• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
krazu :slight_smile: ja som bola v chotvatsku raz,,,,a to sme boli tiež na 5 dni, ale strašne malo je to :confounded: ked už ideš tak sa asi na dlhšie oplati :confounded: aspon my sme to tak citili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dceraje chuda už trištvrte hodinu zaseknutá vo výťahu :confused: a opravári maju čas :angry: :angry:
22. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, no ved uvidime, ako sa este rozhodneme, mozno nakoniec skoncime tu niekde na sk :slight_smile:
22. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, :confused: to je uz tam riadne dlho, dufam ze jej netreba cikat

zabudla som pochvalit vsetkym nove fotecky, a hanka je teda ozaj podarena gymnastka :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic čo???? :confused: jejdanenky :zipper_mouth: a sama je tam???
22. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu,,,, najprv sme chceli len niečo na SK aj my :slight_smile: napr. Tatralandiu....no ale zistili sme že to vide na tyžden dooost draho :confused: to sa nam ozaj oplati doložiť ešte volačo a ist k moru :unamused:
no ale uvidime ešte aj my ako to cele bude :slight_smile:
22. feb 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ked si to clovek prerata, tak to ozaj na sk vyjde dost draho
22. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naa,co ste tu neska tolko toho popisali?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

dakujeme vsetkym za gratulacie aj za bozteky :dizzy_face: hanka tiez zasiela vsetkym cmugance :grinning:
michellke prajeme vseeetko naj!
a zajtra ma tusim majusko,jestli se nepletu :slight_smile: tak aj jemu vsetko najlepsie :wink:

tak administrativu mam vybavenu :grinning: a cilkaj k rieseniu problemov-smaria jozef!kika je zatvorena ve vytahu??? :astonished: a tam je taky basizbas zvenku,taka dira a do nej sa nejak pichne srobovak a potom to uz funguje..ci ne?u nas v cinzaku sme tak par krat spustili vytah :confused: neboji sa? :confused:

andrejka a to mirko spal v kuse v noci tolko?? :confused:
hanka spala od osmej do 6:20,doobeda pol hodku a poobede hod a pol,takze celkovo 12,5hodiny..11,5hodin som sa s nou jasila :grinning: a odhanala violu :rolling_eyes:

katka a co katuska bola tak dlho v noci hore?mala biely den? :wink:

idem kuki fotky
22. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne sa mi lubi jak je davidko prehodeny dopredu :grinning: to tak spi? :confused:
a andrejka jaka kocka :wink: sak aj mirusko je velky fesacik :slight_smile: a jaky mas poupravovany prvy album :confused: aj ja by som si mala dat do poradku ale volak nemam cas :rolling_eyes:
22. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thomasko je podareny na hojdalke :slight_smile: najvac sa mi lubi ten datum ze 4.12.2006 :grinning: aj my mame podobny na fotaku :grinning: :rolling_eyes: a ozaj tam mate jak jar keby bola :fearful: tu snehu kopa a zima!brrrrrr :rolling_eyes:
22. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: kostri že cmugance :grinning:
22. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo aj u nas zase snežiiiii :angry: nekonečna zima toto :angry:
22. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaa :grinning: katuska jak oblizuje zrkadlo :grinning: :grinning: :grinning:

a majko,jaky kvetinar :grinning: to ma po mne :slight_smile: :sweat_smile: kika jaka kocka :fearful: hmmmm :wink:
22. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam ste všetky odišli ha??? :astonished:
22. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj kostri kuka fotečky :grinning:
22. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmugance no :grinning: uslintane :wink:
a vikina je jaka velka :confused: ona iste neni junovciatko :grinning: :wink:

sa lucim,zas som si tu kecla :slight_smile: ,kym niekto prisiel,musim prchat :confounded:

dobru nocenku,moc nevyvadzajte :wink:
22. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved chapem čo su cmugance :grinning: :grinning: :grinning:

a Viki neni junovčiatko,,,,ale julovčiatko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dobruuuu :wink:
22. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kostri :slight_smile:
davidko najnovsie v postely stvara este lepsie akrobacie ako je odfoteny, no vkuse ho s muzom v noci napravame a prikyvame :grinning: :grinning: :grinning: , nerozumiem tomu ako sa mu to vzdy podary :grinning: :grinning: no je strasne podareny, sa na nom smejeme aky je zlaty :dizzy_face:

a darilo sa ti odhanat viol :grinning:

zuzpolka dobru
22. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja ta ta :slight_smile:
22. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu,,,, ja som kostri pisala dobruuuuu :grinning:
ja som ešte tu ale nikde nikto :confused: :confounded: okrem nas :sweat_smile:
22. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teeeeeda,,,,,tak aj ja sa poberiem,,,, :unamused: čo tu budem sama :grinning:

a alicka sa ani neozvala čo s tou Kikou vo vyťahu :fearful:
22. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :wink:
veľmi pekne ďakujem za včerajšie gratulejšn, aj za želanie zdravíčka - kiež by ho bolo dosť pre každého :confused:
a na oplátku všetko naj hanulke, michellke a ostatným oslávencom, na ktorých som zabudla :pensive: choručkým zdravíčko a zdravým nech si ho držia čo najdlhšie. :sunglasses:

kukla som popridávané fotečky :dizzy_face:
hanka čo to tam nacvičovala s tými nôžkami?!? :astonished: :grinning:

my k moru zrejme nepôjdeme, ale aj tak dovču strávime zrejme na malte :grinning: budeme pristavovať tú izbu, tak uvidíme, ako dopadneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže to je len jedna izba a nie celý barák.

alic, marek sa má vcelku fajn. samo, že zajtra sa očkovanie zase nekoná, keďže sa mu stav nejak nezlepšil :angry: zrejme musíme počkať na oteplenie a stálejšie počasie, aby bol ako-tak zdravý. líčka už nemá také drsné, tak to snáď coby-dup zmizne. dnes sme boli u mojich rodičov na obede, tak som ani nekukala na net a včera tak rýchlo prebehol deň, že som ani mrknúť nestihla :confused:
22. feb 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic, veru, ako kika dopadla, hm? som sa zasmiala na tej poznámke od krazu, že snáď jej nebolo treba cikať :grinning: veru, to je praktická poznámka. a čo? nebolo? :sweat_smile: koľko si tam chúďa odstála? nepríjemná vec, tieto výťahy. som rada, že bývam v dome :confused:
a idem spať. už som spokojná, že som vás videla, tak sa mi bude kľudnejšie zaspávať :wink:

majuškovi k zajtrajším 8.mesiacom všetko naj :wink: ale to letí, čo? :fearful:
pajte!
22. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukipuki :slight_smile: drahý tu doteraz vysadával :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
no Kika chuda tam strávila hodku ale tak trochu si za to može aj sama, bo furt jej hovoríme, nech si nechá z kreditu(ona ho totižto hned vždy celý vymláti)aspon na prezvonenie, tak ona tam už bola pol hodinu, ked jej zavolalkamarát, tak ten potom volaal mne no a ešte kým prišla havarijná služba :confused: :confounded: no a presne len ten basizbas či ako si to napísala otvorili,Miro to aj skušal so šrobovákom ale neišlo mu to

Jaruška dík :wink: a Mirko to neprespal v kuse asi tri krát si cucol no ale šak aj tak pekne
no a prvý album nemám poupravovaný, šak normalka

a kde je dnes didi? :confused:
22. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridala som aj ja 2 fotečky :wink: a už aj frčím do postele
22. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, pekný nový týždeň :wink:

kto dnes oslavuje ? všetko všetko dobré hlavne zdravíčko Mariánko !

choručkým už je lepšie ?

tak kika takto "pekne" strávila zvyšok nedele ? no fasa :unamused:

marek ako pekne zaspí u tatinka, asi niečo vyžaruje :wink:

My slávnostne od nového týždňa prechádzame na plienky č. 4 :wink: A tiež sme dali nižšie matrac v postielke, bo keď som mangimu hovorila, aké šikovné júnovčiatka máme, tak sa hneď pobral to urobiť. Síce maťko sa ešte nestavia, ale istota je gulomet :wink:
23. feb 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, dakujeme za gratulacie a dodatocne sa pripajeme k ostatnym oslavencom,
u nas nic nove, vcera sme boli u svokry na obed, potom u segry a 4 hodky vonku, mala sa vybuvala, a vecer uz spala o 20, sice sa zobudila o 5 dala si trosku mliecka a spali sme do 7,30, teraz opat spí od 9,30 tak rychlo musim doma nieco porobit, juj abysom chcela ist von, ale snezi a snezi :slight_smile:
Vy mate co dnes na plane?
23. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky , babulky :slight_smile:

posledne dve noci sme mali hrozne, neviem co sa deje, pravdepodobne nas trapia zubky, alebo ja som opat nieco zjedla co nemam, no tak som taka polamana, nevyspata :rolling_eyes:
vcera som sem ani nezla, nebolo casu, sama navsteva a hlavne u nas je krasne teplulilinko, na svetricek :sunglasses:
dnes thomasko papal chlebik s masielkom, joj sa zalizoval :dizzy_face: takych malych vojackov som mu narezala a zalieval to vodickou :slight_smile:

dufam,ze detickam je lepsie, ze uz vystrajaju a ze ta skareda choroba uz isla niekam daleko :wink:
thomaskovi je lepsie a aj mne, konecne, sak bolo na case po tych tyzdnoch :unamused:

matka, ja uvazujem o plienockach c 4.tiez, aj ked nemame 8 kil ale predsta ta guma je akasi uz tesna ci co a je taky otlaceny v 3. tak aj ja teda vyskusam :wink:

nechce sa mi citat do zadu, nevadi? :sweat_smile:
ale mozno si najdem cas :slight_smile:
23. feb 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej ha a aby som nezabudla aj my dostatocne blahozelame vsetkym oslavencom a posielame pusky :dizzy_face:
a ak ma niekto dnes, tak tiez posielame bocku :slight_smile:
23. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este babulky, nietora z vas si pradepodobne otvorila novy nic a ma prezradila,ze mam aj iny nick na inej teme, asi ma ta baba pekne nenavidi, alebo zavidi,ze mam vela casu, nuz nevadi, mne je to jedno, ja som za zabavila :grinning:
23. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok