Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

mmona
11. jan 2009

dobre ranko včera som nemala čas sem zaskočit. Aj moja švagrina ma bezlepkovu dietu tak na maleho davam trošku pozor aby mi nevracaval ked niečo mukove spapa.

kikaamajko
11. jan 2009

Dobré ránko, jéj Jarka no konečne 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Gratulujeme k zúbkom, my stále nič. Zato ten spln nás ničí, teda hlavne mňa.Malý nemôže spávať, v noci pozerá na mňa či som tam a nemôže potom zaspať. dneska konečne zaspal po hodine a pol o ppol druhej ale aj tak bol každú pol hodku hore. ☹
Ja som tiež hryzátko dávala na chvíľu do mrazáku a potom malému ale mi ho rozkusol, tak už sme bez hryzatiek. Ja som sa divila že čo je tak ticho a on cucal tú vodu čo bola vnútri 🙂
Dneska sa chceme ísť pokorčulovať, jak malý zaspí na obed aspoň na 2 hodky. Tak sa teším že sa trošku rozhýbem

greguska
11. jan 2009

ahojte 😉
tak sme tu už aj my, aj máme za sebou prvý denný spánok. aj sa maťko statočne pokakal 😀 aj vaše deťúrence toľko kakajú ? myslím, čo sa množstva týka, lebo z nášho drobca toooľko toho vyjde, že až 😀

dididi30
11. jan 2009

dobre ranko 🙂 ci uz den 😀

dididi30
11. jan 2009

leni a ta vodicka vo vnutri nevadi 😕 no ci to nieje nejaka neviem cim napustana gebuzinka 😀
jaj korculovanie, hm , kto vie ci by som to zvladla🙂ja som na korculiach nestala sto rokov

mati, aj my mame za sebou prvy spanok, teda ja 😀 😉 syn spal 5 minut a ani to nie 😖 no neva, hlavne,ze je sikulko 😎 😀 😀 😀
my sme tak kakali do prikmov, teraz je to lespie ale v poslednom case tiez paradne nalozi, ale to preto ,ze ja uz jem vsetko, ci stiplave , hocjake
😉 a tiez nalozi, len teraz je to huste, tak sa to pekne drzi, xi xi
co sa tyka celiakii, tamca vracavala a casto kakavala aj teraz casto kakava, ma malo zeleza a vraj to moze suvisiet, tiez dost malo pribera, ale je cula..no a nic nam nezistili, teda na sone bola 3 mesacna, od vtedy nie....chcem to riesit, ked pridem na sk, lebo tu je vsetko ok 😒

zuzpolka
11. jan 2009

ahojte 🙂
no super, vidim že sa nam už aj kostrička ozvala 😀
ešte že ste ok 😉

baby mala ma chudatko taku ritulu červenu 😠 ☹ neviem z čoho,,,,, mame ine obrusky tak žeby z toho? 😕
alebo aj to to može byt že ju často s tym utieram lebo kaka take šprtky stale 😕 😖 no neviem ☹

zajtra sa možno pojdeme kupat, ked nas tatino zoberie 😀 😀 😀

ozaj dididi, dnes som začala s tym colonixom 😕 juuuuuuuuuuuj 😔

dadaga
11. jan 2009

zuzu daj jej na to pytiol... ked casto kaka a ma cervneu ritku.. teda aspon nam to zaberalo....

dididi30
11. jan 2009

zuzi daj vediet ako to zabralo 😀

aj my sme dali nove pampers obrusky s levandulou a mame cervenu ritu, tak mastime 😉

kostri
11. jan 2009

servuste 🙂
jaj dadi ahoj 🙂 teba tu tak malo vidno 🙂 ako sa mavate?zubadla? 😀

a my uz mame stvrty zub 😀 😀 😀

jako ste sa pekne potesili,ze ma vidite 😉 sa tesakujem 😉

gali,som sa ta vcera pytala,ci ti to preslo s tym zaludkom po silvestri a ako.. 😉

zuz,s cim si to zacala? 😕

korculovanie som milovala 😎 a viem aj piruetttttu 😎 😎 😎

my sme kakavali ked som kojila kazdy treti den,po prokrmoch aj tri krat denne,niekedy sprtky,ako viki 😉 a inokedy naloz ako matko 😀

leni servus ako sa tam mavate?nemrznete? 😝

alica147
11. jan 2009

ahojte 😀 ja ešte furt dováram obed 😀 sme boli doobeda po nákupoch, u nás padá hmla a mrzne to ,no jak v rozprávke 😀

zuzi no fakt podávaj priebežne hlásenie,ked ti to pomože po kojení idem na to aj ja

Leni korčulovanie nezabudneš jak plávanie aj bicyklovanie 😉

zuzpolka
11. jan 2009

hi hi
pripadam si ako pokusny kralik 😀
všetci mi hovoria, že potom povedz ake to je a aj my si kupime 😀 😀 😀
no nebojte napišem vam ak uvidim nejaku zmenu 😉
len sa fakt bojim toho 😕 ☹

dididi to ake su tie s levandulou? my mame tiež pamper take zelene 😖

zuzpolka
11. jan 2009

pamper-pampers

miauka
11. jan 2009

Ahojte maminy...ozyvam sa po dlhsej dobe, nie ze by som nemala zaujem pisat, ale nebolo kedy a cez sviatky sme boli vyse tyzdna prec. Tak zase hadam budem moct sem tam nazriet, ako sa mate aj s drobcami. 🙂 Asi nebudem mat cas dozadu vsetko precitat, tak hadam priebezne ziskam prehlad, co nove.
My sa mame fajn, Eliska je stale hrozne zlate a dobrunke dieta, akurat mala tento tyzden par takych placlivejsich dni, asi sa jej deru dalsie zubky, no zatial su vonku stale len dva. Inak je zdrava, vesela, velmi ziva, musime na nu uz dost davat pozor, lebo nam raz spadla z manzelskej postele a to bola osamote len chvilku. Vdaka Bohu sa jej nic nestalo, dokonca ani neplakala, tak sme aspon zistili, ze sa vie pretocit uz aj z bruska na chrbatik, ked chce 😅 Ale vylakala nas teda riadne, nezbednik maly 😕 😀
Papa dobre, akurat nie vzdy, niekedy zje len par lyziciek, zatne sa a musim jej dat mlieko. Neviem, ci to je preto, ze jej to nechuti. Zatial som to odpozorovala tusim vtedy, ked jej dam rozmixovanu ryzu so zeleninou. Vam deticky papaju ryzu dobre? Mavate to aj vy vtedy take trochu mazlave? Skusila som jej to dat aj take redsie, viac vody a zjedla viac, ale aj tak nie tolko ako ked jej robim zeleninu so zemiakom. Masko sme este neskusili, uz hadam skusime v blizkej dobe. A z ovocia zatial papa len jablcko.

pondelok
11. jan 2009

ahojte babenky,
nasa Michelle tiez mala cervenu ritku i okolo cikulky, a zevraj to mala zo zubkov, a este nam zakazali pouzivat vlhke utierky, lebo to podporuje tu vlhkost, tak mi ju utierame len WC papierom, alebo plienkou pekne do sucha, a vsetko je opat krasne.
ja tiez milujeme korculovanie, no mysa buduci tyzden chystame na hory, chcem si zalyzovat a tata bude s malou 😀
juj nasa je teraz taka mrzuta, koli tym zubkom ☹
zuzpolka a co ides skusat, nieco na chudnutie, lebo som vas necitala cele, tak neviem o co sa jedna 😉

zuzpolka
11. jan 2009

baby ktore neviete 🙂 ak chcete najdete to na stranke www.drnatura.sk 😉

pondelok
11. jan 2009

zuzpolka dik, fakt zaujimave, take nieco som hladala, a ty to teda ides vyskusat?

ahoj mirka, a tu ryzu jej varis aku?

kikaamajko
11. jan 2009

Ahojte, no korčulovanie bolo super, len som to už zabudla tak som sa musela pomali do toho dostať. Ale super bolo to že sme tam boli spolu ja, Kika a môj drahý. A ešte úplne sami. Oni korčulujú super to len ja som drevo, hlavne že ma to baví, no nie? Tak sme boli hodku a utekali za drobcom ale spinkal.
Jarka, mrzneme ale my sme zvyknutý. 😉 Povedz mužovi že sme museli predať 2 kone tento víkend, je nám smutno, až nás srdiečko bolí.
pondelok vidíš my tu máme 2 strediská lyžiarske priamo v dedine a nechodím. Ale už pôjdem aspoň na hodku ako dneska. Ked ja som taká matka že by som si ho brala stále zo sebou. 😒 Ale tá hodinka pohybu super padne.
Miauka ja ryžu vôbec nedávam, len ryžovú kašu na večeru. K obedu pohánku alebo pšeno. A chutí mu to.
Dneska reval drobec pol hodku doubeda kým zaspal na pol hodku. Už je to lepšie včera vrešťal trištvrte hodinu. Idem vybrať koláč z trúby lebo sa pripečie

pondelok
11. jan 2009

kikaamajko, sak mi bereme samozrejme malu so sebou, bereme i krsnu mamu ta je kvazi opatrovatelka 😀 , no ja s v utorok chystam na spinnig, uz bude zachvilu leto, a treba mat figuru do plaviek 😀 😀 😀
ja som pred tym dennodenne sportovala, tak hadam sa dotoho dostanem,
no ani ja nedavam este ryzu, tak preto som sa pytala, masko uz papa pomlete teda len kuracie, zeleninu ma rada i ovocie 😉

miauka
11. jan 2009

Miska ahoj, ryzu jej varim taku obycajnu, gulatozrnnu. A ty?

miauka
11. jan 2009

aha, citam ze nedavas este ziadnu 😀 Ja som zacala davat, lebo sa mi zdalo take stereotypne stale striedat zemiak s nejakou zeleninou.

miauka
11. jan 2009

Kikaamajko a tu pohanku rozvaris tak uplne domakka a rozmixujes? Zmiesas s nejakou zeleninou?

pondelok
11. jan 2009

mirka aj si volala stou lenkou?

zuzpolka
11. jan 2009

pondelok,,,,dnes som s tym začala 😕 no uvidime ako to budem znašat 😝 mam to na 2 mesiace tak hadam to zvladnem 😝 😀

kikaamajko
11. jan 2009

Pondelok,ja by som ryžu dávala ale zapeká a pohánka sa mi zdá zdravšia. Miauka normálne ked varím malému dáke jedlo tak tam nasypem trocha pohánky alebo pšena. A potom všetko rozmixujem.

vanilka32
11. jan 2009

Kika a je to daka bio pohanka ci ju najdem v beznych potravinach? Ja davam ryzu malej to problemy nerobi ale vyskusala by som aj pohanku, aj Lucia tu mala zaujimavy recept s pohankou...

miauka
11. jan 2009

miska, este nie, idem jej zavolat

pondelok
11. jan 2009

To pseno som nedavno kupila, takze ju mozem davat do vsetkej zeleniny? Ryzu mala jedla tiez len z tych poharikov, zatial jej to problem nerobilo. A to pseno sa len uvari?

vanilka32
11. jan 2009

Kika Marianko je velmi zlatucky ako sedka pod stromcekom 🙂

kikaamajko
11. jan 2009

Pohánku aj pšeno som kupovala v kauflande. Ako som písala len pridám do variacej sa zeleniny a potom rozmixujem.
Vanilka díky, akurát som pridávala fotečky ak chcete tak kuk 😉

kikaamajko
11. jan 2009

Vanilka vy máte krásne fotečky, ste sa boli kúpať? Ako sa vám páčilo ?Aj my chceme už začat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre