Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
31. máj 2010

@nykyta no než mi to zapálilo,že STK 😕 😅 😀

ani3012
31. máj 2010

@lucim ja žasnem nad tým ako sú Matejovia šikovní! Ak budem mať NÁHODOU ešte jedno ,tak sa bude asi volať tiež Matej 😵

zmurkaz
31. máj 2010

Ahojky ..... sa ospravedlňujem sovám za včerajšok - ale malá mi najprv zaspala o 19:00 a o 20:00 bola hore 🙄 ... samozrejme celá nesvoja ☹ ...tak som ju o 21:00 uspala, ale musela som byť pri nej ..... 😖 😕

...a hlásim 7-my žuuuub 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

....a hlásim trest na týždeň - bez TV ... bez netu ... a bez večerného uspávania ...rozprávky (viem - rozprávky by sa zakazovať nemali ....) .... ma táááák Juráš vytočil .... ☹

zmurkaz
31. máj 2010

@nykyta ...noooo ... hlavne že máme humor 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
31. máj 2010

@lucim gratulkoooo 😵 😵 😵 😵

ani3012
31. máj 2010

@zmurkaz asi majú svoje dni 😀 ani Patrik není to čo býval 😝 .Ale čakám,že nástupom do školy sa to určite zlepší 😅

nykyta
31. máj 2010

@lucim dakujem 😉 no ale to neni este iste s tym druhym bo si neviem predstavit zasa cele tehotenstvo lezat a pichat si do brucha clexane,ale to je najmenej co by ma cakalo 😕 ved uvidime ked pride cas 😕 nechcela by som zase prist o dietatko ako pred macikom 😕
@ani3012 sranda,ze aj doktor sa velmi rehotal ked som mu to povedala,ze prisla som na stk po porode 😀 😀 a babule vy ste uz boli?a aj vam brali stery,alebo len klasikus vysetrenie? 😕

lucim
31. máj 2010

ahojte sovicky ani zmuri 🙂
ani, ty si zlataaaa, ale dobre meno mas pre tretie dieta 😀 😀 😀 zmur diik. 🙂
my mame asi dobry vplyv od kamosky alicky, u ktorej sme boli cez vikend - predtym tu boli oni a matko potom zacal stvornozkovat, teraz mi podava veci. 🙂 😉 😉 mali by sa vidiet castejsie - aj ked pri nej je v submisivnej polohe, alicka je skoro o 2 mesiace starsia a riadne pohyblive priebojne sidlo. 😀
zmuuur, a coze jurasinko vyviedol??? 😕

nykyta
31. máj 2010

@zmurkaz tak tak humor musi byt to je zaklad zivota 😀 😀 😀 aj ked niekedy to je o hubu 🙄 🙄

zmurkaz
31. máj 2010

@nykyta ☹ ...ale ty si bojovnica - zvládneš veľa - a 2 roky v medicíne je dosť 😉
@ani3012 ...já neviem čo ho to pochytilo 🙄

nykyta
31. máj 2010

@zmurkaz ja sa len bojim o macka,ze ked budem lezat kto bude pri nom-malom vymyselnikovi 😒 😀 ale to mas pravdu,ze je este casu dost 😀 😀

lucim
31. máj 2010

nyky ... strach, ze sa nezadari bude vzdy, je nas tu takych viac, teraz uz stastnych mamin ... ale mame svoje uuuzasne poklady 😉
a kontrola na gynde? mala by som ist ked dokojim, ale medzi tym mi prave dnes vyprsala zmluva, teda do dnes som mala zaplatene sukromne centrum v blave, uz to nechcem predlzit a noveho este nemam najdeneho .- niekde tu.

zmurkaz
31. máj 2010

@nykyta - no to teda je ... dnes bola debata v TV že alergia berie silu ....som hovorila mamine že čo potom ja - celoročná alergia a chronická únava a fungujem 😀 😀 😀 😀 - já by som bola taká jadrová elektráreň keby som bola fit 😀 😀 😀 😀 😀
@lucim ...ále chytá pubertálne reči a dnes že ha ha ha - ideme šaškovať .... a ja sem tam malú akože "hodím " do perín ... asi to robíte aj vy ... ale to nie je hod v pravom slova zmysle ....skôr položenie ... a on že tiež .... no robieva to pekne ..jemnúčko - ale čo predviedol .... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😨 ...až mi ruka vyletela kde som začiahla - on ani slzu nevyronil.... zato ja ..... 😢 😢 😢 😢 😢

zmurkaz
31. máj 2010

@nykyta ..a preto máme my taký vekový rozdiel 😒

zmurkaz
31. máj 2010

@lucim ...aj ja by som mala ísť ... ale akosi je furt niečo - ma aj z kože stiahne 😕

nykyta
31. máj 2010

@zmurkaz a gratulko k 7 zubku 😀 😀 a jurasko co porobil? 😀 😕

zmurkaz
31. máj 2010

@nykyta ...v skratke - pacol malú do perín tak, že hrúza ... som sa zľakla, aby sa jej hlava nevykrútila, alebo niečo neprasko .... 🙄 🙄 🙄 🙄 ...nikdy to neurobil a zjavne bol aj on prekvapený 🙄

ani3012
31. máj 2010

@zmurkaz my až smutno ostalo aj kvôli Jurkovi.Ja si myslím,že až teraz ich to chytá to žiarlenie,keď Evička a aj Zuzka sa stali malými človiečikmi ,už to nie sú bábätká,ktoré len kakali,plakali a papali (a poprípade aj spali ). už si aj oni vedia vyžiadať svoje....

zmurkaz
31. máj 2010

...idem položiť malú ... a skontrolovať Juráša .... dúfam, že sa vrátim 🙂

zmurkaz
31. máj 2010

@ani3012 ...presne!

nykyta
31. máj 2010

@lucim veru tak strach je vzdy aj pri normal tehotenstve 😕 ale volako bolo a volako bude 😀 😀 macik je tu zivy a zdravy 😀 😉 a ostatne deticky tiez 😉 😉 konec paranoje a ideme sa pobavit 😉 ci? 😀 😀 😀

nykyta
31. máj 2010

@zmurkaz asi bol chudacik moj moc rozkokoseny a tak to nechtiac urobil 😕 😕

inneska
31. máj 2010

erik teplotkuje(38°C), je mrzutko, nechce nič papať(od obeda je len na mm)...tak sa budem venovať jemu...ak zaspinká, tak sa ukážem...

nykyta
31. máj 2010

@inneska a coze je mu chudatku malemu 😕 posielame vrucne objatie nech teplotka zmizne prec ☹ 😉

traktor
31. máj 2010

ahojte, tak...krasne vahy 😉 ...gratulujem nine k narodkam 😵 😵 gratulujem k 7 zubkom 😉 , ...aj moj patko je jak vymeneny, som rozmyslala, ze ho skocim reklamovat ale kurnik...tu porodnicu, kde som ho porodila uz zrusili...asi presne pre taketo pripady 😀 😀 , kontrola na stk 😀 este nebola...raz...a deti...no ja som 2 x potratila kym dosla simi a cele tehu bolo z vylozenymi nohami v nemocke /...aha, to preto mi teraz obcas prepina.../a kukajte tu...kooooolko deti naraz mam 😉 ...poradna u nas este nebola ani ockovanie , az presne na 1 rocik..inak matko uz vobec nelezie len chodi a uteka...a ked nieco urobi / oddnes/ tak ked mu pohrozim, vyplazi jazyk a za vydatneho vydavania zvukov utekaaaa...takze to mame doma veselo...a este ked sa pridaju zvysny zbojnici....marnost...

inneska
31. máj 2010

si nikto nečítal môj príspevok??? 😕

sme boli na očkovaní...a tuším vedieme vo váhe 😎 12,3kg

nykyta
31. máj 2010

@zmurkaz a prosim nezakazuj mu rozpravky ☹ ☹ ☹ on to nechcel spravit ☹ tak prajem prijemne a rychle uspavanie a nech si zachvilku pri nas 😉 😉 😉

traktor
31. máj 2010

inka hes hes choroba

lucim
31. máj 2010

bola som mladeho muza doliat mlieckom a vysvetlit mu, ze je hlboka noc 😉 (este ani tma nie je, sakra) 😖 🙂
zmur - jurko to uz urcite neurobi, isto si uvedomil, ze to prepiskol.
ani, mudro si to skomentovala.
ahoj innka - ericko teplotkuje? bubatko, fuuuuu, nech je skoro fit. a tebe vela sil.
nyky - jaska, frcime dalej. 🙂

traktor
31. máj 2010

ja som ciiiiitala...vsak gratulujem...som zvedava kolko bude mat na rok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre