• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
wien, neviem on pisti reve, hulaka, podla naladicky, ja sa cudujem, ze nam tu nebol este niekto vynadat lebo dakedy je to fakt des, cez dén su asi vsetci v robote, poobede bezim s nim von, tak je pokoj a vecer maju susedia smolu :wink:
21. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez spinkame dva krat za den a niekedy sa podari este aj tretia polhodka podvecer :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, urcite su to zuby :grinning: , ja ked neviem co mu je tak poviem, ze idu mu zuby, ale fakt mu idu :grinning:
21. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica :grinning: ja som sa minule bavila s mojou opatrovateľkou a ona vypotila, že už ďalšie dieťa brať nebude, že pôvodne ani mareka nechcela, len moja krstná na ňu húkla medzi dverami, či by si ho nezobrala a ona potom celá zmätená súhlasila :grinning: že je na to už stará :unamused: a mne pritom pripadá ako riadna čiperka :sunglasses:

dora, my to máme teraz nejako len v noci, cez deň sa to dá. ale toto v noci a večer tieto posledné 2-3 dni - normálne neprestáva, tak ryčí, že mu z toho až zabeháva :angry:
21. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, zubky mozu rast aj kazdy den, no nieee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a vraj to deticky velmi boli a hlavne horne ked idu
21. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubky vraj viac bolia v noci
21. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, mozno sa mu tlacia horne dvojky
nam zatial len horne, dufam, ze mu dake dolne narastu :slight_smile:
wien :grinning: :grinning: :grinning:

radka no to je zaujímavé s tými vašimi zubami :grinning: Mirkovi teraz vyšli horné jednotky, teda pravá skôr tak tá mu už trčí a druha sa len teraz prerezala tak je srandovné :grinning:
21. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: viki ma nove foto :slight_smile:
21. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíme, či to budú zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude,m sondovať.
inak aj vaším deťúrencom tie horné zúbky tak rýchlo narástli? mne sa zdá, že za takú krátku dobu mu strašne vyskočili. ako keď v záhradke poprší :confused: :grinning: hneď všetko poskočí viac von :grinning:
21. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tie jednotky rastu pomaly, hlavne ta ulomena :rolling_eyes:
21. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bol marek s tatinom doma, ten má poobednú. do roboty išiel celkom bez nálady a zničený, lebo šak zlá noc, že, čo ho hodinu utišoval a mňa skoro zabil a potom ešte doobeda ufňukotaný, papať nechcel a tak :unamused: no ale čo, však aj tatino musí vedieť, že nie vždy je tá materská práve "dovolenka", že? :wink:
21. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dori :grinning: hej,,,si ma predbehla :dizzy_face: :sweat_smile:
21. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: chvilu som tu neni :astonished: :astonished: :astonished:
wien a aka slovenska ludova to je? :grinning: :grinning: ja spievam vcielku maju :grinning:
aj hanka sa zacala odvracat od jedla :confused: a stale castejsie pyta prsko :confused:
mareckovi vsetko naj naj :slight_smile:
viki vobec nespala????? :astonished: a co ste robili cely den?nebola mrzuta?
hanka vcera hod a pol doobeda aj poobede a dnes pol hod doobeda aj poobede :unamused: inak poobede mi uz inak nezaspi len na prse vnutri :unamused: doobeda v kocari ale poobede s nu mozem pochodit aj celu dedinu a nic,len sa rehoce na kazdeho z kocara ha haaaa haaa:grinning:
krazu a mas tam namiesto moje-moe :sweat_smile: na tom videju
21. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a všade mám podozrivý bordel, mala by som to tu trochu skultúrniť :rolling_eyes:
ale ešte pridám fotečku z dneška. dala som marekovi hryzkať jabĺčko a vydržal tak u telky u batolákov ( znakovka ) asi 40 minút ako pena :astonished: no zlatý bol.
21. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, taká oná, záhorácka, že ve skalici na rínečku :sweat_smile: ale pekná, ja ju mám rada :sunglasses: chceš, zaspívam? :grinning:
21. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, mas pravdu , nech si to muy uyije, ja som uz par krat rozmyslala, ze sa spakujem na pol dna :grinning:
21. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri :grinning: :grinning: :grinning: opravim

wien, moj muz ked bol doma s malym sam cele doobede, tak sa len spytal ze kto to nazval " dovolenka" :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy sa mate babule - my este nemame stale ani jeden zubok :frowning2: :frowning2: Bude to potom asi hruza ak mu pojde viac naraz...Takze myslim, ze Kristianko je zatial rekordman v junovciatkach. Ci este niekto nema zuby???Ale minuly pondelok v noci horuckoval, tak sme uz cakali, ze nieco vylezie - a zatial kde nic tu nic...Pekny vecer prajem vsetkym maminam :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu :grinning: :grinning: :grinning: pekné od neho, že na to prišiel sám :grinning:
21. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lola, ked vam pojdu vsetky naraz tak aspon budes mat pokoj a odbije sa to naraz :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien veru,mna najvac nastve,ked si odbehne muz kamosovi na kavu :angry: a trci tam aj hodinu :angry: ale ked mu dam hanku na doobedie,tak mi potom vycita,ze kolko roboty mu uslo :angry:
a hanka tiez obcas tak place v noci ze sa az rozkasle,ale potom zaspi v sekunde :confused: asi len skusaju ci iny typ placu na maminky nezabere :sweat_smile: :frowning2:
a wien aka zahradnicka :grinning: ze zubky poskocili :slight_smile: hanke, sa mi zda, tak normalne rastu :confused:
no lucim sa babenky,papa,dobru nocku vsetkym :dizzy_face:
21. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, juj vela pisete....
mame zly pripoj netwi :angry:
wienka-marekovi gratulujeme
krazu-zuzka-sikovny Davidko
radka tiez sikovny Lacko
jarka vobec ma nenapadlo sprej proti kliestom, treba skontrololovat ju telo :wink:
alica vcera som videla video za a staznost, je mi zle, sestricka nema cit :angry:

jarka kadernicka chcela ostrihat moje vlasy sikme pri krku, pomylila sa strihat ako chlapec. co mam robit? dlhe roky som chodila :frowning2:

katka rekord spala poobednajsiu siestu 2.5hod.nechcela jest omacku, lebo chce spat, az o 16h papala vsetko omacku, o 18h jogurt s ovsen.vlockami

greguska-martinka ako syncek spadol v noci z postele?nieco udrel hlavu? ako spal ?
21. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,jako sa mohla kadernicka pomylit? :astonished: co zaspala pri strihani ako katuska pri papani? :grinning: :grinning: :grinning: zlate to muselo byt :dizzy_face: si ju mala odfotit :dizzy_face:
21. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bodaj by to tak bolo - ale chudacik maly...Pekny vecer
21. apr 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, nooo tulali sme sa vonku, a ani nebola mrzuta, čo som prekvapena :confused: :slight_smile:

a nepište tolko ved nestiham čitať :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dudri, neboj vlasy dorastu, aj mna raz moja dlhorocna kadernicka zle ostrihala, potom sa to pokusila opravit ale tiez to nedopadlo dobre a potom som uz zmenila kadernicku
hanka si tiez uz sama drzi jablcko a hryzka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
uz idem,papa
kostri, dobruuu :wink:
21. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok