Decembrovky 2016

demika
13. apr 2016

Ahojte maminky túto tému som založila lebo som nič takéto nenašla a chcela by som aby sme sa podelili o naše skúsenosti a rady ako prejsť tehotenstvom 😊

34katka34
24. júl 2016

@januska2511 18 tt 🙂

sportys
25. júl 2016

my dievčatko a tiež môžem povedať na 100 %, nakoľko sme boli na Trisomy testoch a dnes nám to potvrdil i p. doktor na morfológii 🙂 . Ešte by sme chceli ísť na 4 D ... ale to že až v 25-28 tt.

januska2511
26. júl 2016

No ja som sa sekla aj my tiez 18tyzden o mesiac na 4d sa tesime zatial to vyzera na chlapca aj podla dr na 100%

stofkana
26. júl 2016

ahojte ...my sme v 18tt a pribrali sme zatial 6kg gulatime sa poriadne sami tak zda ze aj pohyby uz citime.... pohlavie este nevieme kedze lekar na poradni nerobi sono a vo stvrtok ideme len na druhe sono ... je tu niekto zo ZA?

tinushenka
27. júl 2016

Ahojte 🙂 pridávam sa k Vám - termín 13.12.2016, TN kraj

Je tu ešte niekto z TN kraja? Kam sa chystáte rodiť?

Ja mám zajtra 4D sono hádam sa dozvieme čo to bude - som 19 + 5tt 🙂 Pohyby už začínam pociťovať, prírastok na váhe 3,5 kg 🙂 Som prvorodička.

elza_
27. júl 2016

@tinushenka ahoj 🙂 ja som tiež z TN kraja, tiež prvorodička. A rodiť sa rozhoduje bud Vsetín/TN, akurát termín mám skôr 1.12.

januska2511
28. júl 2016

@tinushenka ja som tiez TN kraj a s kade presne ste my mame termin 24.12.
A asi myjava pojdeme rodit lezala som tam a je to tam pekne a cisteee

tinushenka
28. júl 2016

@elza_
@januska2511
Baby ja som z BN a tu chcem aj rodit ;)

stofkana
28. júl 2016

ahojte dnes sme boli na sone .... bol manzel a mamina ...ta nadsena a manzel len vajka hladal a si ich aj vymodlil ...podla vsetkeho cakame chlapceka ,chceme ist este na 3D sono az sa nam to potvrdi a mozem zacat nakupovat .... maly bol nadherny laska na prvy pohlad

januska2511
29. júl 2016

@stofkana
No mne povedal dr ze 3dtak 22 az 24 tyzden ze skor nie do septembra musime pockat nevadi my zatial tiez chlapec a ze na 100%no uvidime

buggy1993
2. aug 2016

@stofkana my tiez este nevieme co to bude. Sono mam az 17.8. tak sme taki nedockavii :')

sportys
3. aug 2016

@januska2511 ja som momentalne 22. Tak sa ztých pohybov vytešujem 🙂. Je to úplne úžasné 😀

januska2511
3. aug 2016

No uz aj ja a zacali sme rapidne rast brusko sa zvacsuje

anusicek01
3. aug 2016

Ja zacinam 20 tyzden, brusko poriadne, drobcek kope najma vecer. Kila +0,5kg ( a to vazim 48kg) Tiez baby priberate niektora tak malo? Doki sa tvari, ze vsetko je ok

janka7291
3. aug 2016

@anusicek01 Ahoj, ja zajtra taktiez zacinam 20 tyzden, a prirastok na vahe 0 kg, este som minus nejako to kilko oproti povodnej vahe. Pocas prveho trimestra som schudla asi 5 kg. Lekari su s tym, ok, ze pokial babo rastie tak ako ma nie je to problem 🙂 Tak bolo mne povedane. Ale zacina mi chutit, takze asi pojde vaha hore...🙂 Inak uz vies pohlavie ?? 🙂

buckeye
3. aug 2016

@anusicek01 ja len 1,5 doteraz a lekar je tiez s tym ok, malinka je ok, tak ja som ok tiez 🙂

anusicek01
4. aug 2016

@janka7291 tak super, asi je to naozaj ok. Este nevieme co to bude-v utorok mam sono 🙂. Dakujem za odpovede, pomohlo...

januska2511
5. aug 2016

No baby ja uz 7hore ale ovela menej ako pri malej brzdim sa tentokrat a uz kopcuje malyyy

goldie3
7. aug 2016

Ahojte dievčatá, tiež sa ku Vám "decembrovkám" pridávam 🙂
Termín máme zatiaľ 31.12.2016 🙂
Pohlavie bábatka sa dozvieme v priebehu budúceho týždňa, tak sa už veľmi tešíím 🙂

januska2511
22. aug 2016

Ahojte ziadne prispevky nic ako sa mate nas maky uz kopcuje ostosest 23tyzden a vy baby ako?

stofkana
22. aug 2016

ahojte aj my uz kopeme ako na diskoteke ... boli sme na 4D to bol neskutocny zazitok maleho takto vidiet ... predvadzal sa , schovaval sa , vyplazoval jazyk no nadherny

januska2511
22. aug 2016

@stofkana uz ste bli my len pojdeme a co teda syncek kedy as termin?sa i zda ze tak ak ja uz si kukala kociky ?

januska2511
22. aug 2016

baby poradt dake stranky na kociky prosim co ate overene

stofkana
23. aug 2016

@januska2511 ahoj hej hej bola manzel sice nemohol z coho bol sklamany a preto som nas objednala este na jedno o dva mesiace .... termin mam stale ten isty 30.12. .... pozerala ale kocik az v oktobri ale zato postielku uz mame co som rada ....

januska2511
23. aug 2016

@stofkana my postielku po dcerke mame vsak nova bola len matrac kupime aj my v oktobri kocik manzek je cely happy ze vytuzeny syncek zatial teda uvidjme na 4d pojde zaciatkom septembra

stofkana
26. aug 2016

takze kocik objednany manzel sa zamiloval do znacky JANE uprimne necakala som ze zainvestujeme tolko do kocika ale som spokojna .... pride o dva mesiace ...

januska2511
26. aug 2016

Ahojte holky ako my sme po dalsej piradni termin ze asi aj 20.12 ale ze v knizke uz nebudeme menit maly ma okolo 23cm krasne bolo vidno pihlavie supeeeer

stofkana
13. okt 2016

ahojte dlho tu nikto nicim neprispel ... my sme uz v 30tt valame sa puchneme ale vsetko v poriadku len keby som nebola taka zadychana .... buduci tyzden nas caka posledne sono a o dva dni na to ideme na 4D sono tak sa vytesujeme aky bude maly velky ... ako ste na tom vy ? od 7.11. nas uz vypise na matersku ....

stofkana
27. okt 2016

ahojte dnes sme zacali 32 tt ... brusko uz tvrdne viackrat do dna .... odratavame i ked je toeste kus cesty .... minuly tyzden sme boli na 4D a maly je nadherny vidime to tak ze bude skor po manzelovi 🙂 .... tak sa nevieme dockat tohi nasho dna ...ako ste na tom vy ? ci tu uz prispievam len ja ? 🙂))

mysga
27. okt 2016

My sa už tiež nevieme dočkať, čakáme dievčatko, čo by sme ale doteraz pri mojom gynekologovi ani nevedeli. :D len ja som bola na odbere plodovej vody, preto to vieme. 🙂 už chcem, nech je na svete, fakt nie som stavana na tehotenstvo, ani som nevedela, aká strašne moc som rozpišťana. :D

My sme na 4d neboli, ale velmi chcem, nech je po tatinkovi, lebo ja som taky priemer - zelene oci, spinavy blond, gulata tvar... :D a tatinko je čiernooky, tmavovlasy s vyraznejšimi rysmi. 🙂 ale samozrejme, nech je aká chce, to su len take vymyšlačky. 🙂

Našej Marketke sa akurat šťikúta, citim, že je riadne dole, som zvedava na prehliadku. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre