• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
Ozaj, este ma napadlo, co mame nove...Uz sa prevalujeme aj z bruska na chrbatik a asi tyzden Eliska spava v noci na brusku. Sama sa tak zacala ukladat, tak sme ju nechali. Aj vasi drobci tak spavaju?
11. jan 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kupim aj ja tu pohanku uvidime ci bude mat uspech :slight_smile:

my sme boli plavat iba v rehabilitacnom stredisku, lebo mala sa stale netoci iba nabok da nozky a dalej nic. A zdravotna asistentka z centra ma upokojila, povedala ze mala nema ziadne stuhnute svalstvo len je proste leniva a pride to neskor :grinning: neriesim to a neporovnavam ju s inymi detickami...ale plavanie ju moc neoslovilo, po 20min zacala vzdy plakat a chcela ist von, zatial kurz plavania nezvazujem.

aha miauka prave citam ze sa tyzden Eliska prevaluje, cize az ked mala 7 mesiacov to prislo :slight_smile:
11. jan 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne fotečky ste popridávali všetky :wink: :dizzy_face:
11. jan 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanilka, ano z bruska sa zacala az teraz prevalovat, ale z chrbatika na brusko sa prevaluje uz mesiac. Ale iba na pravu stranu, na lavu sa da len nabok a nedotiahne to dokonca.
11. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

alic dik :slight_smile:
my sme boli na navsteve a trocha vonku, bo uz nam doma sibkalo, konecne mame nad nulou 10stupnou, parada :slight_smile:
synator uz haja, chvala bohu bolo to lahke uspavanie, zaspinkal sam a nejako sa nevladal prevalovat, sak bodaj by nie, dnes bol od 7 do 12 obeda hore :confused: a potom zahajal az okolo pol piatej , cestou domov od otca a to tak na 10 minut, sila co? presne ako jeho segra, tak do pocitam,za za chvilu nebudeme spat cez den vobec :sweat_smile: no tesim sa, tamca nespala od roka vobec cez den iba v noci :unamused: no co uz ked mam take hyper deti :grinning:
ale dnes spapal cely via poharik kuracej polievocky, zlatino :dizzy_face:

aj my sa chystame plavat, len neviem kedy, pojdeme normalne do verejnej plavarni :wink:
11. jan 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi aj my sme dnes málo spinkali a malý už od pol siedmej spí :slight_smile:

noThomasko je svetový jak sedí podopretý s ručkou :dizzy_face:
no to máte dobré že plus 10 my máme mínus 10
11. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic sak aj my od pol siedmej ale na nas cas, cize na vas od pol osmej :slight_smile:

no sak vies ako to je ked to nase drobiatko uz neposedi, ale ved nech, treba ist do predu a nie do zadu :grinning: :wink:

no sa tesim, bo fakt sa do odzrkadlilo aj na kureni , v nutri mame prijemne teplucko, nemusime tak moc kurit, tak ponizsie...
a co ste porabali cely den? okna uz su ok?
11. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamuchy :slight_smile:
vanilka, aj moja Tamca je lenoch, ked pisala Weroni, co vsetko robi jej Esterka, tak moja tamca popri nej posobi ako vyplavana velryba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale tiez neriesim, vsak nech si len vegeti dievca, este sa dost naplazi :grinning:
posledne dni zacala poriadne skriekat, taky vysoky ton nahodila, ze nas vsetkych bolia usi, Janko ju uz zatvara do izby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
my sme este plavat neboli, my sa chystame hadam az v lete a to rovno do nasej krasnej horskej rieky Belej...aj Janka som v nej cliapala uz ako rocneho, sice studenaaaa,ale pacilo sa, nechcel z nej ani von :grinning: ..vsak studeny odchov, Liptaci :slight_smile:
11. jan 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kedze mi pat min nacitava jednu stranku,ja sa s vami lucim,baby :slight_smile:

leni,muzovi som odkazala :slight_smile: bol smutny a povedal mi ze suciti s vami :wink: a vraj kedy budete zabijat bycka a kolko ma kilov :grinning: a jakej je farby :grinning: alebo ci to mate na plemeno?lebo aj on raz choval bujaka,volal sa pokrok :grinning: a ked ho zabijali mal 350kilov :wink: tak on len tolko :wink:

hanka uz poobede spava tak do tretej pol stvrtej,potom okolo pol siestej na nu pride kriza :unamused: a jakosik nevie si zdriemnut :confounded: a je mrzutko,musim ju nosit alebo stale s nou narabat,alebo jej sasky robit :grinning: no potom o pol osmej ked ju okupkanu napapanu polozim do postielky za tri minuty spi :grinning:

gali,dik ze si mi druhy krat neodpovedala na otazku :sunglasses: :grinning: savas :sunglasses:

dobru nocku vsetkym :grinning:
11. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááále stále sa rosia,vetráme, ale šak zima je tak tak aby sme nepomrzli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no doobeda sme boli v kauf na nákup rovno s prechádzkou,potom sme s drahým varili a potom som sa už len Miruškovi venovala som si ho chcela užiť do sýtosti, zajtra už zase do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
noa teraz čakám kedy drahá dcerenka vylezie z kupelky,pojdem hodiť sprchu,ešte tu trochu pooxidujem a hajde spať :astonished:
11. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. 2dni sme oslavovali ,dedko mal narodeniny (82r)

moja Katka je presne ako Tamca (lucia31) neplazi. len lezi na bruchu a ruky kyvaju dala som kusok dalej osvieteny mobil a jej oblubenu hracku. nic, ona chcela chytat .nevie ako???

Katka pokakala 2xden po 3 dnoch. vzdy pokakala na autosedacke :slight_smile: :grinning: :grinning: :slight_smile:

Predtym Katka mala zapareniny v konecniku kazdu 1 1/2hod vymenim plienku a vymastim ju ryb.mastou. niekolko dni zmizli.

Pytame kolko papa prikrm...?? Plny tanierik alebo kolko vazi zeleniny ? kolko chce babo? ona papala vsetko v kompot.miske. :dizzy_face: Potom plny zaludok po 15min som ju kojila. Neviem je to spravne napr. zemiacky 20g
+mrkvicky20g+cuketa 20g+voda
11. jan 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska moja draha, ale ja som ti na nu odpovedala hned, len ty necitas :angry:
tak este raz uz mi je fajn a trocha davam pozor co papam :wink: :grinning:
inak dobru nocku :slight_smile:

alic, tak veru treba si uzivat, jaj sak aj mne sa to blizi, no to bude fakt zmena :sunglasses:
treba vetrat aj my vetrame, sak by sme tu totalne zvlhli :wink:
ja som uz okupkana teraz sa mocia tamca s muzom
:grinning:

drudi, tak fajne bolo co? paradne ste sa napapali :wink:
inak s tym varenim mam dilemu aj ja, ale davam odhadom a tak ako ma napadne....tiez sa bojim ci je to dobre vyvazene a preto radsej kupujem hippky :wink: ale polievocky mu davam domace a aj ryzu s ovocim :slight_smile:
a daj malickej tolko kolko chce, nekukaj na to kolko by mala spapat...babo vie kedy ma dost a kedy je hladne :wink:
my papame bud rovno z flasticky alebo z via poharika, ked je varene doma...ako kedy, niededy spapa cely pohorik niekedy nie, zalezi ako dlho nepapal a ci bol alebo nebol kojeny :wink:
11. jan 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj mi hodinu načitáva stránky tu na mk,hruza :angry:
11. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vám?ste už pospali pri tom?či čo?či kde ste? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na oslave same pecene kury, vypraz, kury, rezne, ,ryza, zemiaky s petrz.vnatom, slovensky zemiak.salat, slep.polievka, kolace, tvaroh.torta(hotovy korpus, pridat tvaroh.plnku(3-4ks tvarohy , 2 cerstve masla, 140g prask.cukor) na vrchu slahackou, plneny kosik(lubim-zltkovy krem) poobede studena misa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vcera dedko jeho pribuzni....
11. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri mnam mnam nerob chute som sa dnes zaťala že sa nebudem po večeroch prežierať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kostri-jarka vela dievcata pisali kde je Kostri.jarka???? konecne si tu, chybame Ti :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som alic kuk :grinning:
upravovala som album uz mam len dva :wink:

durdi tak si sa navalila, heh kilo na vyse cooo :grinning: :wink:

co sa tyka stranok daj pokoj, sak to hruza :angry:
11. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som kukla tvoje fotky
11. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerada pozeram kilo ani nechcem vediet. minuly mesiac som vazila. teraz ?????????????????????, ani nemusim vediet

mne staci ak schudnut-kojit kojit kojit kojit a prechadzka prechadzka s Katkou :grinning:
11. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, sme sa zhodli, aj ja som Tamarke nasadila pred dvoma dnami podobne stucne:slight_smile:
11. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
durdi sak aj mne ale tiez trocha sa musim krotit bo ja nemam dna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci, no minule sme sa o nich bavili aj zazana ich chce pre malu, hadam uz zohnala :slight_smile: ja som thomaskovi pozicala svoje, aj ak ich nenosim :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi,ja som ich malej urobila z jankovych frote pancusiek, ktore mal na prstikoch vydrate :slight_smile: ..viem, ze dostat origos navlecky, ale tieto nam zatial stacia
11. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi pekne si si albumíky poupratovala :grinning: no Thomasko je fešáčisko velký a jaký je on už chodec ty brdo :confused:

aj ja som už vločky za srdiečka zamenila

luci čaves
11. jan 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavelo :slight_smile:
ja uz som tu bola o 20.13 a nikto nist :rolling_eyes: :slight_smile:
didi, som ta citala v English writing.... you and lazy? no! :grinning:
aj teba Alica, ze ako relax caro a kolacik, no, zdravsia alternativa :slight_smile: ...
spehujem baby :grinning:
11. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Katke niekedy ukazujem posunkovu rec a s hlasom . Katka sa usmievala a s muzom sa rozpravame posunk.recom a bez hlasu (tak robievaju nepocujuci) Katka pozera nam a mala usmev
11. jan 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri, vdaka, uz som stiahla :slight_smile:
11. jan 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som to nejako nepostrehla že si tu už bola :confounded: to bude tým spomaleným konom :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci31, aspon mas nieco zadarmo
11. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok