vieden. platia vsak uz len zajtra- 25.5.

poslite ip. sme z petrzalky.
m.

certica
24. máj 2008

jeej maruska, skoda, ze mam mangela tento vikend fuc, hned by som ho poslala s vikim, ale dobry tip s tym vlakom, nejak by ma to nenapadlo. a co stoji inak listok?

maruskab
25. máj 2008

certica, 300,- Sk pre dospelaka, deti do 3 rokov nic, kocik nic, deti medzitym neviem, take nemame ;)
a ten aquapark a zoo ozaj stoja za to! 🙂

maruskab
25. máj 2008

este ma napadlo, listky platia 30 dni odo dna kupy. nam ich necvakli, preto nam ostali platne. chceli sme ist este raz, ale uz sa nezadarilo, doki nariadil odpocivat, rodit predcasne nechcem, tak sa snazim posluchat 😅 skoda, ze som mala poradnu v piatok a listky boli len do nedele. niekoho by urcite potesili 😖

nsoci
28. máj 2008

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=353196

Baby pliz podporte, poslite dalej... dak.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
digysa
7. júl 2008

Caute baby, nechce sa mi vytvarat nova tema, tak pisem do kazdej bratislavskej, potrebujem poradi a pomoct:
Potrebovala by som najst nejaky modny salon, kde robia vsetko pod jednou strechou: depilacia, manikura, pedikura, vlasy, tvar, masaze....
Pozna niekto taky kozmeticky salon. Napiste mi prosim do IP. Vdaka

lubkaj
23. sep 2008

Ahojte! Ja som z Dubravky. Mam dve deti a obe chodili (mladsi syncek este chodi) do jasli na Fedakovej ulici v Dubravke. A to je dovod, preto sem pisem. Mozno ste zaregistrovali, ze existencia tychto jasli je ohrozena - v budove, kde sidlia, chce mestska cast zriadit domov socialnych sluzieb pre starych ludi. Bola by to velka skoda, pretoze su to skvele jasle, ktore su plne vytazene. Pre umiestnenie DSS bolo navrhnutych este niekolko dalsich alternativ, ale prave budova na Fedakovej 1 bola vybrata ako najvhodnejsia... Chcem vas teda poprosit, ak mate trochu casu, precitajte si, co sa o tom pise a pripadne sa zapojte do diskusii (tak budu novinari vediet, ze tato tema nie je rodicom lahostajna a mozno jej venuju viac pozornosti). Tu su adresy:

http://bratislava.sme.sk/c/4078343/v-dubravke-b...
http://bratislava.sme.sk/c/4079306/miesto-deti-...
http://www.asvet.sk/?spravy/+V+Dubravke+namiest... (je to ten isty clanok ako v SME, ale diskusia je samostatna)
http://www.pluska.sk/aktuality/bratislava-v-dub... ( -||- )
http://www.bratislavskenoviny.sk/96277/sluzby/v... ( -||- )

dajana31
24. sep 2008

ahojte, no nejak casto tu teda nechodite 😒

katarina2211
23. feb 2009

ahojte som tu nova a rada by som si s niekym pokecala

zuzitka
23. feb 2009

a kde presne byvas?
lebo v teme regiony su presne temy z kazdeho obvodu 🙂

katka432
28. feb 2009

ahojte,ja ze sem kuk,no dako sa to tu teda nehybe

eimiky
3. mar 2009

Ahojte,
aj ja som tu nová... Katka432 odkial si z BA?

lenockaaa
4. mar 2009

ahojte baby ja som z bratislava 4 ale vsetky tie temy stoja tak skusam aspon sem 😉 snad sa to trochu rozhybe 🙂 katka, eimiky odkial ste? 🙂

zuzitka
4. mar 2009

lenockaaa ... tu sa to tiez bohvieako nehybe 😨 pod do BA3 😀

eimiky
4. mar 2009

Ahoj Lenockaaa, .
ja som z Ružinova BA II.Ako sa volá tvoja dcérka? No ve´d práve, že všetky tie témy nejak stoja... 😔

zuzitka
4. mar 2009

ja som z kramarov 😀

lienockaaa ... ty si z Lamaca? alebo co je BA 4? 🙂

claudinka
5. mar 2009

ja som Vrakuna, ale chodime aj do ruzinova k svokrovcom alebo ku tete 😉

zuzitka
5. mar 2009

ja mam sestru v ruzinove 🙂 teda tam za autoskolou 🙂

co robite dnes?

claudinka
5. mar 2009

maleho mam na balkoniku 😀 a ja si idem zdriemnut.. nejako potrebujem aspon hodinku dospat za posledne namahave dnicky..
ale v ruzinove budem asi travit vacsinu leta, tam alebo niekde inde, urcite nie tu doma, vo vrakuni 😀
ja byvam asi 8 min. busom 67 od tej autoskoly 😉

zuzitka
5. mar 2009

no ja za sestrou cestujem z kramarov najprv trolejbusom, pri trznici prestupujem na elektricku. na konecnej vystupim, popri autoskoly prejdem az kdesi pod dialnicu 😀 takze cestujem hodinu 😀 😀

som bola dnes v klube palisady, to je detske centrum, poznate niekto? 🙂

guga
5. mar 2009

Ahojte, keď sa môžem pridať.... tak ja som z Petržalka a do Ružinova chodíme do Hojdany. Tak nejak nám to vychádza, že keždý štvrtok 🙂

zuzitka
5. mar 2009

v tej hojdane je detsky kutik? chodite sa tam hrat?
tam som este nebola.... na akej ulici to je?
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre