• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
luci, ja viem , to je fajn relax, ja lubim sit, len nemam co :sweat_smile:

teraz papam mandle so susenym ovocim, jaj ja to tak lubim a fajne sa po tom veckuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak od kedy zdravsie papam mam peknu plet a klop klop sa mi nerobia hrepasy :slight_smile:
16. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu :sweat_smile:

krazu,,, ja som nebola už potom viac s tym palcom u kožnej :confounded: aj tak by mi dala len nejaku mast zasa a nič z toho :frowning2:
a teeeeeeeda Davidko to krasne zaspal :confused: :confused: :confused: :grinning: to len tak sam zaspinkal???

dididi,,,, mysliš homeopatika ake? :confused:
a hej boli ma ritka :frowning2: asi zlata žila :zipper_mouth:
16. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic aj my mame hudobny ci tanecny talent, len neviem po kom :sweat_smile: a my tiez ze tany tany tany, alebo tatino mu zacne spievat hity mladi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ale sak vas tatko hra, tak ma po kom nie :wink:
16. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka neviem chod do obchodu a daj si poradit, myslim,ze ti pomozu :wink:
16. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci napis mi aky maju vyznam tie bomardaky, to co aj baby strikuju, ci hackuju?? vyzera to fakt ako bombardaky :grinning:
16. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no jasne po tatovi je talent :grinning:

zuzík ahoj moja, sa močíš? :confounded:
no hallooooooooooo

tak ja idem spinkat , dobru nocku :grinning:
ja ked poviem malej tany tany tak tancuje len s hlavou :grinning: vyzera to fakt srandovne :grinning:
16. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no ved aj Mirko tak trepe hlávkou a do opačnej strany telíčkom :grinning: :grinning: som ho tak aj natočila
16. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi dobru :slight_smile:
alicka ahoj :slight_smile:
už som sa domočila :frowning2: :grinning:
babulky, na pobavenie :slight_smile:
muz sa modli....
Milý Bože:
Chodím každý den do práce a dřu 8 hodin, zatímco má žena si pěkně sedí doma.
Chci, aby věděla, co musím vydržet, tak tě prosím, dovol, aby její tělo bylo prohozeno na jeden den s mým. Amen."
Bůh, ve své nekonečné moudrosti, splnil mužovo přání.
Příštího rána, se muž probudil jako žena.
Vstal, udělal rychle pro svého druha snídani, nakrmil psa a kočku, probudil děti, připravil jim šaty do školy, dal jim snídani, zabalil obědy a odvezl je autem do školy.
Přišel domů, sebral věci na čištění, vzal je do čistírny a stavil se v bance, aby uložil peníze.
Šel na nákup k zelináři, k řezníkovi a do mlékárny, pak jel domů, vyložil nákup, zaplatil účty a zapsal vše do účetní knihy.
Vyčistil bedýnku na kočičí výkaly a vykoupal psa.
To už byla 1 hodina a on spěchal, aby ustlal postele, vypral, vysál prach, zametl a vytřel podlahu v kuchyni.
Běžel do školy vyzvednout děti a po cestě domů se s nimi pohádal.
Připravil jim mléko a sušenky a postaral se, aby udělaly domácí úkol.
Pak vyndal prkno na žehlení a při žehlení se díval na televizi.
V 16.30 začal škrábat brambory a čistit zeleninu na salát, obalil vepřové řízky a nakrájel čerstvou fazoli na večeři, večeři připravil, prostřel pro druha a děti.
Po večeři, nakrmil psa a kočku, uklidil kuchyň, pustil myčku na nádobí, poskládal prádlo, vykoupal děti, uložil je do postele a přečetl jim pohádky.
Ve 22.00 byl vyčerpán, ale jeho každodenní povinnosti ještě neskončily; šel do postele, kde se od něj očekávala soulož, což zvládl, aniž si postěžoval.
Dalšího rána, sotva se probudil, poklekl u postele a řekl...
"Bože, nechápu, co jsem si představoval.
Jak jsem se mýlil, když jsem záviděl své ženě, že si může být celý den doma.
Prosím, snažně tě prosím, mohl bys to vrátit zpátky?"
Bůh ve své nekonečné moudrosti odpověděl:
Můj synu, vidím, že sis vzal ponaučení a velmi rád bych všechno změnil, jak to
bylo, musíš ale počkat devět měsíců.
Včera v noci jsi totiž otěhotněl."
16. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi dobruuuuuu :wink:

alic, tak hod videjko :sweat_smile:
16. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi nejako to tu neviem furt hodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka :grinning: perfektny :wink:

alic, ty a nevieš to??? :confused: :grinning: ale no taaaaaaaaaak :slight_smile: skušala si na tom blogspote?
16. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, presne tak isto tancuje aj nasaTami, mrvi sa ,ked jej spievam cervene jablcko :slight_smile:
16. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
zuzi no, vidíš? pravda je že skušala ale len tak odfláknuto :grinning:
16. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuj luci,ty nemusis vtipy pisat :grinning: sak jak som sa zasmala na tom postarovi a susedovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak uz je tu lucia,mozem povedat dobru nocku :slight_smile:

andrejka,a to fakt ked sa bude casto budit,budes rozmyslat nad umelym? :confused: kamoska koli tomu prestala kojit a maly sa jej budi tak isto :rolling_eyes:
hanka ma len 7,15kg :frowning2: ale hadam jej moje mliecko staci,sak okrem neho papa aj koooopu inych veci a stale je taka chuducka..ktovie co doki na to stvrtok povie

tak babule pekne zehlite,strikujte,vysivajte :grinning: ja idem spat :grinning: papa dobru nocku.cmuk :wink:
16. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo pekne :grinning: ani ja inak nemam na teketo veci trpezlivost... musi sa mi fakt chciet :sweat_smile: aj tu stranku na tie fotky čo mam od teba,,,tak by som chcela nejake fotky dat do ramčekov ale taaaaaaaak sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri dobruuuuuu :wink:
a povedz viol nech nepapa rožky, lebo su kysle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, hodila som ti video a nejako to tu neni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte :wink:

je tu este niekto?

my mame dnes zase uzasny den. ja som znova chora, kvapka mi z nosa , boli hrdlo, poriadne ani nevidim. otec tu zostal, aby nam vecer postrazil maleho, dosli sme na policiu a dotycny tam nebol, lebo bolo vela havarok a bol na vyjazde, tak ja uz neviem kedy tam dojdeme znova, ma na to uz take nervy a co v servise, neviem dokedy tam moze to nase auto kysnut :rolling_eyes:
ahoj ali, som sa tu s tebou davno nestretla :slight_smile: , tu vakcinu co si pisala tu cenu, padla mi sanka :confused: . no dcery su drahe :confused: :confused:
16. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka nie jasne že nie umelé to len keby náhodou
Radi ahoj, no skvelé, to vám nemohol zavolať aby ste nechodili? :angry: :angry:
16. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on ma desi na nas cislo, my samozrejem nie, vzdy tam muz vola ako debil, ho milionkrat prepajaju a bud nema sluzbu alebo je na vyjazde, som takka nasrana, ale muz mi nalial pol stamprle slivovice, tak mi je uz lepsie :sweat_smile:
16. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: slivovica brrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skvele funguju naše orgány :grinning: :grinning:
16. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste pisali ako tancuju vase deticky, tak nas mava ruckou ked tancujeme, ale on s nou mava vzdy ked sa tesi :grinning:
16. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatý lacko macko :grinning: idem kuk foto som dávno nepozerala :grinning:
16. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok