• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
dididi,,, no asi sa Thomasko fakt vela napapal a tlačilo ho to v žaludku :frowning2:

inak som na to myslela že mam malo fotiek s Viki :frowning2: musime sa pofotiť :grinning: :wink:
a ty si pridala? idem kuk :slight_smile:
21. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaasne maš detičky dididi :sweat_smile: zlaty su spolu :wink: a Thomasko aky maličky v tej hupačke :grinning:
21. feb 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, no tak som zvedava na fotecky :slight_smile:

a diky, no takto by nas len fotil a fotil :grinning:
21. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevastopol :grinning:

gali no to ste mali teda hrozne :frowning2: ja ked si na to spomeniem,aj hanka presne tak isto,taky gejzir z nej vyletel a najhorsie bolo,ze zacala hned zaspavat :confused: som sa bala ze co jej je?preco zaspava? :frowning2: tak som ju preberala,este som jej odsavala z nosa a vyberala s vatovymi tycinkami,co jej tam ostalo z vrackania :frowning2: aby mohla dychat...potom sme spali tak ze ja na kresla a ona na mne ,pekne sa vyspinkala a rano uz bolo dobre :wink:
a zaujimave ako my maminy vieme,ako na to, co? :slight_smile:
len neviem ci by som si vedela poradit,keby take tazke to mam ako grazi :frowning2: ale velmi pekne to zvladaju a jurko je zlatucky ze tak spolupracuje :wink: a on sa naplasil ze budete muset ist do nemocky tak hned vyzdravel :wink:
21. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no otrasny zazitok mala kika teda fakt :unamused: ale hadam ked boli dobra partia tak bola sranda,nie? :slight_smile:
21. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a marek ma atopicky ekzem? :confused: to som prehliadla :rolling_eyes: no ozaj,mate toho malo? :confounded:
21. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte tu je niekto? ja som sa začitala v teme VTIPY, nech sa trošku zasmejem :grinning:

a už viem čo som chcela: mate v plane isť niektore tento rok s deťmi k moru??? :confused: či to nie je skoro :confounded:
21. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my k moru urcite nepojdeme,ani ja ani radko nemame radi take dovolenky :fearful: my skor na hory :dizzy_face: pojdeme lenke kuknut statok,uz nam vetra duchny :grinning:

idem spinkat papa

dobru nocku vsetkym :dizzy_face:
21. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri :grinning: dobru nocku :wink:
21. feb 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, nieje skoro k moru, to budu mat rok aj tamca bola rocna pri mori :slight_smile:
no a thomasko bude tiez, tento rok urcite, bud tu v anglicku alebo niekde inde :sunglasses:

jaruska, pravda, ako my to mamicky vieme zvladnut, co taka svorka? heh ta len diriguje a mudruhe a stresovala by viac ako my :wink:
veru ja som pri druhom dietati nejaka obratnejsia, nebojim sa nicoho :grinning:

baby dobru nocku a chorym skore uzdravenie :dizzy_face:
21. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :wink:
dobru nocku všetkym :slight_smile:
21. feb 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravime vsetky maminy s ich drobcami. Dufam, ze sa mate vsetci dobre a ze ste zdravucki. My ano. Nech sa vam dari :slight_smile:
21. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dobre rano, my sme spiinkali dobre, ale v piatok skoro Katka isla spat o 19h :slight_smile: , ale zobudila sa o 22h uplne hore az do 00.30h :confounded:

kostri pekne fotky

ja som pridala nove fotky v pase a katka ako oblizuje zrkadielko...

papa kukipuki
22. feb 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

pekne fotky ste pridali :slight_smile: :wink:
a kostri ta Hankina posledna nema chybu :grinning: :grinning: :grinning:

Noc sme mali dobru, Viki pekne hajala až do rana, do 7 :slight_smile: naš tato už druhu noc spal v obyvačke, je chory a stale smrka a kycha tak aby ju nezobudil...
teraz zasa spinka a po obede pojdeme von, svieti pekne slniečko:sweat_smile: konečneeeee :grinning:

a vy čo mate dnes v plane?
:slight_smile:
22. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

my sme včera zakvasili v robote, sme došli až o 20.00 domov :unamused: ale matejkovi to vôbec nevadilo, išiel spať až pred desiatou :grinning: (a ráno vstával 6.15 - tak to pojde tento :angry: )

aj náš prcko zaspáva 90 % na prsíčku alebo v kočári :wink: výnimočne sa mu podarí večer v postielke....

aké pekné fotky ste pridali :wink: thomasko je super na tej hojdačke a tamarka vyzerá taký zbojník pri maminke... vikinka a katka sa tiež pekne hrajú.... no a z haničky bude tuším gymnastka :grinning:

k moru by sme šli, keby sme nemali na krku pár melónov dlhu :frowning2: ale aspoň na chalupu vybehneme, teraz ju zanedbávame, najprv bol maťko príliš malý, a teraz by nám tam bola zima, keďže sa tam kúri len romanticky v dvoch krboch :wink:

a všetkým chorým prajeme rýchle uzdravenie
22. feb 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
jaké sme dnes ukecané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

krásne fotečky ste popridávali, didri aj v pase :wink: aj Jaruška , Gali...
ozaj Gali vy tam už máte tak teplo? :confused: a už ste zdraví:
a Jurko sa má ako? a Marek?včera tu ani nebol :grinning: :grinning:
a ako ste sa dnes mali?my v poho akurát že Mirko spal za celý den hodinu prosím pekne :confounded: asi sa dosť vyspal v noci bo spal od 18hod do 7.00 :dizzy_face:

a kto dnes oslavuje? idem kuk
22. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježinko Hanulienka moja malinká prepáč mi kurátenko jasne ved ty máš dnes to výmesačie tak všetko naj a pusku od Miruška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Michellke všetko naj :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, Haničke aj Michellke všetko dobré prajeme, hlavne nech sú zdravučké :wink:

aďka, Miruško aspoň v noci potiahol ale náš spal v noci 8,5 hodiny a dnes za celý deň 1,5. a teraz je ešte veselý, hrajú sa s tatom s autíčkami :wink:
22. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka ahoj, no teda dávaju tí naši "chlapi" tomu spaniu :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mirko teraz už od šiestej zase spí :dizzy_face:
22. feb 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

jeeej dnes su oslavenci :confused: :sweat_smile:
tak želame našim babulkam všetko naj. naj. naj. vela zdravička :wink: :slight_smile:

my už hajkame od siedmej,,,,ja som si dala teply kupel a pijem čaj, straaaaaaašne ma boli brucho, asi zapalene močaky :angry: :cry: neznašam to :angry:
22. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi čo beháš bosá???? :confounded:
22. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka ahooooj :slight_smile:
nooo veru bosa :confounded: doma stale bez ponožiek a bez papuč občas :confounded: alebo som vonku prechladla :pensive:
22. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve od nôh najskôr prechladneš,ja bosá po byte nechodím ani v lete, musíš mať nôžky v teple to je základ :dizzy_face:
22. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem :confounded: :frowning2:
no čo už :pensive:
ved to prejde :slight_smile: ale už si dam pozor :angry:
22. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved musíš si dávať na seba pozor :wink:
22. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam sa vy chystáte k moru? my nikam,hypotéka nepustí :confounded: :angry:
22. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, sami nevieme :grinning: najprv sme chceli chorvatsko len samim sa nam tam nechce :confounded:
takže možno v oktobri Egypt :sweat_smile: uvidime :unamused:
22. feb 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už sa dohrali, takže nastupuje mama - uspávačka, snáď :wink:

veru, andrejka dobre hovorí, treba hlavne nožky v teplúčku udržiavať. mne tiež mohli všetci 100x hovoriť, ale jeden zápal obličiek mi stačil, odvtedy si dávam pozor :wink:
22. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som sama tak som sem cez den nestihla ani prist :slight_smile:

gratulujeme dnesnym oslavenkynam a david posiela velky bostek :dizzy_face: :dizzy_face:

zuzpolka aj my sme uvazovali ze by sme isli tento rok do chorvatska na taky predlzeny vikend tak 5 dni :sweat_smile: , no este uvidime ako sa nam podari nasetrit drobne :grinning:
22. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok