• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
veru, sme ostro sledovane :slight_smile: a vy ste nachladnuti, ci len ty? nechce sa mi citat dozadu..
10. dec 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj zase nauceny na nekonecne vrstvy mastneho , tazkeho kremu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale na take si bude musiet chodit k svokre, ja to nepeciem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som citala velmo dlho, asi od decembra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatim len ja a dufam,ze to tak ostane, ale davam si homeo a med s citronom, no hadam to maly zvladne, lebo ja som potom strasne nemozna, tak som tu nemoznost citronom a medom zabila :wink:
no luci zaujímavý recept,zajtra už aj vyskúšam,bože šak ja ale takto v živote neschudem.budú na mna v januári pozerať v robote :grinning:
ivana ahoj,ako píše luci materská ti príde ešte
luci fiha, ak aj my by sme sli svokre ale je daleko :grinning: , ale ked dojdeme ona mu furt pecie juhoslovansky, ten miluje a mne nechuti...tak vzdy sa svorka opyta, marosko co ti upeciem, co ti navarim, jaj sa smejem na tom a ked je muz chory, tak hned vola mamicke ,ze aky je on chory a ona ho polutuje a uz je dobre :grinning: :grinning: :grinning:

radka ty spehoska :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, vyzeraju super. papate orechy, ked kojite? lebo ja len sem tam
10. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, a este nohy do lavora s horucou vodou, to zabera :slight_smile:
alica, vyskusat, su naozaj fantasticke a raz dva urobene..la schudnes, neboj, ved prechadzame na euro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. dec 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora no ja jedine sem tam pistacie, ale to malinko, ale papam mandle a tie davam aj do zakuskov(mlete) tie nevadia, vraj...
10. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej spehoska
luci skusim , dik za receptik :wink: vraj aj ruky po lakte do vriacej vody :slight_smile:
tak to hej mám dobrý mail na to že meníme menu nie cenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: somsa na tom pobavila
10. dec 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja orechy jem, ale len vlasske a mandle..na lieskove som alergicka, zacnu ma steklit usi zvnutra a skrabat v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, tak sem s nim :slight_smile:
ano didi, aj ruky a preplachovat nos slanou vodou :wink:
10. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za privitanie, som velmi rada, ze je tato tema. prezila som s vami cele rizikove tehotenstvo, v juni som sledovala kedy ktora porodila (ticho zavidela) a teraz sa s vami tesim z nasich babatiek. maleho stale dojcim a zaciname uz aj prikrmovat. ake prikrmy robite a ako ich uskladnujete? kolko dni sa moze zmixovana zeleninka skladovat v chladnicke?
10. dec 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, baby, ja sa toho neviem dojest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: utesuje ma len to, ze Tamarka bude mat sladke mliecko :sweat_smile:
10. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, nist nevidim :sunglasses: :grinning:
10. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak ništ?
10. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nist :confused:
10. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedá sa ti to otvoriť?
10. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pošlite do ip adresy mailove a pošlem
10. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeleninka maximalne do druheho dna, alebo potom zamrazit..zacina sam mrkvickou, po troch dnoch pridas zemiacik atd....brokolica, karfiol, kalerabik...
10. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci uz aj sa idem namocit, tak dobru nocku :wink:

baby pekne snicky
10. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ale nie cela!..len nozky a lakte, nie ze sa obaris :wink: dobruuu, ja este dojem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a to vazne, ked jem sladke tak bude sladke mliecko? fiha, no tak to preto tym babatkam tak chuti :grinning:

no a pocuvajte, ja nechapemj preco sa zacina mrkvickou, ked je uplne sladka, ved jabko je kysle, nieje az take sladke.....no ale asi tak to ma byt

tak ja fiiciiiiiiiiim :grinning: :grinning: juj niieje tu smajik cmuk, tak cmuk :grinning:
10. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne je sladke, ja kostujem :grinning:
didi, mrkvickou asi preto, ze je to vacsi zazitok :slight_smile: oranzove steny, dlazka, cele dieta, cela mama, cela stolicka :slight_smile:
10. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ale ste toho popisali, nestiham citat no my sme dnes boli plavat, a Michellke sa strasne ale strasne pacilo, vôbec ale vôbec neplakala, ba naopak stale sa smiala, hlavu ponarala ako taka kacka, i instruktorka nas pochvalila, uz sa tesim na dalsie plavanie neskôr dam foto, zajtra idem na Vianocnu Vieden, tak tu zajtra nebudem a idem uz aj hajat bo skoro vstavam, pa pa
10. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez lucim, dobru nocku :slight_smile:
10. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
vy ste mi zase narobili chúťky s tým pečením, asi aj ja dneska budem. :wink: Didi tysi ale špiónka :grinning: :grinning: :grinning:
Viete čo sa mi vnoci stalo malý sa vždy budí medzi 22 a 23.30 a včera sa zobudím o pol 12 a nič decko spí no ja som nemohla spať som na neho svietila s mobilom či žije. A mladý pán sa zobudil až o 1 :slight_smile: To sa nám naposledy stalo ked mal 8 týždňov . Mohol by si na to zvyknúť. Možno to bolo z tej pohánky, ale zase ešte nekakal.
11. dec 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok