Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

krazu
21. apr 2009

http://videoalbumy.azet.sk/moe-prve-kroky/0YhHf...

pridala som video ako dado chodi s choditkom, no velmi sa mu nechcelo 😀 😀 😀 ked som natacala ako naschval

alica147
21. apr 2009

krazu no zlatýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý teda my sa nechytáme 😀

dora01
21. apr 2009

ahojte

lacko uz odkvacol, huraaaaaa, tak strasne ho otravuju tie zubky, zurivo hryzie, pistiii, vytaca sa, dnes mu doki kukla do pusy a povedal fuuuha, toho bude viac naraz. Jezis, ale kedy?

dora01
21. apr 2009

jarus, dik za pochvalu 😵

no ja maleho zatial nestriekam, ale nasadila si mi chrobaka do hlavy, lebo on aj beha, cupi, sedi a stvornozkuje v trave, tak neviem, ze by som daco kupila, zatial som kliesta este nemala tento rok...

dora01
21. apr 2009

alic, ja som to citala, aj som tam svoj nazor pridala, proste otrs, jak s kusom masa ☹

dora01
21. apr 2009

krazu, maly je urcite zlaty, ale mne to nejde otvorit 😠 , neviem preco, nas poc s tym choditkom nechodi, on chodi kolo neho, ale zahra sa s nim

alica147
21. apr 2009

Radi no presne, som tam tvoj príspevok nejako nepostrehla, ale je pravdaže tie príspevky som len zbežne prebehla

dora01
21. apr 2009

greguska, pytas sa na klub nespacov, maly sa momentalne zase budi aspon 3 krat, ale strasne mrkoce, ulozim, spi 3 minuty a zase stoji, dakedy to trva aj hodinu 🙄

dora01
21. apr 2009

ale urcite je to tymi zubami, ja sa nevyhovaram 😀

dora01
21. apr 2009

alica, ja by som tam tu sestru ovalila kamerou, keby som to videla 😠

krazu
21. apr 2009

alicka dakujeme 😵 😵

dora, dado ma niekedy dni ze beha s choditkom v kuse a niekedy tri kroky a fajront, uz si myslim ze ma svalovku a oddychuje 😀 😀 😀

dora01
21. apr 2009

my ked sme na stazi videli umyvat tie babatka, tak sme tiez oci pucili, ale z toho jak im to sikovne ide, proste maju prax, setko musia rychlo, lebo maju vela roboty, ale nikdy som nevidela taku agresiu, babatko bolo rychlo umyte a oblecene, ale bolo to s citom

kostri
21. apr 2009

krazu ze moc mu to neslo 😅 sak jaky frajer s jednu ruku sa drzi 😀 😀 😀
a ze padol sestricke 😲 boooze,oni to fakt beru ako rutinu 😖 no,toto sem moc nepatri,ale moj stary tatko ked dostal porazku,tak ho nechali v nemocnici lezat na chodbe.. nikto sa o nho nezaujimal dost dlho a seci sa tam tvarili,ze co steme,sak ma uz vyse osemdesiat rokov ☹ ale pre nas to bol jeden jediny!!!a tak je to aj s tymi detickami..nemyslim ze bol ten ukon az taky drasticky 😕 oni to uz maju v ruke,no tiez keby to bolo moje babo,by som uvazovala nad staznostou.ale nie teraz ale hned po porode by som sla za tou sestrickou..teraz sa mi to zda uz take ..neviem

dora01
21. apr 2009

krazu, uz mi to otvorilo, frajer´je , jednou rukou 😕 🙂

alica147
21. apr 2009

Jarka ich upozornili iní ludia na to že to nebolo ok tak preto to riešia až teraz ooni mali video na youtuboe 😖

wien
21. apr 2009

ahojte! čítam, že choručkí sú na tom už lepšie 😵
všetkým oslávencom včerajším, dnešným, aj zajtrajším všetko naj k 10.mesiacom 😉 dnešní sme tuším len my 😕
môj synátor to chcel osláviť asi čo najviac, lebo včera vyrevoval - a to riadne - asií hodinu v kuse ( od 11 do 12 ). do parády si ho zobral tatino, mne ešte aj vydržkoval, že som zlá mama či čo, lebo som nechcela nechať marekovi ožužlávať prso 😠 zase som mala slúžiť za dudulu 🙄
a dnes večer reval zas katastrofálne asi 15 min, keď som ho išla uložiť. u prsa zadriemal a potom spustil taaaký hysterický záchvat až no 😲 ukľudnila som ho až jednou slovenskou ľudovou pesničkou 😅 😲
normálne sa začal v poslednej dobe strašne jedovať a je tvrdohlaváý na hovado. a na jedenie si už riadne vyberá a naučil sa krútiť zhlavou na NIE. keď mu dáva,m papať, ide si ju ukrútiť 😲 😲 😲 tak neviem, čo s ním, lebo normálne aj začal nejako zle jesť 😕

fotečky som pokukala, peknučké sú dievčatká aj miruško 😉

na kliešte nič nepoužívame, ani som nad tým nejako neuvažovala 😅

a lacko vie tak parádne zliezať? 😲 to naše trdlo furt len dole hlavou ide, len ho ratujeme.

zuzpolka
21. apr 2009

ahojte 🙂

vy ste sa nejako rozbehli 😵 😕

to video je hrozne 😲 😠 ja nemam slov ☹ ked si predstavim, že aj malu mi takto chytali 😠 😠 😠

krazu,,, Davidkovi to krasne ide 🙂 Viki to vobec nebavi,,,alebo sa boji tak isť 😒 neviem 😖

dori,,, no Lacko je teda šikulo 😵 ako ste ho to naučili??? to by sa mi zišlo aby si aj Viki upratala po sebe hračky 😀 😀 😀

kostri,,, my ten sprej proti kliešťom zatial nemame ale asi kupime 😉 😉

a neviete kedy sa dididi vrati??? 😕

no a už neviem čo som chcela 😝 😝 😝

dora01
21. apr 2009

setko naj mareckovi.....

wien, na s sa tak vytaca, ze hruuuza, napr. mame poistky na niektorych skrinkac v kuchyni a on ich chce otvori, tak ziaaaapeeee, ked opakujem po nom to jeho pistanie, tak sa nakoniec niekedy zacne aj smiat 😀

zuzpolka
21. apr 2009

wien ,,,Marečkovi všetko najlepšie 😵 nech je stale zdravučky 😉 🙂

no a už viem čo som chcela 🙂 že Viki dnes vobec nespala 😲 😠 🤐 no aj som ju dala za to večer skorej hajať dnes 😖

alica147
21. apr 2009

wien zuzi ahojte 🙂
Marečkovi všetko naj želáme, som aj chcela kuknuť že kdo má sviatok ale nejako mi nejde otvoriť tá tabuľka 😖

dakujeme 😵

wien aj mirko sa niekedy jeduje zatne päste a aj sa potom začne na sám na sebe smiať 😀 😀
didi neviem vôbec kedy má prísť, nespomínala to myslím

wien
21. apr 2009

davidko ako ležérne si chodí, macher jeden 😀 😀 😀 no sranda normálne. marek toto chodítko tak vôbec nepoužíva 😝 on chodí radšej za jednu ruku, popri nábytku alebo sám.
a to video s tým bábom je des 😲 ako keby držala odratého zajaca 😖 soráč za výraz 😅

alica147
21. apr 2009

Mirko spáva už prevažne iba raz za den a potom večer o šiestej- pol siedmej už buvá 🙂

alica147
21. apr 2009

a ešte musím povedať že malý sa strašne teší vždy ked prídem z roboty a dnes len čo som ho zobrala na ruky začal dávať mame pá pá tak sme sa rehotali že už ju hned vyprevádza nech už ide 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
21. apr 2009

alicka,,, iba poobede haja??? a kolko???
no Viki tak do obeda hodku a po obede tiež,,,,,a dnes nič 😒
ale ja ju už davam spavať o osmej večer 🙂

wien
21. apr 2009

ďakujeme za gratulácie 😉
dora, no neviem, či lacko pri tom piští ako náš. toto nebol piskot ale rev z plna hrdla 😨 no deeeees! som si gratulovala, že ako dobre, že bývame na dome a nie v paneláku. už by nám klopala na dvere teta zo sociálky 😅 fakticky. 😝
a mne dnes marek spal hneď o pol 9 na pol hodiny a potom o pol 1 pol hodinu. a teraz som ho chcela uložiť čosi po pol 8 namiesto o 8 a to mal ten záchvat, tak aj tak než som ho ukludnila, bolo 8 🙄

wien
21. apr 2009

alic, vidíš, mamina si to s opatrovaním rozmyslela a zvykla si?

alica147
21. apr 2009

niekedy spí od pol desiatej do pol dvanástej, niekdy pol hodinu za celý den, vobec to nemá cez den nejaké pevné iba to večerné zaspávanie je ok ale ved mala by som byť spokojná, známym malý nespí ani cez den ani v noci, ani v postielke, ani v kočíku, no hruza 😖

krazu
21. apr 2009

baby dakujeme za pochvali 🙂

wien, gratulujeme k 10 mesiacikom, nas dado je tiez takyto ked mu idu zubky, tiez vtedy nechce velmi papat,
a sranda, minule muz spieval dadovi ludovky aby zaspal 😀 😀 😀

alica147
21. apr 2009

wien hej v pohode včera som jej oznámila radostnu správu že budem od 1.5. do 10.5. doma a normálne sa nepotešila

wien
21. apr 2009

krazu, ďakujeme 🙂 myslíš, že to lezú ďalšie zuby? veď mu ani nie pred 2 týždňami vyliezli 2 vrchné naraz 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre