Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
11. dec 2008

jaj alica toto uz nepis, lebo kebyze to cita moj muz 😠 😀 😀 esteze je na nocnej 😀 😀 😀

alica147
11. dec 2008

didi 😀 😀 😀 😀 😀 tá kaša čo si mala na večeru bola vtipna kaša 😀 😀 😀 😀

dadaga
11. dec 2008

didi co je? dneska stale len postel... 😀 😀 co to? hormony?

dididi30
11. dec 2008

dani, no chlapi vedia dobre chochutit darmo, patria im konenicky 😀 😀

dadaga
11. dec 2008

alic jaaaj to tou kasou bolo 😀 😀 😀

no didi a ja som ta chcela varovat,ze nie ze bude tretie... 😀 😀 😀 😀

dadaga
11. dec 2008

a ty chlapa na nocnej... 😀 😀 😀

dididi30
11. dec 2008

adi ja neviem sibe mi 😀 😀

dani nie, hormoni sa odpalavili asi tak pred 2 hodkami 😀 😀 fuj ble, galina nehanbis sa 😀 😀

alica147
11. dec 2008

chochutit darmo, patria im konenicky didi prelož 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadaga
11. dec 2008

didi 😀 😀 😀 😀 😀
no idem ja do hajan....lebo este sa rozbehnem aj ja a admin nam to tu zakaze 😀 😀 😀 😀

alica147
11. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia31
11. dec 2008

aj ja chcem prelozit 🙂

dididi30
11. dec 2008

dadi neboj moj muz aj keby mal 1 liter vodky v sebe, nedopusti nieco neplanovane 😲 😀 😀 😀 teda fufam 😕 😅

joj baby, ja idem spat, dosusila mi susicka, tak idem do sprchy, bo za chvilu bude treba moje cici 😀

dobru nocku

luci som zvedava ako dopadli tie hadiky, ci co to je
😉

dadaga
11. dec 2008

no sak logicke....ochutit darmo...... patria im korenicky...ze muzi maju dobru chut ked korenia jedlo 😀

dadaga
11. dec 2008

did no len aby...xixi

no aj ja letim do postele.. lebo o chvilku je tu raaaanko tak dobruuuuuuu

dididi30
11. dec 2008

jaj baby to vam neprelozim, to musite pochopit 😀 😀 😀 😀 no nist vela hodin, tak chapem 😀

dobru nocku 😉

zuzpolka
11. dec 2008

baby sranda vas čitat, že dididi 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
11. dec 2008

dadi asi tak 😉

dadaga
11. dec 2008

no mne to este mysli chvilku...tak este 3 min pokym sa umyjem... 😀 😀 😀 😀 😀

dobruuu

alica147
11. dec 2008

dobruuuuuuuuuu kto ide spať 😀

lucia31
11. dec 2008

didi, tak len fufaj 🙂
didi, nie hadiky,klbkaaaaaaaa 😉 , ale dnes ich uz robit nejdem, idem este vesat pradlo 😝

dididi30
11. dec 2008

juj baby a nechytajte ma za pismenka, lebo ja vas tiez chytim , len neviem za co 😅

tak ja idem 😠 ste ma nastvali 😠 😀 😀 😀 😀 uz nebudem srandovat 😝 😝 😀

zuzpolka
11. dec 2008

všetky odchadzate??? ☹
tak idem aj ja 😝
dobru všetkym 😉 nech spite až do rana 😀 a my tiež 😝 😅

lucia31
11. dec 2008

didi, ved my vieme, ze si nesrandovala 😀

alica147
11. dec 2008

ale didi to nerob že nebudeš srandovať,ani nevíííííš jak si mi zdvihla náladu 😉

alica147
11. dec 2008

zuz ale ved ešte neskončil panelák,kam by si chodila takto proti noci 😉 😀 😀 😀

alica147
11. dec 2008

íííí plačká mi decušik 😒

zuzpolka
11. dec 2008

adi,,,,(inak moja sestra je andrea) 🙂 no ešte som tu,,, pozeram nejake recepty na MB 😀 a z panelaku nič nemam, asi neviem robit 2 veci naraz 😀 😝

alica147
11. dec 2008

skuste baby tu nepečenuroládečo som sem didi písala,fakt jednoduchý receptík a vyborný koláčik,aj to dobre vyzerá ked sa to nakrája mnam,ja budem robiť tento,ešte možno medovníčky,ostatné napečie moja mami 🙂 😀

zuzpolka
11. dec 2008

a čože sa stalo Miruškovi? zle sničky? aj mne mala každu chvilu mrnči, tak odbehujem davat dudlik 😅
teraz je ako kralovna sama na velkej posteli 😀 ked mala tie teploty spavala s nami a nejak som si zvykla.. že som ju zasa dala do našej postele 😝

alica147
11. dec 2008

neviem,dnes je celý den taký,plačový,málo spinkal,prudom mu teču sliny,moja mama dokonca tvrdí že už mu trošku cinká o lyžičku ale ja som nepočula.neviem nejaký je dnes rozbabraný 😝 on zaspáva vo svojej postielke a potom v noci ked pýta papať si ho vezmem k nám a už je s nami do rána 😀 a potom že ma bolí chrbát ked spím na 30cm 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre