• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
wien ja som myslela na tu zihlavovu vodu,ze staci 3 deci :grinning:
ale o tom,ze vypit rano liter a pol som pocula, joj vyskusam, lebo mam vyskoky tlak :frowning2:
20. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, nemá sa piť ten žihľavový čaj počas celého dňa? sa mi tak zdá, že som to kdesi čítala. alebo stačí len ráno vypiť tie 3 dcl?
20. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, na fotkach Edita Sipkey vyzera mlada, v skutocnosti naopak aj fajci, vela krat som ju videla v nasej firmy vedla studio tanec-brusny tanec...aj ona cvicitelka
20. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri, tak ona oblbuje, hej? :grinning: no tak to je sila :angry: moja mama si inak kúpila celá nadšená tú jej knihu a nakoniec bola dosť sklamaná, že aké sú to blbosti tam. tak teda neviem. ale tá pitná kúra nie je z jej hlavy, tak tomu by som aj verila.
20. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien ja viem,ze nalacno, aby to slo do krvy

zuzka tak ja ze pijes zihlavovy :grinning:

katka, fiha fajci? no a diriguje inym , no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jaj ja som furt tu :grinning:
20. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien fuuha no je to zaujimave :slight_smile: asi skusim aj ja :sweat_smile: snad sa nepototo :zipper_mouth: z toho :grinning:
20. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi tu bude tušim do rana :grinning: :grinning: :grinning: takže žiadnu dobru noc ale dobre ranko :sweat_smile: :dizzy_face:

inak pekne sme to potiahli dnes s tum pisanim :confused:
a alicka kam zmizla??? :astonished:
20. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja pohľadať ten papier, čo presne sa tou vodou lieči...
20. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, xixi :grinning: sak som si dala zavezok vypit 3 litre vody, bo ja niekedy ani liter a ked som bola mladsia ani deci :confused: sak tak som aj dopadla :confounded:
no a uz si nachystam nocnik, keby som nahodou nestihala dobenut na vecko, ked bude hajat :grinning:
no nechce sa mi spat :slight_smile:
ale ked sa vytratim tak hajam hej :grinning:
20. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj nejde nejaky horor, ked som tak dlho hore? :grinning:
20. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zapla som si sex v meste :grinning:
20. mar 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka mozno dojci mirkovi :grinning:
20. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso dididi, teraz som sa prave muža pytala či nejde horor, šak je piatok :grinning: :grinning: :grinning: a potom čitam teba že sa pytaš :sweat_smile: veru neviem, musim kuk do programu :wink:
20. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- bolesť hlavy
- krvný tlak ( vysoký )
- anémia
- reuma
- progresívna paralýza ( to je čo? :confused: )
- obezita
- artérioskleróza
- zápal vedľajších nosných dutín
- tachykardia
- závrat
- kašel
- astma
- zápal priedušiek
- tuberkulóza
- meningitída
- obličkové kamene
- urogenitálne choroby
- prekyslenie
- gastroenteritída
- úplavica
- rectal piodapes :astonished: :astonished: :astonished:
- zápcha
- hohostorthobics
- cukrovka
- očné choroby
- očné krvácanie, zápal oka
- nepravidelná menštruácia
- leukémia
- rakovina maternice
- rakovina prsníka
- zápal hrdla
20. mar 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj idem flakat do inej temy latk.plienky a mozno kukam tu :wink:

tak vopred prajeme Vam dobru noc aj krasny vikend :wink: :slight_smile:
20. mar 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri, možno hej :slight_smile: uvidime či ešte pride alebo už haja :sweat_smile:
20. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tej rakovine by som asi moc neverila. to by bolo asi moc jednoduché, nie? :astonished:
dudri, papa. a ty používaš tiež látkovky ako lucia?
wien co same diagnozy...

zuzaplka kde su miauka, dadaga... zazana malo chodi

vidim april2008 3 a maj 2008 3 vela prispevkov, my mame malo jun 2008 2, sa stratili nase mamicky...skoda
20. mar 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, este pouzivam jednoraz.plienky (tesco fialove a alana z DM)ale chcela by som kupit...stale vaham... som zamilovana do nohaviciek
20. mar 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri, asi majú maminky júnovčiatok moc aktívne detičky. ani ja moc nechodím, občas fakt len na skok a prečítam, neni času. neviem, ako to tie druhé maminy robia :astonished:
20. mar 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som chcela látkovky, ale ma to prešlo. asi by som musela začať skorej a okrem toho sa mi to už neoplatí, keďže marek bude bývať pol dňa u opatrovateľky a neviem, či by sa tej akurát s látkovkami chcelo prplať...
20. mar 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ano wien... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri, veru škoda že nechodia už ,,,,niektore vobec , niektore malo :confounded:

wien,,, no niečo na tom musi byť,,, asi to vyskušam. Bože ale tak vela naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už asi cely den nebudem nič piť :grinning:
20. mar 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa tiež lučim, ide zaverečny tanček v HRIESNOM TANCI :grinning: kuknem a idem hajať :sweat_smile:
dobruuuu nocku
a nepište tolko už, nech nemam vela čitania.... pa pa
20. mar 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna latkovky sa zacat najlepsie od 6.mes ked sa zacne s prikrmami- kvoli stolici (zmena). skor by som nedala kvoli riedk.stolici, kojene casto kaka... furt davat seperacky, videla som osobne-nelubilo sa mi.
Katka vzdy kaka od rana do obeda.
20. mar 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, dudri, asi máš pravdu. mne marek kakal do pol roka skoro do každej plienky :stuck_out_tongue_closed_eyes: po zavedení príkrmu tak raz za deň a asi mesiac pred vylezením zubov kaká aj 3 x za deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: keď nemá naložené hneď ráno v plienke od noci, tak do hodiny určite, prípadne po desiatej ( ovocie ) , na obed strieda papanie s tlačením do plienky a 3-4x do týždňa navalí aj do poslednej plienky pred spaním... mať tak jeho trávenie... :grinning:
20. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujha, voľajako je veľa hodín, idem aj ja drichmošiť. dúfam, že s marekom vstane ráno mangel :sweat_smile:
dobrú noc a pekný víkendík :wink:
20. mar 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :slight_smile: ...prave som dokoncila pripravu na zajtrajsiu oslavu, este moje narodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
hm, nejako nestiham, priznavam, flakam to tu, ale som vacsinu casu sama s detmi, tak na net ani nechodim, lebo keby som pred Jankom zapla, tak sa nalepi na pocitac a koniec...zacne zobronit o vlacika tomasa, na ich web stranke su rozne hry, tak maniak maly, len by hral, a ja, mama zla, nedovolim :wink: a vecer dobieham to, co cez den nestiham....a ked nahodou kuknem, tak tu nie ste,uz buvate :slight_smile:....
... inak sme ok,Tamama uz rozprava tata, baba, dada, mnam, mnam, ale mama nikde! :rolling_eyes: ...nevdacnica jedna :wink: boli sme v poradnia vazi 10.240g, stat stoji, ak sa drzi :slight_smile: , chodit este nechodi, nastastie :slight_smile: , len by stala, ani kolena jej neohnem, co ich tak napina :grinning:
nieco nove, co by som mala vediet? :grinning: nemame uz nahodou nejaku tehulku? :slight_smile: majovky uz zopar maju :wink:
..ja som prave v ocakavani....teda, cakam, kedy kamoska porodi :slight_smile: sa tesim na malicke bambuliatko, joj, strasne to leti.....
posnazim sa sem chodit castejsie, lebo mi vazne chybate....
zatial dobru nocku, idem este odsat mliecko a hadam aj spat :slight_smile:
20. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok