Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
31. dec 2008

inak viete aký je rozdiel medzi alzhaimerom a parkinsonom? s alzhaimerom zabudneš kde si si dal pivo a s parkinsonom ho rozleješ 😀 😀 😀 😀 takže to vyjde na rovnako 😀

emmillya
31. dec 2008

adi 😀 -ja som adriana 😉
nie nepisala som

didi -gali to vie s alzheimer v kombinacii s parkinsonom u mna 😀 , prijemne nakupovanie , nakup aj
z a nas 😉

alica147
31. dec 2008

aha,no sme si tie mená riadne dovymyšlali 😀 😀 tak potom si tiež ada 😀

emmillya
31. dec 2008

no to teda 🙂 nikto nemoze povedat ze nemame fantaziu, a ked daco tak zenam na materskej IQ klesa , to by som sa pozrela 😀 😉

alica147
31. dec 2008

😀 😀 😀 jasne

kikaamajko
31. dec 2008

Andrejka, Maťka 😀 😀 😀 😀 Vy budete mať šťastíčka na budúci rok 😀 😀 😀 😀 Už vám ani neodpláva ani neodletí.
Práve som dorobila pčká, mňam, dúfam že bude dosť. 😉
Gali ty si dneska dáka hyperaktívna s tým pečením, ja som dáko tých zákuskov prejedená.
No Majko už je vo svojej koži konečne, taká úľava ved len mrnčal a mrnčal ked bol chorý a ešte aj nespal, až na 3 deň ho to zmohlo.
Gali to si si fajne dsala, ja mám posledný týždeň len sušené slivky 😒 No ale hlavne že malý priberá 😀
Už vidím tú svoju sexi posttavu ked prestanem cvičiť. Prsia sušené slivky, respektíve slivečky, riť taká hnusná jak placka hlavne že brucho vypučené. Miery 80-80-80 😝
Asi si dám záväzok že začnem cvičiť.

kikaamajko
31. dec 2008

pčká- očká 😉

alica147
31. dec 2008

Leni čau,to máš dobré,to ja začínam byť asymetrická 😀 😀 😀 😀

asi meter vysoká a asi meter široká 😀 😀 😀

emmillya
31. dec 2008

joj dievcata nerieste postavy... ja by brala tie 80-80-80 😝

kikaamajko
31. dec 2008

Andrejka 😀 😀 😀 😀 😀

kikaamajko
31. dec 2008

Emilia no neviem či by si brala mať postavu ako paavúk, chudá jak lata len brucho veľké 😝
Ked mne sa tak nechce cvičiť ☹ Hlavne že jesť sa mi chce. 😝

dora01
31. dec 2008

ahojte!

tak my sme sa dnes vratili po okruznej ceste po starych rodicoch a ostatnej rodine 🙂 Uz som rada, ze sme spat, bolo dobre, ale doma je doma.

lacko ma tento tyzden daky prelomovy, v pondelok sa zacal stavat na 4 takym sposobom ze vsetky koncatiny vystrete a prdelka strasne vysoko, no smiesny je paradne, vcera uz zrazu dokazal sam sediet ked som ho posadila, a prvy krat sa mu podarilo sadnut/ nie tak ako pred tym na pol zadku ale normalne si zo stvornozkovania sadol, oprel o ruky pred sebou a vzstrel chrbat.... a este sa zacal po nas stverat a staviat na nohy

kikaamajko
31. dec 2008

Radka, šikulko je Lacko 😉

dora01
31. dec 2008

vianoce sme mali pekne, lacko uz stihol rozbit jednu gulu, odtrhnut arabesku a dnes ked sme sa vratili, tak sa doplazil k stromceku,odtrhol salonku, zachvilu si ju nejakym zazrakom rozbalil a chcel papat tak ale to sme uz zasiahli 😀

den pred stedrym dnom mi praskla blomba na zube, tak sa mi polka zuba knisala, takze stedru veceru som kusala prednymi zubami, pretoze na druhej strane ma este stale boli zub mudrosti 😢 😢 😢 ale uz som si ho dala spravit, tak sa mozem konecne najest 🙂

a mali sme dalsi uraz, muz pred par dnami sa rano hral s malym na posteli , a predstavte si zaspal pri lackovi a lacko sa rozhodol, z odchadza z postele, manzel sa zobudil v poslednej chvili, ked uz liezol z postele na polcku, chytil ho za nohy a maly si tesol hlavu, hrca ako svet, som myslela, ze ho zabijem. neda sa nanho spolahnut 😎

dora01
31. dec 2008

ahoj kika co mate nove? mne sa nechce citat tych 20 stran co ste popisali 😀

kostri
31. dec 2008

sevuste 😀

no veru nezabudam na vas 😀 furt na vas myslim,len nemam cas pisat ☹ bud furt volade lozime po navstevach,alebo pecem pagacky,alebo ich jem 😀

no dnes aj zla udalost ☹ hanka mi vypadla z vajicka ☹ nastastie len z 30cm vysky a na styri jak tamarka 😎 ale uuulak mam docilku 😲 nedala som ju ani von do kocara spat,tu spi v postielke na monitore 😕

nachystala som jej na vecer nove saty slavnostne 😀 gulickove 😀

andrejka dakujem za kraaaaaaaaaasny pozdrav 🙂 prosim daj sem este raz ten link na ten program co si ti fotecky robite 🙂 vyskusam to 😅 uvidim jake bludy mi vyjdu 😅

inak mate vsetky krasne fotecky,ale nikto sa nechyta na thomaska na nocnicku 🙂 🙂 🙂 zlatulinky..aaaaale vsetky detusky su zlatucke 😉

leni hura ze je uz majko vo svojej kozi 🙂 a jaku ste mali noc?? 😕 ticho s muzom zavidime,ze mate svoj syr 😠 😀 😀 😀

kostri
31. dec 2008

radka 😀 😀 😀 jak som sa narehotala 😀 😀 😀 my ze de si?a vy hovadiny stvarate 😀 😀 😀 😀 😀

dora01
31. dec 2008

ahoj jarka!

ano my len hovadiny, nikdy nic normalne. a co ty s hanickou? ako spinkate?

dora01
31. dec 2008

chybala som vam ? to som rada. 😎 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
31. dec 2008

Jaruš
http://www.fototrix.com/

Radka no že sa aj ozvete už sa ti aj štikutať mohlo 😀

dora01
31. dec 2008

alica, nemala som internet, chapes ty mna? 😀 😀 😀

dora01
31. dec 2008

baby, co myslite ako babatka preziju polnoc?

Lebo ked sme pred par dnami dosli k svokre, bola tam cela ich rodina,lacka som dala spat a male decka, ze ked musia byt potichu dnu, ze oni sa idu hrat von zacali pustat lackovi pod oknom petardy a svetlice. ja som myslela, ze to ide asi od susedov, tak som sa len modlila, ze nech rychlo skoncia, ked to uz trvalo hodnu chvilu, idem sa kuknut von a zistim, ze to robi muzova rodina 😕 😕 😕 Ja som myslela, ze ich zabijem lacko sa zobudil, ale potom zase zaspal. 😒

kostri
31. dec 2008

no chybala,perse hot 😀 veru vrtky je ten lacko-ziaden macko 😀

momentalne spime az nadstandardne 😀 vecer tak medzi osmou pol deviatou zaspi uz sa jej aj styri krat podarilo samej 😕 no posledne dva dni zas zaden zaber 😒 a budi sa prvy krat okolo polnoci,potom o tretej a potom tak medzi siestou siedmou stavame,no vcera mala rozpravacie intermezzo 😀 o 4:40 chvilku si klabosila,potom zaspala 😀 a dnes sa zobudila uz po hod a pol,tak som jej dala dudel,najprv vyrevuvala,ale potom to voljakym zazrakom zabralo a zaspala 😲 no tak som zvedava dokedy nam tento styl vydrzi 😀

a vy ako spinkate?

emily a vies kolko este mam takych prikladov,ako uspavat dieta? 😀 mozem napisat knihu:kazdy rodic sa nauci ako nenaucit svoje dieta same zaspat 😀 a ja sa dam do prvej kapitoly 😀 no 🙄

zas mi hovadsky dlho nacitava stranky 😠 lez ja napisem prispevok a dostanem sa sem naspat,tak vy uz mate pol strany napisanej 😒

gala s makcenom si bude zas mysliet ze hodinu po sebe kontrolujem hrubky a preklepy 😀

dora01
31. dec 2008

my spime tak, ze tak 2 krat za noc papa, uz sa stalo, ze papal iba raz, ale tuto noc pistal asi 5 krat, on chvilu popisti, neviem ci si nevie najst polohu alebo co, tak podam dudel, pohladkam a on zaspi, takze fajne, aspon, ze ho uz nekojim kazde 2 hodiny. nam pomohla kasa, davame tu od nutrilonu 😉

alica147
31. dec 2008

jaj a Miruško ma tu kope pod stolom že posiela Haničke božtek na bobo 😵

mne inak nejako blbne kon

kostri
31. dec 2008

jaj andrejka ahoj drobcek 🙂 dakujem za link idem ho kuki,no ked mi aj ten bude tak dlho nacitavat,jak konika,tak sa uvidime az v buducom roku 😀 jaj jaka som ftipna 😀

jaj andy a ze trescaaa pecen 😀 😀 😀 😀 zabehla 😀 😀 😀 a sem ke mne by tatok nemohla zabehnut? 😕 😀 😀 😀

alica147
31. dec 2008

ešte jednu mám,chytaj 😀

kostri
31. dec 2008

andrejka no preco to na mna vyprava po americky? 🙄 😀
uz bola mala aj v ramiku aj v takych kvapkach vody a ne a ne sa odtat dostat dalej😠 😀 😀 😀

alica147
31. dec 2008

klikneš na tu fotku pravým tlačidlom na myške a dáš si uložiť obrázok kam chceš napr na pracovnu plochu,ok? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre