Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
23. okt 2009

Beji ďakujeme 🙂

Danka presne ako napísala Beja, som ti chcela napísať aj ja. Však ty ku nám chodíš ale napíšeš že nemáš čas reagovať 😉 A s tým vaším tatkom mi to začína byť dáke podozrivé... počuj pošli mi foto pre istotu či nemáme toho istého 😀

martina1982
23. okt 2009

Ahojte ,

Prepacte nereagujem ☹ len Bejka pekna torticka 🙂
Neviem ,co sa mi stalo trpne mi malicek a prstenik na lavej ruke ☹ uz od stredy nebralo som to vazne ked mi to neprejde pojdem v pondelok k doktorke.

danka.k
23. okt 2009

baby dala som tam takehoto smejka 😀 😀 😀 takze to bolo myslene zo srandy

ami vidis ma nenapadlo.. kocik mame rovnaky, serblik tiez tak preco by sme nemohli mat aj tatka rovnakeho 😀 😀 ale vies kedy by to bolo podozrivejsie, keby ten nas chodil domov vzdy ked tvoj odchadza a naopak 😀 😀

bejca
autor
23. okt 2009

Danka ale ja to tiez myslim vazne ze ty len " vtrhnes " do debaty a hned ta zasa neni ☹ ved sa trosku k nam " pritul " 😉

MArtinka dakujem 😵 a myslim ze to mozes mat z chrbtice .. ja som to tak mala .. mozno mas nejaky stavec vyskoceny alebo ti platnicka niekam tlaci 😅 ale radsej chod k dokimu 😉

martina1982
23. okt 2009

Beji , mna chrbat vobec neboli ☹ ,ale dakujem

danka.k
23. okt 2009

beji ja som tu ale u nasich som na nete nemohla byt lebo moj brat maniak neda nikomu book 😀 😀

danka.k
23. okt 2009

beji a mam tu kopu faktru takze nemozem prispievat kazdu minutu 😀 😀 😉

amadora
23. okt 2009

Počuj Beji, ty mi dnes kradneš repliky alebo čo?! 🙄 😀 Ja som Maťke chcela napísať to isté, že to bude najskôr z chrbtice, že to aj mne veľakrát zvykne stŕpnuť časť tváre alebo medzi lopatkami chrbát.

Danka ešte aj tí naši drobci sa tak podobajú, tak neviem neviem... 😀

danka.k
23. okt 2009

ami este ze tak daleko byvas lebo by to bolo moc podozrive 😀 😀 😀

amadora
23. okt 2009

Maťka nemusí ťa bolieť chrbát. Chrbtica je v tomto zákerná, veľa vecí je z nej a ani o tom nevieš. Môjmu ocinovi za mlada tŕpla celá ruka a tiež to mal z chrbtice. On vtedy chodil vraj na taký ako "škripec" kde ho zavesili dole hlavou a váhou tela sa mu naprávala chrbtica. Odvtedy má viac menej pokoj ale občas sa mu to tŕpnutie na sekundu vráti.

Danka 😀 😀 😀

tami712
23. okt 2009

ahojte 🙂
beji tortička sa ti podarila 😵 😵 😵 a aká je vo vnútri? 😕

danka.k
23. okt 2009

maťka takze sup sup k doky v pondelok ak ti to neprejde

bejca
autor
23. okt 2009

Martinka chrbat ta nemusi boliet 😉 to su stavce v krcnej chrbtici a aj mne to zacalo v cca 25 rokoch 😉 😅 😝

DAnka vyhovorky 😀

Ami no ako citam dalej tak asi si tie myslienky fakt kradneme 😀

TAmi dakujem 😵

bejca
autor
23. okt 2009

a v nutro 😅 no tento krat neni so slahackou .. taze moja klasika : biskvit na nom jahodovy dzem , biskvit na tom kakaovo pudingovo jahodovy krem , biskvit a na nom vanilkovo ananasovo pudingovy krem no a na nom trosku maslovo pudingovo cukroveho kremu s ktorym je aj cela torta dokolo natreta koli tomu marcipanu 😉 fu 😅 len teda dufam ze im bude chutit lebo vsetci su zvyknuti na moje ovocne so zelatinou ....

danka.k
23. okt 2009

idem od vas.. tatko uz prisiel paaaaaaaaaaa

bejca
autor
23. okt 2009

ahooooooooooooooooooooooooooooooooj 😀

amadora
23. okt 2009

Beji slinceeeeeeeeeeeeeeem 🙂

Danka uži si ho 😉

Baby ja potrebujem súrne otehotnieť!!! Mňa ten PMS zabije, zožeriem celú chladničku 😅

bejca
autor
23. okt 2009

Ami no tak snad som to napisala zrozumitelne 😀 a dakujem 🙂 som zvedava co teda povedia 😉 bala som sa dat hore ten kakaovy krem aby mi nezmenil farbu biely marcipan 😉

a co sa tyka PMS tak ani ten ja nemusim mat a zeram ako bulo 😝 😅

amadora
23. okt 2009

jaj ty bulo, trepeš somariny 😀 😀 😀

no idem sa ja venovať tatkovi a trochu si ho užiť, dobrú nôcku 🙂

bejca
autor
23. okt 2009

tak si to uzivajte a pracujte na surodencoch 😀 😀 😀 😀 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ciarka
23. okt 2009

Ahojky...

ja tak narychlo,vcera sme boli v SCS v tej Viedni. Pokupili sme,a prisli az vecer.Manzel mi tu brbloce,tak musim koncit,napisem zajtra.pa

amadora
24. okt 2009

Dobré ránko!

Jaj, spala som ako mimino vedľa drahého 😵

skolara
24. okt 2009

ahojte
ako sa mate?
ami verim ti ze sa strasne tesis.
My dnes otvarame detsky kutik po prvy krat. Dnes idem prvy krat do roboty. 😅
jeeej vy tu zase peciete skoda ze neviem 😀 😀
dufam ze sa mate skvelo a deticky su zdrave a pocuvaju 😵

skolara
24. okt 2009

ja akurat pijem kavu a cakam kym Vinie vstane a musim ju este odviest k mame.
Dnes robim do 21tej. dnes s kamoskou robime obe lebo je to pre nas nove.Potom budem robit 6 hodin denne.
jaaaj som nervozna. 😅

amadora
24. okt 2009

Skolara myslíme na teba a tuho tuho držíme palce nech sa darí 🙂

amadora
24. okt 2009

Jaj baby, už pár dní som sa vám chcela pochváliť že už 3 týždne som nemala migrénu a dnes taká ako sviňa 😝 A ešte ma aj dáka depka chytila. To všetko tie nepodarené blížiace sa krámy 🙄

amadora
24. okt 2009

Teraz pozeráme reprízu rozhodnutia zo Superstar, ako vypadol Leo Machala a ako sa lúčil a plakal tak Majko s takým úsmevom mu dával pá pá 😀 Sme sa s mužom nasmiali z chuti, lebo nám bol hrozne nesympatický tak to prišlo také trefné 😀

A včera potvora malá, sme sa objímali s mužom a on prišiel a začal nás odtískať od seba a hovoril "nanaj" 😀

bejca
autor
24. okt 2009

ahojte 😵

je vidiet ze je sobota 😀

my sme boli u svokrovcov , Petko dedkovi gratuloval : dedo Rudo naj 😀 tak sa tesil ako maly 😀 torta sa vsetkym velmi pacila a teda vam poviem ze bola stavnata a mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 teda aspon chvalili tak 😉

Skolara tak ako prvy den ?? a co deti zabavali sa 😵 tesim na info co a ako 😵

Ciarka super ze ste nakupili cakame na info 😵

Ami no MAjko musel byt zlaty 😵 ja som tiez toho Lea nemusela 😅 😉

a noc sme mali strasnu 😝 ja som este aj pozerala film do pol noci a Petko stale mrnkal , potom sa pytal kumne do postele a nakoniec od cca 4 tej do cca 6,20 nespal ... 🙄 no hruza 😝 ale poobede som si s nim lahla na hodinku ale teda stale mi ten spanok chyba 😅 asi dnes pojdem skor 😉

bejca
autor
24. okt 2009

no dnes asi velke kecanie nebude co 😀

danka.k
24. okt 2009

beji tak dneska to vsetko dospi kedze spime dlhsie.. keby tak deti spali dlhsie 😀 😀

ami tak "nanaj" 😀 😀

skolara dufam ze otvorenie dopadlo super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre