Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
4. feb 2009

adrinuška dávaj si na seba velký pozor aby si nechytila teraz nejaku virozu

Jaruš kukipuki som zabudla čo som ti chcela ach tá skleroza 😀 😎

dididi30
4. feb 2009

thomasko haja, ja som si urobil peeling, smarila bahennu masku, reku nech nevyzeram na 31 ale na 30 😀

emili, si po prvom dietati a to pojde pekne dole, neboj 😉

inak sa pise,ze ked zeny koja tak kila idu rychlejsie dole, no ja neviem, mne skor stoja, ale zas je to v poho, ale zas mne sa najviac zhadzuju tie 2-3 kila, to ide straaaasne pomaly, to by som musela obchadzat mcdonald a to ja nemozem 😀 , no raz za tyzden nevadi nie? 😀 😀 a vecer vobec nejem, teda padne 6 hodina a koniec, maximalne susene ovocie, alebo mandle 😉

matka, vybavujem, teda cakam ci mi schvalia, ci mam narok brat nejake korunky a ostat doma, dufam,ze hej, mam dve deti neda sa to stihat...onedlho thomasko vyrastie a ja uz len makat budem, do konca zivota, tak si to chcem uzit 😵 a kym som mlada.. 😀 😀 😀 😀

zuzka my mame vajicko a mavame ju v smere aj protismere, kedy ako, podla nalady synatora....ale tiez ideme kupit vacsiu, len muz spekuluje, taku speci, co sa da vselijako otacat, ale draha ako slak, ze sa na nu zlozime, no mudry je nie 😠 😀 😀

greguska
4. feb 2009

aďka, my máme až do 18 kg, čiže v návode je, že od 9 kg otočiť. ale aj v predajni nám povedali, že čím dlhšie proti smeru tým lepšie. otáčať teda budeme naozaj až vtedy keď sa tam už nevopchá 😉

alica147
4. feb 2009

aha, tak ok 😉

greguska
4. feb 2009

gali, ty sa máš, mne robí peeling krpček, teda opiluje mi uši 😀 ešte sa ho snažím zabávať, keďže poobede spal len pol hodku.

greguska
4. feb 2009

a Veronikám všetko dobré k meninám 😉

alica147
4. feb 2009

ozaj no vidíš aj my želáme všetko naj Veronikám 😵 aj nejakých 8mesačných dnes máme?

dididi30
4. feb 2009

alic ahoj, jaj si sa rozpisala 😀 😀 😀

alic, sak to tie vase cecky tolko vazia, co moje lentilky, to je nist 😀 😀 😀 😉

gregus, no sak aj taky mavam peeling a tiez spaa len po pol hodke, takze mam aj peeling nervov 😠 😀 😀

aj ja blahozelam veronikam aj weroni aj tusim erika ma veroniku, nie? 🙂

dididi30
4. feb 2009

alic hej ale az na druhy tyzden 😀 😀 😀 tych 8mesacnych 😀 😉

kostri
4. feb 2009

no,dieta uz zaspava v postielke,snad tam dnes vydrzi aspon do desiatej 😝 😀

my sme tiez skusali aj nechat vyplakat,mali sme aj noc ked mrnkala,jedovala sa ,tri krat zaspala a aj sa zobudila..trvalo to cele hodinu a pol,nakoniec dostala stikutku a tak sa rozrevala,ze az ☹ skusala som tam poslat aj muza,no ale ten ju nevedel vobec utisit,to bol srdcervuci rev vzlykanie atd 😒 ked som prisla,stichla,dala som prso a spala
aj dnesna noc bola o nerv,nadranom som uz nevedela co,tak som zdrapila duchnu a tak som sa na nej vyzurila 😅 no ved niekde sa musim vybit,bo by som vybuchla 🙄
radka,aj ja som uz niekolko krat revala rano..alebo poobede..vecer..ta unava sa niekde musi odrazit,no aj tak je to zazrak ze fungujeme 😀 nie?sak ked som chodila do roboty,som spala osem hodin a bola som cely den obambavena jak hotentot a to som mala tri kavy v sebe 😝 😀 a cil som jak rybicka 😀 vcera som zas do polnoci nevedela zaspat 🙄

a lacko mal takyto garambol 😲 no statocny to chlapcek ze moc neplackal 😉

zuzpolka
4. feb 2009

aj ja sa pripajam,,,,,všetko najlepšie Veronikam 😅

my už tiež hajame len nam to dnes troška dlhšie trvalo 😕 😅
už aj panelak mi začne za chvilu 😝

alica147
4. feb 2009

Mirko poslednu dobu spáva už len dva krát denne tak potom ledva vydrží do pol siedmej a pri kojení vždy zaspí, len ho položím do postielky

alica147
4. feb 2009

didi keby len cecky, celá som jak mišelín 😠

zuzpolka
4. feb 2009

alic, aj Viki spi cez den 2 krat a niekedy tak kratko že to ani neratam 😖 😀 tiež musime už o pol siedmej kupat lebo už pišti 🙂
ale v letnom čase to určite nejak posunieme 😅 snad sa to podari 🙂

alica147
4. feb 2009

joj už všetky čumákuje do telky 😠 😀 😀 😀

alica147
4. feb 2009

didi halooo

alica147
4. feb 2009

zuzi a ako tvoj palec?

zuzpolka
4. feb 2009

alic,,, no dnes som bola objednana kožnej, ale nebola som 😝 mama mi mala postražit malu ale nestihla, niečo mala takže tak 😖
no ale každy večer to mačam v repiku a natieram ichtiolom a už to menej boli 😔

emmillya
4. feb 2009

adi kuk 🙂

alica147
4. feb 2009

zuzi ale šak jak dlho to už máš 😕

adi ajoj

zuzpolka
4. feb 2009

nooo od porodu 😕 ☹ odrežem ho a basta 😠 😀 😝

emmillya
4. feb 2009

no adi ja viem ze nastupom do prace kila dole nepojdu 😝 u niekoho to funguje tak ze ked viac stresov tak chudne ale ja nie som ten pripad asi 😝 skor opacny 😀
inak aj mne mala ledva vydrzi vecer do pol siedmej -max.do siedmej, zaspi pri mlieku a potom o 20 min. takyyy rev spusti ze ju musime hojdat v kociari kym nezaspi opat 🙄 😖 a to je tak kazdyyy den -nie ze nahoda

alica147
4. feb 2009

Jaruš kde si?ja som tiež aj tri kávy pijávala, cez víkend 12hodín spávala, teraz mi aj päť hodín stačí a tri caro kávičky 😀

alica147
4. feb 2009

no ja tiež furt msím iečo do seba džgať ale zajtra mi má kolegyna priniesť nejaku dietu resp. nejaku obdobu delenej stravy tak som zvedavá

zuzpolka
4. feb 2009

alic, inak kamoška to tiež ma od porodu 😕 a kožna jej zatial nijako nepomohla 😖 berie už druhe tabletky , kadejake mastičky a furt to ma 😖 a povedala jej dokina že more by jej pomohlo najlepšie 😅
no čo mam ist na dovolenku??? 😀 musim mužovi povedat 😝 😀

emmillya
4. feb 2009

panenku mam tu zapnuty ten panelak -ja to moc nekukam ale ked vidim tu akcnu svekrusu jak sa o to male "stara" tak ma vselico napada v suvislosti s tym mojim nastupom do prace 😀 no boze ochran a zavaruj 😉

emmillya
4. feb 2009

adi tu som - sem s tou dietou potom hej? aspon do IP aby to nevymazali ze odbocujes od temy 😀

alica147
4. feb 2009

ok ona má zajtra nočnu tak slubila že mi to tam nechá tak pozajtra už aj študujem

zuzpolka
4. feb 2009

emmily mna ide roztrhnut ked vidim tu svekrušu z panelaku 😀 asi by som ju....... 😝

emmillya
4. feb 2009

sak mangel hovori ze ked to este 3x pokukam tak principialne svokru ku malej zrusim 😀 😀 ani sa necudujem ze to jarka kuka sak musi natrenovat finty na viol 😝 😀 ze jarka a ja budem asi tiez pre istotku keby daco 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre