• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
wien dík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to ti závidím že sa ti nezmenilo číslo :confused: ja som mávala 36/38 a teraz no 40 :angry: a furt nič nemožem zhodiť už si myslím že to robí antikoncepcia ked prestanem kojiť hned si dám tú nehormonálnu danu
20. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi kto volakto? :confused: kto si to dovolil? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teda Mareček už je taký chodec?
20. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe ja mam tiez 36/38, ale neberiem ziadnu antikon....jaj ja ju ani nechcem, ked sa z nej tak pribera :stuck_out_tongue_closed_eyes:

wien,budes pit zihlavu aj ked kojis?, ja som tiez chcela, ale... :rolling_eyes:

zuzka ty si furt na svokrach? :grinning:
20. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi no a kto sa bral spať??? :grinning: :grinning:
Dobruuu :wink:

wien, to je dosť vody na lačno :astonished: fuuuha,,,,ja teda tiež pijem každe rano na lačno vodu ale len 3 dcl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to som počula že telo sa dava do kopy tolko, kolko je žena tehotna :confused: :slight_smile:
20. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, no ja pri malej som sa davala do kopy 2 roky :grinning:
20. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ja som malému fuuuurt kukala do pusy a prd som videla. až naraz sa prerezal jeden a týždeň a pol na to druhý. stále som sa čuudovala, kde kto čo vidí, keď ja nič a zuby som už u neho tak skoro ani nečakala :sweat_smile:
jejdanenky, miruško má aké krásne nové fotky :dizzy_face: taký okánik je z neho :slight_smile:

a lacko má na tej poslednej fottkwe presne taký istý výraz ako marek, keď vyfňukáva a sťahuje mi tepláky :unamused: :grinning:

viki zas fešandica veliká :dizzy_face:

ja kupujem niektorú zeleninu mrazenú, tam by dusičnany byť nemali, veď to sa zberá cez leto a na jeseň, nie? aspoň tak som čítala, že cez zimu radšej mrazenú ako čerstvú.
20. mar 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO DIDIDI :angry: šak teraz si už ty mala spať :angry: :grinning: kolko krat budem pisať ešte dobru noc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
no a kukam aj tu aj svokry :slight_smile: všetko stiham :dizzy_face:

ja tiež neberiem antikoncepciu :zipper_mouth: ale chcem len sa mi nechce k lekarovi :unamused:
20. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak alic sa brala a mne neodpoveda na nic :frowning2: sak dockaj :grinning:
20. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, dobru noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, no však skoro ma aj z toho rozdrapilo, ty brďo :grinning:

didi, myslím, že snáď by to uškodiť nemalo, je tam aj kopa železa v tom a to ani mne, ani marekovi neuškodí. a zase až toľko už nekojím, tak sa snáď nič nestane, nie? marek papá už len nad ránom, nejako okolo 3 poobede a večer ma vycucne do dna

didi, ale 2 roky si tehotná nebola, či? to by si bola tehotná ako slonica :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien tak budem len mrazenu kupovat :dizzy_face: jaj sak to potom nebudem mat kde dat maso :rolling_eyes: :grinning:

tak dobru :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka-gratulujeme Miruskovi :wink:

gali, minuly tyzden som ju vsimla Katka ma dolnu opuchnutu dasnu, a slabe biele asi o mesiaca mozno bude prerezavat

dneska vecerala jogurtik Probio-mnam, neskor som dala korku chlieba, zuzle- prvy krat :slight_smile: , na zaciatku na tvare nakyslo. potom pila vodicku

vecer vela kecala da, ba, fa....

zuzkapolka napis IP Ini-mozno vsimne, pytam sa aduscha preco vobec nechodi sem tu, aj lucia 36... chcela by som vediet ako sa maju deticky
20. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ukáž teda, čo na tých svokrách píšu... :grinning:
20. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, dobrú :wink:
20. mar 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi :grinning: už spiš??? :angry: :grinning:

wien,,, no to ti verim teda :fearful: to si potom musela cikať pol hodinu v kuse nie??? :grinning:
a slonica je tolko tehotna??? :astonished: :astonished: :astonished:
20. mar 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka chrrrrrrrrrrrrrrr chrrrrrrrrrrrrr chrrrrrrrrrr chrrrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aka slonica :sweat_smile:

katka, no ale thomasko to uz ma tyzdne opucnute dasno a biele uz len kuk a je von :grinning: okolo su take slabe biele, dufam,ze nebude mat najprv len dolne zuby :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien :grinning: :grinning: :grinning: ved kukni :wink:

dudri, a mysliš že ini chodi na konika? :confounded: ved by napisala určite :confused: no možno ani nie :confounded:
20. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonice nosia sloníčatá až 2 roky. nio umrela by som toľký čas behať po svete s brušiskom. mala som dosťa j tých necelých 39 týždňov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cikala som na viac x. a žiadna niagara, ale väčšinou tak po troškách :confused: možno vyskúšam aj zajtra, čo to so mnou spraví. :sweat_smile:
20. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ty si si tuším na svokrách otvorila poradňu. však svoju tam tuším nepreberáš?!? :slight_smile:
20. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
graziela ty si chcela recept kasa z ovsenych vlociek

potrebujeme
1 l mlieka
150g ovsen.vlociek
1 PL masla
cukor,ovocie,med na ochutenie

postup
ovsene vlocky namocime 30min vopred do vody alebo mlieka. Potom za staleho miesania varime asi 25min na kasu. Kasu ochutime maslom,cukrom, hrozienkami....
20. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso, že 2 roky :astonished: ja som to ešte nepočula :sweat_smile:

wien,,,a musi to byt tak vela vody??? nestači mi tie 3 dcl čo si davam? :fearful:
20. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a hodte link kde to kukate, ja to neviem najst, tie svokry :angry:
20. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka moja svokra :grinning: pijava zihlavu tak ako ty, vraj to staci :wink:
20. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkapolka, neviem Ini chodi, ale raz za cas nahodou precita a tam cervene z inter.posty...

raz jarka mi pripomenula bazar na plavkach, nahodou som kukla bazar a som zvedava na hippkach v cene a tam bola aduscha-predala hipp...

radka , tvoj syncek ma zapareniny, tak vymeni za latk. plienkach :wink:
20. mar 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi,,,ja nepijem žihlavu :confused: :grinning: to o vode sa bavime,,,,či nie? :astonished: :grinning:

wien, no nepišem moc,,, ved na čo to rozoberať :confounded: ja sa nesťažujem radšej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pisala som byvanie zo svokrovcami :wink:
dididi, je to vo volnej diskusii na prvej strane aj svokry aj byvanie s nimi :wink:
20. mar 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi a ty ešte nespíš? :angry: kurník. tak načo ti dávame dobrú noc, ha? :grinning: :grinning: :grinning: ja som zuzpolku našla v 2 témach, tak už aj špehujem :wink:
zuzpolka, no, ževraj 1,5 l je ideál. to je nejaký indický recept na prečistenie tela. počkaj, nájdem to.

http://www.editasipeky.sk/www/index.php?clid=122
20. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, ani ja sa nesťažujem. ja nemám zlú svokru, len je proste iná :sweat_smile:
20. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som hento o tom liečení vodou kedysi dávno dostala mailom a tam tuším bolo písané, že zmierňuje aj alergické prejavy a kopu ďalších ochorení. to by som sa musela pohrabať v papieroch, aby som to našla.
20. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok