Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
16. feb 2009

a som dnes pýtala doki aj na očkovanie proti rakovine krčka maternice pre Kiku no a celá vakcinácia stojí 12tisíc 😖

alica147
16. feb 2009

čaves didi no nám tentokrát ani cici nepomohlo až po hodine 😖

kostri
16. feb 2009

andrejka ahooooj 🙂
no sak aby som nezabudla-lachtan to je tulen po cesky,ne? 😀 to ked som ho kupila,radko povedal:a to hentakeho lachtaaana? 🙄 a to meno mu aj ostalo 😀 teda jako tulenovi,ne radkovi 🙂
jaku peknu vahu mate aj dlzku 🙂 aj ja som uz zvedava,stvrtok ideme
o tej krupici aj mne hovoril nas doktor,ale ten zas odporucil uvarit ju v nutrilone 😝 no mne sa to nejak nelubi..ty co hovoris?
a este co vam dokina hovorila?a tie dzemy hocijake?som minule nad tym rozmyslala,ci nemozem dat..ale sice aj tak hanke moc jogurt nebere 🙄

alica147
16. feb 2009

ajoj srdénko 😉 si ma pobavila s tým lachtanom 😀 😀 😀
no ona síce použila sunar ale asi iba ako príklad čím chcela povedať že nie obyč mlieko z obchodu ale umelé
ja zatial mu nebudem dávať, hovorila že ked tak pekne pribral tak že mu moje mliečko asi zatial stačí tak nebudem špekulovať
džemy domáce asi hocijaké možu byť tak možno budúci týžden skusim ale nie s džemom ale dám mu tam kuso banániku
posadila ho či pekne sedí a pýtala sa či už lozí, ja že nie len že sa plazí 😀 a Mirko očural sestričku a pol ambulancie 😀 😀 😀

dididi30
16. feb 2009

alic to co jaka draha vakcina 😕 sila...no ale zas nestras, sak prevencia sa robi, tak snad bude zdrava ako buk 😉
ja idem na to vysetrenie co segra, cakam na den objednavky 😲 ☹ bojim 😒

a alic inak sila, tak na jogrute dokina vahala a krupicu tu ti hned naordinovala??? no vidis, si matka dvoch deti a sama usudis, co je pre tvoje dieta dobre, si sa aspon utvrdila,ze dokine v tom maju same mix 😒
a este aj dzem? 😕 a mna ste bili pre zavaraninu 😅

dididi30
16. feb 2009

jaj a co je s mirus?? zase zubky cooo?? ja som thomaskovi dnes natrela gelikom, sak furt je v tej puse, chuda 😒 sak hadam do roka tie zuby vyprdi 😀

lucia31
16. feb 2009

ahojte babenky 🙂
juj, smutno mi bez...
kostri, do kelu, tak to ma nenapadlo s tymi mandlami 😀 😀 😀
ale ja viem, z coho to asi mam, lietam po byte len tak, v triculku /sexi za kazdych okolnosti, alebo v zmysle, vzdy pripravena, nahodou zaklope postar 😀 /, no a potom vyleziem vesat na balkon plienky, pravdaze len v tricku /ved, co ked sused na dvore pozera 🙂 /..no a potom ,miesto postara a suseda, na mna vlietne nejaka hnusna choroba 😝 🙂
ale som rada, ze detuchy sa drzia, najma Tamara, ta akoby zila vo vakuu, ani len nadcha..no, ale ta je vacsinu dna asi von, ked tak rozmyslam.. 😉

alica147
16. feb 2009

to su tri dávky toho očkovania,jadna stojí okolo 4000sk, ale silne zvažujem že jej to dáme, skusim sa dohodnúť s ex a pojdeme na polovicu, treba t dať kým nezačne sexuálne žiť

krupica je v pohode prečo nie?a ved sme ťa nebili za zaváraninu ale faktom je že to bolo asi pred troma mesiacmi 😀 😀 😀 😀

alica147
16. feb 2009

no nevviem či zubky, alebo bruško 😖

luci ahoj, prečo si smutná? ☹

dididi30
16. feb 2009

fuha alic no drzim palec aby sa vam to podarilo vyplatit 😉

alic ja som mu raz v zivote dala kusok zavaranej slivky inak nic, a to len teraz nedavno 😉
ja krupicu nedavam, radsej kasicky 😉

lucia31
16. feb 2009

...a skripeme zubami, och boze, Tamarka cele dni nic ine nerobi, len skriiiipe, ja som uz z toho chora, normalne musim ist do druhej izby, co ma ten zvuk privadza do zufalstva 😝 😉 a keby ste videli, ako sa pri tom tvari, no hroza 😀

lucia31
16. feb 2009

alica, som to nedopisala, ja ze mi je smutno bez vas, ked nestiham..aj teraz som si tu dotrepala dosku na zehlenie, ale este ju ignorujem 😝 😉

alica147
16. feb 2009

ja tiež ešte nebudem, ale keby sa nejako brutal často začal budiť tak to prehodnotím

ja mám doma jednu kašičku kupenu ete som ju neskušala ale asi už vyskušam mu ju dať na olovrant

dididi30
16. feb 2009

luci ahoj, no tak to som zvedava aj ja z coho si smutna 😀 😲
inak aj my sme furt von a aj tak sme chorik, chaapes 😒 😠

alica147
16. feb 2009

aha, no ☹
ja doskuna žehlenie uspešne ignorujem už druhý den 😀 😀 hadam nebudem žehliť cez dovolenku 😀 😀 zajtra 😀

dididi30
16. feb 2009

alic vyskusaj, ved je to pre deti tak to nebude take brutal ako krupicka, maju cas, je pravda,ze dame sem tam piskotky(ja davam take origo detske) chlebik, ale to len zuzle, moc tomu neda.., takze ako si pisala, volakedy, mame cas 😉 jogurt mava raz za 2 tyzdne, uz davno sme nemali 😉

luci, ty furt zehlis ked tu dojdes, vyhovaras sa 😠 😀 😀 😀 😀

lucia31
16. feb 2009

..ja nanicmama 😀 som dnes Tamare uvarila krupicu 😝 🙂 ..tak, ako jeto na obale, na vode a potom som pridala moje mliecko a osladila som skoricovym cukrom, no, a parada, dosla kasa, tak bola krupica a pojedlo sa vsetko, aj manzel by si dal, keby nevedel, co za mlieko tam je 😀

lucia31
16. feb 2009

diid, ja zehlin, non stop, volaj ma iron lady 🙂 no, ked som sa dala na latkovky, tak zehlim 😉

dididi30
16. feb 2009

luci, no ja viem ty aj fazulu, ale zas nemate exemy a astmu v rodine 😉 my hej ☹ tak davam trocha bacha, hoci tamcu uz neviem uchranit 😠

luci a skoricu 😲 to mozu??

lucia31
16. feb 2009

zehlin = zehlim 😝 😉

dididi30
16. feb 2009

luc ved som ti tie laktovky pochvalila, no ale ty necitas do zadu, tak ester raz 😀

dididi30
16. feb 2009

luci zabudla som napisat fazulu s klobaskou 😀 😉

lucia31
16. feb 2009

ja neviem, ci mozu, ale nejedla ju prvykrat a nic jej nikdy nebolo, ale to len tak medzi dva prsty, postrasit 😉

dididi30
16. feb 2009

na zas pisem sama 😖 😀

alica147
16. feb 2009

luci krupica je v poho 😉

dididi30
16. feb 2009

luci, oplasujem aj ja, sak by nas ocami zozral 😀 tak na prs 😉

alica147
16. feb 2009

didi ved tu sme 😀

lucia31
16. feb 2009

didi, vdaka, no, sijem, ked relaxujem alebo relaxujem, ked sijem 😉

lucia31
16. feb 2009

akoze sama? 🙂 som vzduch, ci co? 😖 😉

alica147
16. feb 2009

ináč naš malý ked mu poviem tany tany (akože aby tancoval)tak on fak tancuje s teličkom sa mrví tak do strán, no svetový je a ešte ked mu povieme zaspievaj áááááááááááááá tak spieva 😀 😀 😀 😀 čistý hudobný talent 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre