• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
no ved ja sa tiež moc nevyspim,,,, :confounded: ešte tuto noc a potom bude zasa vo svojej postielke :slight_smile:
jeeeeeeej bude dalšie zubadielko??? :sweat_smile:
11. dec 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíme; jemu ich už dlho vidno en nejako nie a nie sa predrať von :confounded:
11. dec 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz ale ja sa nevyspím ani ked je vo svojej postielke bo sa bojím že ho nebudem počuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ked už to cinkalo :wink: možno pomaličky už vylezu :wink:
a vy nemate postielku pri sebe???
11. dec 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame ale mne sa aj tak zda daleko :grinning:
11. dec 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :grinning:
ja mam hned vedla seba postielku skoro pritlačenu k posteli :grinning:
11. dec 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sijutak dala ked mal malý asi dva mesiace vtedy som si povedala že nemože furt spať so mnou tak som ho s ťažkým srdcom dala do postielky ale nebolo to dobre,nemohla som poriadne z postele vyliezť tak som dala postielku na svoje miesto,šak je kuštik od nás aleked si ho vezmem okolo polnoci na krmenie tak si ho tam už nechám :slight_smile:
11. dec 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač to bola sranda,nechcela som malého davať do postielky, on už v porodnici nespal ani raz v postielke a ked som sa konečne odhodlala a s ťažkým srdcom som ho dala do postielky tak prišiel tati a že no toto a ked mam decušika no a mne nebolo viac treba a šup naspäť do postele :grinning:
11. dec 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja hajať dobru nocku :pensive:
11. dec 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, ved čo, ked bude velky potom bude spat sam nie? :sweat_smile:
oki, idem ja už hajat, tak dobru nocku :wink:
11. dec 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,aj dcera tak bola a dnes ma ledva do izby pustí :grinning: :grinning: :grinning: tak pa pa
11. dec 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :sunglasses: :dizzy_face:

dnes chcem zablahozelat svojmu syncekovi thomaskovi, lilianke, natalke a misenke
:dizzy_face: vela zdravicka vam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
juj aby som nezabula, mame 6 mesiackov :dizzy_face:
12. dec 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
aj my sa pripajame s gratulaciami, vsetkym oslavencom posielame sladky bostek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia, tak to som potom tie stanglicky riadne zbabrala ked boli tvrde :grinning: :grinning: som ja ale sikovnica :confused:
12. dec 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi aj my gratulujeme k 6 mesiacikom uz nas dobiehate :grinning: :grinning: :grinning: ....tak nech thomasko poslucha a aj vsetci oslavenci dnesny..... hlavne veeela zdravicka a pevnych nervov... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m My blahoželáme všetkým 6.mes dnešným oslavencom ,užite si dnešny deň. posielame pusinku
12. dec 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nenašla som tabuľku termín jún 2008- meno, kedy sa narodii a pod
12. dec 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
narodii/ narodili
12. dec 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duri hej to robila zaza.... ale teraz mala robit novu ako polrocny a tu zatim asi nemame este?
12. dec 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukla som Jun 2008-naše pokladniky...niektore kontakty sa stratili... kde su baby?
12. dec 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokladniky / pokladiky
12. dec 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
aj my blahozelame dnesnym oslavencom a posielame pusinky. s Liliankou oslavime tak, ze jej dame dneska papat prvykrat uz aj masko, mozno jej dam uz sportovu verziu kocika a tatko donesie vari stavebne povolenie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru, nemozem tomu uverit, ze to bolo pred 6. mesiacmi, co sa narodila :fearful: onedlho bude pubertacka, nebude nas posluchat a bude nam liezt na nervy :grinning: tak si ju musime uzit, kym je este dobrucka a plne odkazana na nas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

inak, uz som prestala Lili v noci robit mliecko do flasky. uz asi tyzden ju vzdy len nakojim. tak sa z toho tesim. z flasky pije uz iba rano a vecer :wink:
12. dec 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dudri, uz sa to chystam dat doporiadku. musim aj poposielat IP, aby poslali udaje do tabulky aj tie, co v nej doteraz nie su...
a zmenime fotky nasich pokladikov. dame tam foto, ked mali 6 mesiacov

no, vela bab tu uz nechodi. niektore urcite uz nameju cas, ale niektore by stale mohli, len neviem, preco tu uz nexcu chodit... :pensive: je to skoda, lebo sme sa poznali takmer od zaciatku tehotenstva az po porod...
12. dec 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte
bre ranecko :grinning:
gali,ty nevies co je to:no a co ked,smrdi ti loket? :grinning: sak riekanka :grinning:
vsetko najlepsie detickam k ich polrociku!! :grinning:
a vsetko vsetko najlepsie mojej krstnej dcerke ninocke k narodeninam!! :grinning:
vsetkym ostatnym pekny dnik :wink:
ako sa mate?co stvarate? :confused:
ja som sa hned rano zjedovala,az sa mi ruky klepali :angry: zas violka :angry: no co vam budem pisat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hanka po ockovani ok,teraz haja,potom ideme robit lekvarove perky :grinning: tato si zelal
zuz a vikinka je uz dobre?neviem ci si pisala,len som vas preletela..
ste mali vcera chutky :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy !!!

Hlasime sa po dlllhej dobe, aj ked obcas si vas precitame, ale len tak velmi strucne..

My uz teda papame prikrmy, mrkvicku, zemiak a brokolicu :slight_smile:) Celkom nam to ide, aj ked bohvie kolko toho Brunik nespapa... Stale vyhrava mliecko na plnej ciare :slight_smile:)

Aj my gratulujeme vsetkym polrocnym krpcekom!! :slight_smile:) My budeme mat zajtra pol roka :slight_smile:)

No a uz sa nam prerezavaju dva spodne zubky :slight_smile:) Uz ich je trosicku aj vidiet, tak sa tesime :slight_smile:))

Ako sa mavate vy? Toto je teda uz dalsia nova tema?
12. dec 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
v prvom rade gratulujeme dnešnym oslavencom k 6 mesiačikom :grinning: :grinning: :grinning:

kostri, hej už je lepšie, teploty nema ale ešte kaka viac krat za den,,,ale aspon to nie je už každych 5 min. :confused: :wink: pomaličky sa to zlepšuje, aspon dufam :slight_smile: :confounded:

jaaaaj, dnes sa mi nist nechce :frowning2: idem ešte spravit druhu varku tych medovničkov, nech to mam z krku, ešte spravim lepenaky a končiiiiiiiiiiim s kolačmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi - ja sa hanbím, ale ja som tú tabuľku ani nezaregistrovala :wink: . Ale určite údaje pošlem. Aj nejaké sexi foto, nech sa nevesty hlásia. :grinning:

My sme mali celkom fajnovú noc. čo sme odstránili bok postele a je prirazená k mojej, tak ho nemusím oslobodzovať z mreží. Ale aj tak je taký vykrútený, že hlavu mal na mojej strane a nohy na svojej posteli. Hlavne, že spí. Doteraz to fungovalo tak, ako píše ali - po kojení ku mne, spánok na 30-tich cm. :slight_smile:
12. dec 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aby som nezabudla - všetko naj, naj dnešným polrôčkárom. :slight_smile:
12. dec 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

aj my gratulujeme všetkým oslávencom, babám pusinky maťko posiela, chlapom maťka :wink:

a valíme ďalej, zase do robotky, tak pekný deň!
12. dec 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazana, aj my sme mali vcera prvy krat maso, papal spenat, zemiaky a kuracie masko :slight_smile: . Vy papate uz aj ovocie ci na obed zeleninka a potom len kojenie

ja zatial rano dam UM, na obed zeleninka + kojenie, okolo tretej UM, no niekedy sa len kojime a potom po kupani okolo pol siedmej flasa s UM. a v noci sa tiez len kojime ( dakedy aj kazdu hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
12. dec 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok