Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
30. dec 2008

didi 😀 ale ja myslím že je to uplne v pohode s vodou

dididi30
30. dec 2008

adi myslis? tam to necham tak, lebo jemu chuti a podla mna ked tam dam mlieko tak nebude 😀

jaj mati a si ma predbehla, ja planujem thomaskovi kupit taky kobercek, lebo nejako sa nam puzzle zosuchavaju, tolko sa na nich valame a to co thomasko ozuzlavat to je nacisto zodrate 😅

alica147
30. dec 2008

ja furt zabudnem že máte o hodku menej 😀

emmillya
30. dec 2008

podla mna je uz takto naucena , neviem 😒 jedna znama mi vravela ze ked doteraz som si nespravila poriadok , tak teraz uz neskoro 😝 , co ja si nemyslim 🙂

s bruskom mala problem od narodenia, ale uz OK, klop , klop 🙂 myslim ze v tom finta asi nebude. Asi potrebujem kus z tvojej povahy didi 😉 🙂
Budem skusat , uvidime. Sonka nie je take klidne dite, to je taky duracellko, to ked ju polozim stale so sebou sije 🙂 len sa chce salit a vystrajat 😀

kdesi som tu citala ze ideme dat lotto cez net ? 😉 😀

dididi30
30. dec 2008

alic neva, no 😉 😀

a ozaj na zajtra co chystate, aj nieco speci vyvarate, peciete?
ja urobim mufinky , pizzu, nejake chlebicky ....na obed hraskovu polievku a bude 😀

krazu
30. dec 2008

alica, ty si taka vyzvedacka ako ja 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
30. dec 2008

zvedavice sma my riadne 😀 😀 😀 😀 nááá šak to má byť nie?

emmilly ja si vobec nemyslím že je neskoro naopak čím skor začneš tym lepšie

didi jana večer žiadne výtrty som si povedala,chlebíčky si urobíme,kupime nejaké pistácie pepsi a dovi dopo 😝

emmillya
30. dec 2008

krazu, ali , didi - no ja asi od marca, so sonickou ostava svokra -ked sa nieco nezmeni, nastupujem viac-menej kvoli money, money, money... 😝 ako asi vacsina 😝
Fantaziu mam , ale ako to bude fungovat si teda predstavit neviem ☹ 😒 aj ked sa do prace aj tesim, neviem si predstavit ze malu doma "len tak" necham 😖

zajtra u nas obdoba stedrej vecere, a na vecer nejake kanapky, chutovky a ked stihnem tak napeciem slane vegetky 😉

alica147
30. dec 2008

emmillly jáj vidíš ja hlava deravá(Jarka hod z toho ginka)ved si spomínala že to máš kusok od domu keby dačo...

emmillya
30. dec 2008

ano, to som pisala ja 😔 😉

dididi30
30. dec 2008

adi, no pistacie mam aj kolu,tazke uz nic mi netreba 😀 😀 😀 ale nie, my radi papame,tak musimv navarit daco 😀
inak ja jedavam len 2 krat na den 😕 rano a poobede, nejako mi nechuti, bozenko bodaj by som schudla 😀

emili, no ja nie kvoli peniazom, ale nechcem tu chodit po socialkach bo nemam na to nervy..a dve hodky ma nezabiju 😉

ja to mam tiez kusok od domu tak pohodka🙂

alica147
30. dec 2008

didi šak navarené jasne,ja som dnes robila diabolské rezne a pečené zemiaky,tak rezne máme aj na zajtra a už len k nim ryžu dovarím.a na Nový rok si urobíme klasické rezne,som chcela kačicu ale mama hovorí že na nový rok sa nesmie hydina variť bo nám šťastie uletí tak to teda veruže ju posluchnem 😀

alica147
30. dec 2008

inak to že jedávaš dva krát za den ti aj závidím 😝 ja síce jedávam jeden krát ale zato v kuse od rána až do noci,furt jak taká blbá už si idem na nervy budem za chvílu jak taká buchta 😠 😠

dididi30
30. dec 2008

adi ano na novy rok sa nema nic co uleti a odpave, ako hydina a ryby 😉 tak len bravcovinka 😀 alebo zeleninka 😀
no neviem necuti mi , ani nemam nejako cas, ci co....ale ono to pride neboj 😀 😀

alica147
30. dec 2008

veru bravčovinka bude 😀
a ináč kolko báb tu dlho nebolo 😕 Radka,Zuzka-Zazana

dididi30
30. dec 2008

alic, no sak to, nik tu nechodi, chlapov maju doma tak zarabaju na druhe babo 😎 😀 😀 😀 😀

alica147
30. dec 2008

no vidíííííš to ma nenapadlo 😀 😀 😀 Maroš je v nočnej?Miro klasika z fušky utekal na skušku 😀

dididi30
30. dec 2008

alic.....hej uz je na nocnej 😉 ....a to co ma miro za skusku? 😕 😕
inak v akej teme som ta nasla, fuja smutny priebeh ale s krasnym koncom 😵

alica147
30. dec 2008

hej ty koks normálne mi vyrazil dych čistý román z telky 😕

Miro hrá s takou kapelkou,hra im bicie tak taká skuška hudobná 😲

dididi30
30. dec 2008

no sak to 😉

alic no len aby skuska 😀 😉nech si potom sadne do lavora s vodou 😀 😉 😀 😀 😀 😀 😀

emmillya
30. dec 2008

didi kde ty na to chodis? 😉 ze lavorova skuska 😀

dididi30
30. dec 2008

emi no kde, sak ked aj ty to poznas 😀 😀 😀

alica147
30. dec 2008

jáááj to je tutovka didi za to dám ruku do ohna to hudba je jeho život 😉

dididi30
30. dec 2008

alic ale no, sak aj vy ste jeho zivot nie? 😀 😉 jasne, netreba obmedzovat, ani ja neobmedzujem muza iba s detmi 😅

graziela
30. dec 2008

Ahojte krasky,
vidim, ze tu chodia uz len "stalice" 😝 😲 😀
Vidim, ze ste pisali o novorocnom menu...ja sa tymi poverami nejako netrapim, zajtra urobim stehienka s ryzou, hov. polievocku prave varim, no a stehna nam ostanu asi aj na Novy rok...reznov sme sa dost najedli cez vianocne sviatky 😉
Inac, z tej hov. polievocky (neosolenej) si idem dat zamrazit vyvar, pre maleho na kocky, vyuzijem raz-dva 🙂
Dnes som dala Jurkovi 1.krat vaj. zltok, mal na obedik spenat, zemiacik, moje mliecko a to zltko uvarene na tvrdo, mnam, zbastil len taky rachot 🙂 papkac je to poriadny 🙂 zajtra mu do vyvaru dam uvarit este mrkvicku, petrzlenik, porik, kur. mäsko a ryzu a bude obedik hotovy 🙂
Aj vy to tak robievate? A uz ste davali zltok a muku uz davate? Vsak vraj od ukonceneho 7.mes. sa moze, tak to je vlastne o par dni (pre nas o 10), takze podla mna je to v pohode...

No, pojdem uz odpocivat, lebo som sa od rana nezastavila, piekla som este manzelove oblubene zltkove rezy, vcera som dorabala este linecke, medovnickov nam ostalo koooopec...no, var bude dost 😉 Manzel ma zajtra dennu do 19hod. vecer, takze budem sama s detmi...no len skoda, vonku s malym este pre istotu nepojdem, tak budeme doma sediet...

Este nakoniec vam chcem vsetkym zazelat krasneho Silvestra a este krajsi Novy rok a hlavne veeeela,preveeeeela zdravicka pre vas, vase ratolesti a vsetkych vasich blizkych !!!!!

emmillya
30. dec 2008

musim priznat ze len v teoretickej rovine 😀 😉

alica147
30. dec 2008

didi jasne ved na prvom mieste ale ja som rada že robí niečo čo ho baví

grazi dík aj tebe a tvojej rodinke

dididi30
30. dec 2008

grazi, my sme tiez skusali vajicko, zledol ho, vlastne on zje vsetko 😉
a napodobne, nech sa vam v novom roku dari 😉

emili a preco len v teoretickej 😀

alic, jasne, lepsie ako krcma 😉 joj ale to je len na porovnanie, nic v zlom, teda ja by som nezniela, keby maros sedaval v krcme 😠 😀

dididi30
30. dec 2008

a veru sme my stalice,verne 😀

alica147
30. dec 2008

didi no ved presne lepšie jak po krčmách vysedávať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre