Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
3. dec 2009

ja som to zle znášala keď som nechala malého vyrevať, ale pomohlo to, každý deň plakal menej a menej a na tretí deň už spinkal pekne sám 🙂

mala by som si ísť porobiť poriadky a ešte 30-tku na tortu ale taaaaaaaaaaak sa mi nechce 😔

bejca
autor
3. dec 2009

Ami ja nedrazdim ale za taku cenu nikde v obchodeč nekupis taku hracku ja som si to okukovala tu u nas aj v tescu aj v draciku a aj v inych obchodoch a za 5 euro aj s postovnym fakt super darcek pod stromcek 😉

danka.k
3. dec 2009

ami lenze ty ho das do postielky vyrevat a zaspi.. ale ja ked ho necham v posteli tak si zide a pride sam

bejca
autor
3. dec 2009

Danka aj Petko pride z postele ale dam ho spat a tak stale dokola pokial nezaspi 😉 alebo sedim pri nom a drzim ho za ruku pokial nezaspi 😵

amadora
3. dec 2009

Beji to je, ale muž by ma už asi zabil 😅

bejca
autor
3. dec 2009

koli 5 euro ?? ved to minies v obchode denne 😉

amadora
3. dec 2009

no dobre kočky, nechce sa mi, ale idem od vás... dobrú noc a Beji, máš to u mňa 😉

amadora
3. dec 2009

nie za 5 euro, len ja stále "ešte toto kúpime" a "ešte tamto" a len sa nám to kopí a kopí a už to treba zaraziť 😀

danka.k
3. dec 2009

beji toto neriesim uz.. spal zobudil sa... nechce nemusi.. ved on zaspi potom. kym je dobry ho necham hrat sa

bejca
autor
3. dec 2009

Ami videa su uzasne 🙂 a rado sa stalo v pohode a kedykolvek 🙂 co sa tyka nakupu aj ja som taka ved este to alebo ono ...ale ved co uz s nami 😉 😵

DAnka ved jasne ty si rozumies 😵 ja som ina 😅 musi mat rovnaky rezim a hotovo 😉

bejca
autor
3. dec 2009

a ja som tam pisala komentare k tym videam a nic tam nevidim 😕

bejca
autor
3. dec 2009

a uz to tam vidim 😀

bejca
autor
3. dec 2009

no uz tu nikoho neni tak dobru 🙂

mm1
4. dec 2009

Dobré ránko babulky,,,,,

ešte že ma na aukcie nepúšťa, lebo to by som zas buchala ečka... 😀 😀

ale dnes by mi mala doraziť tá suknička tak som rada, dufam, že bude taka chutná ako na obrazku....
a pozrieme v Tescu nejaké mickey tričko k nej a bude mať na jar pekný kompletík....

Dani, Rastík ti nespí pre to, že ho poobede dlho nechávaš.... My sme tak tiež mali s Natali, a teraz? budíme ju po 1,5 hodke obedného spánku... jemno pekne pusinkami... a máš vidieť ako je už o 20.30 unavená.....
keď náhodou nie som doma ja a muž ju nechá spať, tak je taký podobný scenár ako u Vás a to je na zbláznenie, lebo ani z TV ani z večera nič nemáme....

Na Facebook ma nepustí tiež, nemôžem kuk videá.....

Stav mojich darčekov? ešte segre nejakú maličkosť, babke nejakú maličkosť, nášmu tatinovi nohavice a kozmetika, moj tatino a mamina vybavení , Natali ešte to tričko, svokrovci a mám to v suchu.
Čiže je toho ešte dosť.
Ale dnes ideme do Mobelixu večer tam kupime svokrovcom luster do kuchyne tak zasa bude o starosť menej....

Počuli ste? zasa sa narodili siamky - chúďatká.... ☹

amadora
4. dec 2009

Dobré ránko!

Tak večer som to celkom rýchlo zvládla, aj som si poriadila aj sa mi podarilo peknú 30-tku spraviť z hmoty tak som bola spokojná 🙂

Beji ďakujem za pochvalu videí 😉

Megi my tiež Majka budíme takmer každé poobedie ak nevstane do 14:30 sám. A vôbec mu to nevadí, väčšinou sa zobudí už na to že som prišla do izby a keď nie tak ho hladkám jemnúčko pri ušku a jeho to asi šteklinká tak sa začne šúchať tam a preberie sa a vždy s úsmevom na mňa 🙂

Nám chýba už len darček pre môjho ocina s priateľkou, tak dúfam že mi dnes keď príde niečo povie čo im treba.

mm1
4. dec 2009

Ami, tak vidím, že už sa s tým pomaly zmierňuješ...... 🙂

mm1
4. dec 2009

Dani hlásim že "R" s Plutom vyšité......
ale nebudem ti to tu postupne ukazovať, potom to nebude prekvapko......
no stihnem to asi až do Rastíka....... do Vianoc isto nie....lebo ešte mám niečo rozrobené.....

amadora
4. dec 2009

Megi s čím myslíš? 😕

Matak Barborke želáme všetko najlepšie k dnešným meninkám a posielame cmuk 😵

mm1
4. dec 2009

s priateľkou ocina.....

Aj my želáme Barborečke všetko všetko najlepšie......🙂🙂🙂

amadora
4. dec 2009

Megi určite nie 😒 Ale tak vianočný darček im musíme kúpiť tak či tak, či som s ňou "nadšená" alebo nie 😔

mm1
4. dec 2009

no jo, čo už ......len dnes si nenapísala oštare, ale priateľke.... preto som si to povedala, že si sa s ňou zmierila 🙂

amadora
4. dec 2009

vianočný darček pre môjho ocina s oštarou - to by znelo dosť divne 😀 ale neboj sa doma keď sa o nej rozprávame jej dávam všelijaké mená... 😅

mm1
4. dec 2009

Kašli na to, idú Vianoce.... sviatky pokoja, lásky a mieru.

amadora
4. dec 2009

veď to, snažím sa...

ocino je už tu, doviezla ho jej dcéra aj s malým synčekom a sestrinou dcérkou, už malou školáčkou, tak sa detváky tak vyhrali, zlatí boli 🙂

mm1
4. dec 2009

no vidíš, možno nakoniec všetko dobre dopadne.

amadora
4. dec 2009

akože s jej rodinou problém nemám, s jej dcérou sa tak trochu aj poznáme a s malým, lebo má za muža kamaráta môjho brata, poznáme sa odmalička. Vďaka tomu sa vlastne aj otec s ňou dali dokopy. Len tá oštara keby nebola taká protivná ako cesta do roboty 😝 😅 😀

mm1
4. dec 2009

kamoške sa rozbieha pôrod 🙂

amadora
4. dec 2009

super, držíme palce 🙂

mm1
4. dec 2009

no čakaju druhe na prekvapko....🙂

v pondelok pošlem balíček 🙂

danka.k
4. dec 2009

mm supeeeeeeeer.. a rastik mi na obed dlho nespi.. on toho vela nepospi..

a u nas je tazke mat rezim... kedze ocko pride raz za cas domov a on ho roz´maznava a potom nech si mamina s nim robi co chce 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre