• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
je to nejaka zuzana, este sa aj prezradila, nuz dufam,ze to nieje ta, ktoru mam rada, sak sa ukaze.. :sunglasses:
23. feb 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Majuškovi všetko naj naj, nech poslucha maminku a nech je zdravučký :slight_smile: :dizzy_face:
u nás neskutočne sneží, takže von sa asi dnes nedostaneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a moja mami je chorá tak si asi budem musieť predlžiť dovolenku a zostať ešte zajtra doma
23. feb 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no to je sila, a coze popisala?
inac aj my sa chystame na tie 4 pampersky sice ma len 8300g, to sme ju doma vazili, zajtra ideme do pporadne, tak tam to budem vediet presne, ale ako si napisala tie gumicky uz jej nestacia :grinning:
23. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ahoj a ty nerobis? :grinning:
tak dnes ma majko? veru aj my majkovi, nasmu gazdovi :dizzy_face:

michell, mas ip :wink:
23. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali servus moja no vidíš ty nás už vobec nečítaš :angry: :grinning: :grinning: ja mám dovolenku už od piatku :grinning: :grinning:
a čo si to písala o tých nickoch ja som to nejako nepochopila :confused: :confused: :confused:
23. feb 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už štvorky tiež používame máme 9kg ale zato 77cm a tie trojky už boli Mirkovi krátke :slight_smile:
23. feb 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ale ja viem,ze mas od vtedy dovcu :slight_smile:

ale nic kasli na to :wink:
23. feb 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gali :wink:
takže zúbky sú už na ceste ? tak nech rýchlo vylezú a moc netrápia :wink:

a že teplúčko na svetrík :astonished: tu v blave od večera napadlo 20 cm snehu a furt sneží, no neviem kdesi na severe sú už asi zavalení :sweat_smile: chystáme sa do roboty, ale neviem či sa prebrodíme... však tato pre nás príde, ale ja sa rada po snehu prechádzam, tak to asi riskneme.
23. feb 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic veru ved vy ste riadne velky na 3 pampersky :slight_smile:

miska, a ze len 8.300g my mame asi 7300g :grinning:
23. feb 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi co myslis to IP? sak som nejaky hotentot
didi sak vyzerate na viac kileckov, ale to je jedno, len nech su zdravi a stastní
no nam sa tiez tlacia zubky, ale 4 naraz, uz ich vidim, ake su biele, len nie a nie sa prerezat, ako dlho to moze este trvat? teraz jej vychadzaju tie horne jednotky a dvojky naraz :slight_smile:
greguska aj u nas v Trencíne snezi uz od vcera vecera,
23. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme 7700 g aj s pokakanou plienkou a oblečením :grinning:

dnes maťko už aj spal doobeda, hodinu ! neviem, čo sa stalo. ale zatiaľ som stihla urobiť tatovi obed - cukinu v cestíčku a zemiačky, on to veľmi ľúbi a keďže má dnes meniny, som sa prekonala :grinning:
23. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

Majuškovi želame všetko len to najlepšie,,,,nech je stale zdravučky :wink:

4 plienky aj my už dlho nosime :slight_smile: šak teda u Viki je to jasnačka :grinning: taka velka baba :grinning:

dididi :confused: dufam, že nemysliš že ja :frowning2: :zipper_mouth: a ako si na to prišla? :astonished: a nemožeš mať 2 nicky??? :fearful: to som ani nevedela :fearful:

a to teplučko vam zavidime :frowning2: u nas sneži,,,,hrozne kolko snehu je :angry:
23. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a ešte alicka, to s tym kreditom poznam :grinning: ja som to tiež robila, že ani prezvoniť som nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale snad to zvladla v pohode v tom vyťahu :confused: :slight_smile:
23. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, aj nám išli tie 4 vrchné naraz, jednotky vyšli prvé, do 2 dní jedna dvojka a za ďalšie 2 dni aj druhá....

aj maťko je dáky mrzutý, ja sa len modlím, aby mu už stoličky nešli :frowning2:
23. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, uz to je jedno, aj tak som ja ta zla, no nevadi, niekto sa potesil, ale ja uz viem kto :wink:
ty nie :slight_smile:
miska, juj ja viem, on vyzera gulatucko, ale ma lahke kosti :grinning:
miska, nenapisala som nic, je vsetko ok :slight_smile:
matka zubky su na ceste, len neviem kedy vydu :grinning:
23. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguska no mala je najhorsia vecer, nastastie teploty nema, len sem tam ten soplik jej vybehne,
ja si dnes na obed spravim spaldove cestoviny stuniakom, a Michellka ma kuracie mesko s brokolicou, petrzlenom a ppohankou, velmi jej to chuti. Ozaj a uz davate aj smotanove jogurty? Davali ste niekto aj sprichutou cokolady?
23. feb 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi no ok :wink: ale nechapem, na čo to niekto riešil :confused: to mysliš niekto odtialto s junoviek že bol? to sa mi nejak nezda :zipper_mouth:

zubkov už aj Viki ma dosť :sweat_smile: dole zatial 3 a hore budu 4 za chvilu.... :slight_smile:
23. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michell... ja davam občas activiu bielu sladku,,, taky obyč. smotanovy mi nechcela papať :confounded:
ale už jej asi skusim dať aj ochuteny jogurtik :sweat_smile: ale čokoladovy ešte asi nie, to neskor :unamused: :slight_smile:
23. feb 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michi mne mudr kázala dávať od 10mesiaca ale ak chceš skor tak len plnotučný biely a do toho banánik alebo domáci džem
23. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi kika v pohode už je vytrénovaná nám sa furt zasekuje výťah dnes sa už chystám za domovníkom nech to rieši lebo to začnem riešiť ja :angry:
23. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ja uz viem kto to bol, mam to zistene, ale necham to tak, chapem preco je to tak :grinning:
mam to s adminkou vyjasnene :wink:

baby ja mam obavy, ci nam nevydu prve horne, no ale mozno si len namyslam :wink:

inak ja uz nedavam na noc nic tazke, on potom zle spi, jedine ho nakojim alebo nejaku kasicku, ostatne nie...potom ho boli brucho a zle spi :unamused:

zuzka este je cas na ochutene pockaj este , pomaly dalej zajdes :slight_smile:
23. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic tak kika je ok? chvala bohu, jaj som to citala ako sa zasekla, boze ja som sa tiez raz zasekla a moja segra si strcila do vytahu nohu :frowning2: taka bola zvedava :sweat_smile:
23. feb 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
najprv gratulujeme k 8.mes :slight_smile: Hanke-jarka, Majkovi-lenka,michelle-miska :wink:

jarka v piatok v noci bola hore len sa hrala,

pouzivame plienku Tesco fialove 4

kedysi som bola slobodna, kazdy 2.rok do mora i do hory(na Slovensku) striedavo . dalsie nechystame do mora. len mame hypoteku :confounded: , nastastie moje rodicia maju chatu pri Velkej Fatry... asi budeme casto chodit. ale neznasam velke upratovanie...same prachov i pavuciny...
23. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme v tých príkrmoch zatial staále len pri ovocí a obede a ostatné len kojenie a dočítala som že aj po roku má kojenie význam bo anag písala že teraz si odsáva a dáva starším deťom mliečko a su zdravé a lepšie priberaju
juuj to je hrozne,,,,si predstav že by ste sa tam s malym zasekli :confused: :frowning2: no nech s tym niečo robia :angry:

wien, zabudla som fotky pochvaliť :sweat_smile: zlaty je krpček maly :wink:

inak dnes mi Viki skoro s choditka vyskočila :confused: sa naklanala za hračkami a už tam visela :confused:
no vcera som jej davala aktiviu bielu a do toho bananik, vsetko spapala
a tie kukuricne chrumky take dlhe davate?
23. feb 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzapolka nedavaj ochutneny jogrut ! len biely probio-rajo,activa, holandia, aj smotanovy....
23. feb 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezinko aj hanka ma mesiackov?? :confused: juj hanbim sa, boze jarus prepac mi to, nemam prehlad, ale posielame tiez bocku :dizzy_face:

alic dobre robis, ti zavidim,ze mas taku pevnu vieru, co sa tyka prikmov :slight_smile:

miska, activiu nedavaj, je slaba, skus plnotucne, je to zdravsie :slight_smile:

a preco vlastne vsetky davate aktiviu, ako ste na to prisli??
23. feb 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi.... no ale ked ma napriklad jahodovu hippku prečo vadi jahodovy jogurt :confused: ?
či mysliš počkať uplne s jogurtikmi?
23. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala sa snazila postavit v postielke, inak musim davat pozor moze :unamused: vyskocit...
samozrejme sme dali snizit postielku davno
23. feb 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok