Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
20. mar 2009

wien ja som myslela na tu zihlavovu vodu,ze staci 3 deci 😀
ale o tom,ze vypit rano liter a pol som pocula, joj vyskusam, lebo mam vyskoky tlak ☹

wien
20. mar 2009

didi, nemá sa piť ten žihľavový čaj počas celého dňa? sa mi tak zdá, že som to kdesi čítala. alebo stačí len ráno vypiť tie 3 dcl?

dudri
20. mar 2009

wien, na fotkach Edita Sipkey vyzera mlada, v skutocnosti naopak aj fajci, vela krat som ju videla v nasej firmy vedla studio tanec-brusny tanec...aj ona cvicitelka

wien
20. mar 2009

dudri, tak ona oblbuje, hej? 😀 no tak to je sila 😠 moja mama si inak kúpila celá nadšená tú jej knihu a nakoniec bola dosť sklamaná, že aké sú to blbosti tam. tak teda neviem. ale tá pitná kúra nie je z jej hlavy, tak tomu by som aj verila.

dididi30
20. mar 2009

wien ja viem,ze nalacno, aby to slo do krvy

zuzka tak ja ze pijes zihlavovy 😀

katka, fiha fajci? no a diriguje inym , no comment 😝 😀

jaj ja som furt tu 😀

zuzpolka
20. mar 2009

wien fuuha no je to zaujimave 🙂 asi skusim aj ja 😅 snad sa nepototo 🤐 z toho 😀

zuzpolka
20. mar 2009

dididi tu bude tušim do rana 😀 😀 😀 takže žiadnu dobru noc ale dobre ranko 😅 😵

inak pekne sme to potiahli dnes s tum pisanim 😕
a alicka kam zmizla??? 😲

wien
20. mar 2009

idem ja pohľadať ten papier, čo presne sa tou vodou lieči...

dididi30
20. mar 2009

zuzka, xixi 😀 sak som si dala zavezok vypit 3 litre vody, bo ja niekedy ani liter a ked som bola mladsia ani deci 😕 sak tak som aj dopadla 😖
no a uz si nachystam nocnik, keby som nahodou nestihala dobenut na vecko, ked bude hajat 😀
no nechce sa mi spat 🙂
ale ked sa vytratim tak hajam hej 😀

dididi30
20. mar 2009

a ozaj nejde nejaky horor, ked som tak dlho hore? 😀

dididi30
20. mar 2009

jaj zapla som si sex v meste 😀

dudri
20. mar 2009

alicka mozno dojci mirkovi 😀

zuzpolka
20. mar 2009

ty kokso dididi, teraz som sa prave muža pytala či nejde horor, šak je piatok 😀 😀 😀 a potom čitam teba že sa pytaš 😅 veru neviem, musim kuk do programu 😉

wien
20. mar 2009

- bolesť hlavy
- krvný tlak ( vysoký )
- anémia
- reuma
- progresívna paralýza ( to je čo? 😕 )
- obezita
- artérioskleróza
- zápal vedľajších nosných dutín
- tachykardia
- závrat
- kašel
- astma
- zápal priedušiek
- tuberkulóza
- meningitída
- obličkové kamene
- urogenitálne choroby
- prekyslenie
- gastroenteritída
- úplavica
- rectal piodapes 😲 😲 😲
- zápcha
- hohostorthobics
- cukrovka
- očné choroby
- očné krvácanie, zápal oka
- nepravidelná menštruácia
- leukémia
- rakovina maternice
- rakovina prsníka
- zápal hrdla

dudri
20. mar 2009

ahoj idem flakat do inej temy latk.plienky a mozno kukam tu 😉

tak vopred prajeme Vam dobru noc aj krasny vikend 😉 🙂

zuzpolka
20. mar 2009

dudri, možno hej 🙂 uvidime či ešte pride alebo už haja 😅

wien
20. mar 2009

no, tej rakovine by som asi moc neverila. to by bolo asi moc jednoduché, nie? 😲

wien
20. mar 2009

dudri, papa. a ty používaš tiež látkovky ako lucia?

dudri
20. mar 2009

wien co same diagnozy...

zuzaplka kde su miauka, dadaga... zazana malo chodi

vidim april2008 3 a maj 2008 3 vela prispevkov, my mame malo jun 2008 2, sa stratili nase mamicky...skoda

dudri
20. mar 2009

wien, este pouzivam jednoraz.plienky (tesco fialove a alana z DM)ale chcela by som kupit...stale vaham... som zamilovana do nohaviciek

wien
20. mar 2009

dudri, asi majú maminky júnovčiatok moc aktívne detičky. ani ja moc nechodím, občas fakt len na skok a prečítam, neni času. neviem, ako to tie druhé maminy robia 😲

wien
20. mar 2009

aj ja som chcela látkovky, ale ma to prešlo. asi by som musela začať skorej a okrem toho sa mi to už neoplatí, keďže marek bude bývať pol dňa u opatrovateľky a neviem, či by sa tej akurát s látkovkami chcelo prplať...

dudri
20. mar 2009

hej ano wien... 😀 😀 😀

zuzpolka
20. mar 2009

dudri, veru škoda že nechodia už ,,,,niektore vobec , niektore malo 😖

wien,,, no niečo na tom musi byť,,, asi to vyskušam. Bože ale tak vela naraz 😝 to už asi cely den nebudem nič piť 😀

zuzpolka
20. mar 2009

baby ja sa tiež lučim, ide zaverečny tanček v HRIESNOM TANCI 😀 kuknem a idem hajať 😅
dobruuuu nocku
a nepište tolko už, nech nemam vela čitania.... pa pa

dudri
20. mar 2009

podla mna latkovky sa zacat najlepsie od 6.mes ked sa zacne s prikrmami- kvoli stolici (zmena). skor by som nedala kvoli riedk.stolici, kojene casto kaka... furt davat seperacky, videla som osobne-nelubilo sa mi.
Katka vzdy kaka od rana do obeda.

wien
20. mar 2009

hm, dudri, asi máš pravdu. mne marek kakal do pol roka skoro do každej plienky 😝 po zavedení príkrmu tak raz za deň a asi mesiac pred vylezením zubov kaká aj 3 x za deň 😝 keď nemá naložené hneď ráno v plienke od noci, tak do hodiny určite, prípadne po desiatej ( ovocie ) , na obed strieda papanie s tlačením do plienky a 3-4x do týždňa navalí aj do poslednej plienky pred spaním... mať tak jeho trávenie... 😀

wien
20. mar 2009

jujha, voľajako je veľa hodín, idem aj ja drichmošiť. dúfam, že s marekom vstane ráno mangel 😅
dobrú noc a pekný víkendík 😉

dudri
20. mar 2009

wien 😀 😀 😀

lucia31
20. mar 2009

ahojte zienky 🙂 ...prave som dokoncila pripravu na zajtrajsiu oslavu, este moje narodky 😝 🙂
hm, nejako nestiham, priznavam, flakam to tu, ale som vacsinu casu sama s detmi, tak na net ani nechodim, lebo keby som pred Jankom zapla, tak sa nalepi na pocitac a koniec...zacne zobronit o vlacika tomasa, na ich web stranke su rozne hry, tak maniak maly, len by hral, a ja, mama zla, nedovolim 😉 a vecer dobieham to, co cez den nestiham....a ked nahodou kuknem, tak tu nie ste,uz buvate 🙂....
... inak sme ok,Tamama uz rozprava tata, baba, dada, mnam, mnam, ale mama nikde! 🙄 ...nevdacnica jedna 😉 boli sme v poradnia vazi 10.240g, stat stoji, ak sa drzi 🙂 , chodit este nechodi, nastastie 🙂 , len by stala, ani kolena jej neohnem, co ich tak napina 😀
nieco nove, co by som mala vediet? 😀 nemame uz nahodou nejaku tehulku? 🙂 majovky uz zopar maju 😉
..ja som prave v ocakavani....teda, cakam, kedy kamoska porodi 🙂 sa tesim na malicke bambuliatko, joj, strasne to leti.....
posnazim sa sem chodit castejsie, lebo mi vazne chybate....
zatial dobru nocku, idem este odsat mliecko a hadam aj spat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre