• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
no super a to sa mu ako podarilo ? :dizzy_face:
Pauli este chrnii...
1. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,Katka bola spokojná,tak dúfam,e aj Ty budeš :slight_smile: má dokonca aj tie blbinky,čo my nemáme,je ešte lepšie,aj polstrovanú opierku má,"mobil" :grinning: ,mini košíček vpredu a kapsu na rúčke,de Luxe :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
my bývame v Karlovke,teda na DD,ak chceš,môžeš zabehnúť,napíšem Ti do IP číslo na mobil a peniažky môžeš osobne,keď si pre ňu prídete,50 euro,môže byť??
1. júl 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, urcite budeme spokojni, tesim sa :slight_smile: ciselko mi, prosim, posli, ozvem sa a dobehnem co najskor.

em, podarilo sa to tak, ze mala opat teplotu :o zistili sme to, ked vstala. dufam, ze su to len tie zubale.
1. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ... takze uz si po dovolenke? to pocasie by mna osobne nasralo :angry: :angry:

bambi ... minuly tyzden boli zlavy v tescu ale oddnes su 70percentne :slight_smile:
ale som si vsimla, ze odrbkavaju ... ako pred vianocami s hrackami .... dali na dievcenske saticky zlavu 70%, ale stali tolko co pred tyzdnom, len navysili akoze povodnu cenu :angry: :angry: :angry:
lebo som si ich vsimla, lebo som nieco vyberala pre kamoskinu malinku dcerku...

ale plavky som kupila samkovi za 5,50e a dnes stali 3,85e :frowning2:
1. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - mám opraté :wink: :wink: :wink: konečne :wink: :wink: už je doma zasa len bežný "bordel" :grinning: :grinning: :grinning:
- tak to si mala ZLE rano..., a nemôže to byť z toho, že by si sa pridala do klubu v ktorom je zuzitka už 18 mesiacov? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bubli - vitaj, dúfam, že budú fotky - kuknem :wink: :wink: :wink: a máme po dovolenke, čo? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes som z dlhej chvíle skúsila päťminutovú tortu. Recept na ňu som našla tu na MK. Nemala by sa volať 5 minutová, ale 1-2 minutová. Spravená bola okamžite a chutí perfektne. Spravila som všetko podľa toho základného receptu a budem ju robiť často. Jednoduchá, rýchla a chuť super. :wink: :wink: :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=36925&vGroupOffset=0
1. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes v Tescu kúpila topánky - také balerínky za 5 € a nejaké drobné a malej som kúpila dve tričká - jedno stálo 2 €
1. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - inak aj Mirka po dovolenke teplotuje :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm,tak do toho Tesca ešte asi raz skočím :grinning: :grinning: :grinning:
a guga,nie,nie,som po mrche,takže bábo nateraz "nehrozíííí" :grinning: :grinning: :grinning: to som len niečo zjedla,čo mi nesadlo,už je lepšie,len hlava ma ešte bolí,hrúza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zuzitka,nové foto z UZV ešte nemáte??a ani nechcete vedieť,čo to bude?? :slight_smile: :wink:
a čože vám detičky teplotujú?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: asi cesta bola náročná,kým sa aklimatizujú,chvíľku asi potrvá :frowning2: :frowning2:
držíme palce,nech ste rýchlo ok :slight_smile: :wink:
1. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka takto odrbavaju ...
no bolo nieco 70 a aj 50% ale naozaj take handry dali na 70 ku ,som len presla okolo a stacilo mi ale
mozno sa v tom treba pohrabat..
1. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... chceli by sme vediet pohlavie ... ale ultrazvuk som mala len na zaciatku a dalsi bude az okolo 20tt ... tak snad tam uvidim, kto vo mne "byva" :grinning: :grinning:

kupila som samkovi tricko za 1,75e :slight_smile:

ale tie dievcenske saty boli menzestrove a predtym stali okolo 300sk a teraz ze zlava 70% z nejakych 500sk :confused:
a stali rovnako ako pred tyzdnom :fearful:
1. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matematicky mi tie ceny nesedia :sweat_smile: :sweat_smile: ale podstatu chapete, hm? :grinning: :grinning: :sunglasses:
1. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne dusne ranecko ideme s aopat parit do parku blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, guga, a je po dovolenke :o fotky su uz v pocitaci, uz len povyberat a nahodit :wink:
nasa mala teplotovala asi zo zubov. lebo dnes je ot uz celkom ok, klop, klop. este sa zbavit mojho kasla, nadchy a kopy nevyprateho pradla a mozeme sa opat vybrat na cesty ,hehe :slight_smile:

inak, guga, tu tortu poznam, je fajna a fakt rychla ;) si mi narobila chute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
zuzitka,tak potom hoď nové foto Tvojho podnájomníka :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a Tesco odrbkáva,vieme svoje,najprv trepnú nálepku so zľavou,potom ju o týždeň odlepia a drbnú vyššiu cenu,neviem,či aj iné reťazce to robia,ale Tesco to robí nechutne,takže vieme,ako si to myslela,zuzitka :unamused:
ale dá sa vybrať,keď človek dáva pozor a nenechá sa odrbkať :grinning:
bubli,tak som rada,že Soničke je už lepšie,ešte Ty sa daj dokopy,prádlo počká-bohužiaľ,aj ja som nestíhala sušiť,koľko sme toho doniesli z dovolenky...už som aj zabudla,že nejaká bola,ešte,že má človek kopec fotiek :grinning: :sweat_smile:
my ideme džem variť a potom von,nech sa deti vyvenčia :grinning: :grinning:
pekný deň všetkým...
2. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli vitaj... to je dobre, ze je Sonicka uz ok.... Guga vy ste ako na tom?

bambi dufam, ze ti je uz lepsie :wink:

Dnes som bola zasa jazdit, no nebolo to tip-top, ale dalo sa ... a zasa zajtra...

Baby co s tymi nasimi pondelkami?
2. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba,Ti v dobrom závidím,že už fičíííš... :grinning: :sweat_smile: a držím stále palce :slight_smile: :wink:
dík,dnes je to už ok,už fungujem normálne,aj kávu pijem :slight_smile: :slight_smile:
no,guga,ako ste vy s Mirkou na tom??? :frowning2: snáď jej už bude lepšie,držíme palčeky aj vám :slight_smile: :wink:
a veru,čo tie pondelky???? :confused: :confused: :confused:
2. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa nejako vyflakli na tie stretkaaaa :angry: , treba to napravit :sweat_smile:
2. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba neflakame to neboj...len teraz bola takmer polovica bab co sa stretavame na dovolenke :sweat_smile:
tak na pondelok sa dohodneme hmm ? priebezne :slight_smile:
2. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za :slight_smile:
2. júl 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja...ak počasie dovolííííí :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, sa vám niekam chce ísť? je tak nechutne teplo vonku, že ja ak tak, tak k vode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pocasie na zdochnutie Nino spal 40min ja som zatial upratala balkon a som mokra do nitky fuj :sweat_smile:
2. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru lindda,na zdochnutie je a ja varím džem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to nebude normálne leto???len toto dusno,dážď a búrky??? :confused: :confused: :confused:
2. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, vážne čakáš, že ti tu niekto odpovie? :grinning:
ale nerob paniku, však leto ešte len začalo
2. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili :rolling_eyes: :rolling_eyes: že leto :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi to patri k letu :wink: :dizzy_face: a aj burky nech len prsi aspon vecer a v noci hehe
2. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,veď hej,ja mám rada letný dáždik,aj búrku,keď som doma,v bezpečí,ale každý deň??? :fearful: :fearful: :fearful:
eee,to nemusím :unamused: :unamused:
potrebujem sa tak normálne opáliť,lebo teraz som tak prúžkovane,ruky po tričko,potom kúsok nič a ramená opálené a aj nohy tak,chodidlá biele,od krátkych ponožiek po kolená opálené a stehná nič,fakt smiešne vyzerám vyzlečená :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm,takže ani dnes nás počasie nesklamalo a už pršíííííí :angry: :confounded:
2. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, petaba - aj moja je dnes už OK - žiadne teploty :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
- ja som dnes zobrala tú tortu svokre a hneď si pýtala recept :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes som bola u svokrovcov na záhrede a keď som sa vracala domov, tak som práve chytila ten najväčší lejak. Na Prístavnom moste tak udrel bles, že normálne všetky autá zastavili. Bola to strašná rana a veeeľmi blízko. Búrky ani blískania sa nebojím ale tohto som sa naozaj zlakla. :confounded:
2. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,ja sa teda búrky vééééľmi bojím,keď som v búrke vonku,chytám paniku :frowning2: :unamused: :confounded:
no,ale toto počasie,to je fakt zlý vtip,napíšme tam hore reklamáciu,do 30 dní musí byť vybavená :grinning: :grinning: nech máme aspoň mesiac letooooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok