Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
20. apr 2009

jaj esterka jake smisme komentare k fotkam ma 😀 😀 😀 a jaka je velika a ozaj sa s viki podobaju 😕 a jako pekne papa 😵

kostri
20. apr 2009

grazi aj k nasej ninke ked dosla zubkova vila,tak na druhy den si dala pod vankus setky zuby co uz mala vypadane,aby jej doniesla co najviac sladkosti 😀 😀 😀 nech to saske dobre dopadne a zubkova vila nech ju istotne neobide 😉
a cil citam ze lacko bude zubadlo 😀 a ze uz aj krokuje 😕 jaj ale sa rozbiehaju tie deticky,do im bude stihat 😕 😀

kostri
20. apr 2009

jej katka ma aky upratany album 😕 pekna s tou pupavkou 😵
este som chcela,minule ste tu spominali ten krem pre deticky,ja mam sebamed 50faktor,mala sa strasne jeduje ked ju natieram 😒 a sem tam natrem aj seba,sak mi tolko pieh vyskocilo 😕 😠 co us 😅
a este mam otazku ze ci pouzivate aj sprej proti kliestom.ja som kupila taky,co sa moze ze od jedneho roka,ale budem jej ho striekat na oblecenie,lebo ked krmim zajackov,musim ju polozit do travy a bojim bojim 😕
tak idem
avojte 🙂

kostri
20. apr 2009

a som ostrihana uplne nakratko 😕 😀
a idem pridat nejake fotky

alica147
20. apr 2009

ahojte 🙂
Jarka, kde su fotky, ha?s tvojou novou frizurou? 😠 😀 😀 😀 šup šup pridať 😀

dakujeme za gratulaácie a my tiež všetkým dodatočne gratulujeme 😵

s gali sme na kávičke neboli ale obchody som posledné dni naozaj vymetala jak sa patrí, tiež som zistila že nemám čo na seba tak som si trochu urobila radosť 😀
v sobotu sme boli na výstave kvetov na agrokomplexe, kupila som si tam ponožky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a levandulu 😉

no a konečne sme prisunuli Mirkovi postielku k posteli a dali dole bočnicu tak to je fakt super vec, malý spí celú noc vo svojej postielke,je pri mne a všetci sme spokojní. a asi sa mu tam páči lebo v sobotu spal od 18h do šiestej rána a včera od pol ôsmej do pol ôsmej rána

alica147
20. apr 2009

a najnovšia Mirkova zábava je porozoberať všetky puzzle pod sebou 😀 hodím nejaké foto

dora01
20. apr 2009

ahoj alic, kukam na foto. nemate stolik z ikei? my mame taky hnedy 😀

alica147
20. apr 2009

ahoj Radi 😵 jasne máme 😀 aj police, ale potrebovala by som ešte asi 100políc z ikey 😀 mne sa ikea design veeeeelice lúbi 🙂

alica147
20. apr 2009

aj postielku máme z ikey 😀

alica147
20. apr 2009

či ikei? 😕

dudri
20. apr 2009

😀 ahojte baby...

gratulujeme miruskovi k narodeninam 😉

dopoludnie sme boli vonku na prechadzku ani nespala 😒 , na obed som ju podala polievocku, papala 1/2 polievocky,Katka hlava dole, myslela som, ze ona kuka podbradnik, nekuka ale spi 😀 😀 😀 prvy krat, tak som ju dala do postielky...
poobede som ju nosila manducu po polhodinku zase spinkala ku mne...krasne uspava pri matke 🙂

Katka spi v postielke, nie som spokojna, ake dlhe 9mesiace sme spali spolu a drzala som ju rucicky-rozkosne, pohladka hlava, pobozka na dobru noc a krasne spinka...hej, este ako pekne ma zobudi...
v postielke ☹ zavadza mi mriezku-bocnicu, neda sa uvolnit drzat rucicky...musim zvyknut 😢 (sme u rodicov do stredy, ked Katka zobudi v noci, moje rodicia ma zobudia...
doma musim pripravit babyalarm
😝 😝 😝

alica147
20. apr 2009

dudri my sme dali bočnicu dole a prisunuli postieľku k posteli tak som spokojná 🙂

alica147
20. apr 2009

a dík 😵

dudri
20. apr 2009

radka, som rada Lacko zdravy
alica, zaujimave Mirko stale prikrizuje noznicky... 😵
jarka, dakujem...tiez mam ostrihane uplne nakratko vlasy, kadernicka pokazila 😢 , vydrzim...

dudri
20. apr 2009

u rodicov mame novu postielku z tesca (katka spadla z postele nadrano)

doma od 9mes sme stahovali postielku pri manz.postele bez bocnicy (videla si moje fotky)

alica147
20. apr 2009

vidíš videla, nejako som to prehliadla 😕 my to máme presne tak isto, Katuška je rozkošná 😵

no Mirko tak stále sedáva, podarený je 😀

dudri
21. apr 2009

dobre rano 🙂

o 3h Katka zobudila a postavila v postielke 😲 😕 ...papala a spala az o 6h...este spinka, malo byt kazdu chvilu zobudit...
na obed bude tekvicovu omacku+zemiacik

kto chce kuknut-dobra strana www.choredieta.sk

ahoj, prajeme vam pekny den 😉

dora01
21. apr 2009

ahojte

tak dosli sme od doktorky s dalsimi sirupmi a kvapkami od kasla... ale inak v pohode, uz aby ho to preslo.

zabudla som napisat, ze lacko s naucil zliezat z postele a gauca 😕 🙂 , par krat sme mu to ukazovali, tak sa pekne otoci ritkou, nacuva si a pomaly spusti nohy. sa z toho tesime, lebo uz sa nevrha dole hlavou 🙄

a este novinka, stale vyhadzoval setko zo suflikov, krabic, hadze setko za postel, za gauc, pod gauc, chladnicku, proste likvidator 😀 , a konecne sme ho naucikli, ze tie veci sa daju nahadzat spat, tak normalne rozhadze, potriedi hracky a nahadze ich spat do boxu. Kocky zase do kyblika, kde byvaju. Vcera som nasla jeho cumel v sufliku s vareskanmi v kuchyni a poharik s vodou strcil do botnika 😕 😀 😀 😀 😀 , to triedenie mu este moc nejde, tak furt cosi hladame ako blazni. Muz na mna vola nevidel si moje trciko ? a ja: spytaj sa lacka 😀 . bolohodene za gaucom.

a vie nove slovo HAPCI, ako ked si prsknete, len on to vravi haaapsiiii 😀

no sa tu rozplyvam nad takymito kravinkami, ale vsak o com je ten nas zivot? o detoch 😵 Zlate su, ze? 😵

dora01
21. apr 2009

dudri, pekne ti mala spinka, nas zaspal o 21,30, 3 krat bol hore a o 6,30 budiiiiiceeeeek 😎

greguska
21. apr 2009

ahojte dievčence a chlapci 😉

tak sa konečne pristavujeme aj tu 😝 😉 gratulujeme všetkým výmesačníkom a aj všetkým k pokrokom, ktoré určite detičky za ten týždeň porobili 😉

u našich bolo super, moje kríže si trochu oddýchli 😀 aj sme pobehali po obchodoch, tak mám nové tričká, keďže do starých sa nevleziem. ešte by to chcelo aj letné gate, ale na mňa nič nebolo. maťko bol tiež spokojný, však sa mu všetci venovali, tak sa ani chvíľu nenudil, to bolo niečo pre neho 😀 až na tie noci som bola maximálne spokojná 😉

inak sa máme fajn, každý deň nosíme v topánkach a veciach domov piesok, a zašmudlení sme obaja aj za ušami, ale však o tom je to 😀

a ako náš klub nespáčov ? ešte tam niekto ostal s nami ? budíme sa furt aj 5x, ale čo už....
som sa vlastne chcela spýtať, aj vaše deti spia tak nepokojne ? lebo maťko spával pekne v klude, ale ako sa naučil krokovať, v noci sa strašne hmýri, každú chvíľu sa pretáča hore-dole, občas si aj sadne alebo sa postaví. pred 2 dňami mi dokonca v noci spadol z postele, a to musel preliezť všelijaké bariéry, čo sú tam 😒

no už som aj dopísala, bobček sa zobudil...

tak snáď sa sem ešte dostanem 😀

kostri
21. apr 2009

ajojte 🙂
radka ze kravinky 😕 sak to jake pekne 🙂 a lacko uz je sikovny ako rocny chlapcek 😕 tak zliezat ty brdo 😲 ale veru furt lepsie jak hlavou dolu 😖 😀
a jak vam pekne upratuje 😀 😀 😀
alic tak ponozky 😲 hm hm..latinsky ponoskus smradus? 😀 kvitne cele leto a dorasta do vysky 25centimetrov 😀 a pekne vona 😀 😀 😀 ponozky si kupi na vystave kvetov 😠 😀 😀 😀
katka,aj mne bolo velmi smutno ked som hanku dala spat do postielky v noci ☹ nemohla som sa k nej pritulit a furt som sa len vrtela vrtela,nedalo sa mi spat 😠 uz som si zvykla ☹ a je to tak lepsie,aj ja sa pohodlnejsie vyspim aj hanka moze cestovat po postielke a otacat sa na ktoru stranu chce,nic a nikto jej nezavadza.a spinka od pol osmej do tretej bez dudla,potom jej dam dudel a medzi stvrtou a piatou jej dam mlieko a este spinka.sice len do pol siestej 😒 😅 ale potom si uz neodpustim,pritulim si ju k sebe a este spolu driememe tak do pol siedmej 😵
andrejka a mirko spinka v kuse? 😲 dvanast hodin? 😲
este som zabudla pochvalit jurka vcera ze vie aj tak tak 😵 a cosi aj mrkoce tusim,len som uz zabudla co 😖 😔 😔

alica147
21. apr 2009

ahojte 🙂
Jarka hej skoro v kuse, o piatej sa zobudí na papanie a spí dalej 🙂

ponoskus smardus? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
21. apr 2009

matka a co alergia?matko sa este stale rehni na tom ako kychas? 😀 hanka sa tiez obcas hmyri,aj mrnka,ale ona si nevie este ani sadnut,takze je v postielke v bezpeci 😅
andrejka,fotky nepridam,ma nema do odfotit 😒 sa s radkom ani moc nestretavame 😖kopu roboty ma,chlapec. a viola by to zmrvila 😅
katka a tebe preco pokazila kadernicka uces? 😝
inak,baby...vcera som vam zadala otazku 😖 a nikto 😔 hm

alica147
21. apr 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 no toto?je to možne? 😕 😕 😕 idem pohladať ....otázku 😕

alica147
21. apr 2009

jááááááááj jasné, nepoužívame nič také ale ked Hanka sedáva v tráve tak asi to treba

kostri
21. apr 2009

ahoj cicuska 🙂 🙂 🙂
neska som ju uz nastrikala s tym onym,kazdy vecer po kupani ju kukam,ci nahodu nejakeho nema 😖 ja ich neznasam 😝 fuj brrrr

alica147
21. apr 2009

mi hovor bekina ich dovliekla už kopec fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tak si ma teraz to hm,asi kupim aj ja dačo 😖

alica147
21. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

toto ste videli? otras........................

krazu
21. apr 2009

ahojte 🙂

dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencom 😵 😵

tak my sme dnes boli v poradni, nas dnes neockovali, ze az ked bude mat 12 mesiacov, a zajtra idem odobrat moc do skumavky , tak sa tesim ako ho budem chytat ked dado bude behat holy po posteli

😀 😀 😀

kostri ani my nepouzivame 🙂

krazu
21. apr 2009

alica, aj my mame natocene ako dado sestricke pri umyvani vo vani hned po narodeni padol 😠 😠 , ked oni beru deticky uz ako tovar.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre