• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
alic jasne
odem ja do hajan....thomasko uz 2 krat papal od kedy spi, takze mliecka ma dost, este v noci cosi popije.....no co uz s nim, ked on ma rad mliecko vecer :wink:
dobru nocku :slight_smile: jaj aka zima, sedim pri riadiatore a trasem sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak papa a sladke snicky :dizzy_face:
30. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru ja sa tiež čo nevidieť poberiem :stuck_out_tongue_closed_eyes: pa pa
30. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko

prvaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2008 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deti mi spia, thomasko nenormalne taha, neverim :confused: :grinning:

ja uz ranajkujem, obvaram karfiol a robim zeleninovu polievocku, este urobim pizzu a mam este fasirku v celku , ktora bola v mrazaku, k tomu zemiakovu kasu, nejake chlebicky, pistacie ako pisala adus a je to hotovo :grinning:

este zbucham mufiny a nejaky makovnik, nech sme v buducom roku bohaty a potom sa budeme tyzden nadzavat :astonished: :grinning: :wink:

pekny dnik :slight_smile:
31. dec 2008 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v novom roku vela zdravicka, stasticka, uspechov, peniazkov a hlavne pokoja v rodnine,zelaju vaskovi :slight_smile: :wink:
31. dec 2008 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko, druhá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Didi hned zrána a taká usilovná? :astonished:
Ste rozoberali sivestrovské menu my dnes spravíme očká, nakrájam naše klobásky a náš syrík čo robím. Zákusky ešte máme svokra dopiekla. Aj tak neverím že budem do polnoci hore, dneska sme mali zase super noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prajem všetkým aj ja príjemného silvestra a hlavne šťastný nový rok. :wink:
Didi mne teda chutí jesť stále , nemôžem sa sťažovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby tak my sme dnes mali na ranajky obycajnu krupicku, jaj drobcovi chutila, dala som do nej pol kl obyc.masla :wink: no co ved lepok sa ma zavadzat co najskor a ked kojim , tak o to lepsie :wink:
31. dec 2008 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kikus ahoj......ja ze mam zase solo :slight_smile: :wink:

aj my take ocka robime, ocko ma rad aj tie slane rybky na tom....a kupila som aj kaviar, tak sa bude mastit :grinning:
juj ani my nebudeme tak dlho hore, no co pripijeme si ked vstaneme :slight_smile:
31. dec 2008 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gali, to sa nám bude fajne spinkať s takým plným bruchom, čo? :grinning:
31. dec 2008 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, ja som mu dala tu kasu na rano a na vecer robim z ovsennych vlociek, ale asi mu to zmenim, vlocky pasuju viac na rano, nie? :slight_smile:
a vy co mate nove, drobatko co poraba?
31. dec 2008 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...bre ranko :slight_smile:
my sme tiez celkom dobre spinkali, mala vstala len raz :wink:

podobne prajeme vsetkym mamickam , oteckom a ich detickam vela vela zdravicka, lasky, stasticka, pokoja v rodinke a splnenie vsetkych tajnych snov a tuzob v novom roku pre vsetkych :slight_smile:

didi som citala ako ste vcera u dokiny boli - no sranda, bud rada ze to dopadlo takto :wink: lepsie ako keby ste este trapili nie? :wink:

kika aky ze to ty syrik robis? :slight_smile: pochval sa

inak vsade v hypermarketoch, obchodoch je tolko ludi, no nechapem , mangel ked vcera stal v rade za klobaskou a sunkou tak vravel ze sa ta rada tocila po predajni krizom-krazom :confused: ludia robia zasoby ako keby sla vojna
31. dec 2008 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi kasicku pijete na flasu alebo lyzickou? ja som skusala aj -aj, ale vies, co netece to nas nebavi :grinning: :wink: takze sme momentalne na flasi
31. dec 2008 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ešteže u nás nie je bohvieaký ohňostroj, ved aj od koho, ke tu nikto nebýva. :grinning: :grinning: :grinning: Akurát teraz je tu kopa chatárov. Minulý rok som dávala psovi Sedalin, aby sa nebál, ale bolo mi ho ľúto lebo na druhý deň vyzeral ako po opici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2008 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika :grinning: tohto roku teda nieco slabsie mu supni :wink:
31. dec 2008 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

emi, ja som davala lyzickou. ale budem flasov, bo viac stiahne a hlavne rychlejsie, lyzicka ho nebavi, stale ju chce chytat :unamused: :grinning:
31. dec 2008 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj u nas si zacala sonicka chytat lyzicku ked papa, tak som jej strcila druhu do rucky :slight_smile: tak ja jednou davam a ona tou druhou vybera z pusiny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2008 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi sak to, lenze potom ta lyzicka ide do vlasov, na oblecenie a to nestiham prat, sak to je nenormalne, podbradniky nestihaju nic...najlepsie sa naje ked sme niekde v meste, ani nepotrebuje podbradnik, taky slusak to je :grinning:
31. dec 2008 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi aky chytry cloviecik ti to rastie :grinning: :wink: no u nas lyzicka este male zlo narobi, najlepsie su kukuricne chrumky, a to sa este vie tak fajne prilepit vsade :grinning: ked malu potom umyvam tak krici o dusu :grinning:
31. dec 2008 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čavte,štvrtá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som vyupratovala , idem variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2008 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, dnes piata :wink:

my sme teraz s matejkom trošku pospali, však po tej noci sa ani niet čo čudovať.
túto noc uvidíme ako bude, určite tu budú veľké rachoty, budem ho mať asi pri sebe a prsko vonku, nech sa moc nepreberie. :frowning2:

ďakujeme za pochvalu kobercovej fotky, no nám ho tati pred 2 dňami doniesol, sme sa už dávnejšie dohodli, že mu taký kúpime a tato nás prekvapil :wink: maťkovi sa páči už teraz, a všetci sa tešíme keď budeme aj s autami po ňom behať :wink:

grazi, ja veľmi malému nevarím, ale ak by som, tak to robím ako ty :wink:

a čo sa týka menu pre nás dospelých, my budeme mať bryndzové halušky, bo sme nejakí prejedení rezňov, a ešte aj nejaké dobré cestovinky si urobíme. a ak bude niekto v noci hore máme nakúpené chipsy, aj chrumky a dnes ešte kúpim pistácie, to máme radi :wink:
aj u nás sa hovorí, že sa nemá na nový rok papať ani hydina ani ryby, aby šťastie neodletelo alebo neodplávalo, no my sme to doplnili, že bravčové môže utiecť :grinning: :grinning: A moja mama si povedala, že jej šťastie konečne pripláva..... :astonished:
31. dec 2008 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gregus, no viem si to predstavit prsko vonku :grinning: :grinning: :grinning:

inak ja neviem preco ale nas drobec varene nemusi, viac mu chuti z flasticiek...ja radim inym co a ako varit ale doma tak nerobim :grinning: iba je z toho bordel a vela babracky, som rada,ze navarim aspon nam :wink:
neviem ale myslim si,ze je to za jedno a este k tomu je to vyvazene, urcite tam davaju pomer aky ma byt, ja nebiem ci by som dobre odhadla, ci som nahodou nedala vela mrkvy a tak...

jaj gregus mnam bryndziaky lubenkam a slaninku na vrch :wink: ani ja nerobim rezne ani salat ani kapustnicku, akosik sme sa prejedli a prinajhorsom zajdeme k otcovi, tam toto vsetko bude :grinning: :wink:

alic cau, ja cakam na tatinka a ideme na nakup, chcem robit stedrak :grinning: sak mam maku a maku, treba to vyuzit :wink: a tiez tam idu oriesky a aj tvaroch....som zvedava ci sa vydari :slight_smile:
a co varis,alebo si varila?
31. dec 2008 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby prave som si rucne!! dosala 100ml, no uz som nemohla vydrzat, on toho moc cez den nevypije a ja cici ako kamene, tak z jedneho tolko :confused: no a dala som do via poharikov a staci mat v chladnicke ci do mraznicky?lebo na vecer chcem dat do kase
31. dec 2008 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fíha :confused: no krpec jeden take dobre mliečko by ozaj mohol piť

robila som ryžu a ešte diabolské rezne vysmažím a hotovo.náš tato ide tiež ešte na nákup aj my s ním chceli ísť ale staklo sa nám toto:teraz jak tuho mrzne sa mi zdá že máme v spálni dosť chladno tak som na noc začala dávať Mirka spávať do fusaku-my máme len taký fusak nie kožušinový taký látkový alebo jak by som to povedala-no a ráno sme ho rozbalili nech si tojášiky vyvetrá no a šuhajko si osral celý fusak,tak som ho musela oprať tak teraz môžme trčať doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ale šak neva lebo je kosa a navyše dosť ladový vietor fuka tak aspon neprechladneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2008 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi ja ked som odsavala tak som davala do chladnicky ak som to dala malej do 24 hod. :slight_smile: ak neskor tak do mrazaku :wink:
31. dec 2008 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no skoda,ze nemas susicku, v nej by sa posusilo a ides von :wink:
a ozaj nestacilo by zabalit do deky a na to dalsiu deku? sak aj tu kosa a keby si videla tie deti v tenkych budnach..
otuzovat treba :wink:

inak aj my tu kosa riadna, normalne aj snech poletuje, vraj taka zima v anglicku nebola ale ja som ty vyze 3 rokov a veru bola taka kosa od kedy som prisla :unamused: to som asi ja priniesla :grinning: :wink:

no a co povies, moze ostat mliecko v chladnicke do vecera? aj ked sa chladnicka casto otvara?
jaj sak my niesme moc na mliecko, tak preto nechce :unamused:
31. dec 2008 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gali, mliečko môžeš mať 24 hodín v chladničke, a čítala som že sa má dať čo najviac dozadu kde je najväčšia zima, nie do dverí :wink: Ak neminieš, šup do mrazáka.

ja sa chystám tiež von, ale keďže sme s maťkom doobeda spali 1,5 hodiny, musím ho teraz udržať dlhšie hore, nech spí už len raz, aj keď tá nadchádzajúca noc.....akosi mám strach :unamused:
včera sme prvýkrát vytiahli taký ten hrubý fusak, bol síce jak hurka v koči, ale teplučko mu bolo. len líčka a noštek vyštipkaný mal :wink:

adka, mne tak včera do postele naložil :grinning:
31. dec 2008 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maťka no ved hej,som si hned na teba spomenula :grinning:

didi jasne do chladničky možeš ale zase na druhej strane keby chcel dáš čestvé ved máš v cici dosť takže asi skor do mrazáka,bude na pyré :wink:
31. dec 2008 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati my sme boli vcera vonku na hodinku , potom som to vzdala ja :slight_smile: velka kosa bola , mala bola naobliekana ako total hurka :grinning: , aj salik mala na pusine, lebo sme boli chore tak som to poistila...inak fusak nam ledva vleze do nanoznika tak to tu hurku este umocni :grinning: :wink:

ahoj adi :slight_smile: uz sa naucim vase krstne mena postupne :wink:

didi ja ked som odsavala malej tak som mala 100 ml za cely den :unamused: :frowning2: :wink:
31. dec 2008 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emili no len to moje krsne nevies, :unamused: no ja som odsala len rucne

dik za rady, necham to v chladnicke a ked ho vecer nepouzijem, sup do umyvadla :grinning: :grinning: :grinning:

ideme na nakup, papa :slight_smile:
31. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok :wink: a ty si Emília?alebo ako?si písala a som zase zabudla? :grinning:

a jarka s tou svojiu zábudlivosťou sem zabuda chodiť nejako posledné dni,asi sa alzhaimer zhoršuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok