Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
12. sep 2010

ja som si myslela, ze ten alkohol-manager to hra, ze je akoze taky tuk tuk .. a ono to fakt 😀

ani3012
12. sep 2010

@traktor ona je fajn,ako herečka,speváčka aj človek . Sa ti nedivím,že ju máš asik rada 😀
ahoj @lucim 🙂

lucim
12. sep 2010

aj mne sa lucka paci, traky, nie si sama 🙂

ani3012
12. sep 2010

@lucim to není alkohol manager ale epileptik manager 😎 😀

lucim
12. sep 2010

@asparaguska ahoj denkacikova mamina 🙂

hathor1231
12. sep 2010

@asparaguska hej,ja som myslela testy... ale ja tak odvaha 😉

@traktor ma krasne meno, ja som tiez mala Charlieho 😔 az mi slzicky vybehli ked som videla ako sa vola.
a predkus je vpoho,len davat pozor a nenatahovat ak ma nieco v ustach,vraj sa stane,ze im vyleti sanka ked maju predkus nemaju take silne zubky... aj nasi si zobrali pokazeneho,co nesplnal miery na predaj do zahranicia... cudujem sa tym ludom co to robia ako dokazu krusto zaobchadzat so zvieratami ako s tovarom a nie zivym tvorom 😠 taky by to nemali robi!

traktor
12. sep 2010

@lucim ahoooj..jaj a som sa pobavila, ze asi to hra 😀 😀 😀 😀 😀 take daco sa zahrat asi ani neda 😀 😀 😀

asparaguska
12. sep 2010

Ja mám zapnutú telku aby voľačo bublalo, ja to nejako nesledujem. Iba ak je nejaký hurhaj, tak pozriem, že čo to...

@ani3012 a u Vás škola ako?

lucim
12. sep 2010

@ani3012 tak teraz neviem, co je lepsie alkoholicky epileptik 🙂 a hentomu by som nechcela platit zubara .. brrrr, debiiil 😠

asparaguska
12. sep 2010

@lucim Ahóóój Maťulkovo-cupkáčikova mamina... 🙂

ani3012
12. sep 2010

@asparaguska tak isto ako u Paťka 😀
zatiaľ sú len v začiatkoch,tak uvidíme čo povie o dva tri mesiace

asparaguska
12. sep 2010

@hathor1231 no odvaha to určite je, ale oni to robia pre peňo... 😒

ani3012
12. sep 2010

teraz som zmeškala že čo sa ho pýtali

traktor
12. sep 2010

@hathor1231 hat, mi ked sme ho doniesli domov, tak to bola len troska 😖 ..vynervovany psik, neskutocne sa bal ludi...hned sa pototo, ked sa niekto k nemu priblizil...zo zaciatku toleroval aspon simonku...mysleli sme si, ze to nezvladne...k nam prisiel ako rocny...ale bol jasne tyrany...tak nechapem ludi, co tychto psikov chovaju, ze ak ma psik chybu, tak uz ho neberu ako psika, ale ako pritaz...ale uz je to dobre...uz sa k nemu mozu priblizit aj cudzi..len sa este viac trasie a skrci...ale aspon neutecie..

lucim
12. sep 2010

aj ja som mala psa charlieho - z utulku, bol taky skaredy, ze bol az pekny. 🙂 u maminy.
traky, matko je super psovod ... a charlie je model. 🙂

ani3012
12. sep 2010

Všichni víme, jak vychovávat cizí děti.
dobré,nie ?

Ženu napomínej v nepřítomnosti dětí, děti v nepřítomnosti cizích.

lucim
12. sep 2010

@ani3012 velmi dobreeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 trefne. 🙂

lucim
12. sep 2010

@traktor to si hovoria milovnici zvierat? 😠 ☹ hnusaci robia to len pre peniaze. 😠

ani3012
12. sep 2010

@lucim niekedy strašne rada čítam tieto citáty a myšlienky....

@traktor ja teda zvieratka doma nemusím (keby sme mali rod.dom,tak určite áno,ale ja som aj tak alergická),ale nikdy by som neublížila a ak by som našla šteniatko vonku,tak určite by som dočasné útočisko mu poskytla.

lucim
12. sep 2010

hehehehhe 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
12. sep 2010

toto vymyslia dospelé osoby a ešte to aj prezentujú ? 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
12. sep 2010

@ani3012 ani, do bloku by som urcite nie..ale sme v dome, tak je to o niecom inom, zvieratka su cez den, ked je teplo, vonku, maju svoj vybeh...inak by som nesuhlasila...hoc...ked som videla charlieho, bolo mi jedno, ci mame miesto ci nie...hned sme isli do obchodu a kupili mu * vybavicku* 😀 😉

ani3012
12. sep 2010

@traktor tak ja teda neviem kto koho chvíľkami venčí 😀 😀 😀
no frajer je Maťko veľký 😎

ani3012
12. sep 2010

@traktor a on tam tuším pristúpil tomu druhému psíkovi nohu,že ? Jak vyskočil 😀 chudátko 😅

lucim
12. sep 2010

traky aaaaaaaaki su zlati obaja 🙂

asparaguska
12. sep 2010

@traktor jééj, vy už takto perfektne chodíte? super... 🙂

lucim
12. sep 2010

aspar, oni to uz maju natrenovane, neboj, aj my tak budeme 🙂 ako ste na tom s cupkanim vy? 🙂

traktor
12. sep 2010

@ani3012 ani nepristupil...to to dievca tak potiahlo toho psika...dnes som bola zla teta..som ju krstila celu cestu...ze ten psik je zivy , nie hracka 😠 ....no a chodime...vsak to by bola hanba, aby to bolo inak...vsak matko uz dlho trenuje...len ja mam slabu kondicku...som nestihala za nimi.. 😀 😀 😀

lucim
12. sep 2010

@traktor ked take vidim, tak aj ja som za zlu tetu ... kamoskina mala tahala steniatko, jemu sa proste nechcelo uz ist, alebo uz nevladal .... a ked ho vtiahla do vchodu a jeho pricvikli dvere, tak uz som nevydrzala, tiez som hovorila o zivom tvorovi a nie hracke ... ale mala to tusim pochopila a aj havo uz odvtedy dorastol 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre