Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
6. nov 2009

nie ale vazne, tie deti su uzasne, staci malo a hocico ich vie rozosmiat, nas matko sa velmi smeje , ked vesam pradlo a tak ho vytrepem...no neviem co mu je na tom take smiesne ...ale hlavne ze je vesely 😀 😀

traktor
6. nov 2009

a uz tu nie som ...papa 😵

inneska
6. nov 2009

erik ma chcel 🙂

traky, tak aj tebe dobrú nocku 😉 papapa

kochanski
6. nov 2009

ahoj kočenky 🙂
jen Vás jdu před spaním pozdravit a popřát dobrou noc 😉

inn;skoukla jsem ten Váš smích 😀 😀 😀 😀 ....je fakt, že já bych se taky asi řehnila až bych si stříkla do textilu 😀 😀 😀 . Ale co by člověk neudělal pro to slyšet ten smích co 😉 ?

naše Zuzi se řehní docela dost, ale zatím je to většinou rohlík - loupák bez zvuku 😅. Už se nemůžu dočkat až uslyším ten zvonivý smích, to bude sranda

no nic, nejvyšší čas zalehnout

papapapapa

inneska
6. nov 2009

ešte stále nespíme 🙄

inneska
6. nov 2009

tak 5 min. čo spíme 🙂

kochi...jé, aké krásne...rovno včera sme to tu preberali vianočné oblečko...zháňam pre erika a nikde nič 😠 ale z tvojej ponuky sa mi páčia 2, 5 a 7 🙂 ale inak je všetko krásnučké 😵 😵

inneska
6. nov 2009

inak som si ešte raz pustila to smejúce videjko a erik sa na tom zase smial...a ja na ňom 😀

kochanski
6. nov 2009

innes díky. 2 taky zatím asi vede a i ta 5 a nebo 6 se mi líbí. No všechny jsou k sežrání. Na českém mmb je toho plno, tak kdybys chtěla mohla bych to koupit třeba u nás 😉

a ty se mu divíš, že se řehní 😀 ? Já teda ne 🙂

inneska
6. nov 2009

kochi...čo sa mi u nás páči, je bud malé alebo velké...alebo pre dievčatko...snád niečo do vianoc stihnem kúpiť 😅 a schválne idem okukať, čo je u vás v ponuke pre chlapcov 😝
a pokial sa nevieš rozhodnúť, kúp 2 a budeš mať na striedačku 😉

inneska
6. nov 2009

tuším som tam za tu smiešnejšiu ja v tom videu 😀 😀

kochanski
6. nov 2009

innes, to už jsem si taky říkala...plácnu se přes kapsu a bude to 😀

kochanski
6. nov 2009

tak a už fakt musím na kutě...malá určitě za chvíli bude vstávat a dožadovat se přídělu

tak papapa cmuk, cmuk, cmukací 🙂

inneska
6. nov 2009

kochi..juj, u vás je toho viacej pekného...aj velkosti ako na erika 😀

dobrúúúúú 😵 😵 😵 😵

samayka
7. nov 2009

skúsené a vetrami ošlahané maminkýýýý... pomooooooc!!!

máme zaparenú prdinku... čo ste na to dávali ???

a je lepšie oplachovať repíkom či kamilkami??

som z tých bylín jeleň...

inak noc ako každá, 6x hore - z toho sme 3x papali.. ale nedarilo sa zaspať... a to možno aj kvoli tej prdinke len som to ešte nevedela.... chúúúúďa naše zvlčené

samayka
7. nov 2009

a dobré ráno samozrejme 🙂

voskovka
7. nov 2009

bre rančo...ste potiahli....
maly adamko je opäť a zas chory....celu noc kašlal odsavali sme...keby som mohla tak tu dokinu nefrologičku za...
boli sme tam v utorok v čakarni 15 chorych deciek,kašlalo to kychalo a kedže robi aj pediatriu,tak sme museli čakať v čakarni plnej bacilov...ma to rozum?zdrave deti da medzi chore...krava...sa jej chystam v pondelok zavolať že dakujem že mam po 2tyždnoch zdravia opäť maleho choreho.... 😠 😠
som nasrana jak pes....

voskovka
7. nov 2009

samay-jednoznačne repik kupať v nom, a kup si pytiol masť nam to davali v nemocke ked mal hnačky a stale kakal,tak zapalil zadok...a natretiden sme mali krasnu prdel...

samayka
7. nov 2009

vosky Ďakujeeem...

už som síce zaliala kamilky, ale nie je mi ich lúto vyliať a urobiť repík. ešte že také doma máme na kýble...

riusik
7. nov 2009

dobre ranko
samy: chudatko elusik ☹ ale ako pise vosky - repik a co najviac vetrat. ja teda zatial nemam skusenosti, ale synovec mal prilis citlivu pokozku, tak maval zaparenu ritku, ked sli zubky, boli hnacky a tak dookola. tak umyvali ritku repikom, vetrali a natierali modrou indulonou... pomohlo. tak skus.

vosky: ti verim, ze si nas...., ved to sa nerobi - zdrave dieta nechat v cakarni plnej chorych deti 😠 tak sa liecte a tu dr chod oplut 😒

riusik
7. nov 2009

inak, aj moja alexandra tuto noc nespala moc dobre, zaspala sice pekne, ale po dvoch hodinach sa zobudila a cela vysmiata chcela komunikovat. tak som prebalila, nakojila, polozila dieta, do 5 minut bola pokakana, tak znova... a to sme mali rozpozerany film 😠 tak som si ju vzala na ruky, dopozerali sme filmik (ona teda nie, zaspala na mne) a presunuli do postielky, v momente bola hore, tak som si ju zobrala k sebe do postele a hned zaspala ako slonik maly... chcela byt pri mne asi 😅
o siedmej kojenie a potesil ma tomasko, prisiel za nami az o pol deviatej 🙂

ani3012
7. nov 2009

samy ja som malej dávala pytiolovú mastičku a mám po probléme.Evička brala ATB a tak mala kyslejšiu stolicu,čo ju vyparila,mala až také vyrážky.
Pytiolová mastička je s obsahom ichtyolu.Je tam síce písane ,že až od 10 rokov,ale mne ju dali v nemocnici ešte pri Patrikovi a to mal len 2,5 mesiaca.

riusik
7. nov 2009

ani, ahooj 🙂 ako sa ma mala princeznicka evicka?

ani3012
7. nov 2009

Včera oslavovali: 😀 😀 😀 😀
smudlinka81.......6.6..................Alex
ozi................06.7..................Alexandra
lumina...........06.7....................Ela

Dnes: Nikto 😀

ani3012
7. nov 2009

Čaur Rius. Je nejaká čertica z nej.Včera si zmyslela,že už nebude pekne zaspávať v postieľke ale na rukách.A na protest vyplľuva dudlík a pichá si prsty do krka 🙂

lucia32
7. nov 2009

bré ránko.... maminky a miminka 🙂

ani3012
7. nov 2009

Ahoj Luci

riusik
7. nov 2009

ani, pises o mojej alexandre? 😉 tie prstyyyyyyyyyyyyyyyyy, niekedy mam pocit, ze si chce zahrabnut az do zaludka 😒

lu, 🙂 ranko

riusik
7. nov 2009

idem varit... napriek tomu, ze tuto cinnost robim rada, sa mi nechce dnes 😒

lucia32
7. nov 2009

Rius, Ani... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre