Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
20. mar 2009

aj viki je zlatunka, vsetky deticky. som si vsimla, ze take krasne dlhe vlasky setci uz mate a mi len take paperie ☹ , mame maleho skinhaedka 😀

alica147
20. mar 2009

dori dík 😵 😵 😵 😵 😵
nič si z toho nerob, moja kika bola do roka total bosá hlava 😀 tak sa teším že mirko má vlasy a začínaju mu dosť blednuť 😀

alica147
20. mar 2009

inak baby ak ešte nemáte väčšiu autosedačku tak zajtra budu mať v kauflande nejaku akciu od 9-36kg za 39,99eur

dora01
20. mar 2009

ali, neni zac 😉 My uz autosedacku mame, radsej sme do nej investovali, kedze sa dost vozime

zuzpolka
20. mar 2009

dakujeme baby 😀 😉

aj ja som už davala Viki po vonku behať 😅 ked bolo minule tak krasne teplučko vonku tak behala v parku a mooooc sa jej lubilo 😅

dididi aj mala lubi hrozne špenat 😵
no a tie zubky,,,možno mu idu fakt naraz 😕 😅

zuzpolka
20. mar 2009

alic, my mame tiež už autosedačku,,,ale diky za info 😀 😉

alica147
20. mar 2009

juj sa sem nasáčkovala kika pozerať hriešny tanec brrrrrrrrrr mna už z toho filmu hádžu vyrážky 😠 😝 😝 😝

dididi30
20. mar 2009

no vidiet ,ze ste na necitali, ja som sa pytala, ci ste to mali take so zubkami ako my 😠 a vy na to ani bodka, no dik 😝

autosedacku mame objedanu , teda ta tamcina je uz doma a thomaskova pride 😵 mame recaro, su bomb 🙂

zuzka, hej ja viem, ze vikus ma silu ako pepek namornik, lebo lubi spanatik 😵 poznas tu rozpravku? 😀

dididi30
20. mar 2009

jaj pardon, zuzka ma citala, cmuky puky 😵 😀 😀 😀 😉

dididi30
20. mar 2009

no a thomasko pred chvilou sputil rev, no a nedala som mu cici ale dudel a haja dalej, takto vydrzi aj do 1rano, ale tiez aj menej 😉

alica147
20. mar 2009

didi ja nemožem k zubkom toho vela popísať bo furt máme len tie dolné jednotky a hrozné opuchnuté horné ale ešte neprerezané 😝 ale myslím že mu nepojdu všetky dolné naraz ale dolné jednotky potom horné jednotky...

alica147
20. mar 2009

ale ktovie všetko je indi vindi 😀
a ja som malého včera dala spať do postielky aked v noci zistil že neni pri mne tak taký rev spustil že Až 😀 😀

dora01
20. mar 2009

didi, co ti mam na tie zuby asi tak napisat? 😀 nas ich ma spredu naliate, vidno, ze sa tlacia dohora,ale sak to je indivindi a toto su moje prve zuby , ktore som kedy videla prerezavat sa. prvy mu isuiel mesiac a ten druhy este dalsie tri tyzdne 😉

ked sme uz pri tom, mne tiez nikto prednedavnom neodpisal, ci davate hippky s rybou 😠 😀 😀 😀

dora01
20. mar 2009

my mame prve horne 😀

dora01
20. mar 2009

jezis aj moj muz pozera ten hriesny tanec, on ma totiz 2 starsie sestry, tak je odchovany na takychto filmoch, hruuuza 😀

alica147
20. mar 2009

dori 😀 😀 😀 😀
ja som hippku s rybou nedávala a celkovo mu už hippky dávame minimálne a začali sme malému variť a chutí mu

dididi30
20. mar 2009

radka heeeeej to mate fakt vam isli prve hore?? no tak to som uz pocula vselico, ale jemu je jasne,ze pojdu dolne ale on normalne od dnes ma viditelne aj ostatne dolne a ozaj no hanba mi, ale mne ze tie horne stvorky, dvojky dolne dvojky ...nic nehovoria, co som ja zubarka?? 😠 😀 😀 😀 ja budem pisat ako tatar hej 😀

alic aj ja som zacala varit, ale to preto, lebo nejaky vyber v jedeni nevidim, teda v tych vyzivach,on uz vsetko vyskusal a ja chcem aby papal aj polievky a tak, no ved tolko je receptov a treba setrit je kriza 😔 😀

radka, no ja som jasne davala a davam, sak on je prevazne na hippkach 😅 ale sak nic nepribera, tak preto mu budem aj varit 😉 hoci ma stvu tie dusicnany, ale sak asi nas to neobide, no 😒 bio kupujem, ale len ked nezabudnem 😠 😀 ale sa polepsim, ked uz varim 🙂

dora01
20. mar 2009

didi, hej horne, to ma po muzovi, aj on bol exot a isli mu prve horneeee 😀

dora01
20. mar 2009

sak ani ja neviem poriadne z coho varim, ci su tam dusicnany alebo nie 😖 Jedine bio, mam sem tam mrkvu a petrzlen od nasich, zemiaky, jablka a kralika.

dora01
20. mar 2009

padam baby, idem sa venovat muzikovi, kedze v pondelok zas odchadza na sluzobku 🙄

alica147
20. mar 2009

ja tiež padám do postele nejako sa divne cítim dufam že nič na mna nelezie pa pa

zuzpolka
20. mar 2009

odchadzate? ☹ ja som zabludila v inej teme 😀 😝
tak dobru nocku všetkym, ja kukam hriešny tanec 😀 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
20. mar 2009

a dididi, ja čitam všetko 😉 😅

alica147
20. mar 2009

a kde si bludila,ha?

alica147
20. mar 2009

😀 😀

zuzpolka
20. mar 2009

alicka, v temach svokry 😲 😀 😝

alica147
20. mar 2009

😀 😀 😀 vdačná tema na čítanie 😀 😀
inak viete ako sa svokra povie po polsky?

baba prebytočna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jaruš čo ty na to???????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
20. mar 2009

alicka 😀 😀 😀
to fakt??? 😀 😝
no hej je to dobra tema 🤐

dididi30
20. mar 2009

zuzka ja viem, ty a jarka 😉

no volakto sa tu bral spat a nespi 😝 😀

dobru nocku 😀

wien
20. mar 2009

ahojte 😉
zuzpolka, žihľava vraj prečisťuje krv, či čo 😕 ale dnes som vylogala nalačno 1,5 l vody, aj to vraj čistí telo a pri dlhodobom požívaní aj zmierňuje alergiu a podobné veci. skoro ma roztrhlo, keď som to vypila, aj mi bolo kapánek šoufl 😅

my už začíname občas aj chodiť len za 1 ruku a sám urobil myslím včera alebo predvčerom tak asi 2-3 kroky od tatina ku mne. to si ide vždy nohy dolámať, keď má ísť ku mne 😀

dudri, mne sa číslo oblečenia našťastie nezmenilo, len to brucho... 🙄 vraj 9 mesiacov sa priberá a p mesiacov trvá aj získať svoju postavu späť. do zajtra to asi nestihnem, asi bude moja postava meškať... 😖 sa mi nejako podozrivo ukladá tuk na tom bruchu, inde ani nie. a neviem, čo mám proti tomu robiť 😠

flori, sranda s tými zúbkami 😵 tak uvidíme, kedy sa objaví nejaký ten vrchný 😵

miruškovi cmúčik - odo mňa, samozrejme. od mareka všetko naj a kopu zdravíčka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre