• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
haha aj nas sa tak toci, najradsej rano v nasej posteli, to len kukame a nechapeme :slight_smile:
10. dec 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora no ved prave... len to najprv lezalo a teraz mam pocit,ze sa postavi a rozbehne...xixi a baby aj vase tak recnia? nas sa normalne hada...sradna s nim..uz sme ho aj natacali na mobil.. uz bolo aj tata, koko, babka,jeeee, a take... nejako spaja slabiky tak sa na nom nasmejeme
10. dec 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi , dori, sak to, len aby nam s postele nespadli, teda apson nas, bo on spi snami v strede ale ked tato nieje doma tak na jeho mieste :grinning:

dadi jasne recni, hada sa nervaci a ako keby si skusal hlasivky, toniny a krici hlasnejsie a hlasnejsie az prdi :grinning: :grinning:
a v poslednom case ze mama baba mama baba, no krasne od neho moje zlaticko :dizzy_face:
10. dec 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi sak to sa aj ja bojim obcas ho dam spat cez den do velkej postele a to len lietam pozerat, ci spi.. aby nespadol... lebo po okrajoch mame len paplon a inak tam nic nie je len tvrda podlaha...xixi... tak snad ho ustriehnem..
no nas povedal mama tusim raz...ale tato uz milionkrat... ale aj tak je skvely
10. dec 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas ked sa jeduje zatina paste. ale moc toho nenahovori, on radsej kona :grinning: , ale pred par dnami sa naucil vyskat, tak niekedy neviem ci ho nieco jeduje alebo len tak nacvicuje :slight_smile:
10. dec 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora vydrz aj nas tak zacinal, zacal vyskat a potom recnit..xixi ...

no babenky ja vas opustam dobru majte sa...
10. dec 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas slabiky nehrozie, iba take hhhhhhh, huuuuuuuuuu uuuuuuuu a este vie aaaaaaaaaaaaaaaaa
10. dec 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :grinning: dori presne to aj moj malý robí,zatne päste a ešte tak aj vystrelí tie malé buchtácke ručky pres seba sa na nom šulam :grinning: :grinning:
bruuuuuuu :grinning:
alic cao..a dobruuuuu
dadi no ale toto :grinning: :grinning: :grinning: tak dobru :grinning:
10. dec 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby aj ja idem asi z netu, som nejaka utahana ci co a musim poupratovat, bo tu mam ako po vybuchu

tak dobru nocku babenky :dizzy_face:
10. dec 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrrru
10. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je jarka? asi uz pecie :grinning:
10. dec 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ho len trošku ošpliechala v umývadle, nemám síl sa naťahovať s vaničkou :wink:

som zabudla, didi, si sa pýtala na meno, ja som martina, teší ma :grinning:

dora, alicka, aj náš presne toto robí, my tomu hovoríme, že sa nerváči už od mala, tiež sa rehoceme na tom
10. dec 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je malý v postielke, už by mohol aj spať, ale on má iný problém, je na brušku a cápe rukou po veveričiakovi :grinning: inak on s tou pravou rukou furt len cápe dookola, najviac sa mu to lúbi, ked "sedí" za stolom a búcha po ňom. no sa tiež toľko narehoceme v robote, že generálny prišiel a už búcha po stole :grinning:
10. dec 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam že Jarka hodí foto tortičky :grinning:
hm a ja som teda Andrea som písala ale už dávno :grinning:
10. dec 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky, prave som dopiekla orechove stanglicky a obavam sa , ze do rana bude po nich..mnam :slight_smile:
ako? co nove? :slight_smile: kto zreferuje? :grinning:
10. dec 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ste vsetky isli hajat, vsak? :slight_smile:
greguska, toto presne robi aj moja mala, jednou rucickou vkuse bucha, uz som zoparkrat dostala aj po nose :slight_smile:
10. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, toto sa oplati upiect, su raz dva a chut neodolatelna :slight_smile: uz som zoz..la :slight_smile: desat..neda sa prestat :slight_smile:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8315
10. dec 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina aj mna tesi :grinning: tak ta budem volat menom ale aj ty mna :grinning:
tak andrejka, kde si uz daaaaavno bola :grinning:

luci jaj daj pokoj z pecenim, ty sa asi nudis :angry: sak mna to zabija, ja uz len take rychovecky,ze z mixerom zamiestat, vyliat na plech a hned aj zjest :sweat_smile: :sweat_smile:
10. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, mam tiez junovciatko a pravidelne vas citam, len nestiham prispievat. dnes ma nas maly Kubko presne 6 mesiacov a dnes mi prisiel 1. krat rodicovsky prispevok 4680.-. chcem sa vas spytat, ci mi pride este doplatok materskej, ked som bola do 13.11.08 na materskej dovolenke. dakujem
10. dec 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, vsak toto je rychlovka, za pol hodinku mozes jest :slight_smile:
ivana, ano, za november ti ma prist este materska, za 13 dni a plna vyska rodicovskeho..gratulejem k pol rociku :slight_smile:
10. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci hehe som za zasmiala na tych komentaroch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanka vitaj a gratulujeme k polorcku :slight_smile:

luci ale vraj je s nimi robota a to ja eee, kaslem na to, hlavne,ze tebe chutia :grinning:
10. dec 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akych? k receptu? no, tam sa dozvies kadeco :grinning: a skoda ze tu nemame takych smajlikov, ako na mimibazare :wink:
10. dec 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci veru, ja by som aj rada pusu poslala a tu to nieje :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no a poviem ti, ja mam obavu,ze k vianociam nic neostane, bo moje vanilkove rozky miznu a linecke este radsej nelepim, bo koniec, ale aj ak sa minaju :confounded: :grinning: :grinning: no hruza s nami, ja nenastacim na sladkosti, katastrofa
10. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a komu pusinku, ha? :grinning: veru, ja vsetko, co som piekla je fuc, no, odskusala som, otestovala na rodinke a mozem piect znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci inak sila co, smiali sme sa,ze kolke nas citaju :wink:
10. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia vzdy je dobre ked su konzumenti ako kontajner :grinning: :grinning: , lebo ja musim len take , co tam nieje dzem ani hrozienka....moj muzik to nema rad, ach jaj,svokra sa ho zbavila a ja ho mam teraz na krku :angry: :grinning: :grinning: ale neva, ineho by som nechcela :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok