• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
alic no tak sa nakopni, bo ja sa nakopavam ale furt jem to co by som jest nemala...no ale vecer sa snazim nejest, ale to brucho ostava, darmo stare kosti, treba cvicit :unamused:

od februara zacinam brusaky, heeeej :grinning: potom dame stretko v nitre a porovname, kto zhodil viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. jan 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zas pisem sama, recept na brurizonove gulky nemam , no tak idem kuk film :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic, mne naposledy priniesol mangel tiež pinosol a skoro som ho s tým vyhodila :sweat_smile: tak mám doma asi 2 plné pinosoly. ten som si dávala len v prvom trimestri, iné nič + morskú vodu a samozrejme to prd pomohlo. ale bála som sa dať si niečo iné, aby som bábu neublížila. našťastie tie najhoršie stavy som mala až od druhého trimestra, tam už sa to celkom dalo. myslím, že aj muconasal je ok, striedala som ten s nasivinom. ja som mala aj iné problémy s dýchaním + zápal priedušnice + rizikové - no sodoma gomora to moje tehotenstvo. už sa "teším" na druhé :sweat_smile:
24. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, čo som počula, tak aj olivový sa kloktá, či čo to. no ale skúšať to nebudem :confounded:
ja mám váhu ako pred tehu, dokonca sa zdám trošku chudšia, len to "chutné" bruško... ale ja mám stále s tým bruchom problémy, aj tehotenstvo bolo na mne vidieť už v druhom mesiaci :sweat_smile:
ja som sa včera či kedy to detoxikovala ryžou a dnes sa toxikujem pizzou, aby sa mi náhodou niečo nestalo...
24. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz si píšem sama ja :slight_smile:
24. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien ty si dobra detoxikacka :grinning: :grinning: :grinning: jaj no sak pockaj ked budes starsia a po druhom babu.....alebo nemusis byt sirsia, ked nemas byt po kom :wink: sak ani ja nemam a brusko mam :angry: tak nic, nevadiiiiiiii mam krasne deti :grinning: to je vyhovorka ,ze :unamused: :sweat_smile:
24. jan 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa celkom pozdáva tá žihľavová kúra. tá by nemusela vadiť ani teraz, aj tak potrebujem dopĺňať železo. marekovi zistili vo vyšetreniach akútny nedostatok železa a tým pádom má vraj silne oslabenú imunitu.
24. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kým som hodila pár fotiek už vás neviem dočítať :grinning: :grinning: :grinning: kuki :wink:
24. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, staršia byť nemusím, ja len klamem telom :grinning:
tak ja idem kuk nové fotečky
wien ja žihlavovu praktizujem každý rok na jar začínam vždy tak v marci po splne a mesiac pijem žilavový čaj každy den
24. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré páčo má malý, alica :sunglasses:
a? ako sa potom cítiš? nám jej v záhrade rastú lány, tak sa môžem na jar realizovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a že odstraňuje alergiu :astonished: no to chcem vidieť :rolling_eyes:
24. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cítim sa vždy tak sviežejšie
24. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si jeden uvarila :fearful: idem kuknúť ešte po nete, čím dopĺňať železo, nech nemusím brať zase nejaké fajnové tabletky akurát dobré na zapečenie
24. jan 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
som to stihl,kym este nikto nepraje dobru noc, aspon dufam :grinning:
24. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servus Luci :grinning:
24. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien inak ja som teraz dobrala aktiferin a pomohla mi aktivia jogurt každy den som jedla a nezapekal ma
24. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďalšie nové fotečky :dizzy_face:
24. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, ja asi budem niečo brať, teraz v týždni mi brali krv. tak predpokladám, že budem mať málo železa, keď aj marek má. aj po pôrode som musela brať. tak sa nechám prekvapiť, či som si dobre tipla alebo nie.
24. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, krasne fotocky, aj ja chcem Tamce cesat nieco , ale co? ked nist poriadne nema :cry: :slight_smile:
Mirusko je fesacisko, a aj sestricku ma kocku, mi pripomina sestrinu dceru, tiez sa vola Kika a ma 15, no tazka puberta :slight_smile:
a kde su tie fotečky?šak nevidím
24. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci cau :grinning:

alic, jej ake mas zlate deti :slight_smile: mala cela ty ale maly je mixik, pancik :grinning:

wien, no aj zihlava moze byt dobra..inak to je pravda,ze imunita je oslabena ked je malo zeleza? :confused: lebo moja imunita je hrozna a aj thomasko ma tiez nejaku imunitu na nic a to ho kojim :unamused:
alica u mňa nie, u lucky :grinning:
gali dík :dizzy_face:
Luci dík :dizzy_face: no aká náhoda presne jak moja kika 15 rokov ťažká puberta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak ja malému nečešem číro, jemu tak stoja vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk tie fotky
24. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci malicka je bohovska v tom home made :grinning: , no tak preto ty tu nechodis, setris a sijes :grinning: :wink:

alic thomaskovi tak stoja vlasy ked rano vstane :grinning:
24. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tamarka je rozkošná a ona je s tými svojimi grimaskami proste neprekonatelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok