• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
lebo som mala byt chalan.. a ze Martin.. a kedze som bola baba tak nemali meno...tak mama kukla do kalendara a bolo... este,ze nepocuvala babku ta chcela Blanku.. ach to by som dopadla.. :angry: :angry: :angry:
11. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, sak ani mne, ale ked so bola tehu, jaj to mi chutilo :grinning:

alica :grinning: :grinning: :grinning: no to preto,ze pod pocitacom tlacis hurky :grinning: a nam nedas :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:

jaj uz mi sibe asi idem drichmat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gala uz chod spat :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi :grinning: :grinning: :grinning: inak aj my oslavujeme 3.1.okrem segry,sme sa sťahovali do nového bytíku :grinning:
11. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ale blanka je mile :wink: :grinning:
11. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm aj ja sa poberiem, bo moji chlapi uz spia.. jeden v postielke a druhy tu na gauci pri telke.. a chrape.. ach jo.. klasika... a to chcel piect oblatky...xix no neviem kedy ich takto napecie...ked zaspi pri telke? :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, preco ten smutny smajlik za tym peknym cislom 31, haaaa? :slight_smile: to ja mam uz plakat alebo sa zakopat pod zem?, kedze mam UZ 32? :grinning: ...ale neva, este pred rokom, a to som bola tehotna, sa ma ujo sofer v autobuse spytal. ci studensky listok :wink: ..tak to este nie je so mnou take zle :slight_smile:
dudri, no, vypekam, vypekam, teraz ma to chytilo, ale ked ma to prestane bavit, tak neupeciem nic aj cely rok :grinning:
hurku by som si dala,že by Jarka poslala šak furt len zabíjajú.ja som práve "zabila"žemlovku a caro :grinning: :grinning: :grinning:
didi no dikes.... a hlavne na dedine...co? kazdy by mal k tomu komentar...

alicka aj my oslavujeme.. vtedy sme s manzelikom zacali chodit...xixi na moje narodky.. :grinning: :grinning: :grinning:
dani ja mam dvoch chlapov v posteli, jaj jak mi je dobre, jeden z nich pravidelne na cici a dalej nejdem pisat........ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: fuj fuj :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, aj moji uz vsetci spia a prave preto som tu :slight_smile: lebo ked nespia, tak len lietam okolo nich :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
didi s tymi chlapmi si ma pobavila.. no radsej nepise kde je ten druhy...xixi

a co by ste stale kocili hurky.. ake nezdrave to je..xixi .... hej a nemozete prestat pisat o tom jedle.. ja som hladna jak...... :angry: :angry: :angry:
alica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mnaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning:

luci, ale sak bozenko, a mne sa cuduju,ze taka mlada a dve deti :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no neva, ked budeme mat 50 budu mysliet,ze mame 30 :grinning: aspon zajdem s detmi na didzinu :sweat_smile:

dadi ale nemal, zvykli by si :wink: :grinning:
11. dec 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, a ktory z nich je na cici? :grinning:
luci ja prevazne lietam len okolo toho mensieho... :grinning: :grinning: :grinning: vecsi je samostatny...xixi
dadi ale šak fčul pred vánocami ideš chudnuť? :confused: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
ahojky :sweat_smile:
no len čo sa sem dostanem a prečitam vas ide mi panelak :angry:
Medovničky su hotove,,, mnamkyyyyyyyyyy :grinning: ale musim ešte jednu davku spravit , neviem či nam vydržia do vianoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

nooo a už som aj zabudla čo som chcela napisat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo inak aj mne sa stalo v buse,ze sa sofer pytal ci polovicny....a v porodke mi ta baba co lezala vedla tipovala tak 24-25 ..no ja,ze dikes...xxixixi
babyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no thomasko na cici..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dani, sak aj moj je samostatny, teda vacsi :grinning: :grinning: :grinning:

jaj hanba idem spat :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
alic musim.. uz sa ta vaha neda... jednoducho to takto nejde kocit po veceroch ako moj manzel.. a ja blba sa vzdy k nemu pridam... ked som byvala doma ma to ani nenapadlo...to az tu som sa naucila jes po veceroch...
11. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, no to mas dobre, moj vacsi chlap je samostatny, ked ide hrat futbal, volejbal, do prace, ale inak je to biiiiida :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: no co, najmladsi v rodine a dve starsie sestri, tak sa mal kto o benjaminka starat a rozmaznavat..a ja som to schytala :wink:
11. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, jaj to sa chudne pred vianocami coooooooo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja budem po vianociach, ale tusim tych buducich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

juj dnes mi ide cooo :grinning: :grinning: :grinning:
didi ale nie...sak uz je skoro desta hodin uz mozes aj take... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a deti tu uz nie su....
dadino ale povedz kde je spravodlivosť :grinning: :grinning: :grinning: ja tiež zarovno drahým,on je furt štíhly a ja,no škoda rečí,ja mám 10kg navyše :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a to musis muza obsluhovat?? teda nenarazam na to kde spite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lebo moj muz si teda aj nalozi aj navari aj uprace aj po nas a mne :grinning: :grinning: juj zato ho lubenkam :dizzy_face:
11. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci tak to nezavidim..
sak aj ja mam najmladsieho.. ma len starsieho braska... ale nastastie zivot ho naucil samostatnosti... inak by som si ho nebrala.. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

didi dneska ozaj frcis.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadaga,,,,moj muž to iste,,,,nakraja si šunčičku, syreček , rajčinky atd. no nedaj si potom :angry:
adi a ty co zarovno? zase ta postielka :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fíha,no aj moj drahý je samostaný ale šak ked príde po dvanástke z roboty alebo z fušky tak ho pekne poobsluhujem :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ked 10 to mas dobre... ja by som darovala aj 30 v pohode...

didi sak aj ja ho chvalim do nemoty za to aky je sikovny.... :grinning: :grinning: :grinning: musim ho motivovat... ale taky gulas ako on navari sa mne teeeda nepodari nech robim co robim.. :grinning: :grinning:
sice obcas musim zavelit co a ako? ale on sa na to spolieha ze poviem co treba....xixi
11. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok