• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
didi, mne to tak povedala sestrička v blave, keď som tam marekovi volala kvôli výsledkom. a tento týždeň mi to povedala aj iná sestrička s tým, že dieťatko má podobnú imunitu ako mamina, keď kojí, pretože všetky vitamíny berie z nej. no a teraz teda už trochu dopĺňajú príkrmami. vraj mám malému dávať výživky z čučoriedok a hovädzie mäso a tak. a kukám, že aj strukoviny ho obsahujú. tak budem asi podľa vzoru lucia tiež odšupkovávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mala by som splašiť aspoň veľkú fazuľu, nech sa nemusím serkať s tými polcentimetrovými šušníkmi. pardon za výraz :pensive:
24. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gali Mirkovi zase ked ho okupem a ihned neočešem tak kym sa pomastíme a oblečeme už mu takto stoja vlasy a už mu s nimi nepohnem :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien a calibrum mami neberieš?
24. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nášmu stoja vlasy na všetky strany. má ich jemné po mne, ani na hlave mu neležia, rovno sa hodia do 45° uhlu a môžem česať ako chcem.
24. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vam zavidim, ze im stoja a nam nema co :confounded: :grinning: ...som si priala taku strapatu slecnu ako som bola ja a tieto moje deti su cely muz, ten tiez nema vlasy :slight_smile: ..no, hadam nam daco narastie do roka :slight_smile:
24. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic, nie. brala som v tehu, teraz už nie. ale na začiatku kojenia som pila gravimilk, že sa nebudem pchať tabletkami, ale doplním to takto. možno by som zase mala. aj to podporuje tvorbu mliečka. a bolo to dobré.
wien predstav si , nas jedalnickek obsahuje hovadzie masko a cucoriedky v jogurtiku :wink: hovadzinku davam uz od zaciatku, tak preto je thomaskovi, klop klop lepsie :wink: vidis tak to je, ja som bola chorlava, herpasy....a on odomna chory, no co uz somnou, len sa musim liecit..len neviem kedy prestanem kojit, lebo on v noci musi mat cicu :unamused:
uz sme skusali aj cervenu sosovicku, tak tu zaradim tiez castejsie aj pre seba :wink:

alic, tak to zas moj muz robi prve, ucese vlasky malemu :grinning: potom masti :slight_smile:
luci, určite má svetlé vlásky, že? na fotkách to moc neni vidieť. som si všimla, že svetlovlasé detičky sú do roka väčšinou holohlavé. ale zlatá je v tom nosiči, modelka jedna :wink:
24. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no ved už sa snažím aj ja ale nie vždy ma to napadne :grinning: :grinning: :grinning:

wien inak nemáš náhodou program picasa tan sa daju dobre odstranovať červené oči

luci aj moja kika bola do roka total bosá hlava a potom Xrokov len také blondavé chábrdí :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic presne tamca toto iste, do roka nist a to preto, lebo bola cista blondinka ale uz jej hnednu, tak presne ako tatkovi :wink:
thomasko ma take neidentifikovatelne ale vlasky od zaciatku, ofinka pomaly v ociach
24. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, no ty máš teda intuíciu :wink: ja dávam tiež na striedačku hovädzie s kuracím. som to hovädzie minule tuším hodinu varila :stuck_out_tongue_closed_eyes: strašné voľačo
ja už jem všetko, marekovi to už konečne nevadí. pol dňa prelozí na zemi a čo pohyb, to prdík :sweat_smile:
no vidíš, červenú šošovičku mu môžem dat zajtra na obed. a s čím vlastne? s klobásou??? :sweat_smile:
alic, temn program mi nie je známy, asi nemám.
24. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodím ti link, ak chceš stiahni si, baby si to tiež posťahovali aj tie koláže tam robime :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, no to by si bola zlatá, dík.
ja tu trkocem odušu a prádlo v práčke je už zo 2 hodiny vyprané :pensive: valím vešať.
24. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to je aj pre ostatné baby čo si to sťahovali táto nová verzia je už v slovenčine, zazi :wink:
24. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, jedna rukavička sa mi vyprala tak, že som ju nenašla :astonished: :rolling_eyes:
idem sťahovať
24. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby lucim sa idem sit :grinning:

luci , tak zitra sa mozno pochvalim prvym vytrovrom s nazovm ,, hand made :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
24. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi :grinning: dobrú noc
24. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien :grinning: :grinning: :grinning: mne sa tak ponožky vždy sperú :grinning: :grinning:

didi tak dobru :wink:
24. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našťastie som ju už našla. schovávala sa v overale, potvora.
24. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

moj synček ma kontroluje či so doma,každu pol hodku zaplače, vypýta si cici a ked zistí že som to ja prituli a spí :confused:
24. jan 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože ja píšem niekedy jak hotentoót :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, môj už doskúšal a poslušne spí až do rána. ale zato cez deň toho moc nenaspí. tak maximálne 2 hodiny za celý deň :rolling_eyes:
idem zmeniť tú fotečku s reklamou, aby mu tam nesvietili oči na červeno :wink:
24. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeer! som celá spokojná, ešte do sprchy, kuknem dačo v telke a do hajan. čafte sa!
24. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikovná :wink:
aj ja sa poberiem pa pa dobru noc
24. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže tu mate tie gule :grinning: : 300g kryštaloveho cukru, 1 konzerva salko sladene, 80g hery, 2 baličky bielych burizonov.......
postup: v hrnci roztopime cukor za staleho miešania na karamel, pomaly pridame salko, potom vmiešame heru.
vymiešame na hladku hmotu, preložime do misy a nechame trocha vychladnut, potom vmiešame burizony, nechame uplne vychladnut, potom formujeme guličky :wink: a šup do chladničky :grinning:
24. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuu nocku všetkym, idem aj ja do sprchy :slight_smile:
24. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nevadi pisem sama sebou ,

alica , bud trpezliva s nosnym kvapkami, mne pomohlo :unamused: :rolling_eyes: ale dlho trva cca 1-2tyz.(davno)

klop klop doteraz som zdrava, nespominam kedy som hora chora.... klop klop

pijem caj šípkovy caj, uzivam calbrium mami, megacecko...
treba jest hodne zeleniny a ovocie(dnes sezona pomaranc) este som nejedla grep.
(neviem ????????????? :frowning2: babo moze dostat cervene bodky)
naposledy som jedla pred porodom pijem kazdu nedelu rano okolo o 10h cerv.+zlt.grepovu stavu+pomaranc.stavu. mnam mnam mnam.

vcera Katka bola dlho hore do 21.45h , rano vstala o 7.50h (este zobudila okolo o 3h)
teraz do 20.30h. potom som zehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (nenavidim domacu pracu-zehlit, mam radsej vysavat-moj relax) :grinning:

:cry: :cry: :cry: Katka spala o 17h...kazdu chvilu som pozerala este Katka buva, raz som poupracala a povecerala som a az az az. este raz pozriem nechce sa mi verit tak dlho spinka. 17.55h. Katka strasne plakala. cudujem, mam so sebou vibraciu. nic nebolo, som skusila babyalarm a kricala som a nic, nabjacka dosla...ako mobil. boli ma srdce... :cry: :cry: :cry:

dididii, minuly tyzden som kupila caj-cistiaci Herbex. precitala som zlozky aj obsahuje salviu. tak nemozem (zastavi mliecko), tak som ju dala mame
ked som bola mlada , som chodila vypomoc k cinsk.doktorovi. on ma priliecil detoxaciu, uz nepamatam si, ako som jedla- 3dni-prisna dieta,(len viem som uvarila lanovu kasu a zabal v oblasti pecen, klud lezat v posteli ani TV ani radio...len ticho, este pila som olej a potom citron.stavu)(potom vykakat , vsetko prec-hnacku) viac podrobne neviem...
po 3.dnoch papa tekute jedlo...ako babo (1mes), potom postupne zdrave jedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ziadne vyprazene...
jem lem v lete vyprazany karfiol, a rezen raz za2-3mes. ani nemusim jest :pensive: :sweat_smile: :grinning:
24. jan 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som choroba jest zdrave jedlo ale mnam kolace, aj horku cokoladu... neviem niekto pozna Bukovsky-doktor zdravej vyzivy, povedal moze jest horku cokoladu, ale nie zakusky...aj s kremom
24. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok