Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
20. mar 2009

wien dík 😵 😵 😵
to ti závidím že sa ti nezmenilo číslo 😕 ja som mávala 36/38 a teraz no 40 😠 a furt nič nemožem zhodiť už si myslím že to robí antikoncepcia ked prestanem kojiť hned si dám tú nehormonálnu danu

alica147
20. mar 2009

didi kto volakto? 😕 kto si to dovolil? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
20. mar 2009

no a teda Mareček už je taký chodec?

dididi30
20. mar 2009

hehe ja mam tiez 36/38, ale neberiem ziadnu antikon....jaj ja ju ani nechcem, ked sa z nej tak pribera 😝

wien,budes pit zihlavu aj ked kojis?, ja som tiez chcela, ale... 🙄

zuzka ty si furt na svokrach? 😀

zuzpolka
20. mar 2009

dididi no a kto sa bral spať??? 😀 😀
Dobruuu 😉

wien, to je dosť vody na lačno 😲 fuuuha,,,,ja teda tiež pijem každe rano na lačno vodu ale len 3 dcl 😀 😝

a to som počula že telo sa dava do kopy tolko, kolko je žena tehotna 😕 🙂

alica147
20. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
20. mar 2009

zuzka, no ja pri malej som sa davala do kopy 2 roky 😀

wien
20. mar 2009

didi, ja som malému fuuuurt kukala do pusy a prd som videla. až naraz sa prerezal jeden a týždeň a pol na to druhý. stále som sa čuudovala, kde kto čo vidí, keď ja nič a zuby som už u neho tak skoro ani nečakala 😅
jejdanenky, miruško má aké krásne nové fotky 😵 taký okánik je z neho 🙂

a lacko má na tej poslednej fottkwe presne taký istý výraz ako marek, keď vyfňukáva a sťahuje mi tepláky 😒 😀

viki zas fešandica veliká 😵

ja kupujem niektorú zeleninu mrazenú, tam by dusičnany byť nemali, veď to sa zberá cez leto a na jeseň, nie? aspoň tak som čítala, že cez zimu radšej mrazenú ako čerstvú.

zuzpolka
20. mar 2009

NO DIDIDI 😠 šak teraz si už ty mala spať 😠 😀 kolko krat budem pisať ešte dobru noc 😀 😝 😅
no a kukam aj tu aj svokry 🙂 všetko stiham 😵

ja tiež neberiem antikoncepciu 🤐 ale chcem len sa mi nechce k lekarovi 😒

dididi30
20. mar 2009

no sak alic sa brala a mne neodpoveda na nic ☹ sak dockaj 😀

dididi30
20. mar 2009

zuzka, dobru noc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wien
20. mar 2009

zuzpolka, no však skoro ma aj z toho rozdrapilo, ty brďo 😀

didi, myslím, že snáď by to uškodiť nemalo, je tam aj kopa železa v tom a to ani mne, ani marekovi neuškodí. a zase až toľko už nekojím, tak sa snáď nič nestane, nie? marek papá už len nad ránom, nejako okolo 3 poobede a večer ma vycucne do dna

didi, ale 2 roky si tehotná nebola, či? to by si bola tehotná ako slonica 😀 😀 😀

dididi30
20. mar 2009

wien tak budem len mrazenu kupovat 😵 jaj sak to potom nebudem mat kde dat maso 🙄 😀

tak dobru 😀 😀

dudri
20. mar 2009

andrejka-gratulujeme Miruskovi 😉

gali, minuly tyzden som ju vsimla Katka ma dolnu opuchnutu dasnu, a slabe biele asi o mesiaca mozno bude prerezavat

dneska vecerala jogurtik Probio-mnam, neskor som dala korku chlieba, zuzle- prvy krat 🙂 , na zaciatku na tvare nakyslo. potom pila vodicku

vecer vela kecala da, ba, fa....

zuzkapolka napis IP Ini-mozno vsimne, pytam sa aduscha preco vobec nechodi sem tu, aj lucia 36... chcela by som vediet ako sa maju deticky

wien
20. mar 2009

a ukáž teda, čo na tých svokrách píšu... 😀

wien
20. mar 2009

didi, dobrú 😉

zuzpolka
20. mar 2009

dididi 😀 už spiš??? 😠 😀

wien,,, no to ti verim teda 😨 to si potom musela cikať pol hodinu v kuse nie??? 😀
a slonica je tolko tehotna??? 😲 😲 😲

dididi30
20. mar 2009

zuzka chrrrrrrrrrrrrrrr chrrrrrrrrrrrrr chrrrrrrrrrr chrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀
aka slonica 😅

katka, no ale thomasko to uz ma tyzdne opucnute dasno a biele uz len kuk a je von 😀 okolo su take slabe biele, dufam,ze nebude mat najprv len dolne zuby 😀 😀

zuzpolka
20. mar 2009

wien 😀 😀 😀 ved kukni 😉

dudri, a mysliš že ini chodi na konika? 😖 ved by napisala určite 😕 no možno ani nie 😖

wien
20. mar 2009

slonice nosia sloníčatá až 2 roky. nio umrela by som toľký čas behať po svete s brušiskom. mala som dosťa j tých necelých 39 týždňov 😝

cikala som na viac x. a žiadna niagara, ale väčšinou tak po troškách 😕 možno vyskúšam aj zajtra, čo to so mnou spraví. 😅

wien
20. mar 2009

zuzi, ty si si tuším na svokrách otvorila poradňu. však svoju tam tuším nepreberáš?!? 🙂

dudri
20. mar 2009

graziela ty si chcela recept kasa z ovsenych vlociek

potrebujeme
1 l mlieka
150g ovsen.vlociek
1 PL masla
cukor,ovocie,med na ochutenie

postup
ovsene vlocky namocime 30min vopred do vody alebo mlieka. Potom za staleho miesania varime asi 25min na kasu. Kasu ochutime maslom,cukrom, hrozienkami....

zuzpolka
20. mar 2009

ty kokso, že 2 roky 😲 ja som to ešte nepočula 😅

wien,,,a musi to byt tak vela vody??? nestači mi tie 3 dcl čo si davam? 😨

dididi30
20. mar 2009

hej a hodte link kde to kukate, ja to neviem najst, tie svokry 😠

dididi30
20. mar 2009

zuzka moja svokra 😀 pijava zihlavu tak ako ty, vraj to staci 😉

dudri
20. mar 2009

zuzkapolka, neviem Ini chodi, ale raz za cas nahodou precita a tam cervene z inter.posty...

raz jarka mi pripomenula bazar na plavkach, nahodou som kukla bazar a som zvedava na hippkach v cene a tam bola aduscha-predala hipp...

radka , tvoj syncek ma zapareniny, tak vymeni za latk. plienkach 😉

zuzpolka
20. mar 2009

dididi,,,ja nepijem žihlavu 😕 😀 to o vode sa bavime,,,,či nie? 😲 😀

wien, no nepišem moc,,, ved na čo to rozoberať 😖 ja sa nesťažujem radšej 😝 ale pisala som byvanie zo svokrovcami 😉
dididi, je to vo volnej diskusii na prvej strane aj svokry aj byvanie s nimi 😉

wien
20. mar 2009

didi a ty ešte nespíš? 😠 kurník. tak načo ti dávame dobrú noc, ha? 😀 😀 😀 ja som zuzpolku našla v 2 témach, tak už aj špehujem 😉
zuzpolka, no, ževraj 1,5 l je ideál. to je nejaký indický recept na prečistenie tela. počkaj, nájdem to.

http://www.editasipeky.sk/www/index.php?clid=122

wien
20. mar 2009

zuzpolka, ani ja sa nesťažujem. ja nemám zlú svokru, len je proste iná 😅

wien
20. mar 2009

ja som hento o tom liečení vodou kedysi dávno dostala mailom a tam tuším bolo písané, že zmierňuje aj alergické prejavy a kopu ďalších ochorení. to by som sa musela pohrabať v papieroch, aby som to našla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre