Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

greguska
2. jan 2009

ona bola trochu šiši, všetci si z nej prču robili 😉 napríklad sme mali písať zápočet a ona došla s tým, že je zlá konštalácia hviezd, že by to zle dopadlo, tak sme nepísali 😀

greguska
2. jan 2009

andrejka, ak by som sa sem do nedele nedostala, tak ti takto dopredu prajem, aby ste to všetko v pohodičke zvládli, aj ty aj miruško. neboj všetky koníkovské mamičky budú určite na teba myslieť 😉

greguska
2. jan 2009

idem okúpať malého, aj keď spať určite ešte nepôjde 🙂

dididi30
2. jan 2009

alic tak ale na rano cistu vodu vyskusam, mysilm,ze to moze byt fajn 😉
jaj ak preto ta ocistna kura 😀 😀 😀

gregus ale sak to je dobre, nahodou ja by som taku ucku brala 😀
inak my sme mali zas takeho ucitela, co normalne vedel z cloveka vysat energiu a vzdy nam vravel,ze ked ho nieco boli, on to vie v sebe tak utlmit,ze nic neciti....normalne hruza a ked si kuk do jeho oci, normalne ti zle ostalo, ja sm bla taka znicena z jeho prednasok......
este aj o svojich sexualnych skusenostiach hovoril a ze kuk na zenu a vie aka je v posteli 😲 😅

zuzpolka
2. jan 2009

alicka aj ja držim palec nech to ty aj Miruško zvladnete na jedničku 😉

dididi tu vodu rano si davam, ked nezabudnem,,,ale neviem či mi to v niečom pomaha 😖

mmona
2. jan 2009

ahoj baby aj vy mate tych drobcov takych zlych ako ja maleho... Cezden nespi v noci nespi nič ho nebavi nikde nevidrži len namne ako prisavka.

dididi30
2. jan 2009

zuzka no to je na dlhu debatu ci pomoze.....a treba dlhodobo 😉

mmona, no nas cez den tiez pisti, ale ked je vonku tak je rad 😉 inak zabava s nim nic moc, len hladame co ho zaujme a aj to len 5 minut a koniec
to su hyper deti, proste sa musis maximalne venovat ak nie, tak pisti 😉 😀 😀 😀

mmona
2. jan 2009

cez den by mi to nevadilo ale aspom keby v noci spinkal aj kasu som mu zacala davat ale nic, uspim ho a ked ho dam do postielky a odidem prec zobudi sa.

dora01
2. jan 2009

ahojte

baby,mne dnes maly vygrcal cely obed 😕 dufam , ze ho nechyta ta pliaga co mna , bo ma picne. na veceru nechcel jest kasu, pritom ju vzdy pekne papa, teraz poriadne ani usta neotvoril. tak som zvedava ako sa to vivinie 😖

mona, my tak striedavo oblacno, teraz mal 2 dni total upistane, ale boli sme u nasich a u svokry a tam ho furt niekto na rukach mal, dnes bol relativne v poho len ako pise didi kazdych 5 minut daco ine. niekedy kazdych 10 😀

dora01
2. jan 2009

vivinie/ vyvinie hanba mi 😎

dididi30
2. jan 2009

radka, aj nas tak mal vcera, nechcel papat, iba moju cicu.....boze a mna tak bolel zaludok, sak aj kakal take hnackove, ale uz je dobre, klop klop

mmona tak si ho daj k sebe do postele, prilep mu na tvar vase vankuse a uvidis ako bude hajat 😉

mmona
2. jan 2009

aj to uz som skusala ale nic.

krazu
2. jan 2009

mmona, dora, didi aj my sme posledne dva dni riadne upistany, asi je daco vo vzduchu 😀 😀

vravela som no zbohom ako na novy rok tak po cely rok a dado pistal a pistal 😨 😨

alcapalca
2. jan 2009

ahojte baby, uz ste niektora odstavovali? ako to vlastne funguje? to mliecko sa pomaly ma vytratit alebo ho musim odsavat?
moj zasran doteraz nic nechcel papat len mna, no ale teraz uz 2 dni nic nerobi len ma hryzie, ale tak ze vsetky hviezdy pocitam, a to pri kazdom kojeni, uz ma pohryzol aj predtym ale bolo to iba vtedy ked uz nechcel papat, lenze teraz sa vobec neprisaje len hryzie.......pritom vidim ze sa chce najest, ale neviem preco to robi 😒 baby radte.....

dora01
2. jan 2009

kdesi som citala, zeked ta hryzne mas mu razne povedat nie a skaredo sa zatvarit. niekedy sa stava, ze mamka zjojkne ked babo pohryzie a potom to stale opakuje, lebo sa mu paci ta zaujmava reakcia mamicky, ktoru predtym este nevidel 😀 😀 😀

urcite to nevzdavaj, drzim palce 😉

alcapalca
2. jan 2009

ved ja mu hrozim, poviem nono, to nesmies, mamku boli, a on sa tvari takto ☹ chudacik hned mi je ho luto, az do placu ze chce papat a nemoze, nerozumiem preco to zacal, aj ked tiez mi uz islo na nervy trocha ze nic do pusy nechcel len didku, cely den aj noc..........ale ked sa nebude dat tak neviem neviem,

krazu
2. jan 2009

alcapalca tadeas na tej fotke chlap je ako z reklamy, krasny 😵 😵

aj ja ti drzim palce, aby sa maly umudril a pekne papkal

dididi30
2. jan 2009

mmona no tak to tvoje dobratko je tazky pripad, alebo je riadne hyper 😉 😀 neboj casom sa to upravi, moj muz bol taky do 2 rokov, takze sa tesim, lebo syn ma povahu po nom v tom pistani, ja som bola zlata, len teraz sme sa na stare kolena vymenili, muz je zlaty a ja upistana 😀 😀 😀

alca......hm ja som odstavena cez den, kojim v noci, ale aj ak sa mi nalievaju.....odstavovanie je zabijak, studene obklady, nejake caje su na to.....
a alci vsetko naj k 7 mesiackom 😵

alica147
2. jan 2009

maťka ,zuzka dakujem ste zlaté 😵

dora01
2. jan 2009

alca vsetko naj 😀 aj ja kukam prave fotky tvojich princov 😀 zlaty su, som zacala rozmyslat, ze ako asi bude lacko vyzerat ked bude mat 5 rokov 🙂

alica147
2. jan 2009

dori dík a jaj idem aj ja kuk fotky

krazu
2. jan 2009

no ja idem spat, majte sa pa

aj my gratulujeme k 7 mesiacikom

fuha ako to ide rychlo uz 7 mesiacov 🙂 🙂

a prinajhorsom vraj su lieky na zastavenie laktacie

alcapalca
2. jan 2009

didi v mene Tedyho dakujem
cize zabijak? ale aj odsavas?musim ho davat von ci ono to nejako priroda zariadi ze sa bude tvorit menej?

alica147
2. jan 2009

alcapalca detičky máš krasne no Tadeáško je čarovný 😵

dididi30
2. jan 2009

alci 😉

no ja neviem, ale je to zo zaciatku tazke, vraj....neodsavam, prilozim maleho, hoci si len trolilinku cucne ale je to ulava a prsia su tak nejako naprogramovane,ze cez den co zu tolko netaha su naliate nie velmi a ked su velmi tak mu ponuknem a nieco vytaha.....ale vecer mam tak akurat pre neho, fakt to vie priroda pekne zariadit
a neodsavam , nikdy som neosavala, bolia ma z toho cici, radsej rucne, hoci je to pracne....

dora01
2. jan 2009

a kde je nasa kukipuki? 😀 😀 😀

dididi30
2. jan 2009

radi asi si dala zavezok ,ze bude chudnut a bude obmedzovat net, aj ja chceeeeeem 😀 😀 😀

dora01
2. jan 2009

gali, a preco si odstavena cez den som to asi nepochopila 😕

dora01
2. jan 2009

jaj, ja som nikdy nechudla, ked ja tak strasne lubim papat 😀

dididi30
2. jan 2009

radka, no on nechce cez den cicat, len ked je chory, v noci je ciciak 😉 cez den mu staci prikm, ale da si sem tam 😉 trosicka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre