• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
jaj alica toto uz nepis, lebo kebyze to cita moj muz :angry: :grinning: :grinning: esteze je na nocnej :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tá kaša čo si mala na večeru bola vtipna kaša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
didi co je? dneska stale len postel... :grinning: :grinning: co to? hormony?
dani, no chlapi vedia dobre chochutit darmo, patria im konenicky :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic jaaaj to tou kasou bolo :grinning: :grinning: :grinning:

no didi a ja som ta chcela varovat,ze nie ze bude tretie... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty chlapa na nocnej... :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ja neviem sibe mi :grinning: :grinning:

dani nie, hormoni sa odpalavili asi tak pred 2 hodkami :grinning: :grinning: fuj ble, galina nehanbis sa :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chochutit darmo, patria im konenicky didi prelož :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no idem ja do hajan....lebo este sa rozbehnem aj ja a admin nam to tu zakaze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja chcem prelozit :slight_smile:
11. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi neboj moj muz aj keby mal 1 liter vodky v sebe, nedopusti nieco neplanovane :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: teda fufam :confused: :sweat_smile:

joj baby, ja idem spat, dosusila mi susicka, tak idem do sprchy, bo za chvilu bude treba moje cici :grinning:

dobru nocku

luci som zvedava ako dopadli tie hadiky, ci co to je
:wink:
no sak logicke....ochutit darmo...... patria im korenicky...ze muzi maju dobru chut ked korenia jedlo :grinning:
did no len aby...xixi

no aj ja letim do postele.. lebo o chvilku je tu raaaanko tak dobruuuuuuu
11. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby to vam neprelozim, to musite pochopit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nist vela hodin, tak chapem :grinning:

dobru nocku :wink:
11. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sranda vas čitat, že dididi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi asi tak :wink:
no mne to este mysli chvilku...tak este 3 min pokym sa umyjem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobruuu
dobruuuuuuuuuu kto ide spať :grinning:
11. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, tak len fufaj :slight_smile:
didi, nie hadiky,klbkaaaaaaaa :wink: , ale dnes ich uz robit nejdem, idem este vesat pradlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby a nechytajte ma za pismenka, lebo ja vas tiez chytim , len neviem za co :sweat_smile:

tak ja idem :angry: ste ma nastvali :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz nebudem srandovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky odchadzate??? :frowning2:
tak idem aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru všetkym :wink: nech spite až do rana :grinning: a my tiež :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ved my vieme, ze si nesrandovala :grinning:
11. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale didi to nerob že nebudeš srandovať,ani nevíííííš jak si mi zdvihla náladu :wink:
11. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz ale ved ešte neskončil panelák,kam by si chodila takto proti noci :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
íííí plačká mi decušik :unamused:
11. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi,,,,(inak moja sestra je andrea) :slight_smile: no ešte som tu,,, pozeram nejake recepty na MB :grinning: a z panelaku nič nemam, asi neviem robit 2 veci naraz :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skuste baby tu nepečenuroládečo som sem didi písala,fakt jednoduchý receptík a vyborný koláčik,aj to dobre vyzerá ked sa to nakrája mnam,ja budem robiť tento,ešte možno medovníčky,ostatné napečie moja mami :slight_smile: :grinning:
11. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čože sa stalo Miruškovi? zle sničky? aj mne mala každu chvilu mrnči, tak odbehujem davat dudlik :sweat_smile:
teraz je ako kralovna sama na velkej posteli :grinning: ked mala tie teploty spavala s nami a nejak som si zvykla.. že som ju zasa dala do našej postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,dnes je celý den taký,plačový,málo spinkal,prudom mu teču sliny,moja mama dokonca tvrdí že už mu trošku cinká o lyžičku ale ja som nepočula.neviem nejaký je dnes rozbabraný :stuck_out_tongue_closed_eyes: on zaspáva vo svojej postielke a potom v noci ked pýta papať si ho vezmem k nám a už je s nami do rána :grinning: a potom že ma bolí chrbát ked spím na 30cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok