Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
11. dec 2008

no ved ja sa tiež moc nevyspim,,,, 😖 ešte tuto noc a potom bude zasa vo svojej postielke 🙂
jeeeeeeej bude dalšie zubadielko??? 😅

alica147
11. dec 2008

no uvidíme; jemu ich už dlho vidno en nejako nie a nie sa predrať von 😖

alica147
11. dec 2008

zuz ale ja sa nevyspím ani ked je vo svojej postielke bo sa bojím že ho nebudem počuť 😝

zuzpolka
11. dec 2008

No ked už to cinkalo 😉 možno pomaličky už vylezu 😉
a vy nemate postielku pri sebe???

alica147
11. dec 2008

mame ale mne sa aj tak zda daleko 😀

zuzpolka
11. dec 2008

aha 😀
ja mam hned vedla seba postielku skoro pritlačenu k posteli 😀

alica147
11. dec 2008

aj ja som sijutak dala ked mal malý asi dva mesiace vtedy som si povedala že nemože furt spať so mnou tak som ho s ťažkým srdcom dala do postielky ale nebolo to dobre,nemohla som poriadne z postele vyliezť tak som dala postielku na svoje miesto,šak je kuštik od nás aleked si ho vezmem okolo polnoci na krmenie tak si ho tam už nechám 🙂

alica147
11. dec 2008

inač to bola sranda,nechcela som malého davať do postielky, on už v porodnici nespal ani raz v postielke a ked som sa konečne odhodlala a s ťažkým srdcom som ho dala do postielky tak prišiel tati a že no toto a ked mam decušika no a mne nebolo viac treba a šup naspäť do postele 😀

alica147
11. dec 2008

idem ja hajať dobru nocku 😔

zuzpolka
11. dec 2008

ali, ved čo, ked bude velky potom bude spat sam nie? 😅
oki, idem ja už hajat, tak dobru nocku 😉

alica147
11. dec 2008

jasne,aj dcera tak bola a dnes ma ledva do izby pustí 😀 😀 😀 tak pa pa

dididi30
12. dec 2008

dobre ranecko 😎 😵

dnes chcem zablahozelat svojmu syncekovi thomaskovi, lilianke, natalke a misenke
😵 vela zdravicka vam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
juj aby som nezabula, mame 6 mesiackov 😵

krazu
12. dec 2008

dobre ranko 🙂
aj my sa pripajame s gratulaciami, vsetkym oslavencom posielame sladky bostek 😵 😵 😵

krazu
12. dec 2008

lucia, tak to som potom tie stanglicky riadne zbabrala ked boli tvrde 😀 😀 som ja ale sikovnica 😕

dadaga
12. dec 2008

didi aj my gratulujeme k 6 mesiacikom uz nas dobiehate 😀 😀 😀 ....tak nech thomasko poslucha a aj vsetci oslavenci dnesny..... hlavne veeela zdravicka a pevnych nervov... 😀 😀 😀

dudri
12. dec 2008

m My blahoželáme všetkým 6.mes dnešným oslavencom ,užite si dnešny deň. posielame pusinku

dudri
12. dec 2008

Nenašla som tabuľku termín jún 2008- meno, kedy sa narodii a pod

dudri
12. dec 2008

narodii/ narodili

dadaga
12. dec 2008

duri hej to robila zaza.... ale teraz mala robit novu ako polrocny a tu zatim asi nemame este?

dudri
12. dec 2008

Kukla som Jun 2008-naše pokladniky...niektore kontakty sa stratili... kde su baby?

dudri
12. dec 2008

pokladniky / pokladiky

zaza_na
12. dec 2008

dobre ranko 😉
aj my blahozelame dnesnym oslavencom a posielame pusinky. s Liliankou oslavime tak, ze jej dame dneska papat prvykrat uz aj masko, mozno jej dam uz sportovu verziu kocika a tatko donesie vari stavebne povolenie 😀 😝

veru, nemozem tomu uverit, ze to bolo pred 6. mesiacmi, co sa narodila 😨 onedlho bude pubertacka, nebude nas posluchat a bude nam liezt na nervy 😀 tak si ju musime uzit, kym je este dobrucka a plne odkazana na nas 😝 😵

inak, uz som prestala Lili v noci robit mliecko do flasky. uz asi tyzden ju vzdy len nakojim. tak sa z toho tesim. z flasky pije uz iba rano a vecer 😉

zaza_na
12. dec 2008

hej dudri, uz sa to chystam dat doporiadku. musim aj poposielat IP, aby poslali udaje do tabulky aj tie, co v nej doteraz nie su...
a zmenime fotky nasich pokladikov. dame tam foto, ked mali 6 mesiacov

no, vela bab tu uz nechodi. niektore urcite uz nameju cas, ale niektore by stale mohli, len neviem, preco tu uz nexcu chodit... 😔 je to skoda, lebo sme sa poznali takmer od zaciatku tehotenstva az po porod...

kostri
12. dec 2008

hojte
bre ranecko 😀
gali,ty nevies co je to:no a co ked,smrdi ti loket? 😀 sak riekanka 😀
vsetko najlepsie detickam k ich polrociku!! 😀
a vsetko vsetko najlepsie mojej krstnej dcerke ninocke k narodeninam!! 😀
vsetkym ostatnym pekny dnik 😉
ako sa mate?co stvarate? 😕
ja som sa hned rano zjedovala,az sa mi ruky klepali 😠 zas violka 😠 no co vam budem pisat 😝
hanka po ockovani ok,teraz haja,potom ideme robit lekvarove perky 😀 tato si zelal
zuz a vikinka je uz dobre?neviem ci si pisala,len som vas preletela..
ste mali vcera chutky 😉 😀 😀 😀

megi76
12. dec 2008

Ahojte maminy !!!

Hlasime sa po dlllhej dobe, aj ked obcas si vas precitame, ale len tak velmi strucne..

My uz teda papame prikrmy, mrkvicku, zemiak a brokolicu 🙂) Celkom nam to ide, aj ked bohvie kolko toho Brunik nespapa... Stale vyhrava mliecko na plnej ciare 🙂)

Aj my gratulujeme vsetkym polrocnym krpcekom!! 🙂) My budeme mat zajtra pol roka 🙂)

No a uz sa nam prerezavaju dva spodne zubky 🙂) Uz ich je trosicku aj vidiet, tak sa tesime 🙂))

Ako sa mavate vy? Toto je teda uz dalsia nova tema?

zuzpolka
12. dec 2008

ahojte 😀
v prvom rade gratulujeme dnešnym oslavencom k 6 mesiačikom 😀 😀 😀

kostri, hej už je lepšie, teploty nema ale ešte kaka viac krat za den,,,ale aspon to nie je už každych 5 min. 😕 😉 pomaličky sa to zlepšuje, aspon dufam 🙂 😖

jaaaaj, dnes sa mi nist nechce ☹ idem ešte spravit druhu varku tych medovničkov, nech to mam z krku, ešte spravim lepenaky a končiiiiiiiiiiim s kolačmi 😝 😝 😝

ribizek
12. dec 2008

zazi - ja sa hanbím, ale ja som tú tabuľku ani nezaregistrovala 😉 . Ale určite údaje pošlem. Aj nejaké sexi foto, nech sa nevesty hlásia. 😀

My sme mali celkom fajnovú noc. čo sme odstránili bok postele a je prirazená k mojej, tak ho nemusím oslobodzovať z mreží. Ale aj tak je taký vykrútený, že hlavu mal na mojej strane a nohy na svojej posteli. Hlavne, že spí. Doteraz to fungovalo tak, ako píše ali - po kojení ku mne, spánok na 30-tich cm. 🙂

ribizek
12. dec 2008

A aby som nezabudla - všetko naj, naj dnešným polrôčkárom. 🙂

greguska
12. dec 2008

ahojte!

aj my gratulujeme všetkým oslávencom, babám pusinky maťko posiela, chlapom maťka 😉

a valíme ďalej, zase do robotky, tak pekný deň!

krazu
12. dec 2008

zazana, aj my sme mali vcera prvy krat maso, papal spenat, zemiaky a kuracie masko 🙂 . Vy papate uz aj ovocie ci na obed zeleninka a potom len kojenie

ja zatial rano dam UM, na obed zeleninka + kojenie, okolo tretej UM, no niekedy sa len kojime a potom po kupani okolo pol siedmej flasa s UM. a v noci sa tiez len kojime ( dakedy aj kazdu hodku 😝 😝 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre